Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » První outdoor pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 17

Ahoj,

včera byly kytky nějaký smutný, možná jsem jim dal trochu moc vody (listy tak jakoby povadly, směrem dolů). Ráno už to bylo v pohodě, asi vyschl květináče, ale radši jsem je pořádně prohlídl. Na jedné jsem našel tohle.

https://i.ibb.co/74jXqhd/kt.jpg

nemůžou to být ty svilušky? díval jsem se na internetu, ale nejsem z toho moc moudrej. Ještě by to možná mohly být zbytky hlíny, jak jsem ze začátku dával přes noc na květináč tu petflašku, tak jak jsem to sundával, mohla hlína spadnout na kytku. Nijak jsem je nečistil, takže to tam toereticky mohlo zůstat.

co myslíte, a pokud to jsou svilušky, co stím?

jinak používám jen
květináč - ten sice byl z domu, ale umyl jsem ho, myslím že důkladně
substrát - agro na výsev, v originálním balení, pak skladovanej v pokoji po otevření.
voda a hnojivo - odstátá voda a lignohumát občas trochu.

díky

Old Post 24-04-2020 v 14:58 PM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 18

Hola
PET fľaše na rastlinke ak sú za oknom veľmi pomáhajú. Minulý rok som to testoval na dvoch rastlinách a ta ktorá bola prikryta rastla lepšie - ako si povedal viac tepla a vlhkosti, čiže to kľudne urob

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 24-04-2020 v 17:18 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 19

cav .. pozeram sa na tu fotku a nic zvlastne nevidim .. max tie 3-4 cierne bodky ale to je snad len nejaka spinka .. inak pekna fotka .. za mna v pohode .. svilusky cucaju listy, ostavaju po nich blede bodky a pavucinky robia az ked su v hojnom pocte .. nic take tam nemas ..

i see you bejbe

Naposledy upravil Woody 24-04-2020 v 18:31 PM

Old Post 24-04-2020 v 18:09 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proled
Stálý Člen

Karma uživatele proled - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 20

cau to nemas lupu nebo mikroskop bo co? , nebo to nafot ze zumem nebo makro

ja pouzivam tohle

116 kc

vydis snad nekde vozrany listy ?

je to zivy hejbe se to ?

pripada mi to ze jen plasis

mnoho povyku pro nic

njn ucenej z nebe nespad

https://www.growshop.cz/katalog/det...ini-neptune-45x

Naposledy upravil proled 25-04-2020 v 14:11 PM

Old Post 25-04-2020 v 11:49 AM
proled je offline   Profil uživatele proled   Find more posts by proled   Foto galerie člena proled   Click here to Send proled a Private Message   Add proled to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orcsrider
Nový Člen

Karma uživatele orcsrider - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 21

nazdar, ked tu pišete o tych petkách, objednal som si plagron seedbox či ako sa to presne piše a to je plastova nadobka taky mini skleník, a mam jednu otázku, kedze som bol nuteny prist nazad k mame v tychto tazkych časoch, nemam moznost to predpestovavat na parapete, chcel som sa spytat kebyze tento sklenik umiestnim do auta tak aby nan svietilo nonstop slnko, bol by to problem alebo nie? dakujem za odpovede

Old Post 27-04-2020 v 10:41 AM
orcsrider je offline   Profil uživatele orcsrider   Find more posts by orcsrider   Foto galerie člena orcsrider   Click here to Send orcsrider a Private Message   Add orcsrider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 22

V aute bude asi velky horko.optimalni teplota v rustu je 25C

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 27-04-2020 v 12:11 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orcsrider
Nový Člen

Karma uživatele orcsrider - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 23

práveže kukám teplotu u nás a má byť vkuse okolo 20 stupnov. ak nie auto niekto neaké nápady? /edit/ aa nemyslim tak ze celu dobu pestovať niečo v aute, ale len to predpestovať na ten tyzden alebo kolko to vychadza v tom seedboxe a potom by som to dal uz vonku do kvetináča..

Old Post 27-04-2020 v 12:33 PM
orcsrider je offline   Profil uživatele orcsrider   Find more posts by orcsrider   Foto galerie člena orcsrider   Click here to Send orcsrider a Private Message   Add orcsrider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 24

Ak je vonku 20°, v aute bude o dosť viac, neriskoval by som to Ešte keď to máš mať v tom mini skleníčku..
Skus to dať niekomu známemu na balkón, babke na záhradu.. Vždy sa niečo nájde

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 27-04-2020 v 13:02 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proled
Stálý Člen

Karma uživatele proled - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od orcsrider
nazdar, ked tu pišete o tych petkách, objednal som si plagron seedbox či ako sa to presne piše a to je plastova nadobka taky mini skleník, a mam jednu otázku, kedze som bol nuteny prist nazad k mame v tychto tazkych časoch, nemam moznost to predpestovavat na parapete, chcel som sa spytat kebyze tento sklenik umiestnim do auta tak aby nan svietilo nonstop slnko, bol by to problem alebo nie? dakujem za odpovede


nonstop slnko donutit svitit tak to mas velkej problem

s nastartovanym autem a zaplou klimatizaci nonstop

to nevymyslis

Old Post 27-04-2020 v 21:11 PM
proled je offline   Profil uživatele proled   Find more posts by proled   Foto galerie člena proled   Click here to Send proled a Private Message   Add proled to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 26

Jestli nemáš možnost se o ně postarat, dát je za okno, nebo někomu svěřit, tak je dej ven. Nevim jak dlouho se k nim nedostaneš, ale takhle malý zas tolik vody nevypijou. Když je dáš do záhonu a trochu zamulčuješ, nebo pořádnýho květináče a dobře zaleješ... Pokud nežiješ v horách, tak by to mohly dát, snad už krutý mrazy nebudou. Lepší než je dojebat v autě nebo podobným způsobem.

Taky jsem s tím dřív takhle kouzlil, ale fakt je ten, že pokud nemáš možnost to udělat pořádně bez nějakejch omezení,tak se na to z vysoka vyser. Příště radši investuj všechno to nadšení a peníze za minipařníček a podobný blbiny do pořádný přípravy políčka a půdy. A jestli chceš vrážet prachy do pařníčku a světla, kup radši lepší hnojivo, nebo něco proti slimákům. To bych doporučil určitě. Semínko nech puknout ve vodě někdy po půlce května až do konce června klidně a pak rovnou do hlíny na místě.
Do tý doby se fakt věnuj spíš přípravě toho místa. Když budeš mít dobrý místo, kvalitní zeminu, tak jediný co vyřeš jsou slimáci a ostatní zvířata. Ten nepatrnej náskok, kterej si myslíš že jim dáváš takovymhle "mordováním" kytky v dobrý hlíně doženou,ani nevíš jak. Něco jinýho je profi box, ale ne každej má takovýhle možnosti. Pokud nutně potřebuješ náskok, tak vol dobře zakořeněný řezy, ale znova opakuju i ze semínka vysazenýho v půlce června přímo do země ti v dobrejch podmínkách vyroste dvoumetrová kytka, zatímco pod světlem měsíc mordovaná chudinka se ti kolikrát z šoku po přesazení úplně zasekne a někdy i zhermí.
Jestli chceš trochu uklidnit, mrkni na muj tread z 2011 jak jsem Šamana dojebal já a stejně to nakonec byla super kytka. Škoda tý plísně.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 28-04-2020 v 08:40 AM

Old Post 28-04-2020 v 08:24 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od orcsrider
nazdar, ked tu pišete o tych petkách, objednal som si plagron seedbox či ako sa to presne piše a to je plastova nadobka taky mini skleník, a mam jednu otázku, kedze som bol nuteny prist nazad k mame v tychto tazkych časoch, nemam moznost to predpestovavat na parapete, chcel som sa spytat kebyze tento sklenik umiestnim do auta tak aby nan svietilo nonstop slnko, bol by to problem alebo nie? dakujem za odpovede


ja som na vonkajsej parapete pod miniparnickom rastlinke nameral nieco cez 40°C a rastla pekne (najdem aj fotku ak by niekto chcel) .. v aute je ale vsetko tmave a chyta to energiu zo slnka aj ked je za mrakom - palubovka napr. - dvihaju sa tam teploty az k 60 - 70°C - to uz by bolo peklo .. daju sa takto v pohode upiect susienky

inak sa rozpisovat uz nemusim lebo Dead Cat ma predbehol a vizera, ze vie o com hovori - ja s nim mozem len suhlasit

i see you bejbe

Old Post 28-04-2020 v 08:44 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 28

Potřeboval bych zase poradit Stáří je od cca 10.4, tak necelý měsíc. Jak to vypadá?

https://i.ibb.co/BTPL168/IMG-20200504-112950.jpg

Ven je mám v plánu dát tak za týden nebo dva, až bude po mrazech a nebude moc foukat. Mám je nechat v květináčích ve kterých jsou?

nevím jak to je z fotky poznat, na výšku mají květináče 8cm a průměr 12cm. Litry nevím. napadají mě 3 možnosti

1) nechat ty dva týdny v těchto, pak přesadit do finálního květináče - to bych viděl na co největší kybl co seženu, zespodu vyvrtám díry (podívám se na návody, abych to udělal správně)

2) Přesadit na ty 2 týdny do trošku většího květináče, a pak až to půjde ven tak přesadit do finálního - není to akorát zbytečnej stres pro tu kytku?

3) přesadit do do trošku většího květináče, ten mít chvíli doma, pak ho hodit ven, a do finálního přesadit až třeba v půlce června, nebo až by listy přesáhly průměr květináče. - nebude to venku kytku brzdit, že není hned v tom největším a nemá tolik prostoru?

Jinak, jedna z 3 kytek už tak 4 dny voní jako tráva, další 2 ne a přijde mi, že vypadá trochu jinak než ty další dvě. Jsou to všechno shamani. Co myslíte, může to být tím, že to jsou 2 phena? To by bylo super, doufám, že chytnu alespoň 1 kyti do fialova.

Díky moc za rady

Old Post 04-05-2020 v 10:52 AM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 29

Kytky nevypadají že by jim něco chybělo a myslím, že ten týden dva by to ještě vydržet mohly. Viděl bych to na 1.možnost. Přesazovat to na Xkrát kvůli 14ti dnům mi přijde zbytečný.
S tím phenem nevím, ale když vidím jak bys to fialový chtěl, tak držím palce a přeju minimálně polovinu fialek.

Edit: Až to budeš přesazovat, tak pro zajímavost nahoď foto kořenovýho balu.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 04-05-2020 v 12:09 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 30

Zdravím,

něco se stalo, a spodní listy hlavně u jedné kytky začínají umírat
https://ibb.co/JtB5W9m

Před cca týdnem a půl jsem je přesadil, a v neděli topnul. Že by je to tak rozhodilo?
Jsou v nové hlíně, předtím byly v substrátu na výsadbu, teď jsou v substrátu od pelargonií s perlitem.

Ještě mě napadá, že jsem květináče vyráběl sám, a díry na odtok vody jsou cca široký jako tužka - nemohlo se to třeba ucpat a topí se to? ale nepřijde mi, že by kytky vypadaly přelitě.

Jinak normálně rostou a sílí, mají zhruba 40 dní. Ta na fotce je nejslabší.

nevíte, co s tím?

Old Post 16-05-2020 v 19:47 PM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 31

Hola
Hmm mne to príde ako deficit nejakého prvku, najskôr dusík... Pozri thread problémy s listami..

Stan

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 16-05-2020 v 22:00 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 32

Tak nevím.

Už je dávám na celej den ven, a v noci za okno - tak za týden bych je nechal venku nonstop.

Ta jedna je fakt smutná, vůbec nevím, co jí chybí. Ostatní dvě rostou podle mě hezky.

Fotka listu
https://i.ibb.co/D1SMB5s/foto-no-exif.jpg

fotka celé kytky a ostatních
https://i.ibb.co/Gn4wKQS/foto-no-exif-1.jpg

Jak je ten vršek trochu spadnutej, tak jsem se díval jestli mám dost velký díry na odtok vody, a omylem jsem narazil vrškem do trubky. Snad to není nějak moc zlomený.

Fotka květináče (kybl) ze spodu
https://i.ibb.co/QCXFF7p/foto-no-exif.png

Jednou jsem je přesadil z menšího květináče do kyblíku od tatarky, s tím že je tak v půlce června chci hodit do ještě většího kyblíku (tak 2x většího).

Hlínu mám na pelargonie agro, a pak pelargonie z kauflandu. Na dvě jsem použil hlavně tu Agro, na jednu z kauflandu. Ale bohužel nevím která do které.

Zalívám když strčím prst do hlíny do první kloub, a je to realativně suchý (ne úplně na prach, ale že nevytáhnu celej prst od hlíny).

Zatím jsem nehnojil, jen jsem sem tam do vody na zalévání rozmíchal trochu lignohumátu, tak, aby byla konzistence cca jako černý čaj. Dohromady tak 3x.

Kytky jsou starý měsíc a týden, klíčil jsem cca 10.4

Rád bych tu jednu zachránil, nějaký rady?

napadlo mě, nemůže to být tím, že se kytce špatně dýchá kvůli menším dírám v květináči (ale jsou stejně velký u všech 3 a ty 2 další nemají problém), a mohlo by pomoc přesadit buď už do finálního velkýho a udělat tam díry vrtačkou pořádně velký a na spodek hodit nějakou síťku, aby se nemohly ucpat. Ale zase mi nesedí, že ty další dvě jsou v poho.

Díky moc

Old Post 17-05-2020 v 16:35 PM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-05-2019 - první outdoor - ve městě - 3 odpovědí
12-03-2019 - 2019 Outdoor, pomoc - 7 odpovědí
05-12-2016 - Outdoor zápach - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6435990 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív