Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » h2o2 + h3po4
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 17


...no zatim jen ve zkratce pak to tady trochu rozepisu .

h2o2 se pouziva na prevenci proti chorobam , na čištení hydro systemů , ničí bakterie a likviduje stare odumírajici kořeny ,

na aplikaci do hydrosystému je jednoduchá rovnice a to

10*L/C = ml/den vyjde vám denní davka v mililitrech

přičemž L je objem hydra/bubleru a C je koncentrace h2o2 , ty jsou standartní 3,5,10,30-35 % ja pouzivám 30% je to ekonomické

ted musim mazat zatim Hlava

Old Post 05-02-2005 v 10:09 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albat
Stálý Člen

Karma uživatele Albat - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 18

Ahoj lidičky,tak já používám peroxid 30%.mám bublák na 15l a jsem taky trochu nejistý. zkoušel jsem dát do malé nádobky směsici jako do bublu jen poměr jsem upravil - voda+kys.dusičná+růst+phyt+alga a nakonec h2o2 a zasyčelo a nějak změnilo barvu tak jsem to tam radši nelil a peroxidím jen jako čistidlo jednou za čas.
Do postřiku to už jde - voda+h2o2 čistící směsice
- voda+phyt+alga výživná přičemž postřik tak 3-6 za dva dny den dva nic a jinej postřik
Myslím že h2o2 je schopno uvolňovat vysoce reaktivní vodík do okolí,takže s enzymy by mohl reagovat, chce to složení enzymů a složení peroxidu na molekulové úrovni a pak by se dala usuzovat reaktivnost

mnoho úspěchů

Old Post 18-02-2005 v 12:15 PM
Albat je offline   Profil uživatele Albat   Find more posts by Albat   Foto galerie člena Albat   Click here to Send Albat a Private Message   Add Albat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 19

pH upravujte až nakonec.

Jinak odpověď na otázku, jestli kombinovat enzymy s peroxidem zní NE-E!!!

http://grower.cz/forum/showthr...ghlight=peroxid

Fotr woe!

Old Post 19-02-2005 v 18:50 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albat
Stálý Člen

Karma uživatele Albat - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 20

děkuji pánové za výborné řešení problému...

2cicmon - do bubláku ho dávám a basta,kořeny absorbují živiny jinak než listy, takže experiment je na místě. zvlášť na malé kyti co mají hodně kořenů(já takové mám) se to myslím vyplatí. Já to kombinuji. protože na listy dávám peroxid a jiné věci, tak semotamo něco(p-a, Bialgeen) soupnu do zálivky abych mohl na listy nečím jiným.

přeji úspěchy

Old Post 21-02-2005 v 14:36 PM
Albat je offline   Profil uživatele Albat   Find more posts by Albat   Foto galerie člena Albat   Click here to Send Albat a Private Message   Add Albat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 21

to hlava. Hele kde se ten pyth-amin dá koupit a kolik to asi stojí kč? díky

Old Post 09-05-2005 v 16:25 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 22

...normalne je k dostani v lekarnach na predpis ....

...nebo zkus nejakej growshop a nebo tady je o tom

Hlava

Old Post 09-05-2005 v 22:36 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7171850 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív