Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Gardena micro drip system
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Gratulace!!! Příspěvek č. 113

Hlavo, klobouk dolů. Urazil jsi během dvou tří úrod pěkný kousek cesty a ještě jsi přitom šířil osvětu. Za to jedno velké K+
Jinak se připojuji k těm, kteří jsou převelice zvědaví na Mad Head Mk4. Jsi-li z Prahy či okolí, dal bych konzultaci.
Zdravím

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 01-09-2002 v 07:45 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Palec nahoru Jsem potěšen :) Příspěvek č. 114


Dík za hodnocení

2breeder : bylo toho 280g celkově , mohlo bejt víc kdybych to nepřesušil no , stane se .

2Dr. Smokalot a hh-top : jasně , pošlu PM dík

Zdar

Hlava




Old Post 01-09-2002 v 11:25 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 115

Prosim te jak mas velky ty kvetniky ?A ty desticky dik

prdik

Old Post 01-09-2002 v 14:17 PM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 116

Hele, ty mas jen jednu 600W lampu na celou tu plochu?
Pokud jo, chtel jsem se zeptat jestli ty kytky na kraji vypadaly taky tak pekne jako ty uprostred pod lampou?

nemo

Old Post 03-09-2002 v 16:42 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Odpovědi . Příspěvek č. 117

Ahoj ve spolek ,

2prdik - květníky - truhlíky jsou 100cm dlouhý 15cm široký a asi 15cm vysoký . Daj se koupit v growshopu , nebo na netu podivej se tady někde jsem to uložil. Cena do 180kč

2memo - jo na krajích je to slabší proto dělám upgrade , brzo uvidíte . Jednu úrodu jsem přepnul později a úpně se mi některé kyti narvali do lampy , sice se spálili , takže jsem to spálený ostříhal pak se tam objevili megapalice , viz první foto na 8 stránce , to v ruce je jedna palice

Čím blíž ke světlu , tím větší palice .

Mějte se zdar

Hlava

Old Post 03-09-2002 v 19:37 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 118

Ty Hlavo, posluchej už jsem to tady jednou nakousl ale neujalo se to. Jestlipak víš, že 2x250W dává skoro takový světelný tok jako 1x600W ale je (podle mě) líp rozložený a nepálí tolik na jednom místě, takže nespálí kytky a ty lampy můžeš dát níž, takže máš větší intenzitu světla u kytek (ta totiž klesá se čtvercem vzdálenosti, takže v dvojnásobné vzdálenosti je čtvrtinová - a to musí být znát). Co si o tom řešení myslíš?

nemo

Old Post 06-09-2002 v 03:45 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Nápad Jo , můj názor je ... Příspěvek č. 119

... že by to mohlo bejt dobrý řešení , problém bych viděl v tom to uvětrat (dvě světla) ale já jsem zvolil 600W , protože je na tohle pěstování nejlepší spektrum , světelnej tok , spotřeba vs. plocha , nevim co dalšiho ... hodně je o tom napsáno na Overgrow , kde jsem si to našel , k tomu jsem zakoupil stínítko s odtahem který mi vyřeší problém s teplotou . Lampa bude ted 20cm ud vršků a bude to paráda . Jsem pro jednoduchý řešení , jedna lampa mi prostě stačí Dneska jsem dodělal skřiň , brzo sem dám fotky . trochu jsem jí vylepšil je to rulezzzzz .

Zdar Hlava

Old Post 08-09-2002 v 19:15 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 120

Ty jseš ťula Hlavo. Jakej problém uvětrat. Já mám 2x 250 W a odtah mám centrální trubkou o průměru asi 10 cm s ventilátore ze zdroje PC a i v těch největších parnech pohoda. To je přece i o účinnosti těch světel a ne jen o počtech Watů. A účinnost je přibližně stejná u 250W jako u 600W, takže množství tepla je u 600W 1,2 x vyšší než u 2x250W (600/500=1,2).
A chtěl bych vidět těch 20 cm nad kytkama když máš 600W. To musíš chladit ty vršky těch kytek jak ďábel.
A spektrum je v pohodě už od speciálek o příkonu 250W. Nebo ne?

nemo

Old Post 09-09-2002 v 00:04 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

No, nevim ... Příspěvek č. 121


... já si pořád prostě myslím že dvě světla prostě dvakrát více hřejou , kyti už mám 20cm pod lampou , bohužel nemám foták abych to vyfotil .
Rád bych ale viděl to tvoje combo 2x250W s odtahem , nechce se mi věřit že to utáhne věsráček z PC ?? . Podívám se tady jestli to máš tady nafocený , jsem zvědav , tady něco ze starší urody .

Palice , indoor český skunk


Mějte se

Hlava

Old Post 15-09-2002 v 11:50 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazar
Nový Člen

Karma uživatele Bazar - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 1 

Upozornění Příspěvek č. 122

Vážení přátelé, všichni máte ty svoje děti strašně slaboučky. Musíte používat stimulátoru, furt co to jde.
Co nejvíc stříkat stimulátory.Furt musí mlsat. Musí unést v truhlíku 80g jedna. Pokud chcete dopřát miláčkům nějakou mňamňu, ozvete se mi. Jinak všem dietářům hodně štěstí a labužníkům hodně všeho. / Kontakt: zahradnický bazzar-BAZAR,nejlevnější nákup / S pozdravem *bazar*

Old Post 16-12-2002 v 00:21 AM
Bazar je offline   Profil uživatele Bazar   Find more posts by Bazar   Foto galerie člena Bazar   Click here to Send Bazar a Private Message   Add Bazar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Dík ... Příspěvek č. 123

...za tip jelikož používám minimum chemie tak mě to celkem netrhá ale chtěl bych vidět těch tvejch "Musí unést v truhlíku 80g jedna" to jako myslíš 80g jednu kytku ?? To by to muselo bejt ze semínka a ideální podmínky atd...., jestliže jsi to tady celý pročetl tak bys měl vědět že by to bylo u mě maximální sci-fi 80g na kytku . Ne že to není možný ale ne v mejch podmínkách ... Takže tady tolik nepleť lidi a ješte jednou děkuji za nabídku .


PS: máš to levnějc než tady??

Měj se Hlava

Old Post 18-12-2002 v 10:20 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 124


no Hlavoune ty ses hustej plantaznik , jen co je pravda, peknoucky rostenky
este bych se rad zeptal co tam mas za vodfuk(jestli si to tu uz psal tak promin)
cus

Old Post 18-12-2002 v 11:08 AM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Vodfuk ..... Příspěvek č. 125

... tak v té skříni co je po tuto odpověd , jsem měl 2x13w větrák , jeden ven a jeden dovnitř asi 80m3 za hodinu , teď když mám upgrade hotov vše pohání jeden dvourychlostní větrák . světlo zap/vyp --160/100m3za hodinu . Je to mazec , je na čase to sem šoupnou .

Těšte se Hlava

Old Post 20-12-2002 v 09:57 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Upgrade Příspěvek č. 126


Tak jak jsem psal v předchozím přispěvku , dnes sem šoupnu svoji práci bohužel jsem měl půjčenej foťák tak ta kvalita nic moc .

tak pohled z venku

Old Post 04-01-2003 v 16:13 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Upgrade Příspěvek č. 127


....pohled do otevřený skříně ...

Old Post 04-01-2003 v 16:15 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Upgrade Příspěvek č. 128


Pohled na odkrytý vnitřek , shora : věci k světlu (tlumivka , startér ...) dál dvojrychlostní větrák 100/160m3 časovače , stykač ,
Dál v tý mezeře je už tlumič na hluk a uplně dole , vanička s roztokem a čerpadlem

Old Post 04-01-2003 v 16:21 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-08-2011 - 2x 600W Bcuzz Cocos-drip system - 76 odpovědí
18-09-2008 - 600W Drip system, RW - 29 odpovědí
28-11-2007 - 400 W Micro Drip - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1221860 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív