Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » h2o2 + h3po4
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Dotaz Příspěvek č. 1

tak mam doma 30% h2o2. A prave ze kyslik je v tom stabilizovanej pomoci h3po4, tak me zajima jestli to ze je stabilizovanej nejak nevadi.

ThC^mAn

Old Post 27-04-2002 v 19:57 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Palec nahoru h2o2 Příspěvek č. 2

tak jsem so to zjistil sám. Je lepší mit čistý h2o2 nestabilizovany. To h3po4 to tam drží a do těch kořenů skoro nic nejde.

ThC^mAn

Old Post 29-04-2002 v 17:44 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

? Příspěvek č. 3

můžete mi nějak objasnit k čemu dávat kytce PEROXID VODÍKU A KYSELINU FOSFOREČNOU???


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 05-05-2002 v 18:13 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
g.ismylife
Stálý Člen

Karma uživatele g.ismylife - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31 

to sativa Příspěvek č. 4

H2O2 pridavam jak do roztoku(hydro), tak na postrik.

do roztoku: 5ml na 10l.....pak kazde 2-3dny 2ml na 10l na udrzeni hladiny H2O2 v roztoku.

postrik: 10 kapek na 1l

na kliceni: -------II--------

a nakonec na vycisteni systemu 50ml na 10l.

H2O2 zvysuje klicivost seminek,kytky jsou silnejsi a maji hustsi patra.

pěstu zdar

Old Post 05-05-2002 v 19:53 PM
g.ismylife je offline   Profil uživatele g.ismylife   Find more posts by g.ismylife   Foto galerie člena g.ismylife   Click here to Send g.ismylife a Private Message   Add g.ismylife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
g.ismylife
Stálý Člen

Karma uživatele g.ismylife - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31 

to sativa Příspěvek č. 5

sem ale hodne......

kys.fosforecnou pouzij na snizeni PH v roztoku.
ma to vyhodu: pro kyticku je dulezitej do kvetu fosfor-tak proto kys.fosf.
na srazeni PH v rustu vezmi kys.dusicnou.
v rustu potrebuje hlavne dusik.

pěstu zdar

Old Post 05-05-2002 v 19:57 PM
g.ismylife je offline   Profil uživatele g.ismylife   Find more posts by g.ismylife   Foto galerie člena g.ismylife   Click here to Send g.ismylife a Private Message   Add g.ismylife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 6

to sativa

ta h3po4 je tam v tom h2o2 aby stabilizovala o2. Všimni si, že když koupíš h2o2 tak je nahoře dírka aby flaška čase tlakem nepraskla a někoho nezranila(přece jenom je to žiravina). Když tam je to h3po4 tak se nic neuvolnuje a je to ok. Právě proto jsem si říkal že se teda to o2 ani neuvolnuje když zaleju, takže jedu čistou h2o2.

ThC^mAn

Old Post 09-05-2002 v 20:03 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

do postřiku dávám klasicky 10 kapak na 0,5 litru. Rosim než se zapne sodík a pak zase až se vypne. Když jsem rosil za světla dělali se mi malinky žluty tečky ve velkim množství(bylo jedno jestli jsem měl čisto vodu nebo s h2o2). Jo a ten roztok na klíčení pomáhá na klíčení, když tim zalejváš tak proběhne lepší fotosyntéza.

ThC^mAn

Old Post 10-05-2002 v 08:45 AM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wed med
Nový Člen

Karma uživatele wed med - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 11 

Chemie Příspěvek č. 8

H2O2 má tu krásnou vlastnost, že se rozkládá na vodu a kyslík a to je to co kořínky nejvíc potřebujou. wm

Old Post 22-05-2002 v 19:40 PM
wed med je offline   Profil uživatele wed med   Find more posts by wed med   Foto galerie člena wed med   Click here to Send wed med a Private Message   Add wed med to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoktorCanna
Stálý Člen

Karma uživatele DoktorCanna - 90% PěstitelskáKarma uživatele DoktorCanna - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 41 

Dotaz Příspěvek č. 9

Caw,
kupil som h2o2 a na flasi je napisane

>peroxid vodika-technicky>

Teraz neviem ci je tam kyslik niecim viazany alebo nie a taktiez neviem ci to s nim nepokazim.
Ked som sa to spiytal predavacky tak na mna pozerala ako keby dala Hoffmanna.

Poradte

Help

Please

Do zozelenania....

go to the growing...

Old Post 02-06-2002 v 11:09 AM
DoktorCanna je offline   Profil uživatele DoktorCanna   Find more posts by DoktorCanna   Foto galerie člena DoktorCanna   Click here to Send DoktorCanna a Private Message   Add DoktorCanna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 10

no tej h3po4 by som sa nebal na stabilizaciu h202 sa pouziva hlavne mocovina co je hned aj hnojivo

neverim ze h2o2 vydrzi v bublaku blho podla mna sa velmi rychlo rozlozi ale to neva lebo h2o2 sa pridava na hubenie mikroorganizmov o neakom zvysovany obsahu o2 dost pochybujem

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 05-08-2004 v 17:11 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albat
Stálý Člen

Karma uživatele Albat - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 11

Tak ja používám h2o2 na postřik také 10k. na 0,5l a lepší mi jede fotosyntéza.JENŽE je to žiravina jak jsem taky už četl, takže rozpouští nejen škodlivé ale i účinné látky - 1 denpřed apo nestříkám ničím jiným(Phyt,Algen)
mám hlínu takže tam to neliji vůbec, určitě by mi to vyčistilo hlínu,ale teď mám růstový hnojiva,možná někdy na konci proliji.

s h2o2 je to prostě trochu jiný v každé skříče zelené

Old Post 17-08-2004 v 11:33 AM
Albat je offline   Profil uživatele Albat   Find more posts by Albat   Foto galerie člena Albat   Click here to Send Albat a Private Message   Add Albat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kospo
Nový Člen

Karma uživatele kospo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 12

Aka je koncentracia H2O2 ktoreho davkovanie popisujete? NIekto pise 3% niekto 30%. Tak ako?

nECH TO RASTIe

..........nECH TO RASTIe..........

Old Post 22-10-2004 v 04:05 AM
kospo je offline   Profil uživatele kospo   Find more posts by kospo   Foto galerie člena kospo   Click here to Send kospo a Private Message   Add kospo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulani
Stálý Člen

Karma uživatele hulani - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 13

Já provádím postřik i za světla a úplně v pohodě.Žádný tečky se nedělaj ato jedu pod 400W a lampu mám zavěšenou tak 40-50 cm nad kytkama a používám 30% H2O2 do zálivky a pár kapek do postřiku.Stříkám moje mazlíčky pokaždý když jdu okolo a vede se jim jak v bavlnce a i barvu maj nádhernou.Jo a ještě jedu v koko rohožích a pohoda jeez.

Old Post 22-10-2004 v 07:43 AM
hulani je offline   Profil uživatele hulani   Find more posts by hulani   Foto galerie člena hulani   Click here to Send hulani a Private Message   Add hulani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sombl
Stálý Člen

Karma uživatele Sombl - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 14

zkoušel jste někdo pozorovat rozdíly mezi kytkama stříkanýma a nestříkanýma roztokem s h2o2?zajímalo by mě jestli to má fuck ńáký komplexní dopady.

Old Post 24-11-2004 v 14:00 PM
Sombl je offline   Profil uživatele Sombl   Find more posts by Sombl   Foto galerie člena Sombl   Click here to Send Sombl a Private Message   Add Sombl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 15

Doktor Canna na to nedostal odpoveď, nuž sa spýtam once more: je technický peroxid niečím závadný? Mám tiež 30% a zatiaľ sa nezdá, že by niečomu ubližoval (ak nerátam dočasné "popálenie" pokožky, páč sa skoro vždy pokvapkám ) A dokonca si myslim, že sa ním rastlinu dá len stěží predávkovať (za predpokladu rozumnej mierky). Inak sa relat. ťažko zháňal, takže ak bude interes, muožem ukázať cestu

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 04-02-2005 v 08:37 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 16

2 high flyer: tak trochu mimo misu co rikas tenhle clanek neni o uprawe huleni posklizni ale o dopadech h2o2 na jejich wyziwu co ty na to powedas

Old Post 04-02-2005 v 10:41 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6305460 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív