Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč jsme tady na světě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Druha sance na odpovedet Příspěvek č. 33

Pisi jsem po druhe potroze mi hlava nebyla cista a navracim se z5 k tematuu procjsme tadyy nasvete?
Nevim jak vy, ale me rekli ze me nekdo porodil. Tomu se rika Mama a ten druhy je Tata.A to bude zrejme ta pricina proc jsem tu, nebo snad ne? A jake mate zkusenosti vy? Nebo vam rekli neco jinyho?
ps: [slusel jsem ze nekoho pestuji v rustovych boxech]

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 02-05-2002 v 06:17 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 34

2 drinker:Slyšels někdy o karmě?Jestli ne,tak ti nepřeju aby tě dostihla a doufám že se nechováš tak jak píšeš.Ne že bych měl něco proti sobcům a lidem co si "prostě jen chtěj užít",ale z požitků zbude co?Dobrej pocit?Mě z rozdávání se taky.Že si u toho zhuntuješ tělo i mysl je tvoje věc.Radši nebudu pokračovat,už když jsem viděl tvůj nick taxe mi zdál podezřelej a ouha-nomen omen(i když nevím co to znamená,nevíte to někdo?)
2 Tim:Ale o tom tady nikdo nepochybuje,záleží na tobě jaxi přebereš co je kolem a co ty s tím máš a chceš mít společnýho.

Old Post 02-05-2002 v 08:01 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Pohodička třeba, Příspěvek č. 35

Kdysi na tripu jsme s pár přáteli leželi pod hvězdnou oblohou, skoro to vypadala, že spadnem ze země, a jak sme koukali na ty myriády hvězd, tak nám to připadlo, že ta noční obloha je vlastně černý sítko a hvězdičky jsou dírky v tom sítku, kterejma prosvítá všechno to světlo, co je na druhej straně.
No a nás napadlo, že smyslem života je se tim sítkem přecedit na druhou stranu Potom nám tam začal haprovat měsíc , tak jsme vymysleli, že to je takový to mejdlíčko jak se na něj čůrá na pisoárech (taky ubejvá), to mejdlíčko číhá na zbloudilý duše.


no a jedna teorie, která se mi docela líbila je: že jsme všichni součástí jednoho celku (Všehomíra, Universal Mind, Bůh, energie, ...) a ta energie aby sebe sama mohla poznat, se musí rozdrobit do malejch fraktálků (i když stále součástí velkého fraktálu) no a v tej rozmanitosti se potom začne lišit (aby vyniklo světlo, musí být i stín), každej život je jinej, těch kombinací interakcí je nekonečně mnoho,
něco ve smyslu jako oceán - obrovská masa vody v podstatě stejný, na povrchu však do sebe vlnky naraží, spousta malinkatejch vlnek, ale pořád jeden oceán.
V tom je potom smysl třeba válek a v podstatě všeho takovýho svinstva - všechno se musí prožít, abysme se poučili.

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 02-05-2002 v 17:56 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné Příspěvek č. 36

zkuste si dát otázku: A proč bychom neměli být na světě? když jsou tady i ostatní méně důležití až nepohodlní lidé.......


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 02-05-2002 v 18:03 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 37

to Roman Dirda:
2 drinker:Slyšels někdy o karmě?Jestli ne,tak ti nepřeju aby tě dostihla a doufám že se nechováš tak jak píšeš.Ne že bych měl něco proti sobcům a lidem co si "prostě jen chtěj užít",ale z požitků zbude co?Dobrej pocit?Mě z rozdávání se taky.Že si u toho zhuntuješ tělo i mysl je tvoje věc.Radši nebudu pokračovat,už když jsem viděl tvůj nick taxe mi zdál podezřelej a ouha-nomen omen(i když nevím co to znamená,nevíte to někdo?)

--hm, tak trady doslo k nepochopeni... nenazyvej me sobcem, ja vubec neodsuzuju nikoho, kdo chce pomahat, sam pomuzu kdyz muzu - ale to nebylo to proc jsem to psal... a nemysli si o me, ze jsem nejakej frajirek na skejtu, co je porad nalezlej na nejakych party a travu huli jen tak jako aby se mu lip tancovalo - ja naopak takovyhle akce nevyhledavam, obcas zajdu nekam na dobrej koncert nebo tak -- ale co jsem myslel - co ma nekdo ze zivota, kterej zije jako upnutej : dostudovat, nastoupit do prace, zalozit rodinu, pracovat, prijit domu, pustit televizi, dat deti spat atd. deti vyrostou, odejdou, starneme, prichazi stereotyp. vetsina manzelstvi konci rozvodem. z duvodu, ze se snazili zit normalne a nudou uz to neslo vydrzet... proc ale zit normalne? to je nejakej smysl? pak umrete a co vam zbyde? Dobrej pocit? Z ceho? jediny kam jste se podivali, bylo do chorvatska. jediny co jste zazili za celej zivot byla buzerace v praci, problemy doma. to neni samozrejme pravidlem, je plno spousta lidi, kteri si ten zivot umi prozit i bez toho aniz by treba kourili travu -sam vim, ze bez ni by to slo taky, ale proc si ji upirat??? a to je prave o tom! znam spousty lidi, kteri se ji stiti, a pritom ji ani nezkusili a uz mluvi o tom jak by jim znicila zivot, ze by se na ni po 1 jointu stali zavislymi atd. nikdy nic neudelaji treba jen tak (ano, omlazeny steindler )
zivot si uzit neznamena jen hafo mejdanu a nos prosnupanej. ale treba nechapu jeptisky nebo mnichy. zasveti zivot necemu cemu veri - ale co kdyz treba buh neni a po smrti prijde absolutni nevedomi...
o karme jsem slysel, dokonce mi nekdo dal i karmu negativni, coz me mrzi (doufam ze jsi to nebyl ty Romane), protoze je to muj nazor na zivot... jenze ja jsem clovek mlady, nezkuseny a vsechny moje predstavy jsou jen idealy o zivote a odsoudit me ... hm, nic... Tvoje prezdivka Roman Dirda je stejne podezrela jako moje (nevim proc by mela byt, na zaklade toho ze tam neni nic nadpozemskyho?), i za tvari hodneho souseda se muze schovavat uchylny maniak. doufam, ze se nechovas jak pises, ze o lidech vis hned vsechno z prezdivky a par vet a nazoru an zivot. myslis si ze me sere kdyz nekomu mam neco dat, enbo pomoct kdyz potrebuje? ale co priznam, nebyl bych schopnej treba odjet nekam do afriky a pul zivota se starat o nemocne... to bych asi nedokazal... ale kdo vi co me jeste v zivote potka a navede na spravnou cestu. zatim si budu snazit uzit mladi. nevim kolik ti Romane je, ale asi to bude rozdil generacni (me bude 16, nemuzes tedy o me cekat, ze vas budu obracet na viru...)

no nic, koncim, jen se rozepsal a to si mam jeste na internetu najit nejakej referat o drogach zitra do skoly

p.s. davam ti K+, abys vedel, ze mam taky dobrej pocit kdyz nekomu neco dam (a ver ze ho mam)

[Edited by drinker hulič on 02-05-2002 at 08:21 PM]

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 02-05-2002 v 19:17 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 38

Ondrasi, proč by měl být Bůh, jestli nas stvořil k obrazu svemu, nějaká zrůda, když stvořil takové lidi, jako je Roman Dirla nebo ty, kteří si myslí, že jsou tady pro ostatní? Souhlasím s vámi. K+ takovým názorům.

Viridisi taky mě to s těmi informacemi napadlo ale ne tak pěkně jako tebe (holt nejsem informatik).
No a hned mám otázku: To jako ty geny nebo teď i my to děláme (a nevíme o tom) sami od sebe? Jen tak pronic zanic?

Al-Bane díky. Chtěl jsem přesně to co se stalo tobě. Nikdo nezná smysl života ale máme na něj různé názory a (podle mě) je dobré si je předkládat navzájem a diskutovat o nich. Já do toho nešťourám abych tě naštval ale v naději, že se mi třeba podaří vydloubnout nějaký pohled, který mě nenapadl. Ale buď klidnej není to důležité je to jen součást našeho života (pro mě ta pěkná). Ještě jednou díky za reakci.

To drinker hulič. Třeba si Bůh zahulil když střílel tu první ránu na desítku (velký třesk) a díky tomu, že si před tím zahulil, se málem netrefil ani do terče, a proto to tady tak vypadá.
Jo a mám ještě jednu otázku. Možná že k ní taky založím téma. Je to otázka: Jak si představuješ "užít si života?" Co to vlastně znamená?

To jjja. K+ za tu celonoční debatu.

Kmenete doufám, že to pro mě platí v té nejmenší míře, které jsem schopen dosáhnout.

Time na světě opravdu nejsi proto, že tě někdo porodil. To, že tě někdo porodil není přece důvod lidské existence (tak jsem tu otázku měl na mysli).

Dude, s tou energiií, co se musí poznat, to máš na mysli něco takového jako informatik Viridis?

Sativo, ty to moc komplikuješ. Mě to už tak bohatě stačí.

Mimochodem kdo se díval na bednu na film Život je krásný? To byla paráda! Co? (Zvlášť drinkerovi huličovi bych ho doporučil. Ale až mu bude tak o deset víc.)

A prosím: Polemizujte, neodsuzujte!

nemo

Old Post 03-05-2002 v 00:19 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 39

Roman Dirda: Nomen Omen je z latiny a znamena to neco jako "Jmeno je Znamenim". Napriklad znam reditele stredni hotelovy skoly (kucharsky), co se jmenuje Smetana. Nedavno byl pak v Receptari reditel naky botanicky zahrady, kterej se jmenoval Vetvicka...
Je to jenom nahoda?

Old Post 03-05-2002 v 01:49 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 40

2 nemo: nevim/neumim(/nelze?) to presneji vyjadrit, jen jsem to tak vnimal (a vnimam). Tehdy (na louce u lesa) jsem to uchopil v jedinem okamziku a VEDEL jsem (no, mel jsem DOJEM, ze vim - z meho subjektivniho hlediska je to identicke, pokud se to 'nepere' s realitou - a na objektivitu si nedelam narok - zadna sdelena skutecnost nemuze byt prisne vzato objektivni, protoze vzdy je nekdo, kdo sdeluje nekomu - a to jsou uz dve prevodni urovne; kazdy ma jiny 'software' a pri prevodu vnimaneho do sdelitelne formy dochazi k chybam: lhostejno, jak velke. Dulezite je, aby obe strany delaly vse pro to, aby smysl sdeleneho byl pochopen, coz sebou nese nutnost beze zbytku pochopit stranu sdelujici se vsim vsudy - coz nelze. Ale pokud nam na tom zalezi, hodne (vetsinou podvedome) zalezi, da se priblizit naprostemu pochopeni druheho, tzn. nejen smysl toho co sdeluje, ale i proc sdeluje a a co uvnitr sebe citi.).
Pripomina mi to Sokratovo: v kazdem cloveku je slunce, jde o to, nechat ho svitit, jen bych to rozsiril - proc jen v cloveku ?

To jsem ale uhnul tematem, neni-liz pravda. I znacek je v textu vice, nez obvykle. Asi je to tim, jak se snazim ilustraci textu dohonit to, co neumim vyjadrit slovy. Omlouvam se za oboje - asi se mi to stejne vetsinou nedari.... to vsak bude tim, ze v podstate jsem jeste velmi hloupy...

Nedherne mi to tehdy vsechno do sebe zapadalo a kraaasne jsem si medil/meditoval.
Ale sam mozna znas ty stavy - jiste vis, ze je to slovy nesdelitelne.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 03-05-2002 v 07:22 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Palec nahoru Příspěvek č. 41

2 drinker:Vidím že máme víc společného než jsem si dokázal představit.Samozřejmě,že není mým životním cílem být jako šedá masa,spíš ta Afrika mě zaujala.Ty určitě taky dojdeš svého štěstí.V hlavě nemáš vymeteno a to se hodnotí K+

Old Post 03-05-2002 v 09:01 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNVADER
Stálý Člen

Karma uživatele iNVADER - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 42

K+ to DRINKER HULIC

ani se mi nechce verit ze je ti jen 16.....

Old Post 03-05-2002 v 09:08 AM
iNVADER je offline   Profil uživatele iNVADER   Find more posts by iNVADER   Foto galerie člena iNVADER   Click here to Send iNVADER a Private Message   Add iNVADER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iNVADER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chico
Nový Člen

Karma uživatele chico - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 8 

Pohodička jenom krátkej úlet Příspěvek č. 43

podle mě je tohle všechno takovej veselej kosmickej experiment a tak proč se nepřipojit a nezačít experimentovat?

to NEMO:
(ohledně toho termitiště)
psal si, že samotnej jeden neuron nic neznamená, ale když se jich pospojuje několik milionů resp. miliard tak dohromady vytvoří mozek a ten už je schopen myslet, fantazírovat atd...
co když tohlensto diskuzní forum už je v podstatě takovej myslící organizmus na vyšší úrovni a tak
mi jednotliví členové sami o sobě také "nic" neznamenáme ale když se pospojujem tak vytváříme něco víc... ( aneb celek je víc než suma částí)
....čili díky internetu celou naší planetu pokrejvá
24 hodin denně obrovská síť mozků......planetární mozek
( když vynásobíme zhruba půl miliardy dnešní uživatelů internetu krát zhruba 20 miliard neuronů jednoho mozku
tak už nám vznikají celkem slušný čísla a kapacita..........
........v roce 2005 se odhaduje už 1 miliarda uživatelů, k tomu nám ještě roste rychlost připojení........sem prostě dost zvědavej co se nám podaří jednou vymyslet.......)

chico

Old Post 03-05-2002 v 19:44 PM
chico je offline   Profil uživatele chico   Find more posts by chico   Foto galerie člena chico     Add chico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chico
Nový Člen

Karma uživatele chico - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 8 

P.s. úletu Příspěvek č. 44

třeba jednou společně přijdem na to - proč jsme tady??...
nebo zjistíme že je to vpodstatě blbá otázka a že na blbou otázku neni odpověď....

Old Post 03-05-2002 v 20:04 PM
chico je offline   Profil uživatele chico   Find more posts by chico   Foto galerie člena chico     Add chico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sago
Nový Člen

Karma uživatele sago - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 11 

viridis Příspěvek č. 45

Jo moc dobré,ano.K+ Ale co když to je trochu jinak?CO když to je tak"JA si myslím, ale ty to výš.Ty si myslíš, ale Ja to vým"Proto si mužem povýdat očemkoli,ale když tomu nebudeme věřit tak to proste"fungoavt"nemůže.To vše.

Old Post 03-05-2002 v 20:24 PM
sago je offline   Profil uživatele sago   Find more posts by sago   Foto galerie člena sago   Click here to Send sago a Private Message   Add sago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Už viem Příspěvek č. 46

to MrVoslik: To sa mi páči, sme tu aby sme zomreli:-). Poznaš toto ŽIvot je pohlavne sa prenášajúca choroba, ktorá vždy končí srťou. K++
to virdis: k++ Super teoria. Ešte by som k tomu niečo dodal. Povedal si, že možno stvorime niečo dokonalejšie ako my. Potom by sme sa stali sučasťoutoho čo stvorime ako su naše gény našou súčasťou a pritom si to nevedomujú. Môže sa stat aj iná vec. Tak ako nuróny nemali za úlohy spôsobiť to, že tu teraz rozmýšľam nad tákýmito vacymi. Prosťe chceli prežiť a tak sa snažili ovláďať ťelo čo najlepšie. Keď ich bolo iba 2 mil tak sa im to moc nedarilo. Keď ich bolo 20 mil tak to už bolo celkom vpohoďe a keď ich bolo 200 mil tak sa stala veľmi zaujmavá vec. Tieto neoróny si povedli, že sa nebudú správať iba tak ako to majú naprogramované, ale začali robiť rôzne veci vďaka ktorým teraz myslím. A pŕave vďaka tomu sme sa stali najdokonalejšimi tvormi na Zemi.
To isté sa môže stať aj v úplne inej sfére. Neviem koľko serverov je na inete ale určite dosť veľa. A všetky robie to čo majú naprogramované a snažie sa zabespečiť chod (život) internetu. Ak ich bude stále viec, môže sa stať, že jedného dňa začnú niektoré servery robiť okrem toho čo majú aj iné veci, vďaka ktorým bude celá táto sieť schopná myslieť. A to bude pecka pretože taký neurón je v porovnaní so serverom dosť jednoduché zariedenie.
(čápNo a tak som zistil že už vôbec neodpovedám na otázku prečo som na svete. Ono sa to odvía od veku. Keď som bol veľmi malý, bol mi to jedno, keď som mal 3 roky tak som tu bol preto , lebo ma sem priniesol bocian (čáp) , keď som mal no neviem presne možno 6 tak už ot bola mamina a neskôr v tom mal prsti (skôr niečo iné) aj tatino. Teraz mi už však ani takéto vysvetlenie nestači, teraz chcem vedieť prco som tu naozej. S radosťou vám môžem povedať, že už so na to priśiel.
Môže za to babka a dedko :-).

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 03-05-2002 v 21:39 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 47

Viridisi nemáš se za co omlouvat. Jak chceš vyjádřit něcio na co nejsou v jazyku slova. Mám ale dojem, že tě dost dobře chápu. Mám pocit, že si myslím totéž i když jinak..
A s tím uchopením . Nelam si hlavu. Ježišmarjá, kolik věcí už jsem jasně viděl a jsou v prdeli. To se mi taky stává, že to uchopím ale nepodržím. No ale aspoň to zkouším.
Mám ale čím dál silnější pocit, že opravdu jde o to přenášení informací. Nakonec to napadlo i Chika. Že?

Sago, vzhledem k tomu, že hlásím k racionálnějšímu jádru společnosti si myslím, že samotná víra nestačí. Ale máš pravdu. Bez víry to bezpochyby nejde.

Já bych tu debatu posunul kousek dál.
Nezdá se vám, že lidstvo se dostává do fáze, kdy už nejde u jednotlivce tak moc o přežití, že společnost už víceméně vyřešila otázku nasycení a boje o potravu, takže náš mozek už se nemusí touto problematikou zabývat tak moc jako v minulých stoletích ale že před lidským společenstvím stojí do budoucna jiné úkoly?
Jen na podporu tohoto tvrzení bych uvedl, že dnes ve vyspělých společnostech uživí 2% obyvatel ten zbytek.
Nakonec Viridisi může se klidně ukázat, že to co představuje lidstvo v takové podobě jak ho známe je slepá ulička a příroda, Bůh bude muset začít od začátku s jinými organizmy a jinými geny či čím, které kdoví kde čekají na svoji příležitost.

nemo

Old Post 05-05-2002 v 02:02 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

:-) For alll Příspěvek č. 48



Jsi "Konec" od začátku do konce.
Jsi všechno a taky nic.
A stejně si víc......

A ještě dodatek od mé milované sestřičky :
Tmavý rána a smích protékající skrze prsty, kličkuješ mezi úmyslem a náhodou, ale hádanka......tou zůstáváš sám sobě......

------------------------------------------------------------------
Možná jsme tu taky např. proto, abychom MILOVALI......!!!!!!!!!!! co lidi, stačílo by Vám to? MĚ ANO

Mějte se krásně lidi!

Old Post 05-05-2002 v 05:25 AM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9829160 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív