Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » ....porad divne koreny v bubleru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 1

polyversum rulez

vypada to na nejakou plisen, taky jsem mel to samy a nekde v bohourove threadu je to i vyfoceny...

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 05-05-2004 v 12:33 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The X
Stálý Člen

Karma uživatele The X - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 2

Mozna ho zkus dat pravidelnejc.A koncentraci 3 kapky 30% na 1L

Old Post 05-05-2004 v 14:25 PM
The X je offline   Profil uživatele The X   Find more posts by The X   Foto galerie člena The X   Click here to Send The X a Private Message   Add The X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 3

hele peroxid je sračka a mýtus - mě to po něm taky zplesnivělo. Jako tim slizem to začíná a plísní končí. Jestli už ti to černá, tak to je ta plíseň. Hned na to vraž polyverák jestli máš zásoby a doufej, že ti ta plíseň nevlezla až do stonku - jinak to klidně celý vyhoď...
a vodu měň tak vob den

thc?

Old Post 05-05-2004 v 14:55 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bosorka
Nový Člen

Karma uživatele Bosorka - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 4

já sice nevím proč ale já je mám fakt růžový po výměně roztoku trochu zesvětlaj ale nevím proč nejsou bílý kupodivu sliz ten tam nemámporadíte??nebo růžová nevadí kytí prospívá parádně..

Old Post 10-10-2004 v 14:28 PM
Bosorka je offline   Profil uživatele Bosorka   Find more posts by Bosorka   Foto galerie člena Bosorka   Click here to Send Bosorka a Private Message   Add Bosorka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 5

POLYVERSUM-tento přípravek by měl tvým kytí pomoct.Pokud nezabere tak Cannazym zabere určitě.Peroxid vodíku bych vymazal z hlavy...

Old Post 10-10-2004 v 14:34 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 6

Nevim jestli polyversum je to nejlepší do bubláku?Bude to účinkovat?

Peroxid nejni na hovno,ale v téhle situaci asi ano.

Mám výborné zkušenosti s ROOTS,ale je to dražší.
Větší dávka mi vždy pomohla.

Příjde mi 12L na 2x70W zbytečně moc,a pak se mi zdá že postřikovat 3*denně BioAlgenem je taky přehnaný,jednak to kytí nevstřebá a on dost mění Ph né?

Každopádně bych jim dal pořádnou sprchu,pak roztok bez hnojiv + nějaký to léčení.
Nepíšeš v jaké jsi fázy(růst.qět?)

Hodně štěstí

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 13-10-2004 v 11:16 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 7

Hm,teď jsem se podíval na ty datumy přízpěvků,asi už to nejni aktuální co?

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 13-10-2004 v 11:17 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 8

Mám stejnej problem
na kořenech je černej sliz jde smít
mám mladý řízečky 14 dní, kořínky už maj ve vodě, ale něco jim chybí, barva by mohla být lepší, nový výhonky maj barvu pěknou

250W metal
Bubler
tplota den/noc do 27/20
vzduchování 20 l/min
AH dle návodu
ROOTS dle návodu
oběm 25l
PH 5-6
holek je tam 5

můj postup: uvidim jestli to funguje
vymeju bubler horkou vodou
kořeny omyju taky
odstátá voda
hnojky dle návodu

Old Post 21-11-2004 v 09:30 AM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 9

2 deno , dovolim si nesouhlasit , peroxid celkem dobře funguje jak v cocosu tak v bubleru . Ja osobne ho zatim nepouživam ale kamarad to chváli už několik let a neda na to dopustit . A mužu jen potvrdit že kvalita produktů je u něj na vysoké ůrovni

2usersony , postupuj jak píše KABUTO muže to bejt plisen a nebo taky málo vzduchu , psal jsi 20l/hod ??? To se mi zdá dost málo mě se to stalo taky , trochu muj prvni pokus s bublákem nedopad , ale to bylo více faktorů .

Mej se Hlava

Old Post 21-11-2004 v 09:54 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 10

20 l/min to je pumpa do vany dá se říct, že je to airoponie :-)))

mrkněte někdo na tohle mohlo by to pomoct
http://www.tetra-fish.com/catalog/product.aspx?id=286
http://www.tetra-fish.com/catalog/category.aspx?id=115

a ještě trochu odbočim
http://mojeakvarium.vltava2000.cz/s...DepartmentID=11
dalo by se to použít (chtěl bych tím foukat CO2 do skříně ne do vody)

Naposledy upravil usersony 21-11-2004 v 10:09 AM

Old Post 21-11-2004 v 10:01 AM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 11

...ouha , kliknul jsem si na ty tvoje odkazy a nevim jestli jsou správný ale otevřeli se mi vodni filtry a pumpy na vodu ? podle mě bys tam měl mít tuhle věc a vzduchovací kámen , máš to tak ?????


Hlava

Old Post 21-11-2004 v 10:30 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 12

To první je UV filtr proti plísním, ale jestli to nezniči hnojkü a to druhy je CO2 což mi přijde jako dobrá vychytávka.

Naposledy upravil usersony 22-11-2004 v 10:38 AM

Old Post 21-11-2004 v 15:36 PM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 13

....jé jsem já to Hlava děravá slepá ješte k tomu 2usersony já si nevšim žes tam napsal 20l/min já to měl že za hodinu , v podstatě jsem pochopil podstatu Tvého přispěvku , takže se přiznávam že jestli ti pomůžou ty filtry tak to opravdu nevim


UplněslepáHlavamakovicezkouřená

čuz

Old Post 22-11-2004 v 10:39 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 14

zatim stejně nejsou kačky, ale na to CO2 se najde

můj postup byl trochu jinej, vše jsem vypral a nechal jsem je jeden den pouze ve vodě a teď jsou v roztoku AH.
Mám totiž podezření, že to byl kořeňák co tam dělalo ten bordel(dřív jsem ho nepoužíval a problem nebyl). Dávkuju kořeňák postřikem s phytaminem (holky potřebujou živiny jsou už větší)

Old Post 22-11-2004 v 10:49 AM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 15

cuzz skuste todle :
http://www.rataj-spk.cz/monatze/produkty/co2biokvas.htm

da se to sehnat normalne ve zveraku. Nekde tady uz to je.
Jinak naplne stojí 48 Kč.

Svetlu cest

Old Post 23-11-2004 v 09:16 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 16

postup funguje holky rostou jak splašený. Podle mě to bylo tím, že kořenovej stimulítor byl v roztoku tak dlouho a začal se kazit.

Old Post 29-11-2004 v 09:58 AM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-08-2003 - Proudeni vody v Bubbleru - 3 odpovědí
16-04-2004 - Koreny v bubbleru? - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8466580 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív