Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x 600W Bcuzz Cocos-drip system
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Udelam 45 gramu na kytce?
ano
ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Zbyněk
Stálý Člen

Karma uživatele Zbyněk - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zbyněk - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 35  

Hydroponie 2x 600W Bcuzz Cocos-spray stake system Příspěvek č. 1


Zdarec,tak u mame neco trosku vetsiho,uvidime co z toho bude no.Zasazeno je 60kousku Northern Lights.Zatim mam jen jedno sestikolo,ale zitra uz budou obe v provozu.Prostor na pest 1,2x2,1m
Jinac jak jsem psal zasazeno v 4l kvetnikach do cocosu.Je to postavene
(s OSB)-sikmé lavici na jejimz konci je upevnen CD profil na odvod nadbytecne vody z kvetniku (prepad)
Svetlo 2x 600w Sunmaster dual spectrum(obyc stinidla velke)
Ventilatory 2x190m3+pachac,zitra dodam i oscilacni ventilátor na ofuk
Hnojivo a komplet doplnky Advanced Hydroponics
Sud na vodu 150l
Cerpadlo z Bauhausu,vytlak 11000L (zalivka 2x denne 15sec.)

Jinak zalivka EC 1,6 a PH 5,8
Vlhkost cca 50%,(to musim jeste doresit zitra)

Naposledy upravil Zbyněk 08-06-2011 v 22:56 PM

Old Post 07-06-2011 v 16:55 PM
Zbyněk je offline   Profil uživatele Zbyněk   Find more posts by Zbyněk   Foto galerie člena Zbyněk   Click here to Send Zbyněk a Private Message   Add Zbyněk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbyněk
Stálý Člen

Karma uživatele Zbyněk - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zbyněk - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 2


Tak,dnes pridelano druhe svetlo,tak se snad holky vzpamatuji z te cesty a toho presazeni....nakonec jsem to s ventilatorem vyresil jednoduse-postavil jsem ho na barel s vodou,puvodne jsem jej chtel dat do rohu na policku,ale takhle to taky staci

Jo a kdyby nekdo chtel,tak mi muze dat taky karmu,uz by za ty roky nejka bodla Diiiky

Naposledy upravil Zbyněk 08-06-2011 v 18:38 PM

Old Post 08-06-2011 v 16:45 PM
Zbyněk je offline   Profil uživatele Zbyněk   Find more posts by Zbyněk   Foto galerie člena Zbyněk   Click here to Send Zbyněk a Private Message   Add Zbyněk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbyněk
Stálý Člen

Karma uživatele Zbyněk - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zbyněk - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 3






Zdarec,tak tu mame nejake novejsi fotecky,kyticky jak se zda se usadily
Trochu jsem stahl PH na 5,6 a EC 1,4 ponevadz zacinaji jevit znamky prehnojeni,jak se odcerpa jeste trochu vody ze sudu,tak to jeste krapet snizim...
Diky za kacka...

Posledni fotka jako bonus ze skleniku AutoMazar

Naposledy upravil Zbyněk 10-06-2011 v 11:18 AM

Old Post 10-06-2011 v 11:04 AM
Zbyněk je offline   Profil uživatele Zbyněk   Find more posts by Zbyněk   Foto galerie člena Zbyněk   Click here to Send Zbyněk a Private Message   Add Zbyněk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

Čágo, to máš v plánu nechat až do konce v tech 4l?

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 10-06-2011 v 11:28 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbyněk
Stálý Člen

Karma uživatele Zbyněk - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zbyněk - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 5

JJ,kytky budou asi takove mensi,ale co uz.Myslim,ze by v tom nemel byt problem...
Pokud mas jinny nazor,rad si vyslechnu.

Naposledy upravil Zbyněk 13-06-2011 v 11:52 AM

Old Post 10-06-2011 v 11:40 AM
Zbyněk je offline   Profil uživatele Zbyněk   Find more posts by Zbyněk   Foto galerie člena Zbyněk   Click here to Send Zbyněk a Private Message   Add Zbyněk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6


citace:
Původní příspěvek od Zbyněk
JJ,kytky budou takove malicke,ale co uz.Myslim,ze by v tom nemel byt problem...
Pokud mas jinny nazor,rad si vyslechnu.


No zajímalo by me ve finale rozdíl ve výnosu z tech 4l vs 6,5l

Co jsem mel ty 4l tam mi to vždycky přišlo málo, tech 6,5l je takovej ideal. Zase už to máš celkem do SoGu takže stačit by to melo...

Ad.foto
No a takhle vypadá ten 3,5l květník s kokosem ješte na růstu, na květ už mi to přijde lehce kontraproduktivní.Přece jen víc kořenů-lepší výsledky.

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 10-06-2011 v 12:48 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbyněk
Stálý Člen

Karma uživatele Zbyněk - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zbyněk - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 7

Asi mas recht,ale tohle uz dojedu v tech 4l kvetinacich.Ale dalsi kolo dam asi na tebe a dam ty 6,5 Litrovky.Vsak uvidime jak dopadne toto a pak to srovname s tema 6 a pulkama...

Naposledy upravil Zbyněk 10-06-2011 v 16:05 PM

Old Post 10-06-2011 v 15:21 PM
Zbyněk je offline   Profil uživatele Zbyněk   Find more posts by Zbyněk   Foto galerie člena Zbyněk   Click here to Send Zbyněk a Private Message   Add Zbyněk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 8

jjj 6,5l>4l kdyz je misto[bude to tak +/-20cm] ,,,ale vlezes pak dozadu? jakoze vytahovat to se zavlazovani atp....nebo je z boku taky vstup foto mi rika ze nee:]

Old Post 10-06-2011 v 22:41 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 9

zdravicko,,,ja jel kokos vzdycky jenom v 3,6L a to pod 6kilem a daval jsem klidne na kytku 50-60g a to jsem v tom mel klidne vic jak metrove Kalimisti.Kdyz vezmes ze coco rohoze nemaji taky moc mista pro koreny a da se v tom udelat dost,nwm jestli to je tou castejsi zalivkou pomoci dripu.Chtelo by to udela treba porovnani stejne odrudy v techto dvou objem kvet a zjistit rozdil.Jinak tady na G jel taky borec 3,6tky s 14 Jack Herrerama pod 6tikuli a dal G/W.Sorry za OT a at to jede.Jsem taky zastance kokosu =)

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 11-06-2011 v 09:20 AM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbyněk
Stálý Člen

Karma uživatele Zbyněk - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zbyněk - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 10

TO ŃOAEN...zdarec,prave mam stejnej nazor jako ty,ale kazdopadne bych to rad vyzkousel druhy kolo v tech 6 a pulkach.Uvidime co udelame v tomto a pak to porovname s tema sestkama,pochopitelne se stejnou odrudou.

Old Post 11-06-2011 v 10:28 AM
Zbyněk je offline   Profil uživatele Zbyněk   Find more posts by Zbyněk   Foto galerie člena Zbyněk   Click here to Send Zbyněk a Private Message   Add Zbyněk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbyněk
Stálý Člen

Karma uživatele Zbyněk - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zbyněk - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 11


Novejsi foto...

Old Post 11-06-2011 v 11:36 AM
Zbyněk je offline   Profil uživatele Zbyněk   Find more posts by Zbyněk   Foto galerie člena Zbyněk   Click here to Send Zbyněk a Private Message   Add Zbyněk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Ňoaen
zdravicko,,,ja jel kokos vzdycky jenom v 3,6L a to pod 6kilem a daval jsem klidne na kytku 50-60g a to jsem v tom mel klidne vic jak metrove Kalimisti.Kdyz vezmes ze coco rohoze nemaji taky moc mista pro koreny a da se v tom udelat dost,nwm jestli to je tou castejsi zalivkou pomoci dripu.Chtelo by to udela treba porovnani stejne odrudy v techto dvou objem kvet a zjistit rozdil.Jinak tady na G jel taky borec 3,6tky s 14 Jack Herrerama pod 6tikuli a dal G/W.Sorry za OT a at to jede.Jsem taky zastance kokosu =)


No coco rohože jak která 10-25l substrátu, kytka taky nevyužije jen místo pod kostkou, ale celou plochu rohože. Ve finale vlastne skoro celou rohož. Třeba ty kali mist sem videl v 11l s hlínou pod 400W a co kytka to skoro 80g. Na SoG by se težko hledal lepší model.

Taky je to ale jak píšeš díky dripu ten menší objem zase tak nevadí, jinak by se člověk uzalíval.

Porovnat by to ale rozhodne chtelo, zrovna tohle by me zajímalo.

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 11-06-2011 v 11:45 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elessar
Nový Člen

Karma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 13

Ahoj,
pěknej systém..

Ahoj i Tobě Macho,
k těm květníkům..
Kdysi jsem viděl thread na rakouským groweru.at, teď už grower.ch a tam maník právě porovnával velikost květníků vzhledem k velikosti palic.
Nevím, jaké dvě velikosti květníků použil, každopádně větší květník-větší palice. Myslím, že to dělal na 10 kytkách(5 a 5). A podle oka to bylo znát. Model byl tuším c99, ještě ta od brothers grimm.
podle mě, na květníkách záleží, ale do určité míry. Pokud budeme mít 30cm kytičku v 6,5l květníku, myslím, že nevyužije celý potenciál, jako třeba 80 cm kytička.
Jorge Cervantes uvádí asi 7,5 l na 6-8 týdnů starou rostlinu.
Podle mě, by bylo dobré udělat poměr velikost rostliny versus objem květníků.
Při mém prvním coco dripu jsem použil 11l květníky, kytky okolo metru a myslím, že to bylo až moc. Teď jedu 6,5l květníky, taky coco, kytky kolem metru a zdá se, že je to O.K.

Myslím, že také záleží na typu substrátu. Pro hlínu bych zvolil klidně větší květníky než jaké jsou nutné třeba pro coco se stejným modelem.
Ale zase čím větší květník, tím lepší stabilita pH. Je to jako voda v rezervoáru..

Chtělo by to pokus, pustíš se do toho Macho?

Krásný večer všem..

Sorry Zbyňku, jestli jsem narušil Tvůj thread, kdyžtak smažu, pokud budeš chtít..

Good Luck
El

Old Post 11-06-2011 v 19:55 PM
Elessar je offline   Profil uživatele Elessar   Find more posts by Elessar   Foto galerie člena Elessar   Click here to Send Elessar a Private Message   Add Elessar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbyněk
Stálý Člen

Karma uživatele Zbyněk - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zbyněk - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 14

Zdarec,diky za obohacení diskuze,kazdopadne jak jsem jiz psal,tak to dalsi val vyzkousim.Samozdrejme s tim ze by se preply stejne jak tahle sadba aby srovnani bylo relevantni
Kazdopadne si na to jeste musime pockat a pak to zhodnotime...

Old Post 11-06-2011 v 21:01 PM
Zbyněk je offline   Profil uživatele Zbyněk   Find more posts by Zbyněk   Foto galerie člena Zbyněk   Click here to Send Zbyněk a Private Message   Add Zbyněk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbyněk
Stálý Člen

Karma uživatele Zbyněk - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zbyněk - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 15




Zdarec,tak tu mame opet nejake novejsi fotky...
Jinak zalivka zustava stejna a zda se ze zacinaji pekne prokorenovat pres celej kvetnik (je videt odtokovym otvorem v kvetinaci)
Diky za karmu...

Naposledy upravil Zbyněk 12-06-2011 v 11:51 AM

Old Post 12-06-2011 v 10:31 AM
Zbyněk je offline   Profil uživatele Zbyněk   Find more posts by Zbyněk   Foto galerie člena Zbyněk   Click here to Send Zbyněk a Private Message   Add Zbyněk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbyněk
Stálý Člen

Karma uživatele Zbyněk - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zbyněk - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 16




Zdarec,nejakej UP
Jinak zalivku jsem zvedl z 15s na 30s 2x denne,5min pred rosvicenim a 5min pred zhasnutim, a ventilatory (pritah a odtah) jsem snizil na vykon 150m3/hod. a necham je bezet non stop at to tam pekne dycha.
Nejvyzsi kousky zastipnuty,abych dosahl zhruba stejne vysky u vsech.
PH a EC zustava stejne....

Naposledy upravil Zbyněk 13-06-2011 v 12:17 PM

Old Post 13-06-2011 v 09:15 AM
Zbyněk je offline   Profil uživatele Zbyněk   Find more posts by Zbyněk   Foto galerie člena Zbyněk   Click here to Send Zbyněk a Private Message   Add Zbyněk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-09-2008 - 600W Drip system, RW - 29 odpovědí
14-06-2007 - 600w-DRIP SYSTEM - 34 odpovědí
15-02-2006 - 600W Gardena micro drip system - 229 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5712400 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív