Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » outdoor 2005 od začátku do konce...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

paličky Příspěvek č. 225





stále zbavuju tyto kytičky plísně
díky slunečnímu počasí plíseň vysychá

...

Naposledy upravil papaja 05-09-2005 v 00:21 AM

Old Post 04-09-2005 v 21:27 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Pohodička jiné paličky Příspěvek č. 226



...

Old Post 04-09-2005 v 21:30 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

vedle začátek květu Příspěvek č. 227



pomalu nakvítá tato slečna
má zrovna před zálivkou s hnojivy
proto má svěšené listy...

...

Old Post 04-09-2005 v 21:36 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 228

cauko papaja.
..stale myslim,ze to tu posiela niejaka pjestitelka {haluz}
Keby to bolo /papajo,alebo papaj/ ,tak by som to bral. No to /a/ na konci ma stale tak zmiatne.. chi

Je jasne ze ta to bavi. Skoda tej pliesne. Aj mne sa uz parkrat vyskytla.
Mal so model MEXIKAN SATIVA {2 rastlinky,1 bol hermac a 2. z nicoho nic zacla vednut /myslim,ze jej nieco poskodilo koren/ a hned ako tak vedla,tak aj pliesne na nu skocili.} hmm Taky je uz zivot.
Dal som ju kamosovi,lebo by som pri kureni myslel,na to ako dopadla a tak..UHYNULA.

Tebe prajem DO DOZRETIA.

Old Post 04-09-2005 v 21:44 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

felix holzmann hermafrodit Příspěvek č. 229



to bboorree: mé pohlaví bych nechal na pokoji
škoda každé kytičky....natož z mexika
mimochodem kamarádovi z californie jsem jednou koupil kalifornský víno a on mi povídáí: to u nás skoro nikdo nekupuje, my tam kupujem víno z Evropy...
*jinak tráva z mexika na kalifornském trhu má dvojí pověst-je jí prý množstevně dost, ale kvalita nic moc- samý semínko s listama, jak jsem koupil, tak dávám dál k dobru tuto vzpomínku mého přítele


Copak dělá hermafrodita Felix Holzmann?
otrhal jsem jí skoro všechny paličky s kouličkama a nechal horní, kde se téměř nevyskytují.
Začíná už kvést...a je už hezky pocukrovaná.
Bohužel je na místě, kde přímé slunce svítí tak 3 hodiny, než zapadne, jinak je ve stínu....Nemohu riskovat neplánované rodičovství ostatních rostlin. proto přesunuta od stáda dožije své dny...

...

Naposledy upravil papaja 05-09-2005 v 06:53 AM

Old Post 04-09-2005 v 23:06 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

smetana Příspěvek č. 230









tento příspěvek je věnován členovi mc.Larwovi a jeho vášni pro konopné pokrmy

k uvaření pořádné konopné dobroty je potřeba několik věcí:
1. proprat konopný materiál v horké vodě cca 15 minut
2. použít vodní lázeň: tedy dvojité dno!!!! nebo v 1 hrnci vařit vodu a do něj položit druhý se smetanou a konopou-poté se nemusí míchat a nehrozí připálení
3. vařit dostatečně dlouho až 6 hodin-čím déle tím lépe
4. použít smetanu s co největším obsahem tuku / až do 33 procent /, pokud možno alespoň 1 litr
5. co nejkvalitnější konopný materiál, pokud možno ocukrovaný pryskyřicí
6. koření: je možno použít skořici, citronovou kůru, meduňku atd.

*fotky
1. otrhané kousky felixe holzmanna
2. co s nima?
3. dva hrnce jsou záruka nespálení,ve spodním vře H2O, horní je zakrytý pokličkou
4. nutno přefiltrovat přes síto, nenehte se mýlit množstvím-dělám to po kouskách
5. koření skořice a cukr nutno dodat-ne každému chutí konopný mlíčko, takovej hastrman sajrajt musí vždy zacpat nos
6. barva mého nápoje- je to káva cca 0,25 l + 0,20 l smetany+cukr a skořice
7. vymačkané zbytky se dají do vody kvasit za 14 dní máme hnojivo 1:10 ředit
8. detail skla nádoby s kváskem

odcházím na výlet s duchem felixe holzmanna...

...

Naposledy upravil papaja 06-09-2005 v 11:01 AM

Old Post 04-09-2005 v 23:15 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Pohodička upozornění Příspěvek č. 231


chytám vás do další své síťky
navštivte tuto stránku o zvířátkách žijících na konopě strašné a případně přispějte

Hej pane Severa
zakuřte si Jacka Herrera
a když Herrer nestačí
zakuř zelí jinačí

...

Old Post 05-09-2005 v 00:29 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

cestování Příspěvek č. 232









léto pomalu končí, snažím se dokumentovat každý kvítek , jež se mi postaví do cesty a nejenom ten...
* egypt x boggle gum volná zem
* makovičky
* fík
* ?
* durmanový obr
* mučenka
* labutě
* jeleni

to mcLarwa : setkání

...

Naposledy upravil papaja 07-09-2005 v 23:07 PM

Old Post 06-09-2005 v 10:52 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

balkonek a clandestino Příspěvek č. 233






Clandestino
jest pracovník v ilegalitě, člověk pracující , aniž by to dával najevo státnímu aparátu
ok být clandestino znamená zveřejňovat fotky, jež nepovedou k zbytečnému odhalení a přerušení činnosti, taká to znamená tvrdou autocenzuru-vyřazují se fotky, které upozorňují na obydlí , krajinu, lidi atd. Kdy už praskne tato konopná bublina a já budu dávat všechny fotky?

*dnešní momentky balkon L.P. 2005

...

Naposledy upravil papaja 06-09-2005 v 19:17 PM

Old Post 06-09-2005 v 13:03 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 234

papaja jako vidím felix zašlapal dobre

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 06-09-2005 v 19:47 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 235




to gona
šlape už 3 den mám ještě na poslední kafe


dnes 7.9.2005 jsem očistil felixe od kouliček-vařím další mléko...rozdíl mezi smetánkou z listí as paliček felixe? felixovo mléko jest svěžejší, trochu připomíná hašiš svými účinky

...

Naposledy upravil papaja 07-09-2005 v 20:44 PM

Old Post 06-09-2005 v 23:27 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

top max Příspěvek č. 236


Bio Bizz je holandská firma vyrábějící bio hnojiva. Letos jsem poprvé viděl na vlastní oči, co její přípravky umí. v minulých letech jsem zkoušel ledacos, od proslulé chemikálie krystalon až k přípravkům od hulandských hovniválů. Jeden rok to byla Bio Nova, druhý rok Plagron a ted Bio Bizz. Bio Bizz vítězí podle mých zkušeností...takže mu tímhle dělám trochu reklamy...jejich topmax-květový stimulant je fuck dobrý..
a zase se vracím zpátky k výrobě svých hnojiv z hoven netopýra, slepice, koně , listů a mléka-je třeba tuto směs zkvasit a míchat v poměru 1/10

*přečtěte si na fotografii informace
Bio Bizz je k dostání v Českých Budějovicích v growshopu Riegrova 25, nejsem s nimi v žádném spojení

...

Naposledy upravil papaja 07-09-2005 v 23:12 PM

Old Post 07-09-2005 v 22:20 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

důvod předchozího příspěvku Příspěvek č. 237






jsou tyto nukleární zbraně netušeného dosahu

...

Naposledy upravil papaja 07-09-2005 v 22:33 PM

Old Post 07-09-2005 v 22:23 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

hašišovka Příspěvek č. 238



kvete
poslední květina
a to je dobrá zpráva

...

Old Post 07-09-2005 v 22:25 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryyba
Stálý Člen

Karma uživatele Ryyba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 239

no mas nadherny ,nemohl bys poslat par semen?
jinak k+

Old Post 08-09-2005 v 09:20 AM
Ryyba je offline   Profil uživatele Ryyba   Find more posts by Ryyba   Foto galerie člena Ryyba   Click here to Send Ryyba a Private Message   Add Ryyba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 240

Hello Mr. Papaja,
koukám kytičky vypadají víc než dobře
Jak tak koukám tvé oblíbené hnojivo je Bio Bizz, doporučoval jsem ti Ripen, někdy před pár dny. Když jsem ho byl kupovat já tak ho také neměli a proběhla další debata, nakonec jsem odcházel s úplně jinou věcí než pro kterou jsem přišel. Jak ostatně víme Final solution i Ripen jsou tak trošku laboratorní záležitosti. new produkt který jsem zakoupil já nese jméno Flavor, je to čistě přírodní věc a funguje stejně jako výše uvedené dva přípravky a teď vlastně proč tohle píšu, výrobcem tohoto údajně zázraku je firma Atami, kterou jistě znáš
největší výhodou je to že je určen speciálně pro hlínu a údajně i pro outdoor pěstění. bylo mi přimo v obchodě umožněno k přípravku přivonět, a cítit je tak trochu jako Alga Bloom od Plagronu, taková vůně jako magi do polívky není tak silná jako u Alga Bloom ale podobná. prý tato záležitost dodává jak větší výnos tak jeho nej předností má být výsledná chuť produktu, obsahuje spoustu sacharidů a minerálů ovlivňující právě chuť. užívá se na poslední 2-3 týdny před sklizní, jsem na to zvědav Píšu ti to sem jen z informačních důvodů a tvé evidentní náklonosti k Bio hnojkám, po přečtení klidně smázni je to na tobě.
Přeji hezkou a bohatou sklizeň a dobrou chuť.

Keep Growing

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Naposledy upravil Obel 08-09-2005 v 11:06 AM

Old Post 08-09-2005 v 11:01 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2005 - Outdoor 2005 by Thcmh - 112 odpovědí
20-02-2006 - Outdoor 2005 by Claune - 126 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0266820 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív