Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 753

mamca to vie uz davno, aj s minulorocnym growom som sa jej pochvalil aj ked nedopadol najuspesnejsie

ale dnes mi prisli semena od clena tu z G a oco sa opytal ze co to je, tak som to vyklopil ze pestujem uz 4-ty rok a tak ....noo zobral to celkom v pohode ... len teraz bude mat problem matka : bud bude klamat ze to nevedela alebo povie ze vedela a bude mudiet riesit preco mu to nepovedala xD

Old Post 28-12-2009 v 18:33 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 754

citace:
Původní příspěvek od Azachyel
jak se mamina zeptala tak sme nelhal, rikam jojo´obcas si dam. Nu co stejene s tim nic nenadela, ale brala to v pohode. Jen me sere ze vsude podavaji skjreslený informacea reklami napr. s tim autem jak jedou a huli a nabouraji, lidi si mysli ze to tak doopravdy je ale neni to pravda podavají to hodne s nadsazkou, ale jak proti tomu bojovat?


Rika ti neco preventivni opatreni?? Samo ze to neni secko pravda ALE..



*navic horko tezko dosahnou toho, ze po voceknuti te reklamy se lidi budou chovat jinak.... Jestli budou, tak ne diky jejim reklamam apd. O.O)))

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 07-01-2010 v 18:24 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 755

O mě to ví celá rodina, jelikož každemu na zahradu šoupnu vždy jednu, dvě kyti s tim že jim pak dam podil na masti. A to se vyplatí...

Všichni se bojí, prý abych nezačal něco horšího (ach ty předsudky) ale nadruhou stranu, každý občas zažebrá, abych mu třeba jednoho umotal.

naposledy jsem daval babče, pro její doktorku, že by prý taky zkusila...

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 07-01-2010 v 19:15 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 756

Máti ví že hulím, a nadává mi že sem feťák a že to v baráku nechce takové svinstvo a že to vyháže a atuomaticky že když hulím zkončím na pervitinu. (ale je trošku zabedněná) .. promiň mami.

Táta to neví přímo, ale co byste si mysleli být v jeho kůži a příjit k dredatému synovi do pokoje a na jedné stěně vidět obrovský plakát EXotic Marijuana a na druhé látkovou vlajku s 4 listama, rasta duhou a nápisy jah rastafari aspol. já teda nevím

Peace.

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 10-01-2010 v 10:55 AM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 757

cau lidi s rodiči problém nemam páč už u nich uz nejakej ten rok nejsem ..ale vědi to dlouho ,dokonce když jsem pryč tak se mi máti stará o kýtí.. akorat otec má furt takoví ty řeči abych nespad do drog a tak vždyt to znate ..ale jakmile mu dam konopnou mast na jeho bolaví kolena tak hned spokojenost a jak je to dobry a tak.. :-D

Old Post 22-01-2010 v 18:32 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myemi
Stálý Člen

Karma uživatele myemi - 94% PěstitelskáKarma uživatele myemi - 94% PěstitelskáKarma uživatele myemi - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 758

no ja sem natom asi stejne jak Hrnek akorat že my zase fotrík riká že jednou vyhořim:-D

Old Post 22-01-2010 v 19:57 PM
myemi je offline   Profil uživatele myemi   Find more posts by myemi   Foto galerie člena myemi   Click here to Send myemi a Private Message   Add myemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tronoly
Nový Člen

Karma uživatele tronoly - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 2 

Nápad HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe? Příspěvek č. 759

Určitě vaši rodiče vědí že jste zastánci dobře ubaleného špeku tak se vás ptám zdali vaši rodiče dříve nebo i dnes souhlasí a i se aktivně zapojují do vašeho

Old Post 08-02-2010 v 20:50 PM
tronoly je offline   Profil uživatele tronoly   Find more posts by tronoly   Foto galerie člena tronoly   Click here to Send tronoly a Private Message   Add tronoly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 760

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=10066

Old Post 08-02-2010 v 21:04 PM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozí čaj
Nový Člen

Karma uživatele kozí čaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 761

Moji rodiče sou ze stare generace.Takže sou těšce proi tomu.Nemúžu jich presvědčit žeto neni nic špatneho.

Drevokocůr

Old Post 06-03-2010 v 10:39 AM
kozí čaj je offline   Profil uživatele kozí čaj   Find more posts by kozí čaj   Foto galerie člena kozí čaj   Click here to Send kozí čaj a Private Message   Add kozí čaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 762

Tak to já se o tom radši ani nezmiňuju :-P

Old Post 06-03-2010 v 11:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 763

Máti oukej... máš na to věk taxi dělé co chceš..daddy si sem tam dá prcka, chce docela často ale většinou když je připité tož to mu ale nedám

Old Post 19-03-2010 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 764

S mámou jsme jednou dali, když ještě o mě měla strach, na vyzkoušenou konopný dýchánek, který skončil tak, že já byl totálně vymletý a máti odešla v klidu spát. Pak jsme s ní a ještě s manželkou dali na třetiny tripa-po hodině se máti opět jala vyklízet pozice s tím, že jde spát-ale my jsme jí říkali, že asi ještě přijde na kus řeči-přišla ještě asi pětkrát do rána-ale nic to s ní prej nedělalo, tak nevim
Ale vod tý doby je v klidu.

Old Post 20-03-2010 v 21:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 765

U MĚ TO RODIČE VĚDÍ SICE NEHULI ALE DĚLAJI SI S TOHO KONOPNOU MAS ALE NA ŠTĚSTÍ UŽ BYDLIM S PŘITELKYNI DAL OD RODIČU TAK JE TO DOBRY :-)

Old Post 28-03-2010 v 21:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 766

[účet odstraněn]

Old Post 01-04-2010 v 10:29 AM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 767

Tak můj otec o mém hulení ví už hodně dávno,je totiž moc tolerantní a učil na škole umnění,takže mněl kolem sebe spoustu nadšených mladých lidí
Ale nikdy jsme spolu nemluvili vážně na toto téma,nevím proč,asi to je přirozený respekt.

Maminka o tom věděla a dokonce jsem pěstoval na její,nyní naší zahradě,dokonce mi zalévala kytky.
Do určité doby mi to tolerovala,ale pak byla proti.
Ale teď už to je jendo...



Fanánkův out 2010

Old Post 23-04-2010 v 21:02 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 768

přátelé, kamarádi. rodičům jsem postupem času vysvětlil a dokázal, že nejsem feťák, asociál nebo jak to vnímali, jen proto že hulím a vypadám jak vypadám. jak říká pogomann - "je mnohem lepší s rodinou mluvit na rovinu" ... peace

Old Post 23-04-2010 v 21:19 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0804890 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív