Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Granulátový odvlhčovač vzduchu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 17

Ahoj, ja mam taky problemy s vlhkosti, ale horsi nez ty... Mam totiz desne vlhkej byt v prizemi, bezna vlhkost ted v lete je 55-65 pri otevrenejch obou ventilackach, ale v zime leze az k 85 a to pak musim vetrat jak blbec a topit a jsem rad kdyz se mi podari ji srazit na 50. A to ve skrini je tim padem vlhkost kvuli odparu jeste malinko vetsi. Ty granulaty jsem zkousel, mel jsem teda malinko jiny, hodil jsem si jeden do bytu a musim rict ze je to pekne na prd, nevim teda jak to pomuze v tak malem roomu, ja ho mel rovnou v mistnosti a ubytek vlhkosti zanedbatelny, vysalo to tak 50ml denne mozna malinko vic ale ne o moc.


Docela me ta vlhkost stve vsude same nizkospotrebove zvlhcovacky a aby byla nejaka rozumna mala nizkospotrebova odvlhcovacka to ne jsou to vetsinou velky kravy s prikonem vetsim nez ma moje skrin.

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 27-06-2008 v 12:49 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
donsalvatore
Stálý Člen

Karma uživatele donsalvatore - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 18

presne tak, ja jsem ted objednal odvlhcovac s prikonem asi 30w a odvlhci to 250ml denne, coz taky moc neni,ale i kdyby to melo pomoct snizit tu zatracenou vlhkost jen o 10procent, tak alespon muzu rict, ze jsem to zkusil. me to ted kolisa od cca 70 do 80, to je pekelne moc na kvet...
uz se ti podarila vypestovat plisen na kytkach?

Old Post 27-06-2008 v 19:00 PM
donsalvatore je offline   Profil uživatele donsalvatore   Find more posts by donsalvatore   Foto galerie člena donsalvatore   Click here to Send donsalvatore a Private Message   Add donsalvatore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Hydroponie odvlhčovačka a její použití v praxi Příspěvek č. 19

Buenos dios amigos

mám menší problém v vlhkostí, s nonstop puštěným odtahem i ofukem mi to nejde pod cca 75% , coz je v pozdejsich fazich kvetu pekne na pičku.(ale aspon se nemusim bat svilusek ).

Prolezl jsem par stranek a narazil na tyhlety dve odvlhcovacky:
1.)
Odvlhčovací výkon: 250 ml/den při 30°C a 80 % relativní vlhkosti vzduchu. Provozní podmínky: 15°C a 40 % relativní vlhkosti vzduchu. Objem odnímatelné nádržky na vodu: 0,5 l. Vhodný pro místnosti do 50 m2. Rozměry (š x v x h): 15,4 x 21,8 x 13 cm. Hmotnost: cca 980 g. Provedení: v bílé barvě.
http://www.e-conrad.cz/elektronicky...zduchu+dp75392/

2.)
druha je pasivni s granulatem
http://www.e-conrad.cz/odvlhcovac-v...nulemi+dp53489/

a ted to prijde, ma konkretne s temahle dvouma nekdo prakticke zkusenosti? za kazdy smysluplny comment budu rad.

show must go on

Old Post 03-09-2008 v 22:23 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 20

Zdar. Já mám odvlhčovačku tuhle:
http://www.brnoclima.cz/zbozi/510-o...inclair-cfo-12e

Jde zapnout na 70, 60, 50 a nonstop odvlhčování.
V poslední fázi květu jede na plný výkon s tím že míchám vzduch 24 hodin denně. Žádné problemi s plísněmi. Odkazy co jsi našel jsou jen vyhozené peníze. Vem to takhle že z prostoru 2,5m2 vytáhnu za 24 hodin i 6 litru vody. Dobré je taky to že má vývod kondenzátu z boku hadicí do kýble. Takže když tam nelezu tři dny tak mám plnej 20ti litrovej kýbl. Ty odkazy co jsi našel jsou absolutně nevyhovující co se týče kapacity odvlhčování. Cena je sice docela vysoká ale zase to pustíš a máš klid. Spotřeba 200W taky není zas tak hrozná.
Zdar T25

Naposledy upravil tomas2pet 06-06-2009 v 08:53 AM

Old Post 04-09-2008 v 04:37 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 21

Ahoj no ja jsem mel granulatovou sice malinko jinou na byte a musim rict ze je pekne na ... jako kdybych ji tam nemel. A ten odvlhcovaci vykon ty elektricky je taky fakt dost chabý

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 04-09-2008 v 06:12 AM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 22

to tomas2pet:

nenapsal jsi kolik máš v mistnosti vlhkost, předpokládám tak kolem 80%.O kolik jsi schopný tu vlhkost srazit ? Jo jedine co mi na tom moc nevoni je ta cena, ale asi neni jina moznost.

lamater:

ta elektricka ti tu vlhkost srazi cca o 5-10% coz je docela na prd.

show must go on

Old Post 04-09-2008 v 08:55 AM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 23

No já to pustin na plnej výkon řekněme od 3-4 týdne na květ. Přez den je to v poho to větráš a vlhkost je v pohodě. A přes noc nevětrám jen míchám vzduch vevnitř a vlhkost se mi daří držet pod 50% samozřejmě v poslední fázi květu když už neni moc listů tak i níže. Normálně bych tam měl v noci třeba 70-80% to znáš sám. Výhoda je i to že pri odvlhčování kytky začnou hodně chlastat protože ztrácej hodně vody přes listy. Já jí mám už asi dva roky a naprostá spokojenost.

Old Post 04-09-2008 v 13:49 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daspoi
Nový Člen

Karma uživatele daspoi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 24

granule,ceresit stop vlhkosti a podobné blbosti co stojí 100-900kč sou opravdu k ničemu,vyzkoušel sem dvě levné varianty a výsledek opravdu žádný!!! takže šetřím na odvlhčovač.

Old Post 03-04-2013 v 19:31 PM
daspoi je offline   Profil uživatele daspoi   Find more posts by daspoi   Foto galerie člena daspoi   Click here to Send daspoi a Private Message   Add daspoi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-11-2019 - Jakou vodu pro ultrazvukový zvlhčovač vzduchu? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2363620 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív