Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » outdoor 2005 od začátku do konce...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Obecné plíseň Příspěvek č. 209




díky bbboorrreee- zanedbával jsem samce ne tu krásku
*1,2 foto...dnešní rok jest poznamenán plísní je teplo a pekelné vlhko
a tak paličky hlavičky plesnivý jsem z těch hlaviček na papriku a občas na kopr
*3 foto.......to booorree ještě jeden detail nakvítající Emily

...

Naposledy upravil papaja 29-08-2005 v 09:24 AM

Old Post 28-08-2005 v 22:13 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

čorky Příspěvek č. 210



jako každý rok jsem zasadil
mnoho času, energie a peněz investoval
další políčko vybráno
byl jsem tak rozčílen , že jsem ani pořádně nezaostřil
1 květináč odnesen v ní egypt x boggle gum
druhý květník otrhán, asi se jim nevešel do auta +fumare con dios si letos nezakouřím

RIP

* 2 foto tuto zbraň bych použil na tyto kokůtky ok durman 3 tobolky přivázat ke stromu a strefovat se gumovými projektyly, použít čínské mučení atd.....

...

Naposledy upravil papaja 29-08-2005 v 21:18 PM

Old Post 29-08-2005 v 20:19 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

poslední rozloučení Příspěvek č. 211



těmito fotkami se loučím s
* egypt x boggle gum foceno před týdnem poslední fotka kytka ukradena i s květníkem
* 2 foto 2 květináč foceno před 10 dny DNES otrháno

...

Naposledy upravil papaja 30-08-2005 v 00:17 AM

Old Post 29-08-2005 v 21:27 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zkurvené čooorky Příspěvek č. 212

Je mi to luto, take pekne dievcatá a budú slúžit tomu co si ich vôbec nezaslúži!!!!Kamarátovi odniesli asi 10 kusov priamo z dvora, kde mal pusteného psa, uplne agresívneho...no iba vrchné paldy osekali kokotíci....je to fuckt smutné...aj tak ti prajem dobré zhulčo

Old Post 30-08-2005 v 08:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Dotaz egypt Příspěvek č. 213




kdy už přijde jeho den?
plíseň útočí
neustále tuto květinu opečovávám prostříháváním a zbavuju ji plísně
čekám a čekám

...

Old Post 30-08-2005 v 09:15 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 214


kouřka
citace:
mas jeste nakou odrudu venku co ti nenasadila kvet?S tou plisni je to letos vazne v kelu pouzivas nakej postrik nebo neco?

ne vše už kvete, dvě kytičky už pokuřuji
plíseň...existují minimálně dvě obrany-polyversum, trechodorma. ani jednu jsem nepoužil a teď hořce lituji
dík za podporu

strih
citace:
Kamarátovi odniesli asi 10 kusov priamo z dvora, kde mal pusteného psa, uplne agresívneho...no iba vrchné paldy osekali kokotíci....je to fuckt smutné...aj tak ti prajem dobré zhulčo?

je to maso... před několika lety objížděla republiku skupinka zakuklenců s baseballovými pálkami a přepadáli stavení, o kterých měli hlášku o výskytu konopných kytek..Zlomvili vruku, ukradli, co se dalo a jeli zas dál. Vím o dvou případech.
každému co jeho jest
dík za podporu

*co jest lidský život a jeho snažení?
připomíná harmonii a pomíjivost tohoto chmýří

...

Naposledy upravil papaja 30-08-2005 v 09:41 AM

Old Post 30-08-2005 v 09:34 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 215

Zkur**ní čorkaři, tak jak tak projíždím letošní out galerku zjišťuju že těch, kteří pustoší naše políčka a berou co jim nepatří pořád přibývá. A je jim uplně jedno kolik lásky a péče člověk svým kytičkám dává a jak se o ně stará a těší se až dokvetou. Je to fakt hrůza
Začalo to smutným koncem Enzova nejhustšího pole a pak jsem četl jednu smutnou zprávu za druhou až sem.
No abych to zkrátil, asi nikdy nepochopím jak myslí ten kdo tu kyti někomu krade, ale to asi nikdo tady. Jsou to lidi pod úrovní kterým není nic svatý a potřebovali by pořádně promluvit do duše, možná i trošku proplesknout aby se probrali a uvědomili si co vlastně vůbec dělají.

Upřímnou soustrast Papajo

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 30-08-2005 v 09:55 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 216



obely
je to tak a díky
nicméně hoď kamenem kdo jsi bez viny
on kamenem já paličkou
a dál se háže kamením
a dál si fotím dnes své mikrobonsaje samičku a samečka boggle gum

...

Naposledy upravil papaja 01-09-2005 v 13:38 PM

Old Post 30-08-2005 v 11:21 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

plíseň Příspěvek č. 217




nepodceňujte ji
trhejme listy jen za slunečního počasí
je třeba čistit květinu od starých částí, jež můžou být zdrojem plísně
jinak si prostě nezakouříme

*1 foto vrchní hlava egypt
*2 foto detail z 3
*3 foto detail vrcholku

...

Naposledy upravil papaja 01-09-2005 v 01:36 AM

Old Post 31-08-2005 v 23:52 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

egypt Příspěvek č. 218



rozhodl jsem se z lesa odvét egypt
důvodem pro mne byla za první zkušenost z minulého týdne. 2 z mých 4 políček byly vybrány, jedno už v červenci.Za druhé kytka byla napadena plísní...
takže to radši dojedu doma
musím být opatrný, neb mám sousedku a u nás se říká , ženu chval až po smrti...
byla to velmi dobrodružná akce.Přijeli jsme s kamarádem na místo hlubolo v nočních hodinách. Při transportu do automobilu jsem si málem vypíchl oko.
Po 10 minutách se ho podařilo umístit dolů u zadní sedačky. Nahoru se přehodil spacák a mohli jsme vyjet. Cesta byla plná výmolů a tak kamarád držel kytičku, která sebou mlátila sem a tam a hrozilo přelomení stonku. Hurá 1 úsek jsme zvládli.
Jsme na silnici a nebezpečí , že květinu zničíme, končí. Teď jenom nepotkat bobíky. vyhýbáme se možné kontrole cestou přes les. mazec málem jsme urvaly podvozek. Zabloudili jsme...Najednou včelín, který si pamatuje moj padrug a po polňačce je tu zase silnice. Konečně doma.V ulici nikdo. FFF Dotáhnu to do bytu a sedám si, abych si konečně ubalil. Očistil jsem květinu od listí a chystám final solution od Ah. uvidíme , chci tento přípravek vyzkoušet. Po radách obela jsem byl připraven pro RIPEN, ale bohužel v growshopu ho neměly , tak jsem byl nuce šáhnout pro AH. Nevím jestli minerální prostředek je nejvhodnější, vždyť kromě pk 13,14 to vše byly bioodpady, čím jsem hnojil. Mořský řasy, pelikání guano, mrtvé rybičky atd. Mno za zkoušku nic nedám, tada 310 Kč vlastně . No co

...

Naposledy upravil papaja 04-09-2005 v 12:35 PM

Old Post 03-09-2005 v 01:42 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

makro egypt Příspěvek č. 219




kytička je na balkoně a snad dozraje
bude mít mnohem méně slunce
zato více péče
nechci zase rok zpívat
sag mir, wo die blumen sind

...

Old Post 03-09-2005 v 12:54 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Palec nahoru rodinka boggle gum Příspěvek č. 220






letos jsem chtěl opylovat všechny květinky
ale věnoval jsem moc energie na slečny a chlapíky konopný jsem zanedbal
ale....

můj kamarád mi poskytl samečka boggle gum malinkou bonsai
umístil jsem ji poblíž mé balkonovky boggle guma často jsem třepal nad květinkou
jsou to bonsaiky
hurá dnes jsem pozoroval při tradičním kávovém a konopném rituálku holčičku a koukám semínka se začínají objevovat
šťastnej jak Edison, když sestrojil elektrický křeslo
*rodinka
*otec
*detaily semínek

...

Old Post 03-09-2005 v 13:25 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

egypt na balkoně Příspěvek č. 221




obrázky
jeho květenství je udivující...
nemá mnoho váčků je listnatější
při přiblížení jsou vidět cukříky pryskyřice

...

Naposledy upravil papaja 05-09-2005 v 00:17 AM

Old Post 04-09-2005 v 14:19 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

truhlíkový experiment Příspěvek č. 222




zasadil jsem okolo 1. června
drženo v cca 3 dl prostoru
médium špatná hlína kyselá rašelina
občas zalito hnojivy
BioBizz, Plagron, Bi-Algeen...
má touha mít balkonová semínka se snad naplní
1 rodinka boggle gum je popsána nahoře
zde představuji čtveřici egypt x boggle gum
poslední fotka BUDE SEMÍNKO?

...

Naposledy upravil papaja 09-09-2005 v 10:29 AM

Old Post 04-09-2005 v 16:31 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryyba
Stálý Člen

Karma uživatele Ryyba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 223

mno mas to fuckt pekny karma + je za ten egipt fakt hustej
SMRT CORKAM TAKY ME SKLIDILI HAJZLI ZACHCANI

Old Post 04-09-2005 v 17:58 PM
Ryyba je offline   Profil uživatele Ryyba   Find more posts by Ryyba   Foto galerie člena Ryyba   Click here to Send Ryyba a Private Message   Add Ryyba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

květník a jsem z toho jelen Příspěvek č. 224



tyto kytičky jsou kříženci mazar x špaňalsko, hempstar x špaňalsko
díky yardo....

...

Naposledy upravil papaja 04-09-2005 v 23:43 PM

Old Post 04-09-2005 v 21:24 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2005 - Outdoor 2005 by Thcmh - 112 odpovědí
20-02-2006 - Outdoor 2005 by Claune - 126 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6082360 seconds with 46 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív