Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 70W V-scrog, OrangeBud, podruhé...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dolpe
Stálý Člen

Karma uživatele dolpe - 83% PěstitelskáKarma uživatele dolpe - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 49  

70W V-scrog, OrangeBud, podruhé... Příspěvek č. 1




Tak dady mám pár obrázků z druhého growingu...

Kytky jsou to Orange Budy a jsou huste!!! Od začátku šileně větvily a "smrděly"

Fotky jsou z 20 dne květu...


1foto: Teď jsem kytky nijak zvlašť nepropletal pletivem ani jinak neškolil... myslim si že je to docela zbytečne... pletivo použivam pouze k přichyceni větvi... a jde to taky... uprostřed si to trochu nedaly v souboji o místo s vybojkou, ale jde vidět že 70tka moc nehřeje a kyti snesou hodně...








2foto: tak se rozvětvily po jednom zaštipnuti řizku... nechapu...













3foto: proškolene kyti bez pěti listku...

70w V-scrog, BB, poprvé...
70w V-scrog, OrangeBud, podruhé...

Naposledy upravil dolpe 23-08-2011 v 13:13 PM

Old Post 19-05-2005 v 17:09 PM
dolpe je offline   Profil uživatele dolpe   Find more posts by dolpe   Foto galerie člena dolpe   Click here to Send dolpe a Private Message   Add dolpe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dolpe
Stálý Člen

Karma uživatele dolpe - 83% PěstitelskáKarma uživatele dolpe - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 49  

OrangeBud Příspěvek č. 2






Tak a mame tu 45 den na květu... kyti zcela nedorostly vršku pletiva ale co už
nechapu jak mužou tak smrdět... kvuli teploty a hlavně SMRADU jedou svych 12hod v noci kdy do pokoje nechodi tak moc rodina... ale i při usilovnem větrani SMRAD! pořad ten SMRAD! teda vuně

70w V-scrog, BB, poprvé...
70w V-scrog, OrangeBud, podruhé...

Naposledy upravil dolpe 23-08-2011 v 13:14 PM

Old Post 19-05-2005 v 17:30 PM
dolpe je offline   Profil uživatele dolpe   Find more posts by dolpe   Foto galerie člena dolpe   Click here to Send dolpe a Private Message   Add dolpe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 3

Hmm, moc pekny. Ja si taky pestuju OB, ale outdoor, viz BIO Tree Grow pod clankem v odkazech. S tim smradem: Taky mi vonej a to jsou to teprve maly kyticky, to se mi nikdy u jinejch kytek nestalo, aby tak vonely. No kazdopadne spoustu stesti, a potom sem pls napis, jake byly vynosy na kytku, docela me to zajima...... Tak cau + k+

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 19-05-2005 v 18:19 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 4

Dolpe, napodruhý dobrý.Dávám ti k+, jen by mě zajímalo, jak to máš doma s rodinou.Já nějak nevim, jak to doma provalit, abych si udělal alespoň ten minigrowboxík.Jinak OB je dobrá volba i tenhle stil growing, nazval bych to sug=sud of green.HODNE zdaru....

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 19-05-2005 v 18:36 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 5

Fakt krasny palicky A co hnojka? btw: rodina o tom nevi? Tak to se divim, ze to jeste necejtili... V nejhorsim si postav filtr s aktivnim uhlim...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 19-05-2005 v 18:38 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Ak by si mal v percentach vyjadrit visku pletiva ked si prepol na kvet kolko to bolo a kolko odporucas?Pouzivas stale kristalon a OBMko?Riesis nejako vlhkost?

Old Post 19-05-2005 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Já bych to trochu ostříhal. Příspěvek č. 7

No nádhera ).Konečně můžu porovnávat víc různejch pokusů.Hnojky jaký?Jedeš to teď?Kdy budeš sklízet?

Já bych to trochu prostříhal.Ty listy,co tam máš ti stíněj spodnějším paličkám.Je to škoda.Pokud už seš nějakej 45 den na květu tak to pořádně ohol a udělej si něco dobrýho zmašťujícího na zub .

Dík za odpovědi.
PEACE

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Naposledy upravil prenda 20-05-2005 v 09:10 AM

Old Post 19-05-2005 v 21:51 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mza
Stálý Člen

Karma uživatele Mza - 81% PěstitelskáKarma uživatele Mza - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 8

Máš nádherný šišky.Já ted jedu taky OB ale pod 150w.Doufám že taky budu mít takové zdravé a hezké kýtí.Nechápu jak tvoji rodiče nepoznaj že pěstuješ.Já mám ted kytičky v 4 dnu květu a smrdí už tak dost.Za dobrý výkon ti posílam Kčko.

Old Post 20-05-2005 v 06:22 AM
Mza je offline   Profil uživatele Mza   Find more posts by Mza   Foto galerie člena Mza   Click here to Send Mza a Private Message   Add Mza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dolpe
Stálý Člen

Karma uživatele dolpe - 83% PěstitelskáKarma uživatele dolpe - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 9

Čao díííky Vam všem za k+

k hnojkam... kyti bašti Wuxal Super a OBM... myslim že jsou docela v klidečku...

K "smradu" ten je už pomalu nesnesitelny... fuck se těšim na sklizen!!! částečně to řešim větranim, přes den kyti spi=větraky nejedou a skoro nic nejde citit... ale v noci se to rozjede a je to fuck sila... smrad jak s par brk... rikam ze je to vonna tyčka, ponožky a tak... beztak to nasi uz vi a nic nereknou... to je horši...

sus3d: na květ jsem přepnul jak byly kyti v +- 1/3...

baj...

70w V-scrog, BB, poprvé...
70w V-scrog, OrangeBud, podruhé...

Naposledy upravil dolpe 23-08-2011 v 13:16 PM

Old Post 20-05-2005 v 22:59 PM
dolpe je offline   Profil uživatele dolpe   Find more posts by dolpe   Foto galerie člena dolpe   Click here to Send dolpe a Private Message   Add dolpe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dolpe
Stálý Člen

Karma uživatele dolpe - 83% PěstitelskáKarma uživatele dolpe - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 49  

Sklizeno :-) Příspěvek č. 10




Jak se říká "Na prvního máje, půda úrodná je." Tak já rovnou sklízel
A tady to je... výnos není tak veliký, jako minule protože jsem měl jen tři kytky a v pohodě by to sneslo i ty čtyři. Ale kdo chce moc nemá nic že?

Paldy... OB se nazapře...





A zase paldy...









A tak to vypadá celé... kyti jsem nijak neproplétal, jen přichytával drátkama a tak to šlo pohodově vytáhnout...



Tak pište a hodnoťte!
Jo a kolik toho bylo? Mokreho něco přes 200gecek... cistych palic bez listí, tak si muzete tipnout kolik toho bude suchého... ;-)
baj dolpe...

70w V-scrog, BB, poprvé...
70w V-scrog, OrangeBud, podruhé...

Naposledy upravil dolpe 06-06-2005 v 12:20 PM

Old Post 06-06-2005 v 12:10 PM
dolpe je offline   Profil uživatele dolpe   Find more posts by dolpe   Foto galerie člena dolpe   Click here to Send dolpe a Private Message   Add dolpe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 11

a ja si myslim ze slusne!! jasnee ze sa da byt lepsim ale to moze byt este kazdy odtialto....taxe hezki ceski!!!!

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 06-06-2005 v 13:02 PM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 12

Jojo, je to pěkný, na groweru sem eště tak tipický paldy OB neviděl...

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 06-06-2005 v 13:34 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 13

Si tipnu 42g suchýho.

OB se ti krásně vybarvil.Já mám sice taky OB,ale jenom malýho fakana,ale zatim nevypadá,že by se chystal takle vyparádit ,zato má pryskyřici i na těch největších listech a to poměrně hodně a má taky tmavý,až skoro černý listy.Uvidíme.

!!Tak ať chutná!!

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 06-06-2005 v 15:01 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2006 - Thalosův 70W vScrog - Orange Bud - 12 odpovědí
25-12-2007 - 600W, SCROG, NFT, Orange Bud+Budha - 176 odpovědí
17-02-2005 - 70W V-scrog, BB, poprvé... - 77 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0417480 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív