Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st 150w.:Grow b0x:. by etno
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Pod 150w OB,ST,SB Příspěvek č. 1






Cau, chci se svama podelit o muj vytvor.

O boxu:
Rozmery:90x70x50(v,s,h)
Wataz: 150w +cooltube
Ventilace: 3x pc fan 12v + Home made Pachac (1pritah,2odtahy)
Vlhkost: Eta ultrasonicky zvlcovac vzuchu
Osazenstvo:
California Orange Bud 5x
Sweet Tooth 5x
Sour Bubble 6x

Za krasne klony bych chtel podekovat Hlavovy.... i kdyz to vyslo az na druhej pokus

Trocha specifikaci:
Teplota svetlo: 27-32 max (regulovatelna)
Teplota tma: 23-25 (regulovatelna)
Vlhkost: 30% -cca75% (regulovatelna)

Teploty regujuji pomoc potenciometru, a vlhkost na zvlhcovaci.

Byl bych rad za vase pripominky a napady na zlepseni.

Este par obrazku:
1) stavba colltube
2)electronika
3)Interier
4)Testovaci osazenstvo + samozavlazovaci truhlici
5)Filtr

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Naposledy upravil etno 06-10-2006 v 12:48 PM

Old Post 05-09-2006 v 16:47 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2



citace:
Původní příspěvek od zaya.cz
cau trochu sem nepochopil z obrazku jak mas vyresenou tu ventilaci.vidim pouze 1 vetrak ten je asi na pritah.ale na odtah?prohanis vzduch i pres cooltube?a ten pc fan ti staci provalit ten pachac v pohode?
no ten odtah je ´schovanej´ za stinitkem uprostred (viz. foto). Jinak stim filtrem je to vklidu jemne to z nej fuci... ale kdyby to slo spane este je pred filtrem jeden mensi vetrak ktery se da zapnout... A colltuba ma taky svuj vetrak samozrejme..

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Naposledy upravil etno 05-09-2006 v 17:23 PM

Old Post 05-09-2006 v 17:05 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3

no asi GWS,Nebulu,Chronika

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 06-09-2006 v 17:30 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 4

Máš to zajímavě pořešený. Jen tak jsem nahlídl,takže kdybych ti radil něco co tam dávno máš tak promiň,ztrácim bystrost v ranních hodinách.
Copak je to za fólii? Možná bych preferoval bílej primalex,má dobrou odraznost(cca 95%) a hlavně se tolik nezašpiňuje,tohle vypadá že má docela výstupky takže to bude třeba čistit.
Také jsem nějak nepostřehl jestli tam máš nějakej větrák na ofukování,bejt tebou tak tam dám nějakej stolní relativně silnější, tím i zmenšíš teplotu u vrcholků, protože i těch 27 stupňů jak udáváš se mi zdá moc. pro marihuanu je ideální 22,mám takovej pocit. Teď k těm samozavlažovacím truhlíkům,viděl jsem pár lidí co o tom psali,že to není moc dobré,nevím přesně důvod,ale myslím že je velmi důležité pro tu kytku ten proces vysychání,třeba kdyby si jel White Widow tak to je zrovna model co to vysychání potřebuje jako sůl.
K+ za ten pacháč. :-)

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Old Post 07-09-2006 v 23:32 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5

Diki, jinak ta folie je z growshopu je tu Diamond folie... jinak ten vetrak uz mam poresenej ale nejsem schopnej si pro nej dojit ke kamosovy A jinak ty truhliky jsem si koupil jsen z toho duvodu ze kdybych treba nemel prez vikend cas tak byto to trosku vydrzelo...

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 08-09-2006 v 06:47 AM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 6




Tak je zasazeno kvalitni rezivo od Hlavy... Velmy kvalitni s dobrejma korenama.. zasadil jsem je do hliny (ktera je michna s kalifornskejma zizalama a keramitzem). Je jich celkem 16 a sou to modilky:

Sour Bubble
California Orange Bud
Sweet Tooth

Tak jsem zvedavej co z toho vyleze .

Foto:
1) hnedle po zasazeni
2) 1 tyden rustu

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 04-10-2006 v 20:08 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 7

At to jede brachu, fandim ti. ty truhliky sou zajimavy napad, co truhlik to model, je to pro mne inspirace. Neon


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 07-10-2006 v 23:19 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkos
Stálý Člen

Karma uživatele majkos - 62% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 8

to etno: cus tak co? nebyl by nejakej update?

Old Post 11-10-2006 v 18:40 PM
majkos je offline   Profil uživatele majkos   Find more posts by majkos   Foto galerie člena majkos   Click here to Send majkos a Private Message   Add majkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 9



citace:
Původní příspěvek od majkos
to etno: cus tak co? nebyl by nejakej update?


OK ..

tady mas fotky ze vcerejska

Jinak me kyticky ted trapi naka choroba na kterou neznam lek

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 11-10-2006 v 20:21 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 10

Hi etno!

Set-up vypada lahodne, co za choroba? ... keby si rastlinky pofotil ked mas swetlo vypnute tak by to bolo iste lespie vidiet

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 11-10-2006 v 22:54 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 11


Tak tady jsou fotky bez svetla... je to to na nich trosku vydet.. ale nejlip je to vydet na fotkach ktere jsem dal SEM

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 12-10-2006 v 17:24 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 12



Tak jsem napletl sit a hodil do skrine mezi poradne rozvetvene kyticky.. i kdyz se tim ukazalo ze je kazda jinak velka.. ale je to dobry jinak sit ma oka 5x5. A uz jsem prepul na kvet.. jen kuli velikosti skrine

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 19-10-2006 v 22:01 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 13

cus mas to v pohode.
hod mi sem par hodnot co by me zajimali - jak mas daleko ten cooltube od vrcholku? a ta teplota co pises je kde merena?

jinak doporucoval bych to aspon jednou zastrihnout, ale na to uz ted kasli kdyz si prepnul na kvet
cim hnojis? jestli si to nekde psal tak sorry
good luck

PS: mrkni na muj box (odkaz v podpisu) .. sem na tom dost podobne

Old Post 20-10-2006 v 11:51 AM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 14

mno.. takze truku mam cca 15-20cm, teplota byla merena u vrcholku kytek ...

Zastrihnul uz jsem davno vsechny a hnojim je plagronem ....

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 20-10-2006 v 12:32 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 15

Kdyžtak jaký Plagron? Alga Bloom,nebo nějaký jiný?

K té teplotě ještě jestli tam máš max. 32 stupňů a máš to regulovatelný,tak se snažím mít teplotu tak 22-25. Mám pocit že ty květinky jsou potom hezčí.

Rozměry truhlíků jsou něco okolo 50x17x ( X ) ?

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Old Post 29-10-2006 v 08:18 AM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 16

jojo truhle 50x18 a plagron alga-blute <-- a nemuzu si stezovat

a ted kdyz uz je venku trosku zima tak tam mam kolem 27 a kytkam se dari.. v pondeli semd am new foto

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 29-10-2006 v 20:53 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8201390 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív