Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nefeminizovaný feminizovaný semena z feminizovaných kytek ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 49


Tak jsem si objednal pár semen z ALIENU a kom Chronica vše feminizované. Dostal jsem dvě semena fem. jako bonus , jsou to ty dvě vpravo dole. Nevíte někdo co dávají jako bonus , označení na sáčku mi nic neříká, na druhé fotce je samostatný sáček. Dále máte někdo zkušenosti z kvalitou klonu , kdybach s každé kytky v růstu jeden klon odebral, jestli to má cenu ???

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 20-10-2007 v 16:18 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 50


Samostatný sáček s bonusem. Poznáte někdo o jakou odrůdu jde ???

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 20-10-2007 v 16:27 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danilaos
Nový Člen

Karma uživatele danilaos - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 51

hojky kupil som fem semena levander ale bolo tam vcelku dost samcov

Old Post 23-10-2007 v 23:14 PM
danilaos je offline   Profil uživatele danilaos   Find more posts by danilaos   Foto galerie člena danilaos   Click here to Send danilaos a Private Message   Add danilaos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 52

Protože mi tu nikdo nebyl kloudně odpovědět jak je to s matkami s fem . semen musel jsem to udělat sám, prozatím bez fota. Semena vidíte nahoře v č 47. V pátek budu sklízet ty rostliny co byly matky a už mi kvetou klony z těch matek. mají asi 25dní do kosy. No nejsou to matky ale jen rostliny ze semen z kterých jsem ořezal několik klonu a dal zakořenit. Musím říct že Black Jack je opravdu parádní rostlina , prozatím jen vzhledem, ještě není usušen , tak o chuti nebudu mluvit. Měl jsem je jen pod 250w ale vrcholová palice je jak má ruka od lokte , v pátek vyfotím, spíš to vypadá jak z pod 400w. O tom ale nechci mluvit, taky jsem už dal růst klony z f2 matek z těch semen.
Mé zkušenosti jsou asi takové :
1. rychlost zakořenění je výborná, rychleji a úspěšnější než u chronica a WS a toho bonusu.
2. stavba rostliny super.
3.klíčivost 100%
Vůně lahodná , uvidíme co kouř.
prozatím ani jeden hermáč , ani z klonů z matek a uvidíme co z dalšího pokolení, jsem zvědav jestli někdy nějaký bude jak se tu obecně traduje. připadá mi to že se tu něco donese z jiných g a papouškuje se to tu dokola , aniž by to někdo prověřil, je pravda , že dělám pokusy jen na 3 odrůdách, ale i tak.
Nepozoruji ani rozdíl v růstu a stavbě rostlin z Fem matek a F2matek. Květy z f2 jsou ješte teprve ve 2/3 ale květy jsou dobré , z f2 matek taky dobře rostou a všsechny dobře zakořenily.
Black Jack mě příjemně překvapil a při ceně 38 eur za 7 semen , což je bez pošty 140 Kč za kus , je to podle mě lepší než tu kupovat většinou pofidérní řízky za 100kč. Roste rychle a stonek je ůplně jiný než z řízku které většina z vás tu sežene, pokud nemá opravdu přístum k luxusu. Stejně je to ze semena lepší , aspoň podle mě, je jasné , že na některé techniky pěstování to nejde, to je ale už jiná věc. Tak můj prozatímní dojem je , nebojtese Fem. semen jde jen o odrůdu a přístup, musíre ale mít metalhalid na růst , jinak to během toho měsíce růstu zkazíte, prozatím to je vše , později dám foto a další informace.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 18-02-2008 v 17:58 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 53




Tak jsem vyfotil jednoho Black Jacka z fem. semen a chronika ze semena normálního. Chronic je o 14 dnů mladší ale je to hold komerční odrůda a bude ještě zvětšovat svůj objem. Black Jack dosáhne v pátek 63 dnů a měl by být podle banky zralí, ale do úplné zralosti mu chybí dle odhadu tak 12 dní, proto taky zastávám názor že se mají dny počítat ne po přepnutí ale až se ukáže znak pohlaví, což v tom to případě bylo právě tech 10-13 dní. Pak to odpovídá přesně podle banky, je už 5 dnů na finalu a nechám ho ještě aspoň 10 dnů.
jinak jsem spokojen, na 250w Son t pia plus , hlína PH dobrá, voda chlorovaná - dobrá, není teď dešťová , vlhkost dostatečná a hnojiva B cuzz a+b a pk 13-14 + final . nic víc , jen kytek je tam víc. Na fotkách můžete porovnat Blacka s Chronikem.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 19-02-2008 v 16:31 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hasan-outdoor
Nový Člen

Karma uživatele hasan-outdoor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 54

ahoj vsichni, ja jsem si dneska objednal feminizovany seminka z www.ministryofcannabis.com,,,,jakoze Big Bud a Northern Ligts,,,snad to bude v cajku,,mate nekdo nejaky skusenosti s tim?

Old Post 21-02-2008 v 16:24 PM
hasan-outdoor je offline   Profil uživatele hasan-outdoor   Find more posts by hasan-outdoor   Foto galerie člena hasan-outdoor   Click here to Send hasan-outdoor a Private Message   Add hasan-outdoor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 55




Tak jsem dnes sekl kytky pod 250 Watt , bylo tam vše až na jeden Chronic, který ještě bude 14 dnů na světle, protože je mladší. Jinak byla sestava takhle : 3 ks Black Jack , musím říct , že nejlepší odrůda ze všech fem. semen. vyklíčila všechna semena , pěkný růst a žádné nemoci, více na fotkách. Druhá odrůda White Shark , 5 kusů vyklíčila, tři a jedna se ještě neujala, proto jsem od nich ještě objednal :Greenhouse Seeds Fem The Cheese a Trainwreck,uvidím jestli to byla náhoda , nebo to nestojí za nic. Black Jack od Sweet Seeds je parádní odrůda. Co se týče pěstování tak jsem je dal naklíčit 12.11.07 a 21.12 přepl na květ, 14 dnů po přepnutí jsem ještě svítil metalem aby tolik nevyrostli, protože jsem s němí neměl zkušenosti, tak jsem je ani nezastřihával, chtěl jsem vědět jak vysoko za ten měsíc vyrostou. Taky jsem jednu dal do většího květináče, abych pozoroval rozdíl , jaký bude s větším objemem substrátu. jak je vidět na fotkách , tak se to kupodivu neprojevilo , obě kytky jsou zhruba stejné. Ta prostřední je trošku menší , je to způsobeno pozdějším přesazením do většího květináč, musím říci , že je to dost důležitá věc, a hned když kytky hodí prví patro , tak je co nejdříve dát už do květináče ve kterém budou celou dobu až do konce, jinak by byli všechny úplně stejné, je to opravdu stabilizovaná odrůda a doporučuji vyzkoušet, při ceně 140kč za kus je to dobrá alternativa pro ty co nemají přístup ke kvalitním klonů. Z těch semen mi to připadá stejně lepší než z průměrných řízků má to jinou stavbu a sílu stonku. Tentokrát bych je ale na 250w zaštípl, je vidět že spodky odumřely a měli dole málo světla, na 400w by zase byly ještě vyšší , tak Blacka raději zastřihnout. WS zase tak neroste do výšky, tu nedoporučuji zastřihovat. Ten bonus mě taky příjemně překvapil , jsou sice rozdílné výšky, ale hlavně proto , že jeden bonus byl takový zdechlí,a trvalo mu dlouho než se chytil.
Na první fotce je celková sklizeň , jsem zvědav kolik toho bude na jednu kytku.
Na druhé tři Black Jacky

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 25-02-2008 v 18:06 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 56



Ješte dávám fotky dvou WS a bonusu, , po usu šení dám vědět.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 25-02-2008 v 18:11 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 57

metal> teda cumim, pekny kytky , taky si myslim ze v dnesni dobe to s tema hermacema uz neni tak zavy, ty metody na vyrobu fem. semen uz budou v dnesni dobe hodne dobry
jinak nikdes nenapsal jak sou kytky velky.. bych si udal obrazek o tom co slo dokazat pod 250w, protze to vypada jak pises z pod 4kila

Old Post 26-02-2008 v 12:08 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 58

Velikost je trochu zkreslená , protožě květináče jsou dost vysoké, proto je tam ta láhev. Výš ka je jaká je , nevám jestli to platí i u feminizovaných semen,ale říká se, že je kytka dospělá až po jednom měsíci , tak jsem chtěl vědět jak která odrůda vyroste bez zaštipnutí. Jinak dyž jsem je uřezal těsně nad hlínou , tak má v průměru WS 48-50 cm a bones jeden 45 druhý asi 55 a Black jack 60cm
Je fakt že jsem nikdy z řízku neměl takové kytky a i ten jeden chronic ze semene je ůplně jiný , než co teď roste z řízku.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 26-02-2008 v 13:47 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 59

Tak jsme testovali úrodu :
1 Black Jack aspoň ten můj a na mě působil jako trošku úspavačka, na jiné jako silnější odrůda ale rozhodně jsem si oblíbil Whitte Sharka , ten naopak byl strašně veselí a jemný, na tom jsme se shodli všichni.
Teď jsem proto koupil ješte znovu feminizované semena BJ. a ještě Cheese a TrainWreck. Uvidím co to bude zač. Jinak po celou dobu pěstění BJ A WS nebyl žádný hermáč i rostliny co teď kvetou a jsou z feminizované matky jsou v pohodě. Neříkám , že se mají dělat matky fm semen ale jde to , tak proč jsi neudělat třeba na druhou sklizeň pár řízku z rostliny a tu pak nechat vykvést.
Na fotu mé nové semena

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 08-03-2008 v 15:27 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 60




Tak jsme testovali úrodu :
1 Black Jack aspoň ten můj a na mě působil jako trošku uspávačka, na jiné jako silnější odrůda ale rozhodně jsem si oblíbil Whitte Sharka , ten naopak byl strašně veselí a jemný, na tom jsme se shodli všichni.
Teď jsem proto koupil ještě znovu feminizované semena BJ. a ještě Cheese a TrainWreck. Uvidím co to bude zač. Jinak po celou dobu pěstění BJ A WS nebyl žádný hermáč i rostliny co teď kvetou a jsou z feminizované matky jsou v pohodě. Neříkám , že se mají dělat matky fm semen ale jde to , tak proč jsi neudělat třeba na druhou sklizeň pár řízku z rostliny a tu pak nechat vykvést.
Na fotu mé nové semena

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 08-03-2008 v 15:44 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 61

Nějaký postřehy ohledně fem. semen od Dutch Passionu? (hermafroditi atd..) dost lidi tu loni slibovalo, jak to vyzkousi, ale resume žádný...
(Metalsodik se toho chopil, ale spis by mě zajimal ten out)
Už jsem byl rozhodnutej pro fem. Durban + Shaman, ale nahlodali jste mě pánové
Dík

My heart and soul, they are free...

Old Post 13-03-2008 v 13:45 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

Cafko, ja jedu out s kamosmi prave sminovani Durban a Kholu fem. od DP a jeste sem se nesetkal z hermacmi uz 4 roky . maji velmi dobrou klicivost, rastovej potencial a takmer 100% samic..podla mna vyborna volba len by som vymenil samana za KHOLU

Old Post 13-03-2008 v 18:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od metalsodik
Samostatný sáček s bonusem. Poznáte někdo o jakou odrůdu jde ???

Uz si na to prisiel?
Mna jedine co napadlo - ed rosentall, neviem ako sa to presne pise.Inak pekne rastlinky:-)

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 14-03-2008 v 13:01 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 64

cau,chci se zeptat,minuly rok jsem mel na jednom policku nekolik kytek,z toho jedna se ukazala jako hermafrodit
pokousel jsem se uhlidat opyleni tim,ze budu kastrovat,ale marne,neslo to uhlidat----proto mi to opylilo okolni kytky,nektere vic,jine min,proto se vas ptam,co vyroste z tech semen z okolnich kytek,maji sanci,ze z nich budou hermafrodii,samci ci mohou z nich byt i samice?

Slunko je mocné....

Old Post 21-05-2008 v 14:10 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6785110 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív