Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
Drtikol91
Nový Člen

Karma uživatele Drtikol91 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 561



Ahoj bando,


Prosim o pomoc viz foto.

Kuř a bude ti kouřeno.

Old Post 24-07-2018 v 17:41 PM
Drtikol91 je offline   Profil uživatele Drtikol91   Find more posts by Drtikol91   Foto galerie člena Drtikol91   Click here to Send Drtikol91 a Private Message   Add Drtikol91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 562

Ak to nemáš pravidelne na všetkých listoch, tak podľa môjho názoru to bude postriekané hnojivom na zalievanie a spálené pri zalievaní.
Pokiaľ sa to začne objavovať masívnejšie na vačšine listov, tak by som riešil možný deficit nejakého prvku Ca, Mg, P

Old Post 25-07-2018 v 08:18 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 563


Co to prosím Vás je?
Asi teda vím, odešel mi ph metr a leju asi hrožne vysoký ph, ale už jen 14 dní proplach s nemam love na novej metr, a dělá to jen tahle jedna, super silver haze od semenakonopi.cz. Myslíte, že to dojedu, nebo to mám nějakrešit?

Old Post 25-07-2018 v 21:07 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 564

14 dni proplach a finito?

To už neřeš vycucává co je v listech, to je normalni jak dozrava a uz proplachujes.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-07-2018 v 11:52 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 565


tyhle listy jsem ostříhal z klonů co jsem koupil před 4 dny....má někdo nápad co by to mohlo být ?

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 29-07-2018 v 16:18 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 566

Pravdepodobne spatna suplementace zivin, tzn nedostatek neceho

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 29-07-2018 v 20:51 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ju8lo
Nový Člen

Karma uživatele ju8lo - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 567

d

Old Post 30-07-2018 v 14:32 PM
ju8lo je offline   Profil uživatele ju8lo   Find more posts by ju8lo   Foto galerie člena ju8lo   Click here to Send ju8lo a Private Message   Add ju8lo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ju8lo
Nový Člen

Karma uživatele ju8lo - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 568

Pomoc , som začiatočnik , mam dve kytky poradte čo je s listami , a ešte sa chcem spýtat či to je samec alebo samica ?

Old Post 30-07-2018 v 14:35 PM
ju8lo je offline   Profil uživatele ju8lo   Find more posts by ju8lo   Foto galerie člena ju8lo   Click here to Send ju8lo a Private Message   Add ju8lo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 569



Zdar chlapy nevíte čím to muže být mám to v hline ec dávám 1.6 podle tabulky a ph mám 6.4. Když jsem měřil výtok u té hlíny tak ph 6.4 ale ec mám 6.4!!! Tak nevím čím to muže být

Old Post 31-07-2018 v 18:12 PM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 570

Už je to tady napsané asi 100 x. Stačí trochu pohledat. Nebuďte lenivi a trochu to tady prolouskejte.

Old Post 31-07-2018 v 18:45 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 571

Sem se díval soudím málo dusíku ale proč když mám na vytoku hlíny ec 6.4 to mi nejde do hlavy

Old Post 31-07-2018 v 18:49 PM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grassel
Nový Člen

Karma uživatele Grassel - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 572

Kluci ahoj, mrkněte prosím na foto a jestli můžete tak uvítám jakoukoli radu.Předem díky

Old Post 01-08-2018 v 22:55 PM
Grassel je offline   Profil uživatele Grassel   Find more posts by Grassel   Foto galerie člena Grassel   Click here to Send Grassel a Private Message   Add Grassel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grassel
Nový Člen

Karma uživatele Grassel - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 2  

Nemoc Příspěvek č. 573



Prosím o radu čím by to mohlo být, dělají mi to tak nějak na střídačku..pak obrazí a problém je u souseda... Díky moc chlapi

Old Post 01-08-2018 v 23:04 PM
Grassel je offline   Profil uživatele Grassel   Find more posts by Grassel   Foto galerie člena Grassel   Click here to Send Grassel a Private Message   Add Grassel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 574



Zdravim.
Dneska při kontrole kvetin jsem nasel na jedom listku takove sede kulicky. Nevite nekdo co to je nebo od ceho to je? Vypada to jako nejaky nakladeny vajíčka. Něco takového vidim prvne. Bylo to jen na jednom listu. Jinde na kytce jsem nic podobného nenasel. Viz foto:

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 03-08-2018 v 16:57 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 575


zdarec,lidi mám problém,nevím zda je to plíseň nebo něco jiného,ale nechcu nic podcenit a nejlíp zakročit než bude pozdě :banna:
mám to zatím jen u jednoho automatu,listy sem proskubal,ale objevilo se to zase,tak nevím jestli je to vlhkostí(foliak) nebo nějaký parazit...díky

Old Post 10-08-2018 v 12:10 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 576

Miravlak - vypada to na padli a je to z tej vlhkosti. Skus tu na fore popatrat ohladom padli (powdery mildew), mne sa osvedcil postrek s 3% peroxidom (h2o2, zozenes v kazdej lekarni) zredenym 1:5 s vodou.

Old Post 10-08-2018 v 13:01 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8560570 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív