Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první venek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Obecné Můj první venek Příspěvek č. 1





Už v květnu jsme měl ve skleníku 3 květináče dlouho sháněných modelů spolu s bratrem, kterýmu je 14 a měl 1 ganju. Všechny byly pěkně rostlé...no měli sme z nich radost. Chystali jsme se je dát na zahradu, ale jednoho rána sme se šli podívat jak nám to pěkně roste, ale byli pryč. Nějaký zmrd si pro ně drze došel a ukradl...zbyla po něm jen pošlapaná mámina zelenina. Po téhle zkušenosti jsme usoidili, že ve skleníku a na zahradě si nic nerisknem vysadit...nechtěli jsme znovu zažít ten pocit beznaděje. Daleko od našeho baráku jsme si vyhlídli místo. Flek zarostlý kopřivama. Vysekali jsme tam lán 5 metrů na 1 metr. Zavápnili jsme a zalili slepičincema. Během té doby jsme si dali naklíčit narychlo splašená semínka. No asi po měsíci(na konci června) kdy vápno bylo zapršené jsme navozili tak 50 litrů pěkné zeminy z kompostu a zasadili naše malé kytičky.

Naposledy upravil Lubosh. 24-07-2008 v 09:21 AM

Old Post 24-07-2008 v 09:14 AM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Obecné Můj první venek Příspěvek č. 2


Od kámoše jsme dostal jednu větší kytičku, aby jsme nebyl tak pozadu. Snažil jsme se jí zaštípnout technikou FIM, ale zastříhl jsem lístky málo a kytka rostla dál, je listy byli poloviční.

Naposledy upravil Lubosh. 24-07-2008 v 09:52 AM

Old Post 24-07-2008 v 09:24 AM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Můj první venek, druhý měsíc Příspěvek č. 3




Kytičky pěkně povyrostly, jednou za 14 dnů jsme je hnojil ňákým hnojivem na květ a plod, kterej sem si pučil od mamky

Naposledy upravil Lubosh. 24-07-2008 v 09:52 AM

Old Post 24-07-2008 v 09:27 AM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Obecné Můj první venek, měsíc třetí Příspěvek č. 4




Větší kytku jsem už 2X zaštíp metodou FIM, která se mi už většinou daří, takl že vyrostou 3 nebo 5 větviček. Ostatní menší kytičky(ganji) jsem zaštípl jednou.

Old Post 24-07-2008 v 09:40 AM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 5



Mezi 10 ganjama jsou i 3 skunkové kytičky. Jednou za čas hnojíme, tet už nakvašenýma slepičincema, a vžkycky když můžu tak zaštípnu. Velice doporučuju techniku FIM

Old Post 24-07-2008 v 09:44 AM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Upozornění Nezvaní hosté Příspěvek č. 6

Jednou jsem měl problém se mšicema.Kytky byli jedenkrát nastříkány sprejem určeným na hmyz(běžně dostupný za 70,-) a od té doby se neukázaly. Mám však strach až se rostliny daj do pořádného květenství,jelikož od známých vím, že když rostliny kvetou, tak jsou velkým lákadlem na široký hmyz...Stříkat to ale nechci, aby sem nezkazil chuť. Navíc ty postřiky když zabijou broučky, tak budou pravděpodobně jedovatý a určitě toxocký...to by se kuřivo mohlo uplně znehodnotit....
Proti srnčímu a zeječímu se preventivně při každé návštěvě políčka vychčiju, myslím že to zvěř odradí.

Old Post 24-07-2008 v 11:43 AM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 7

necham stranou vyrazy ganja vs. skunk... ty postřiky maji nějakej čas, za kterej je možno konzumovat postříkaný věci, bejvá to 7-28 dní, ale u každýho produktu je to inak a bude to na obalu, takže když to nastříkáš adekvátně dlouhou dobu před sklizní, tak to bude v pohodě

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 24-07-2008 v 13:05 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 8

Co tím myslíš? Ganja je prostě tráva a skunk je lepší semeno....není to žádnej pojmenovanej model, tak píšu jen skunk.
A mylsíš že to potom nebude znát jo?

Old Post 24-07-2008 v 13:41 PM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 9

Jinak všem co se chcete pochlubit prvním outem, klidně přispějte Budu jedině rád ;-)

Old Post 24-07-2008 v 14:15 PM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 10

ale jo, no, slang... já to prostě nemam rád... ganja je indický výraz pro konopí a skunk je jedna konkrétní odrůda... kamarádi taky pořád, koupíme ňákej skank, pěstuješ aspoň pořádnej skank, to nezkuřuje, to je hovno skank... ani nevim proč, ale sere mi to...

k tomu postřiku... nemělo by to bejt znát, ale pro jistotu můžeš nechat tu dobu na dvojnásobek... tzn. jestli am je dva tejdny, tak ji nechej měsíc a tak... každopádně zdravotně závadný to nebude

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 24-07-2008 v 15:25 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 11

No vypadaj zdravě, ale moc z toho nebude, když jsi sadil tak pozdě (já vím, kvůli čorce no ...). Ale tak na pár špeků to bude

No já když slyším ganja(jako že "venek", čudka) a skunk(skéro, lampa) tak se mi otvírá kudla v kapse, ale tak co už.
Skunk je jeden druh (Super Skunk, Skunk Red Hair, Skunk#1 atd atd.) a né kytky z pod lampy nebo prostě silnější konopí.

A s tím postřikem to nějak nehroť. Kdyby to bylo toxický, tak to prodávat nemůžou. Stejně to z větší části smyje déšť, kytka vstřebá atd.
Pokud tam toho nenapereš kvanta, tak se nemáš co bát. Zeleninu a ovoce z obchodu taky jíš a nestěžuješ si ne ?

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Naposledy upravil Ortaniel 24-07-2008 v 16:47 PM

Old Post 24-07-2008 v 16:38 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Obecné Můj první venek, čtvrtý měsíc Příspěvek č. 12





Větší kytku jsem zaštíp a těsně potom začala kvést, mylsím že by z ní mohla bejt dobrý úroda. Mezi menšíma jsme už našel 3 samce, a 2 zrovna byli ty KVALITNĚJŠÍ odrůdy. Nenaděláš nic...Naštěstí ta velká kytka taky není nějaká janka, tak uvídím jak to dopadne. Jinak co jsme tu četl tak vím že kytka kvete minimálně měsíc stará, takže kvést budou určitě(ty menší s dvouměsíčním spožděním) no a vzhledem k tomu že jich je asi 10, tak doufám, že z nich taky něco bude. Začnou kvést dýl a nechám je dozrát klidně do podzimu...co myslíte?

Old Post 24-07-2008 v 17:53 PM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Kamoš necháva vždycky na prvý mráz a potom idú pod No, podľa toho, ako ti stihnú dozrieť. Hlavne ich nenechaj prezrieť

Old Post 24-07-2008 v 18:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 14

Přesně tak, do prvního mrazu, samozdřejmě pokud už jde na blizničkách vidět že je palice zralá, tak nenechávat přezrát ;-)

Old Post 24-07-2008 v 18:59 PM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Obecné těsně před sklizní :) Příspěvek č. 15




Kytka měla asi 2 metry

Old Post 14-09-2008 v 17:18 PM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Palec nahoru Palice Příspěvek č. 16



Zbyli mi jen 4 samičky, zybtek byli samci, ale narostli pěkně ají paličky vypadají luxusně, no posuďte sami

Naposledy upravil Lubosh. 05-10-2008 v 09:29 AM

Old Post 14-09-2008 v 17:23 PM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2019 - Muj prvni verejny out - 7 odpovědí
03-08-2016 - Moje první autíčka - 0 odpovědí
24-09-2012 - Můj první outdoor - 86 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1705600 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív