Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » "jak Se Vylecit Z Kazde Nemoci" !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

"jak Se Vylecit Z Kazde Nemoci" !!! Příspěvek č. 1

Aneb. jak zustat co nejdele zdravy ci utect hrobnikovi z lopaty.

Zamerne jsem dal uvozovky.

Hospic je misto kam lekari posilaji nevylecitelne nebo velmi stare pacienty na doziti a o kterych se domnivaji , ze ve vestine pripadu do nekolika mesicu zemrou.

Pred par dny jsem se uplne nahodne dozvedel ze v jednom nejmenovanem Hospicu v Cal. kde se dobrovolnym pacientum zdarma na zkousku podava lecebne konopi pri nemocech a bolestech a tez zcela uplnou nahodou prisly na takovy docela zasadni "objev" na jednom z pacientu kteremu podavaly bez-uspesne uz treti odrudu proti silnym nesnesitelnym bolestem.

Co se vlastne stalo?
Pacient trpel obrovskymi bolestmi kloubu a kosti , jelikoz mel rakovinu
(tlusteho streva , prostaty nevim presne...) ale rakovinu mel jiz prorostlou a do skeletu.
Vlastne celou dobu co ho do Hospicu prevezly tak jen lezel a narikal bolesti.
Uz na nem odzkousely 3 ruzne odrudy ktere naprosto bezpecne zabiraji i na ty nejhorsi bolesti ale na nej to proste nezabiralo , proto mu soucasne podavaly i morfin ktery ale nezabiral take na 100%.
Vsechen personal byl z tohoto pacienta nestastny a bylo to pro ne frustrujici.
Pak si jeden den zacal pacient stezovat na silne paleni žáhy ktere vyustilo po par dnech az k daveni a pocitu nutkani zvraceni i kdyz ke zvraceni vubec nedoslo.
Na paleni zahy se odjakziva pouziva ve vsech zemi na svete soda bicarbona, tak se lekari rozhodli a zacali mu podavat podavat jedlou sodu nitrozilne injekci , nevim proc zrovna injekci ...mozna pro rychlejsi ucinek ? Dalsi dny mu podavaly sodu uz jen rano na lacno ve vode.

Uz druhy den pri ranni vizite ,pacient hlasil ze paleni zahy uz odeznelo a ze mu ta jedla soda UDAJNE pomohla i proti tem bolestem kloubu a kosti a ze citi pry bolest uz jen na 50%.
Za dva dni bylo uplne po bolestech , po tydnu mu prestali uz uplne podavat tu jedlou sodu a nasledkem toho se bolesti opet vratily.

Lekari vedeli hned ze je to nesmysl ze by soda mohla takhle zasadne zmirnit bolest.
Tyden o tom diskutovali a premysleli o tom co se vlastne stalo.
Nakonec prisly s tim ze soda bicarbona nejak v tele zajistila aby konopi i ten morfin zacaly v tele dobre pracovat a odvadet praci ktera se od toho ocekavala, tedy zmirneni bolesti.

Az teprve po dalsim mesici , kdyz prisy krevni testy pacienta si lekar vsiml ze pacient mel vykyvy PH krve , pri bolestech mel PH krve 6 kdyz dostaval tu sodu a netrpel bolestmi tak mel PH krve 7,1.

Nakonec pacientovi vysadily uplne morfin a uz mu nechali to konopi a jedlou sodu a pacient zustal uplne bez bolesti. A zjisitlo se se pacientovi pomahala pak uz kazda odruda.
Stalo se to teprve nedavno , pribizne 3 mesice tem dobrovolnym pacientum od te zvyssuji PH v tele spolu s aplikaci konopi a kontorluji je uz jen ranni močí aby ph bylo mezi 6,8-7,1 , u krve je to PH 7-7,5. Ale krev je vzacna a tezko muzeme sami merit jeji PH.
Tak se bezne pro kontrolu meri PH ranni moci, vzdy nalacno.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-12-2018 v 14:35 PM

Old Post 14-12-2018 v 12:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Vsichni dobre vime jak kyticka trpi kdyz ma v hline spatne PH a jak dobre prospiva pri PH 6,5.
A u cloveka je to vastne jak je vidno uplne stejne , nikdy by me nenapadlo ze to tak muze byt. A jak vidim tak to nenapadlo ani nektere lekare.

Kdyz ma kyticka problemy s PH tak ji nic jineho nepomuze nez zajisteni spravneho PH a pak se da uz sama do kupy. Dokavad ma spatne PH tak ji nepomuze vubec nic.
A pravdepodobne u toho pacienta to bylo podobne neli stejne.
Konopi vubec proti bolesti nezabiralo dokavad nahodne neupravily PH pacienta stejne jako kyticce nic nepomuze dokavad nedostane do substratu to spravne PH.

Old Post 14-12-2018 v 12:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Cele 3 dni uz hledam info na netu a nikde jinde jsem nenasel spojeni ani ve studiich ze by lekari pri lecbe konopi nebo pri jakekoliv jine lecbe braly vubec v potaz nebo v uvahu PH pacienta.
Pri tom je na internetu spoustu informaci o tom jak je lehce zasadite prostredi v organismu , hlavne krve PH 7,1-7-5 , zasadni a prekyseleni organismu jak je devastujici. Telo se relativne dlouho dobu , nekolik let , brani nez nakonec uplne podlehne , jako u rostlin. Ale u konopi je to mnohem rychlejsi jelikoz kyticky neziji tak dlouho jako my.
Jak jsem zjistil dle dostupnych informaci tak prave z prekyseleneho organismu vnikaji civilizacni choroby jako je rakovina a dalsi nemoci.
Ohledne PH jsem nasel i spoustu rozporu ale budu se ridit hlavne tim Hospicem.

Samozrejme ze za to muze spatna strava a zivotni styl ovsem to zni
SILENE JAKO FRAZE
Pro nektere , jako napr. pro me je skoro nemozne zmenit stravovani a vubec styl zivota.
Miluju smazeny rizky , kafe a vse nezdrave.
Tak pak pomuze jedine soda bicarbona a pro kontrolu mereni PH moci alespo 2-3x tydne.

Pokud jsme jiz tezce nemocni , je uz vlastne jakoby pozde , tak pak se teprve PROJEVI PUD SEBEZACHOVY a snazime udelat cokoliv abychom zustali na zivu.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-12-2018 v 14:40 PM

Old Post 14-12-2018 v 12:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

Jsem jen obcasny kurak konopi , spise mensi nez stredni.
O konopi se zajimam hlavne z duvodu lecby bolesti.

Uz jsem se tu na Groweru nekde o tom zminoval.
Pred nekolika lety me potkaly problemy "gastro"
Nadymani, prujem, zacpa a krute nesnesitelne bolesti v oblasti zaludku ktere me uplne paralizovaly na nekolik dni a uveznily me v posteli klidne i 5-6x do mesice.
Byly to kruty casy, myslel jsem tenkrat ze je to muj konec.

Konopi me tenkrat pomohlo od bolesti , musim zaklepat uz jsem bolesti dlouho nemel a doufam ze uz se nikdy nevrati.
Ale bohuzel ostatni problemy jako nadymani , zacpa prujem a lehke bolesti bricha me nadale pokracovaly a z do ted.
Na toaletu chodim posledni 3 roky jen 2x tydne a vzdy jsem mel ridkou stolici.

Old Post 14-12-2018 v 12:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Abych ty blahodarne ucinky spravneho PH tela, sody overil tak sem vcera koupil Sodu bicarbonu v lekarne, je tam sice draha 100g-49 kc ale chtel jsem hned neodkladne zacit na sobe testovat.
Objednam si pristi tyden 1000 g za 49 kc, uz jsem nasel na netu.

ALE POZOR !!! SODA NESMI OBSAHOVAT HLINIK A JEHO SOLI !!!
Nektere zdroje uvadeji ze se smi soda uzivat maximalne jen 14 dni.
Naopak jine zdroje uvadeji celozivotni uzivani.
Kdo vi kde je pravda, kazdopadne se po 14 dnech muzeme zacit misto sody uzivat alkalickou vodu. Ionizator, tycinky jsou levnejsi varianta.
Nebo dalsi varianta je citoronova stava s vlaznou vodou po ranu na lacno.
Zatim netusim jesli je to dostacujici k udrzeni spravneho PH v tele.


Uzivani :
Rano na lacno 30 min pred jidlem . Nesmi se jist bezprostredne po poziti sody jelikoz soda neutralizuje kyseliny v zaludku takrka okamzite po poziti a vzniky by problemy s travenim stravy.
A nejmene 2 hodiny po jidle !

Takze vcera jsem zacal tim ze jsem si zmeril ph ranni moci a samozrejme ze jsem se zhrozil. 2 x jsem kalibroval PH mer - PH me vyslo 5,9 . Hruza , divim se vubec ze jeste ziju.

Vcera vecer jsem si udelal do sklenice 1/4 l VLAZNE vody s jednou lzickou jedle sody a pul vymackaneho citronu, uplne to ve sklenici zabublalo.
(citron jsem pridal pro lepsi chut)
Vypil jsem na EX.
Pak nasledovalo priblizne 15 minutove bublani a krundani v zaludku jak tam soda zacala reagovat s kyselinama a zacala je asi pravdepodobne neutralizovat.

To vse jsem podstoupil jeste dnes rano, vysledek byl stejny, bublani skrundani a ruzne zvuky se ozyvaly ze zaludku.

CCa po 15 minutach jsem pocitil nutkani na toaletu.

A poprve po hodne letech , verte neverte sem uvidel pevnou stolici po hodne dlouhe dobe.
Pekne velky , pekne pevny , hnedy hovno jak ma bejt.

Kdybych byl trochu ujetejsi a samozrejme i z radosti bych ho snad i nafotil a vlozil do vlakna

Jen 2x sem uzil sodu a zlepseni primo zazracny !!!
To muzu odprisahnnout na svou smrt !!!
A ja sem dcela povercivej, takze tohle mi muzete fakt verit

Budu samozrejme uzivat dal celych 14 dni , jen rano,
prvni 3 dni rano a vecer. A budu samozrejme nadale informovat jak se ma zdravotnisitni situace dale vyviji.
Musim pak jeste vymylet jak zvyssovat PH tela po tech 14 dnech.

Nekteri pacienti ale udavaji ze uz berou sodu nekolik let.
Udajne soda po delsim uzivani odebira telu mineraly ,zatim netusim co je na tom pravdy ale daly by se popripade nejak doplnovat, Melasou, nebo odstavneni ovoce a zeleniny, popripade doplnky ale ne chemickymi , ty maji hrozne dlouhou doby vstrebatelnosti.
Uz se daji koupit v lekarnach i organicke doplnky.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-12-2018 v 14:47 PM

Old Post 14-12-2018 v 12:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

Pokud se najde nekdo kdo se zdravotnimi problemy kdo to chce vyzkouset tak sem muzete samozrejme tez psat sve poznatky.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-12-2018 v 13:12 PM

Old Post 14-12-2018 v 12:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 7

Mám jenom doma přesnější ph papírky, tak se pak zkusím na hajzlu poměřit kolik mám

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 14-12-2018 v 13:14 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

Jeste dodam takovou uvahu....

Ze pokud mame spravne ph tela , predevsim krve , tak pak kazda lecba bude o neco vice mozna nadejnejsi - ucinnejsi? Obzvlaste kdyz nasadime zbran jako je konopi.

A kdo vi ? Co kdyz je to uplne presne takhle v prirode nastavene , tak jako u konopi , spravne PH zajistit co nejdrive a kyticka se ze vseho vylize , treba je to tak opravdu takto nastavene u vsech zivych organizmu , vcetne lidi.

I kdyz....za to by byla asi Nobelovka

Naposledy upravil Madical-Strains 14-12-2018 v 14:49 PM

Old Post 14-12-2018 v 13:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 9

https://chopra.com/articles/neutral...the-right-foods

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 14-12-2018 v 13:56 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

Odkazu jsem sem nedaval protoze jich existuji tisice , dokonce i v cestine a kazdy si je muze dohedat uz sam.
Ale samosebou vkladat je muzete
Jo , odkazu a informaci jsou na internetu mrte.
Ale nekde se vyskytuji i nektere ponekud zkreslene a nepresne informace.

Treba zrovna v tom clanku co si postnul.

Vysoce kyselá: citrónová šťáva

Je pravda ze stava z citronu nebo z limetek je kysela jako prase a defacto se s ni snizuje PH v organice ale v lidskem tele i kdyz je kysela tak pusobi presne obracene a zasadutvorne neboli alkalicky, tudiz zvyssuje PH v zaludku..
Je to uz prokazane a info konkretne o tom citronu je tam spousta ,
na netu jsou taky info ze ne to co jak chutna , pusobi i tak v tele.

Old Post 14-12-2018 v 14:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Treba napriklad tady je ten citron zarazen spravne : Mírně zásadotvorné potravinach.

https://zdrava-vyziva.doktorka.cz/k...seliny-zasadami

Old Post 14-12-2018 v 15:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 12

To je zase píčovina Miluju tyhle zlulený příběhy vycucaný z prstu a vždycky argumentuju stejně. Před pár lety zemřel na rakovinu Steve Jobs, nejbohatší "hipík" na světě a ten byl otevřený všemu a mohl si dovolit jakoukoliv šarlatánskou léčbu, klidně i sňupat kosmickej prach, takže o tomhle by se určitě dozvěděl a něco si o tom zjistil a jelikož je mrtvej, tak ta léčba asi nebude úpně funkční. Jinak to že má mít člověk nějaký zdravý PH už se dávno ví a měří se to preventivně, když se člověk dostane do nemocnice jako krevní tlak, cukr, hladina cholesterolu, atd, takže je asi blbost aby si toho nějaký doktor všiml jen tak náhodou a určitě se to neléčí jedlou sodou a s tím nitrožilním podáním si pobavil nejvíc Jo a četl jsem o tom už tak 10 let zpět.

Old Post 14-12-2018 v 17:10 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od centurion
To je zase píčovina Miluju tyhle zlulený příběhy vycucaný z prstu a vždycky argumentuju stejně. Před pár lety zemřel na rakovinu Steve Jobs, nejbohatší "hipík" na světě a ten byl otevřený všemu a mohl si dovolit jakoukoliv šarlatánskou léčbu, klidně i sňupat kosmickej prach, takže o tomhle by se určitě dozvěděl a něco si o tom zjistil a jelikož je mrtvej, tak ta léčba asi nebude úpně funkční. Jinak to že má mít člověk nějaký zdravý PH už se dávno ví a měří se to preventivně, když se člověk dostane do nemocnice jako krevní tlak, cukr, hladina cholesterolu, atd, takže je asi blbost aby si toho nějaký doktor všiml jen tak náhodou a určitě se to neléčí jedlou sodou a s tím nitrožilním podáním si pobavil nejvíc Jo a četl jsem o tom už tak 10 let zpět.


Plne respektuji tvuj nazor na vec a rozhodne nikoho nenutim tomu bezmezne verit. PH tela a krve u lidi je hodne stara znama vec , jak se vsude uvadi.
Netvrdil jsem ze jde o nejakou novinku , nove zavratne zjisteni , ale o novinku v souvislosti s lecbou konopi.

Kazdopadne si bud jisty v tom ze to nebyl v zadnem pripade zadny zhulujici pribeh a
vse jsem popsal pradive tak jak me to bylo receno.

Spise jsem to psal ve stylu takove uvahy nebo "zjisteni" nez faktu, zatim to teprve na sobe overuji.
Ale kdyz o tom premyslim tak se mi to jevi jako velmi realny a logicky, vse do sebe zapada.

Jeste se tedy z duvodu tve reakce vratim k tomu svemu zdravotnimu stavu ....uvedu ze jsem byl s timto problemem nescetnekrat u lekare , kde me uplne poprve a potom i opakovane doporucily probiotika Hylak na doplneneni strevnich bakterii ale to vzdy zabralo jen na 1-2 tydny a pak ta bolest zacala nanovo.
Dokonce jsem par mesicu bral leky ktere se uzivaji pri bolesti u rakoviny.
Ale ty zabiraly jen na dve hodiny , jakoby bolest brnela a po dvou hodinach zacala znovu ale ty leky , uz si nepamatuju na jmeno , musel bych doma hledat ten papir, jak jsem si nasel na internetu byly poradnej jed ! Stejne ty leky moc nezabiraly a nepomahaly definitivne dlouhodobe . Tak sem nakonec o par mesicu pozdeji presel uplne na konopi ktere me bolesti uplne nastesti zbavilo.

Pak me poslal lekar i na vysetreni a odber krve kde me neco zavazneho zjistily a nakonec me i sanitka v noci odvezla s ukrutnejma bolestma do nemocnice .
( V te dobe jsem jeste konopi neuzival)
Skoncil jsem 2x v nemocnici Na Bulovce za posledni cca rok co jsem mival jeste ty bolesti , kde me tez mimo jinych vtsetreni chtely vysetrit i endoskopii analne.
Ovsem tu jsem nevydrzel , dost to bolelo , umrtveni jsem nechtel, takze jsem se nechal uz 2x propustit z nemocnice.
To vysetreni krve i celkove vysetreni ktere jsem absolvoval, krome teda te endoskopie, jsem mel v ruce a zadne PH v nem uvedeno take nebylo ani zminka o nejakem PH.

Ted jak brouzdam po internetu tak se docitam proc ta probiotika u me vubec ani nemohla zabrat, protoze strevni uzitecne mikroby prospivaji dobre jen pokud maji to spravne ph ve strevech , zase jsme u toho , STEJNE JAKO V ORGANICE u kyticek.

Kazdopadne po 14 denni kure s jedlou sodou hodlam ihned nasadit opetovne probiotika do strev doufejme ze uz s vetsim uspechem.

Krome toho jsem mel letos zvysene PSA v krvi pri preventivnim vysetrenim zvetsene prostaty.
Lekar me chtel hned delat Biopsii a jelikoz jsem na tyhle veci celkem srab tak jsem biopsii prostaty nakonec odmitl.
Obzvlast kdyz jsem si nasel na netu ze biopsie se dela opakovane, jedna se o cca 12 vpichu a odberu tkane , boli jako prase a trva cca 15 min. A aby toho nebylo malo tak sem se docetl ze neni 100% ni a vetsinou se biopsii nic nejsisti az treba na po paty., nekdy vubec , jelikoz bezne netrefi nahodne ten treba zacinajici 0,6 mm karcinogen.

Existuji jiz mnohem setrnejsi metody ale lekar me na ne nechtel bohuzel doporucit.

Na urologii tez jsem neslysel ani zminku o PH krve nebo tela.
Ani dalsi urolog udajne nejvetsi kapacita co tam na Bulovce maji , me o zadnem PH krve neinformoval. Vubec o nicem takovym nebyla rec.
Pouze o pitnem rezimu! A nutnosti te Biopsie !
Krome toho by to PH bylo urcite uvedeno v tom papiru z vysetreni , pokud by to bylo tak jak ty uvadis.

Pristi rok , mam jit opet na kontorlu krve tak me drzte prosim palce at mam PSA uz v norme, ze to zvysene PSA mohlo byt zpusobeno tim spatnym PH a spatnym pitnym rezimem, respektivne vubec zadnym pitnym rezimem.
Vypil jsem je 7 kafi za den , ani jednu sklenici vody , maximane energy drink a pod.,to byl muj pitny rezim. a to spoustu let.
Od poslednho odberu krve me lekar doporucil pitny rezim alespon 1,5 litru vody denne.
To sice neplnim ale vypiju alespon 3/4 litru, vic bych asi do sebe nedostal.
Kdyz do sebe tu vodu moc nutim tak se mi doceela pri tom zveda zaludek.
Ale lepsi nez nic, si myslim.

Jinak az budu na te urologii na odberu krve tak se samozrejme na to PH krve a na ty problemy s prostatou v souvislosti s PH schvalne zeptam.

Ja sam , ted jak o tom ctu tak tomu docela verim a doufam ze PSA by mohlo byt uz v poradku.
Vsechno je se vsim propletene ...a vsechno se vsim souvisi .... jak me psal psal jeden zdejsi nejmenovany grower do PM. .

Samozrejme , pokud budu ziv a zdrav tak dam vedet jak PSA v krvi dopadlo a jak vse ohledne jedle sody pokracuje dal.

================================================

EDIT :
Tobe jsem zamezil moznost se nadale vyjadrovat v tomto vlakne z duvdu kriveho narceni a zpochybnovani me osoby tzv."vycucani z prstu" urazky na mou osobu.
Rozhodne NE pro odisny nazor! O ten vubec v tuto chvili nejde.

Za me , K MINUS pro tebe , za zlehcovani a zesmesnovani problemu, ktery muze nekomu mozna pomoci a ktere rozhodne nejsou na miste.
Tvl. tvoje drzost je nehorazna !

Abys nemusel spekulovat kdo ti ho poslal K- a docela bych veril i tomu ze te oceni i jini.




Naposledy upravil Madical-Strains 14-12-2018 v 20:08 PM

Old Post 14-12-2018 v 18:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 14


Tuto predrazenou sodu jsem koupil u nas v lekarne

A tuto sodu jsem mel v planu objenat ale nakonec jsem dnes zjistil ze v nasi Bio-prodejne ji maji za 69kc takze kupuju nakonec uplne jinde.

https://www.awashop.cz/jedla-soda-b...ASABEgLdE_D_BwE

Old Post 14-12-2018 v 19:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 15

Kolik jsi měl PSA?
Hraniční hodnota se uvažuje cca 4 (závislé od věku, starším trochu zvyšují, více = problém).
Spolehlivost tohoto ukazatele není moc velká, resp. co jsem se dočetl má cca 40% false positiv.

Je to týden, co jsem odmítnul biopsii prostaty s tím, že chci nové vyšetření krve.
09/2017 PSA 1.02
09/2018 PSA 5.9 -> poslali mě na ultrazvuk prostaty, tam nic nenašli, tak pro jistotu i na biopsii.
Tu jsem na doporučení lékaře, který ji měl dělat odmítnul a nechal znova udělat PSA.
středeční výsledek je PSA 2.8.

Tři týdny užívám konosprej a příležitostně slzy, jestli je výsledek ovlivněný tím, netuším.

Každopádně hodnotu PSA může zvýšit infekce v těle, sex, jízda na kole (masáž prostaty) dokonce i zvýšená námaha. Takže vše vyloučit minimálně 48hod před náběrem krve.

Jinak sledovaný jsem kvůli dědičné mutaci BRCA1 a je mi 43. O dva roky mladší sestra nemá prsa, vaječníky... smutný příběh, který mě před několika lety přivedl ke konopí.

Medical - uvědom si, že stejně jako kytky ani ty nedokážeš bez vody žít. A jestli máš zažívací problémy, tak v první řadě uprav stravovací návyky a pitný režim, jak to doporučují lékaři. Osobně věřím, že konopí pomůže (a ani nemusí léčit, stačí, když se po chemoterapii dokáže pacient díky konopí najíst). Ale všemocné není.

Přeji co nejvíce zdraví a co nejméně stresu všem, co s něčím bojují. A pevnou vůli.

Old Post 14-12-2018 v 19:09 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 16

Ted mi brzy bude sede , boze , to to leti !

Na Psa jsem byl 2x , mel kolem 7 ale nebylo tam napsano jaky je to stupen .
A PSa bylo jeste navic bohuzel v nespravnem pomeru...nevim vuci cemu a k jakemu pomeru.

Neznam tu stupnici ale doktor me nahnal poradny strach ze jsem z toho par dni nespal.

A Ano, konopi to PSA prave ovlivnuje -mozna zkresluje to se jeste pry nevi , proto jsem musel vysadit konopi cca na mesic.

Tobe taky a vsem ostatnim preju hodne zdravi !
Hlavne ted do Noveho roku ale na to je jeste brzy

Old Post 14-12-2018 v 19:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9567990 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív