Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Skleník Dinafem, Dutch Passion
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
starmaster
Nový Člen

Karma uživatele starmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 6  

Obecné Skleník Dinafem, Dutch Passion Příspěvek č. 1


Letos jsem testoval poprvé pěstování ve skleníku, zatím jsem měl zkušenost jen indoor s 600W.

Kytí jsou ze semínek Dinafem a Dutch Passion

Dutch Passion - 1x Shaman, 1x Passion #1
Dinafem - 2x Moby Dick, 1x California Hashplant, 2x Power Kush, 1 x White Siberian

28.5 - přesazení z kelímků (kde klíčili v Jiffech) do 10l kýblů.
Substrát Biobizz coco mix + perlit
Hnojky: canna coco A+B (4ml+4ml/l)
Plagron Enzymes
Plagron Phyt-amin - postřik 1x týdně
Plagron Green Sensation 2x týdně


Více foto v galerii

GOOD

Naposledy upravil starmaster 22-09-2011 v 18:34 PM

Old Post 22-09-2011 v 17:31 PM
starmaster je offline   Profil uživatele starmaster   Find more posts by starmaster   Foto galerie člena starmaster   Click here to Send starmaster a Private Message   Add starmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 2

čus, mas to moc pekny mohu se optat jak casto jsi zaleval, popřípade hnojil, ten kokos? Plánuji příští rok foliovník a jako medium pouzit kokos a mám trochu strach, aby měla rostlina dostatek živin... bo v tom kokosu je prd...

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 03-12-2011 v 18:49 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2799260 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív