Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
pyroman
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 20 

Pohodička Příspěvek č. 1

Vacsina ludi na groweri ma okolo 16 - 25 rokov... napiste sem, ci vasi rodicia o tom vedia a ked ano/nie ako s tym zijete? Ako sa to dozvedeli ??

Pyroman from ganja.sk

Old Post 23-05-2001 v 11:17 AM
pyroman je offline   Profil uživatele pyroman   Find more posts by pyroman   Foto galerie člena pyroman   Click here to Send pyroman a Private Message   Add pyroman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 2

mati o tom vi, dokonce mi obcas zaleje kyticky, s fotrikem neziju jezdim za nim jen na vikendy a ze kourim travku ( cigara nekourim, to by asi neprekousl ) vi taky, zadnou vedu z toho nedela, protoze co vim, tak za mlada byl taky celkem rebel
fotrik se to dozvedel, kdyz sme jednou sli s kamosema ven, zapalili si ja se otocim a najednou fotrik za zady ( pro mne celkem sok, ale on to prijal v pohode ), no a mati se to dozvedela tak ze sem loni zasadil a ona se porat vyptavala co to je, tak sem ji to rekl a bylo to.

MIKI

Old Post 23-05-2001 v 13:37 PM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 20 

Palec nahoru Příspěvek č. 3

No Moja matka o tom vie... Dajako sa s tym zmierila, ked videla moj stol plny vseliakych materialov stiahnutych a vytlacenych, a to najma z groweru... A to, ze vlastnim domenu http://www.ganja.sk sa tiez dozvedela... Hmm, dufam, ze o tom ze hulim vie... Neskor som zacal aj pestovat... (mam toho plny balkon poslem i foto... Nevlastny otec o tom asi vie... Ale najvecsia haluz je to, ze o tom vie cela moja rodina... Dokonca aj moja BAbka si pestuje marisku

Pyroman from ganja.sk

Old Post 23-05-2001 v 14:18 PM
pyroman je offline   Profil uživatele pyroman   Find more posts by pyroman   Foto galerie člena pyroman   Click here to Send pyroman a Private Message   Add pyroman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 4


Ano, resilo se neco podobneho v threadu "porozumeni generaci". Svuj vek nebudu komentovat, ale rodice sou v pohode. Mama na me jeste pokrikuje, ze mam ty kytky nejaky zvadly, tak jestli to nema zalit ;-)
Takze ja mam tohle zvladnuty. Jinak vitam slovenskou komunitu na Groweru :-) ! Vivat CSFR :-)

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 23-05-2001 v 18:11 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ekolog
Nový Člen

Karma uživatele ekolog - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Obecné hmmm Příspěvek č. 5

Ja mam rodiče docela v pohodě, mama ve svejch maledejch letech taky pěstovala a ted se mi stara i o moje květinky. Myslel sem, že budou problemy s tátou, ale nebyli -- pochutnal jsem si s nim na chatě u kámošů. čau

Old Post 25-05-2001 v 19:11 PM
ekolog je offline   Profil uživatele ekolog   Find more posts by ekolog   Foto galerie člena ekolog   Click here to Send ekolog a Private Message   Add ekolog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

Pohodička Příspěvek č. 6

Čau tady evergreen,
čo sa týka našich, tak je to absolutne v pohode, pretože podľa ich a samozrejme aj môjho názoru je lepšie, keď si sem-tam ubalíme nejaké to brko (5xdenne)), než aby som do seba pumpoval to alkoholové svinstvo. A ako sa o tom dozvedeli? Moja cesta k ich konopnej akceptácii bola tŕnistá. A najlepšie na tom je, že si vlastne už vôbec nepamätám ako to bolo. Ale mám takého tucha, že som im to proste povedal na rovinu.
A nakecal som im kraviny typu, že neviem o čo sa jedná, ale že to bolo strašne drahé a môj otec, materialista jak "hovado" mi povedal, že teraz to predsa nevyhodíš, keď to bolo také drahé. Moja mama len súhlasne prikývla. A potom to už išlo "raz na raz" a teraz v podstate kúrime všetci....

Old Post 25-05-2001 v 20:31 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

Moje máti to ví taky. Tušila asi už delší dobu, ale před měsícem jsem se ozral a zhulil a nějak jsem dostal náladu na povídání si s máti a s tetou. Tak jsem do nich spustil, že ganja je dobrá atd. Kdyz jsem pak vystřízlivel (na druhý den) Tak máti řekla, že sice není ráda, ale když tedy nejedu v nečem silnějším, tak ať si hulím. Ale fotr - nevim jak se k tomu stavi.


[Edited by THClovek on 12-08-2001 at 03:13 PM]

Old Post 11-06-2001 v 12:38 PM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Upozornění Příspěvek č. 8

Zajímalo by mě jak to ty mladší dělaj doma s rodičema když třeba přijdete domu na mraky a matka vás prudí jak to že si zase chlastal když si jel autem....U mě to neví a kdyby to věděli tak jsem doma skončil. Tak tady naházejte pár fíglů ja to doma s rodičema koulíte vy at se ostatní poučí...

Old Post 30-11-2001 v 12:36 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 9

Nemyslím si, že by hulení a chlast bylo něco pro ty "mladší"....
Ale pokud už si někdo nemůže pomoct a nevydrží to, tak ho rodiče aspoˇn držej trochu na uzdě. Mimochodem řídit ožralej mi nepřipadá ani trochu sranda!

Old Post 30-11-2001 v 12:55 PM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 10

stejne tak si nemyslim, ze rodice jsou od toho, aby se ochcavali... Uz to slovo v souvislosti s rodici neni uplne to nej... Jde jim leccos zatajit nebo nepriznat, ale ochcavat je???

Zkus radsi usporadat svuj cas, tak abys nemusel chodit domu uplne zmastenej/ozralej - nemluve o tom, ze bys v takovem stavu nemel sedat za volant, ty se klidne zabij, ale proc pritom jeste vzit s sebou nevinne kolem - a nebo se snaz rodicum poukazat na tu mene temnou stranku huleni. ostatne, kdyz se po groweru porozhlednes, tak je tu dost clanku o skodlivosti a neskodlivosti. Ja osobne jsem kvuli huleni obetoval chlast. Piju jen maaaalo kdy a jen maaaalo. A tak muzu aspon s cistym svedomim vsem kteri maji neco proti huleni rikat, ze oni se zabijej chlastem, tak proc jim vadi, ze ja si hulim? a kupodivu to docela funguje. Nesmim ale chlastat taky. to bych si takrikajic sral do vlastniho hnizda.

A kdyby se ti zdalo, ze tu nemuzes najit zadny clanek o "neskodlivosti" marihuany, tak si dej vyhledavat a jako autora muj nick... rekl bych, ze ti toho vyplyvne docela dost...

cili drzim ti palce, at to nejak s tema rodicema sfouknes a at je pri tom nemusis moc "ochcavat".

Old Post 30-11-2001 v 13:41 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 11

Můj příspěvek nebyl asi zcela pochopen....Moje mum neví že hulím a když mě vidí zkouřenýho, myslí si že jsem opilý.Ona ale ví, že alkáč nepiju s vyjímkou piva(a to mi taky moc nejede) a já už se jen bojím kdy jí to dojde a to bych nead páč jí mám dost rád a nechci jí nasrat ona je na nás s bráchou sama a k marihuaně má silně negativní vztah.
2 Majkl: Apeloval jsem na ty mladší zejména proto, že ti mají doma rodiče.......
P.S. Za volant si v životě nesednu po pivku!!!!!!!!!!!!!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 01-12-2001 v 17:54 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Neochcavat Příspěvek č. 12

Ak sa snazis rodicov podviest vacsinou ti to nevide ak prides domu zhuleny a tvaris sa ze nic. Ja mam taky závazok ze nikdy nehulim neskor aho 3 hodiny predtym nez idem domov, a zatial mi to vychadza

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 01-12-2001 v 18:01 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné Příspěvek č. 13

s rodiči se musí vycházet, ja sem je postavil před hotovou věc, řek sem, jim, že to mám jako okrasu v pokojíku a to ve skříni je pokus pěstování pod umělým osvětlením a to je vše, nic víc sem jim nikdy nevysvětloval


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 01-12-2001 v 20:12 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Ochcávat druhé? Příspěvek č. 14

Ještě ke všemu vlastní mámu? Vysyp jí to na rovinu, ukaž jí jednou doma co to obnáší a ujisti ji, že se není v porovnání s chlastem čeho bát.

Nejlepší lhář je ten, kdo mluví vždycky pravdu!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 02-12-2001 v 09:24 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 15

Heleď lidi, někdy je daleko horší to vysypat na rovinu než neříc vůbec..... radit ti je těžký, rodiče má každej jiný a jen ty asi víš jak na něj...... znám ty typy zatvrzelých rodičů - žádná prča. Spíš se pokus zamyslet sám nad sebou, jak to vyřešit - užívat si aniž by jsi zarmoutil matku.....tzv. cesta kompromisu - hulení taky není všechno.......


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 02-12-2001 v 11:24 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OŇAF
Nový Člen

Karma uživatele OŇAF - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 16

Já si myslim, že by rodiče oi hulení měli vědět. Jednak je to pak větší pohoda a za druhý, což je taky dost důležitý když hulení obhajujete před rodičema tak na něj třeba změněj názor a čim víc lidí si bude myslet že je hulení OK tim blíž k legalizaci ne???
Kdyb\ rodiče všech huličů věděli že jejich děti hulí tak by pak věděli že to neni nic tzak strašnýho a neposlouchali by takový blbe jako Severa, Komorous atd...

Old Post 02-12-2001 v 12:37 PM
OŇAF je offline   Profil uživatele OŇAF   Find more posts by OŇAF   Foto galerie člena OŇAF   Click here to Send OŇAF a Private Message   Add OŇAF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1160010 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív