Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Výpěstky rostlin z Kozzyho řízků.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kozzy
Stálý Člen

Karma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 1





Budha nezastřižený z řízku pod 400W.

Naposledy upravil kozzy 12-11-2005 v 19:57 PM

Old Post 04-11-2005 v 12:26 PM
kozzy je offline   Profil uživatele kozzy   Find more posts by kozzy   Foto galerie člena kozzy   Click here to Send kozzy a Private Message   Add kozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozzy
Stálý Člen

Karma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 2



Passion#1 balkonovka na jížním balkoně

Old Post 04-11-2005 v 12:28 PM
kozzy je offline   Profil uživatele kozzy   Find more posts by kozzy   Foto galerie člena kozzy   Click here to Send kozzy a Private Message   Add kozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozzy
Stálý Člen

Karma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 3






Santa Maria jednou zastřižená 400W

Old Post 04-11-2005 v 12:30 PM
kozzy je offline   Profil uživatele kozzy   Find more posts by kozzy   Foto galerie člena kozzy   Click here to Send kozzy a Private Message   Add kozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozzy
Stálý Člen

Karma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4








Santa Maria Detaily

Old Post 04-11-2005 v 12:33 PM
kozzy je offline   Profil uživatele kozzy   Find more posts by kozzy   Foto galerie člena kozzy   Click here to Send kozzy a Private Message   Add kozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozzy
Stálý Člen

Karma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 5


Silver Haze řízek na zkoušku pohlavý pod 400W

Old Post 04-11-2005 v 12:38 PM
kozzy je offline   Profil uživatele kozzy   Find more posts by kozzy   Foto galerie člena kozzy   Click here to Send kozzy a Private Message   Add kozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 6

peknej budha uz mi taky vali... je tam moc houbicek
a co durga??tu si neskouselll podle me je nej...
jinak dobrou chut..

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 05-11-2005 v 09:42 AM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 7

Jó pana budhu mám od tebe taky a na balkóně vyrostl a vykvetl celkem dobře.

Zevlink a hulo je O.K.

Old Post 05-11-2005 v 11:15 AM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 8

Naprosto evidentní reklama na řízky.Tohle se mi nelíbí...

Edit to sauruss:já nezpochybňuju kvalitu kozzyho řízků a třeba to i machr je.Jde o to, že tohle není bazar a kozzy si tu dělá 100% reklamu.Nemám nic proti němu, ani proti jeho byznysu, ale indoor galerie neslouží k obohacování se.Btw je to i v pravidlech a dostávaj se za to trestný body.Jinak ten budha je móc pěknej...


EDIT 2:Tak srabáčku cos mi dal červenáčka za absolutní pravdu co jsem tu napsal: NASER SI DO HUBY TY SRABE!!! ...a za tím si kurva stojím.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Naposledy upravil Apofiss 09-11-2005 v 18:20 PM

Old Post 05-11-2005 v 13:51 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 9


to Apofiss: Tohle je evidentní ukázka toho, že Kozzy má dobrý řízky a že je machr. Něco jsem už sklidil a nikdy mě nezklamal. Hold dobrej matroš. Seš borec Kozzy.. čuss
PS: To je Budha od něj

Old Post 05-11-2005 v 14:04 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

no kozzy skoda ze neziju v cr hned bych psal narez a nejhustsi jsou fotky ostatnich opravdu vyborne vypadajicich (a asi i zmastujicich kytek indooru)

Naposledy upravil 09-11-2005 v 18:43 PM

Old Post 09-11-2005 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 11


detail kozzyho DM!
co dodat dyz ji milujes neni co resit

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 23-11-2005 v 23:27 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 12

Scrat: je to voňavka ta DM, co

Nedá mi to a musím tenhle thread taky komentovat. Co se týče kvality kozzyho řízků, tak jsem byl spokojen. O tom se můžete přesvědčit v mém threadu, není to sice ideální grow, ale za to si už můžu sám. To, co tady kozzy předvádí je KOMERČNÍ reklama, protože kozzy pěstuje(co já vím) jen a jen pro kšeft. To zaprvé a zadruhé, nemyslíš kozzy, že si docela protiřečíš? Tenhle text určitě poznáváš:
citace:
Původní příspěvek od kozzy
Proč bych pěstil v tom smyslu co zde píšete? Já mám doma jen pěkné okrasné rostliny a kdo si je ode mě bere, tak skoro každýmu doporučuju, aby je nenechal nakvést, protože potom už je to pěstování mariuany. A pro mě je rozdíl mít doma rostlinku, která je pěkná a roste a nebo rostlinu která kvete. Ale to už je věc každýho co s tou rostlinkou dělá.
Lidi jsou různý, někdo některý odrůdky chválí a od jiných slyším zase jejich hanění.
A když někdo pak napíše že Budha je strašnej, ale zhuloval fajn ??????????, tak co na to říct.


EDIT: Byl jsem upozorněn na to, že mnou citovaný příspěvek už není aktuální, protože je z jiného roku. S tím sice nesouhlasím, ale slíbil jsem, že o tomto budu informovat i ostatní, aby si mohli udělat nezkreslený obrázek. Tak tedy vězte, daný příspěvěk se vztahuje k datu: 15.1.2005
Z jiného roku?!

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Naposledy upravil Hanyz 28-11-2005 v 13:06 PM

Old Post 26-11-2005 v 13:27 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja Tuner
Stálý Člen

Karma uživatele Ganja Tuner - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 13

jel jsem wod tebe venku budhu a santu a moc dobry. vonavy a fakt moc moc mnamka,vsichni to rikaj :-) hlavne ta santa kouří jak piča

Old Post 27-11-2005 v 13:36 PM
Ganja Tuner je offline   Profil uživatele Ganja Tuner   Find more posts by Ganja Tuner   Foto galerie člena Ganja Tuner   Click here to Send Ganja Tuner a Private Message   Add Ganja Tuner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 14


u me dopad budha takto

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 27-11-2005 v 18:45 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 15


g13xbw

Old Post 28-12-2005 v 15:13 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 16



durga mata...asi 35.den květu-250W

Naposledy upravil loeX 15-01-2006 v 15:18 PM

Old Post 15-01-2006 v 15:12 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0729020 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív