Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Gardena micro drip system
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Dovolim si ... Příspěvek č. 145

...nesouhlasit šišky co jsou nejblíže jsou fakt nejvíce prorostlé je to i jiná chuť více mě to umrtvuje a když do brka dáváš žlutý hulení tak se lidi divěj . Samotného mě to vytrestalo , po půlce brka zmizela moje schopnost udržet hlavu přímo a ustlal jsem si držkou v klavesnici ani sem nemrk a to musím upozornit na to že už skoro nechlastám alkohol a jedu si jen brka a tohle bylo druhý po ránu cca 14od .


Příští uroda bude to nej na závěr tohodle threadu ,

Mějte se Hlava

Old Post 02-05-2003 v 21:14 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacob_Snow
Nový Člen

Karma uživatele Jacob_Snow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 8  

Dotaz Příspěvek č. 146

SUPER
Spousta užitečnejch informací ...
Karma pro Tebe .... jistá

Kytí 24/00...
Jen to zavlažování mi nějak nesedí ... mam to nastavený aby to zalejvalo 4x deně 2x po 2min, 2x po minutě. Nevypadá že by to bylo moc spíš málo ... kapilára na kytí mi dá na minutovej interval 4ml .... jak to máš nastavený Ty ???




Old Post 28-08-2003 v 09:50 AM
Jacob_Snow je offline   Profil uživatele Jacob_Snow   Find more posts by Jacob_Snow   Foto galerie člena Jacob_Snow   Click here to Send Jacob_Snow a Private Message   Add Jacob_Snow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Nazdar . Příspěvek č. 147

... no mám to nějak podobně , 5x denně 2x2min, 1x1min nebo 1x2min a 3x1 ....atd různe kombinace , není na to bohužel univerzalní poměr aby se dal tak lechce definovat .... do riti co to píšu ?? No prostě je to individualní když budeš experimentovat na stejným prostoru delši dobu , pak to budeš mít ve "voku" .


PS: Samo že jsou jiný poměry pro růst \kwet

Čao Hlava

Old Post 30-08-2003 v 15:06 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
g4nja4ev3r
Stálý Člen

Karma uživatele g4nja4ev3r - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 148

opět letí pochvala za masakrózní výsledky growingu...Když takovýhodle kytí vidí kluk v mých letech tak prostě čumí a říka si "No voni sou snad kouzelníci..." Snad v tvých letech budu mít taky spoustu možností..,like this


**

Old Post 04-10-2003 v 23:14 PM
g4nja4ev3r je offline   Profil uživatele g4nja4ev3r   Find more posts by g4nja4ev3r   Foto galerie člena g4nja4ev3r   Click here to Send g4nja4ev3r a Private Message   Add g4nja4ev3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enwi
Nový Člen

Karma uživatele enwi - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 149

Tak ja len prajem veeeeela pestovatelskych uspechov. Bolo to mile citanie.

Old Post 04-02-2004 v 10:23 AM
enwi je offline   Profil uživatele enwi   Find more posts by enwi   Foto galerie člena enwi   Click here to Send enwi a Private Message   Add enwi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

...tak jsem opět zde !! :sun: Příspěvek č. 150











Po kratší odmlce způsobené moji leností a nedostatkem času jsem opět zde abych udělal nějakou tečku za timhle tematem takže po třech letech a 14ti sklizních jsem došel k tomuto závěru , ehm , jdu do bubláku stručné ne . Nekdo k tomu potřeboval možná méně času ale já si to prostě musel pořadne vyzkoušet a ted vím že v hlině/posledních 6sklizní v cocosu mi nevyleze vice jak 0,5-0,6g na Watt mel jsem max 350g suchého pod 600w . Takže přecházim na bublajíci kbelík neboli bubler or DWC jak chcete . Výhody pro méně znalé hned nastínim .
Výhoda 1. menší množství kytek při stejném nebo spíše větším výnosu .
Výhoda 2. Kdo pěstil v hlíně/cocosu asi ví jak k nasrání je tahat se kazdou sklizen s pytlema hliny/cocosu , toto je eliminováno kohoutkem ve vaši kuchyni
Vyhoda 3. .............co jsem to chtel napsat ??

... no to je jedno ale bod c. 1a2 myslim stačí néé??

Abych zase porad nenadaval na hlínu/cocos tak na druhou stranu nebylo to tak naročný na udržbu a chutově jsem si opravdu šmáknul a k tomu jsem si dovolil připravit par foteček ktere jsou 3-5dni před skosením a po

Naposledy upravil Hlava 26-06-2005 v 02:48 AM

Old Post 08-08-2004 v 14:00 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

...a ješte ... Příspěvek č. 151











....par dalších kousku ...

To je vše ocekavam nějakou kritiku nebo náměty , popřípadě jastli máte nějakej dotaz , tak se nevahejte obratit na mě .



Mejte se Hlava

Old Post 08-08-2004 v 14:12 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Zdravim Bambulion Příspěvek č. 152




... jo moje řeč , už to bublá a ješte tady nějaky foto ...


Mějte se Hlava

Old Post 08-08-2004 v 14:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 153







...mno , tady jeste malej , doplnek "jak dopadlo stinitko"

Po dvou letech použivani tohoto stinitka jsem ho sundal a udelal par fotecek vypada to mozna hrozne ale svůj ucel to splnilo , jen bych to doporučoval použivat jen do wataze 400w pri 600w je opravdu potreba přes 160m3/h odtah volny bez filtrů atp ,

Old Post 06-02-2005 v 16:08 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapor
Nový Člen

Karma uživatele vapor - 29% PěstitelskáKarma uživatele vapor - 29% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 154

zdarec Hlavoune
jedeš ještě DWC případně jak tvé rozhodnutí odolává času. spokojenost s bublakáma? nebo snad něco jiného?
tvoje stínítko vypadá jako svého času poměrně nepovedená záležitost aquaplant či jak se ten bazmek menoval
výstižně je to prezentováno v tomhle tématu
http://grower.cz/forum/showthread.p...light=coolshade
ať to roste

v

Naposledy upravil vapor 07-02-2005 v 21:44 PM

Old Post 07-02-2005 v 21:35 PM
vapor je offline   Profil uživatele vapor   Find more posts by vapor   Foto galerie člena vapor   Click here to Send vapor a Private Message   Add vapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 155

Zdarec , jj je to ono jen ten thread je tady ale jinak jsem s nim byl spokojen , ted to bublá fota později

Hlava

Old Post 07-02-2005 v 21:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

solidní Příspěvek č. 156

tak to je docela špička, ty vole to je pěstírna jak z výzkumáku....

Old Post 06-03-2005 v 17:01 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 157

...jo dikes , samotna bedna /bez vybaveni/ je ted na prodej , v bazaru

Old Post 06-03-2005 v 18:14 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 158

zněloto jako oparná nabídka, stejně dík nechci. Já sadím spíše out door na vlastním poli za baríákem, ve vlastní kukuřici. Mám ještě materiál ze sklizně před 3 roky bylo toho přes 2 kila, palic.. nějakejch 40 rostlin. Od té doby pěstuju spíš pro radost...

Old Post 06-03-2005 v 19:04 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 159

...pokud jsem neco sklidil z venku , coz se stalo malokdy , nemam barak a u nej pole s kukurici , bydlim v PHA , tak mi to vetsinou nevydrzelo ani pul roku , nejen ze jsem to zhulil ale i rozdal ted si davam kazdy tri mesice jinej model a taky to neni spatny

Mej se Hlava

Old Post 08-03-2005 v 18:08 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 160

No hlava si master, ale rád by som sa pozrel na tvoje výpestky v bubleri, to musí byť lepšia pálka......

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 08-03-2005 v 18:14 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-08-2011 - 2x 600W Bcuzz Cocos-drip system - 76 odpovědí
18-09-2008 - 600W Drip system, RW - 29 odpovědí
28-11-2007 - 400 W Micro Drip - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8008390 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív