Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 49 50 51 52
Autor
Téma 
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 801

ja mám 20 a mame som to povedal minulý rok sám ..použil som tie klasické finty ako- je to zdravšie ako cigarety a alkohol, bratia česi to majú dovolené neni natom nič zlé a že húlim od 15tich tak nech sama usúdi že či to so mňa spravilo nejaké vytreté hovädo ..asi mi pomohlo aj to že som vtedy bez problémov dokončil strednú a vzali ma na výšku(kde mimochodom stále som ) ...nedávno mi našla v skrini rastlinku ale berie to športovo len sa bojí chlpatých keď bude sklizeň tak jej navrhnem či si somnou nedá a myslím že ak by mala dobrú náladu a otec by nebol doma tak by sa možno dala nahovoriť ... vie aj to že keď je sezóna tak si rád dám hubičky ... s otcom je to inak, ten keby zistí, že pestujem a húlim asi ma roztrhne nechcem to riskovať ...aj keď možno niečo tuší keďže mám dredy
peace

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 19-05-2012 v 19:47 PM

Old Post 19-05-2012 v 19:31 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollyholly
Profesor Grow

Karma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 802

Rodice o tom ze hulim vi a sami si semnou ci beze me, take zahuli.. takze NO Problem..

hollyho grow 2012

Old Post 22-06-2012 v 04:03 AM
hollyholly je offline   Profil uživatele hollyholly   Find more posts by hollyholly   Foto galerie člena hollyholly   Click here to Send hollyholly a Private Message   Add hollyholly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skuknk
Nový Člen

Karma uživatele skuknk - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 803

já sem došel dom skouřenej parkrát a tatík to poznal ale matka ne díval se na mn ale me sem taký stav že ani nevím že se na mna díval a jinak pěstuju doma kytky mám ale jak mile mi matka najde skrín tak mi nadá a musí t pryč ale tatík se koukne na kytky a popřípadě pochválí jak to hezky rozte ale že hulím to asi neví a říkat jim to nebudu.. pěstu zdar

Old Post 09-06-2013 v 21:21 PM
skuknk je offline   Profil uživatele skuknk   Find more posts by skuknk   Foto galerie člena skuknk   Click here to Send skuknk a Private Message   Add skuknk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 804

Ty prijdes domu zhulenej,tatik to poznal,ale ASI nevi ze hulis? budto ses do toho zamotal nebo ja nepobral

Old Post 09-06-2013 v 21:26 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 805

Ja vím že rodiče to ví je mi 35 a oba občas hulí se mnou.

Old Post 10-06-2013 v 19:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 806

Rodiče si myslí že sem feťák a že všichni huliči jsou feťáci.
Já si hulím dál, relaxuju a s podivem sleduju jak do sebe ládují nikotin, prášky a alkohol. Občas si říkám kdo je v téhle společnosti feťák...

Old Post 13-06-2013 v 20:38 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piestik
Stálý Člen

Karma uživatele Piestik - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 807

Mne neostalo nič iné ako to vyklopiť nakolko sa rodičia vrátili z dovolenky o 2dni skorej (úraz) a v byte našli 4 zmastených ľudí medzi nimi samozrejme aj ja neboli sme schopní súvislej a zmyselnej komunikácie a jeden kamarát sa nechcel prebrať ani potom čo ho mama začala kropiť vodou proste tvrdo spal, hned začala histerčiť , že je predávkovaný a mám okamžite ukázať to svinstvo čo sme si dali. Bolo to 2 roky do zadu mal som teda 23. Rodičia bola zo mňa velmi sklamaní hlavne mama. Od vtedy ma zotretého nikdy nevideli lebo si na to dávam sakra pozor a vždy počkám kým mi stavy úplne odídu. Aj tak mám dojem , že dôvera medzi mnov a rodičmi ostala od vtedy dlhodobo naštrbená.

Old Post 22-06-2013 v 10:17 AM
Piestik je offline   Profil uživatele Piestik   Find more posts by Piestik   Foto galerie člena Piestik   Click here to Send Piestik a Private Message   Add Piestik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haagen
Stálý Člen

Karma uživatele haagen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 808

Bydlim s mati a ta to o me vi zjistila to tak, ze u me v batohu nasla asi 7g tak sem ji rekl normalne ze hulim a vysvetlil sem ji, ze ganja neni takova, jak o ni mluvi v televizi a v klidu. proste ze ganja je rostlina, ganja neni fet normalne pred ni hulim, mam doma mini skrinku s rostlinkama a nekdy je i zaleje nebo tak takze v pohode

Old Post 23-06-2013 v 14:33 PM
haagen je offline   Profil uživatele haagen   Find more posts by haagen   Foto galerie člena haagen   Click here to Send haagen a Private Message   Add haagen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 809

Vědí a jsou proti ale to me je jednoooooo...

Old Post 23-06-2013 v 14:34 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 810

jelikož sem už starší, tak rodiče neřeším, hulím teď se ženou ale když sem byl mladej a ještě tak nějak bydlel u nich, občas si dali i se mnou :P
Peace

Legalize It!

Old Post 29-08-2013 v 21:31 PM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xstix
Nový Člen

Karma uživatele xstix - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 811

Tak u nás doma jsme k sobě byli tak nějak otevřený a když jsem v sedmnácti začal hulit,tak jsem to řekl máme a bylo to hotový...a dneska mám pestirnu a nepresahnu počet pěti kytek jelikož už bydlim se snoubenkou a s naší malou dcerkou a nechci jet v nejakejch větších množstvích...a přístup mi rodiny je fantastickej...když jdu k máme na návštěvu tak otevřem sekt(máma téměř nic jiný ho nepije)a já si ubalim a kecame...a cela rodina to ví a děda začal pestit pro sebe...mimochodem ted ma ode me ve foliaku dva great white sharky a rozplývá se jak jsou to fajn kytky :-)

xstix

Old Post 07-09-2013 v 23:33 PM
xstix je offline   Profil uživatele xstix   Find more posts by xstix   Foto galerie člena xstix   Click here to Send xstix a Private Message   Add xstix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 812

..když jsem pryč , tak se mi o moji zahradku naši staraj , takže v poho

Old Post 08-09-2013 v 15:59 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 813

Rodiče se mi s vervou starají o kytky, když já nemůžu. Otec doufá, že dostane mastičku (samozřejmě dostane) a matka si občas zahulí semnou a bratrama. Měla už tak 20 brk, nějaký bonga, skleněnky a tak Zhulená ale byla asi jenom třikrát. Jednou, když pekla cheesecake a prej se do toho neskutečně zasekala, že chodila z jednoho rohu kuchyně do druhýho a vždycky tak do pěti sekund zapomněla, co že to chtěla Podruhé jsem ji našel naprosto vykopřenou u televize na gauči, kde se s dědou strašně kozili nějakým kravinám v televizi Potřetí to bylo, když můj bratr přijel z Maroka, kde si pohrával s GoPro. Nasadil ho svojí holce na hlavu a ona natáčela asi hodinové video, kde chodila po městě, bavila se s lidmi, koupala se, jedla atd. No jenže si to nezkušeně nasadila tak, že to nesnímalo prostor před ní, ale její obličej z ostrého úhlu z vrchu hlavy Vypadalo to strašně směšně, viděli jste jenom obří legrační hlavu s velkým nosem a dole malinký nožičky. S matkou jsme se takhle v životě nenasmáli


Skleník2014

Old Post 12-06-2014 v 20:32 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 814

máma si ze mě dělá srandu, když mě vidí zhulenýho, nemužu se bránit

Old Post 12-06-2014 v 23:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 815

Jojo, mě si matka taky neskutečně rozebere, když přijdu čínskej a když si dá se mnou, tak je to fakt legrace! Je to chytrá žena, baví mě s ní hulit daleko víc, než s kdejakým blbečkem. Bohužel to tak často není Otec sice sám nehulí (ani nekouří), ale nemůže se dočkat,až přijedu na návštěvu s vapíkem a dobrotama. Je s nim taky prdel, jak vždycky popisuje, co to s nim dělá Někdy chytne takovej výtlem, že mam strach, že už se z něj nedostane...

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 13-06-2014 v 08:55 AM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 816

Zdar můj otec mě buzeroval a dával mi přednášky o drogách, když zjistil že jsem pěstoval pár kytek, ale jak jsem mu donesl mast, tak po dobrání masti přišel za mnou a že prej má starý šicí stroj a jestli si nechci z toho udělat grow box aby mi to venku nesklidili...no a tak to u mě začlo

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 13-06-2014 v 14:48 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 49 50 51 52  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2693080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív