Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50 51 52
Autor
Téma 
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 785

citace:
Původní příspěvek od Host
Zdárek, mám takovej problém nebo tak něco a chtěl bych se vás zeptat na to a tak . Prostě 16.1. mám jít už po druhý k psycholožce kvůli hulení, naši na to přišli tak před týdnem a hulím tak cca 1 rok a je mi 18 a naši na to maj svůj názor a tak a prostě nechcou připustit žádný klady nebo něco takovýho. Maj to svoje a to jim stačí. Už sem s něm celkem dostkrát vedle debaty ale celkem bez účelu. Berou to tak že skončím bůh ví kde a že prostě přejdu na něco jinýho a budu na tom "závislej" a tak prostě ..už na to nemám nervy. Nevím jak se mám obhájit a tak prostě. Nemá někdo nějaký rady? Nebo co té psycholožce říct aby to bylo nějaký kladný a naši se s tím prostě smířili? Stejně něpřestanu to je jasný . Předem díky . Jo a ještě nějaký rozumný vysvětlení co se týče závislosti a když jim říkám že to dělám pro zábavu a tak což je pravda samozřejmě a nebo že prostě nevím jak jim mám popsat to "co mi to dává" . Ale na jednu stranu rodičovskej strach nebo tak něco chápu, ale oni by měli pochopit mě.


K tý psycholožce rozhodně běž, pokud není úplně blbá a pokud ty nejsi úplně blbej (tím myslím nesereš na školu, nekradeš doma peníze, neděláš průsery celkově), tak ti to pomůže v tom smyslu, že ona jako psycholožka reálný rizika trávy zná, tím pádem pokud uzná, že to na tebe nemá zhoubnej vliv, řekne to tvým rodičům a od ní tomu budou věřit mnohem spíš než od tebe (vím, je to na hovno, ale je to tak). A co jí máš říkat? To bych neřešil, ona už se zeptá na co bude potřebovat, patrně bude vyzvídat jak jseš na tom ve škole, jaký je to doma a jaká je tvoje míra závislosti... Snaž se být vpohodě, nenucenej a pokud nenarazíš na psycholožku, která je vůči trávě zaujatá (což se taky může stát), měl bys být vklidu. Hodně štěstí přeju

Komár neni mucha pyčo

Old Post 09-01-2012 v 17:06 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 786

citace:
Původní příspěvek od Host
Zdárek, mám takovej problém nebo tak něco a chtěl bych se vás zeptat na to a tak . Prostě 16.1. mám jít už po druhý k psycholožce kvůli hulení, naši na to přišli tak před týdnem a hulím tak cca 1 rok a je mi 18 a naši na to maj svůj názor a tak a prostě nechcou připustit žádný klady nebo něco takovýho. Maj to svoje a to jim stačí. Už sem s něm celkem dostkrát vedle debaty ale celkem bez účelu. Berou to tak že skončím bůh ví kde a že prostě přejdu na něco jinýho a budu na tom "závislej" a tak prostě ..už na to nemám nervy. Nevím jak se mám obhájit a tak prostě. Nemá někdo nějaký rady? Nebo co té psycholožce říct aby to bylo nějaký kladný a naši se s tím prostě smířili? Stejně něpřestanu to je jasný . Předem díky . Jo a ještě nějaký rozumný vysvětlení co se týče závislosti a když jim říkám že to dělám pro zábavu a tak což je pravda samozřejmě a nebo že prostě nevím jak jim mám popsat to "co mi to dává" . Ale na jednu stranu rodičovskej strach nebo tak něco chápu, ale oni by měli pochopit mě.


ahoj.. řešil jsem něco trochu podobného. do puntiku souhlasím s Pflusikem a jenom bych doplnil - bude to hodně o té paní, která Tě bude "šacovat".. já měl smůlu na starou bábu u které marihuana = satan smradlavý špinavý...

carpe diem

Old Post 09-01-2012 v 17:16 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fugazz
Nový Člen

Karma uživatele Fugazz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 787

Ahoj, k psycholožce určitě běž :-) já sám jsem dostal psycholožku "silně doporučenou" po tom co jsem si delší dobu nacpával rypák peřím.. Teď jsem se vrátíl k trávě a s mojí slečnou psycholožkou (28 letá slovenka) se dá výborně povídat a k hulení má postoj vřelý.. Spíš ti poradí co a jak dělat a co a jak nedělat :-) Ale určitě ti pomůže aspoń v tom se "vykecat".

Old Post 24-01-2012 v 11:55 AM
Fugazz je offline   Profil uživatele Fugazz   Find more posts by Fugazz   Foto galerie člena Fugazz   Click here to Send Fugazz a Private Message   Add Fugazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 788

Ja hulil asi dva roky co jsem žil s matkou v pokoji a vydechoval to ven z okna a příjde mi že si toho nikdy nevšimla když přišla dovnitř je kuřačka ale určitě ne trávy, ale když jsem přestal a ucítíl jak to smrdí tak sem si říkal že musí hulit taky to jsem vydržel asi jen měsíc ale vydržel =)

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 29-01-2012 v 18:40 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 789

Ano ví a schvalují mi to. Nepiju alkohol, žiju zdravě a cvičím. Nechali mne i pěstovat, když jsem u nich bydlel

Old Post 30-01-2012 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fugazz
Nový Člen

Karma uživatele Fugazz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 790

Máti o tom ví, nevadí jí to, spíš si z toho dělá srandu... Když přijdu domů většinou nic nepozná, pokud teda do rána není sežraná lednice... Matčin přítel hulíval dost, teď je spíš na to pivko , nic moc mu to nedělá,ale rád si dá...

Legrace je s babičkou (která je extrémně militantní antikuřákoholik), ještě větší s dědou, ten si rád dá, a má u toho parádní řeči - nejčastěji vzpomíná a nevím jak Vám, ale mně se tyhle věci poslouchaj strašně dobře...

Jinak máti na to přišla asi tak sama od sebe, když jsem začal častěji vonět, pak jednou našla sklíčko, já ji na "drzovku" řekl jak to je, druhý den jsem ji lehce nalil vínem, dal ji prdíka.. a až na občasné připomínky "aby se neřeklo" jí to fakt neva :-)))

Old Post 06-03-2012 v 17:04 PM
Fugazz je offline   Profil uživatele Fugazz   Find more posts by Fugazz   Foto galerie člena Fugazz   Click here to Send Fugazz a Private Message   Add Fugazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
floutek93
Nový Člen

Karma uživatele floutek93 - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 791

Vidím že to máte dost často celkem v pohodě . Celkem závist no. Mě je 18 a rodiče přišli na to že hulím na přelomu roku 2011/2012. Byli kvůli tomu hrozné debaty a rozhovory, ale to už se uklidnilo . Jen to asi musím dál tajit, protože mi naši říkali že když budu hulit tak že mě vyhoděj z baráku :/. Nevím co je na tom pravdy. Tak hulím tak, aby o tom nevěděli. Snažím si všechno hlídat . Nevím no jak to mám řešit, štvě me to. Mají názor že ze mě bude závislák a tak. Štve mě to ultimátum že buď budeš hulit a nebudeš tady bydlet nebo nehulit a budeš tady bydlet :/. Chci bydlet u rodičů protože si chci zatím spořit a tak . Nevím jak to bude dál no .

Old Post 07-03-2012 v 19:54 PM
floutek93 je offline   Profil uživatele floutek93   Find more posts by floutek93   Foto galerie člena floutek93   Click here to Send floutek93 a Private Message   Add floutek93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackjack15
Stálý Člen

Karma uživatele Blackjack15 - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 792

citace:
Původní příspěvek od floutek93
Vidím že to máte dost často celkem v pohodě . Celkem závist no. Mě je 18 a rodiče přišli na to že hulím na přelomu roku 2011/2012. Byli kvůli tomu hrozné debaty a rozhovory, ale to už se uklidnilo . Jen to asi musím dál tajit, protože mi naši říkali že když budu hulit tak že mě vyhoděj z baráku :/. Nevím co je na tom pravdy. Tak hulím tak, aby o tom nevěděli. Snažím si všechno hlídat . Nevím no jak to mám řešit, štvě me to. Mají názor že ze mě bude závislák a tak. Štve mě to ultimátum že buď budeš hulit a nebudeš tady bydlet nebo nehulit a budeš tady bydlet :/. Chci bydlet u rodičů protože si chci zatím spořit a tak . Nevím jak to bude dál no .

Som natom podobne jak ty aj mne vravia tie reci ze ma vystahuju ked budem hulit a ze trava je brana do sveta tvrdych drog ale proste ja uz som si zvikol a snazim sa ich nepocuvat a snazim sa byt "slusnim chlapcom" a zatial sa mi to dari

Old Post 19-03-2012 v 20:33 PM
Blackjack15 je offline   Profil uživatele Blackjack15   Find more posts by Blackjack15   Foto galerie člena Blackjack15   Click here to Send Blackjack15 a Private Message   Add Blackjack15 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 793

Moji rodiče to odsuzují stejně tak jako ostatní drogy. Kdysi jsem jim to řekl, vědí i že jsem si pěstoval venku. Vadilo jim to a byli proti tomu a skoro vůbec se se mnou nebavili. Tak jsem si dal s tim měsíční pauzu, řekl jsem jim že už nehulim a všechno je v pohodě. Ale hulim dál sice ne jak předtim, ale hulim.
Máti nikdy neměla snad v životě v hubě žádnej kouř. Chtěl by jsem aby to zkusila, ale pochybuju že jí přesvědčim. Má nos jak pes, cejtí všechno ! Každej sebemnší smrad jí vadí, ikdyž já třeba ani nic necejtim, tak ona ano . Nevim zda by si dala když bych jí opil, ona se moc opít ani nenechá. Je hodně rozumná a vždy ví co dělá. Asi bych to ani radši na ní neměl zkoušet

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 19-03-2012 v 22:19 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 794

[QUOTE]Původní příspěvek od Spronty
Nevim zda by si dala když bych jí opil, ona se moc opít ani nenechá. Je hodně rozumná a vždy ví co dělá. Asi bych to ani radši na ní neměl zkoušet [/QUOTE
To určitě nezkoušej!Můj známý takhle jednou, když byl s rodiči na chatě,chtěl zhulit svého otce.Vyrazili si na vesnickou zábavu a že teda daji sklo.Otec napřed o tom nechtěl ani slyšet ,ale po hodině, posilněný slivovicí a pivem,"že teda jako jo".Nebu tady rozepisovat co následovalo ,ale známej včera říkal že jeho rodiče nedávno prodali chatu a že je k nim pozvaný na silvestra.
Z toho vyplývá že opilým rodičům(nehuličům) nepatří hulení do ruky.

Old Post 19-03-2012 v 23:15 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Na'vi
Nový Člen

Karma uživatele Na'vi - 90% PěstitelskáKarma uživatele Na'vi - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 795

Matka o tom věděla a držkovala ale to je normální ale otec to byla jiná ten si semnou do teď dává a to mu táhne na 60

Old Post 22-03-2012 v 08:13 AM
Na'vi je offline   Profil uživatele Na'vi   Find more posts by Na'vi   Foto galerie člena Na'vi   Click here to Send Na'vi a Private Message   Add Na'vi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 796

No ještě za dob studií jsem měl doma na balkóně sazeničky. To že to taky občas hulim našim asi došlo. Neřekli nic. Jednou mi matka řekla,že pani z práce by to chtěla vyzkoušet, jestli bych jí jako trochu nepřines . Myslím, že ta pani z práce byla asi máti . Pak jsem zas pár let nehulil a teď zas pár let jo. Nevim jestli teď ví že hulim a co si o tom myslí, já jí každopádně o tom neinformuju a naštěstí jsem ve věku kdy si nemusim nechat nic povolovat .Ale ani když mi v 16 přišli na Startky, tak to žádnej poprask nebyl, páč sami taky kouřej. Takže v poho....

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 22-03-2012 v 17:20 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bullyt
Nový Člen

Karma uživatele Bullyt - 0% PěstitelskáKarma uživatele Bullyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 797

no moja mama to vie a stale mi hovori aby som prestal lebo pojdem na liecenie ... :/ nevie pochopit ani si nic neda vysvetlit zavidim vam niektorim co vam to rodicia toleruju ..

Mozno raz sa mi splni sen a mamka si da zomnou

Old Post 26-03-2012 v 09:10 AM
Bullyt je offline   Profil uživatele Bullyt   Find more posts by Bullyt   Foto galerie člena Bullyt   Click here to Send Bullyt a Private Message   Add Bullyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 798

Matka o tom neví ale jistě tuší ( po příhodě kdy sem si nechal skleněnku na balkoně a ona šla věšet prádlo - odměnila se mi tim že mi jí ucpala nějakym papírem :-D ) no a s tátou si dam když za nim jedu. Nejlepší na tom je že tata growuje :-P takže mi dá vždy okoštovat úrodu

Old Post 03-04-2012 v 23:16 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 799

Naši to u mně našli, když mi bylo 19. To už jsem hulil cca půl roku. Nebyly z toho nadšení, a 2 g. pytlíček putoval na spálení do krbových kamen. Potom se to opakovalo asi ještě dvakrát, až mně to dopálilo a přišel jsem za nimi a řekl jak se věci mají a jak chci pokračovat s marihuanou v budoucnosti. To byla chyba. Naši o tom nechtějí ani slyšet, mají svou teorii, o tom co je špatné a co ne. Zrovna včera mi zase prošacovali celý pokoj a jedna celá krabička s kompletním nářadím k ubalení jointa. Putovala zase do krbovek(kromě drtičky, tu si táta odvezl...) Chápu, že rodiče mají špatnou zkušenost neboť brácha z hulení přesedlal na tvrdé drogy, ale nechápu proč do stejného pytle hází i mně. Nechtějí slyšet nic o tom v čem je to zdravé a nezdravé, nezajímá je že přestávám kouřit cigarety, nepiju alkohol, a snažím se dodělat maturitu
Táta se neustále ohání tím, že vyhláška silničního provozu to zakazuje, takže jsem mu musel odevzdat klíčky od motorky+ techničák, atd..

Old Post 16-05-2012 v 06:36 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 800

moje děti to vědí a občas se mnou i zahulí, hlavně ta mladší,má holt vlohy po tátovi

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 18-05-2012 v 22:30 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50 51 52  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0995000 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív