Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 129


dnešní teplota a vlhkost - navíc se přibližuje další bouřka - je to opravdu katastrofální !!!!!!!!!!!!!!

mimacka

Old Post 30-06-2009 v 16:36 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 130

to jo no letosni pocasi je naprosta katastrofa horsi rok nepamatuju

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 30-06-2009 v 18:28 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 131

tak, tak, tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastný...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 01-07-2009 v 05:49 AM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawker
Stálý Člen

Karma uživatele hawker - 95% PěstitelskáKarma uživatele hawker - 95% PěstitelskáKarma uživatele hawker - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 132

Ahoj mimacka
chci ti jen rict, ze se mi libi tenhle tvuj denicek, kterej mi v mnoha smerech (samozrejme i diky ostatnim co tu pisou) pomohl a preju at ti to roste. Ja osobne jsem letos taky poprve zasadil takze porovnavam uspechy

a to pocasi je opravdu, s prominutim, k zbliti ale snad se to o vikendu uz zlepsi!

Old Post 02-07-2009 v 14:00 PM
hawker je offline   Profil uživatele hawker   Find more posts by hawker   Foto galerie člena hawker   Click here to Send hawker a Private Message   Add hawker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 133

To hawker : dík za ohodnocení a příspěvek. Jak jsem hned na začátku uváděl - po vyzkoušení pozitivních léčebních účinků darované mastičky jsem se rozhodl pro svoji životní první sadbu.
Nepěstuji za účelem získání velkých palic na kuřivo , ale na co největší množství materiálu pro vaření zdravotní mastičky.
Rozhodoval jsem se mezi několika variantami
1./ zasadit out někde v lese nebo v kukuřici a čekat jestli sklidím já nebo čorkaři
2./ zasadit doma do skříně ale in většinou každý jede na palice a má minimum materiálu pro vaření mastičky
3./ zasadit do květináčů a nechat to na okenním parapetu – vítězné rozhodnutí !!!
Připomínám že nemám vlastní zahradu a v paneláku nemáme ani ten pos**** balkon.
Ze zástřihu jsem získal zkušební 3 řízky (chytli se) , dva jsem dal do lesa , ale po týdenní kontrole jsem je nenašel , jeden jsem dal ke známému na chatu na přímí out (zatím roste – až na to počasí),no a posledně dopěstované sazeničky ze semínek jsem dal na chatu – něco na přímí out , něco do fóliovníku a něco zase mezi stromy do lesa. DOŠLI BOUŘKY A HAFO VODY – VŠE JE V OUTU ZATOPENÉ tak taky čekám až se to venku trochu proschne a půjdu se podívat asi o víkendu jak to kytky přežily a co zůstalo.Nakonec možná letos budu muset něco předci jenom dopěstovat ve skříni.
Na uvaření prozatímní dávky mastičky jsem tady na fóru dostal nabídku na nějaký matroš , který už někteří kolegové právě nespotřebovali a na kuřivo to uznali taky jako už nevhodné a vyhodit to je vždy to poslední řešení.Tímto jim tady taky ještě jednou patří moje velké díky.
Jak jsi uvedl – tento pěstitelský deniček tady vedu ne pro samochválu (jsou tady na to jiní pěstitelé),ale formou fóra dostávám odpovědi na moje lamovské otázky začátečníka a každá dobrá rada na zlato !!! , samozřejmě výsledky můžeš porovnat , protože sám jsem zvědavý kolik toho dopěstuju.
Ať to roste a hlavně už by se mohlo zlepšit počasí !!!!!!!!!!!!!!!
Jestli zbude co , tak po víkendu dám foto z outu.

mimacka

Old Post 02-07-2009 v 15:52 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 134


24-05-2009 zasazeno v OUTu (Příspěvek č. 50)
03-06-2009 adaptace na přesazení (Příspěvek č. 56)
27_06_09_zahradka4 kontrolní návštěva OUTu (Příspěvek č.113,114)

6_7_09 zahradka5 DNEŠNÍ KONTROLA V OUTu !!!!!!!

- kytky jsou vytáhlé pro nedostatek sluníčka a moc jim neprospěly deště , kořeny mají v černém bahně , celkovému odplavení zabránila dřevěná ohrádka z hranolků.
Jsem zvědavý jak se vzpamatujou do příštího víkendu .

mimacka

Old Post 07-07-2009 v 00:34 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 135

13. týden růstu

6_7_09_východní okno1

mimacka

Naposledy upravil mimacka 03-06-2012 v 15:02 PM

Old Post 07-07-2009 v 00:38 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 136


13. týden růstu

6_7_09_východní okno2

mimacka

Old Post 07-07-2009 v 00:39 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 137


13. týden růstu

6_7_09_západní okno1

- rostou a ještě je zatím víšková rezerva -

mimacka

Old Post 07-07-2009 v 09:19 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 138


13. týden růstu

6_7_09_západní okno2

mimacka

Old Post 07-07-2009 v 09:20 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 139


13. týden růstu

6_7_09_západní okno3

mimacka

Old Post 07-07-2009 v 09:22 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 140


24-05-09_zasazeno v OUTu (Příspěvek č. 50)
03-06-09_adaptace na přesazení (Příspěvek č. 56)
27_06_09_zahradka4 kontrolní návštěva OUTu (Příspěvek č.113,114)
06_07_09_zahradka5 DNEŠNÍ KONTROLA V OUTu (Příspěvek č.135)

12_07_09_out_1
- tak po velkej vodě konečně začalo topit sluničko a kytkám to opravdu začalo prospívat.
K jedinému řízku z 24.5. jsem před obdobím dešťů přidal 4 sazeničky ze semínka a období vegetace asi moc neutrpí.

mimacka

Old Post 12-07-2009 v 20:58 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 141


12_07_09_out_2

mimacka

Old Post 12-07-2009 v 21:00 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 142


12_07_09_out_3

mimacka

Old Post 12-07-2009 v 21:01 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 143


12_07_09_out_4

pro jistotu jsem to vzal i metrem - dvě největší mají 80cm a jsem zvědav jak to pojede když začne kytky opalovat sluničko.

mimacka

Old Post 12-07-2009 v 21:05 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 144


Kolegova kytka č.1 ve foliji - zasazená 24-05-2009 (Příspěvek 116)

- dnešní foto kytky ve výši 90cm !!!! - momentálně to výškově vedou okurky které dělají ve fólijáku zelené maskování .

mimacka

Old Post 12-07-2009 v 21:10 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2880500 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív