Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 49 50 51 52 53 »
Autor
Téma 
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 801

Kdyz nechas palice na te vetvi shcne to pomaleji a lepe se vychyta ten pravej cas ... kdyz to hned z fleku rozstrihas na jednotlive palicky je pak daleko mensi ta doba kdy to je akorat a snadneji se to presusis ... ja dicky necham viset vetve cele ... po cca 5 ay 7 dnech del velikosti odseknu ty prebytecne stonky a necham male palicky ale porad na zbytku vetvi ... na omak uz by to melo byt suche ale uvnitr porad vlhke ... t o je faze kdy vemu krabice klasicke vetsi a do nich to naskladam aby to nebylo moc navrstvene klidne at se dotykaj ale jen abys zakryl dno ... krabuce zavru taky aby to dychalo ale neslo svetlo ... takto pokracuju a kotroluju .. obcas zkusim vzit malou palicku a zkusim podrtit a koukam na strukturu ... cucham jak to voni ... prvni sou dicky ty mensi palicky ... postupne co je akorat suche ze to neni po andrceni mokre ale je to taakove vlacne tak to ostriham ze stonku a zacnu ladovat do sklenic ... sklenice mam zase pri cca 15 stupnich zatemnene ... nesmi se v nich srazet voda na stenach to je znamka ze mas malo suche a musis dosusit. sklenice prvni tyden co den otevru a necham nez dohulim brko nadechnout . dalsi tyden kdyz jde vse ok to nechas dychat uz treba jen 2x a dalsi pokud je vse ok uz vubec ... dulezite je to kontrolovat opravdu ... kazde otevreni poradne do toho dat rypak a nasat ten smrad ti napovi jesli se tam nedeje neco spatneho ... no a po mesici az dvou je to hotove ... takto upravene zabalim do mensich balicku prirodniho papiru po cca 10g - 20 g a kazdej balicek omotam lepenkou ... popisu a pak jdou balicky do mrazaku. Tot muj postup. Papir v mrazaku jeste tosku vytahne vlhkost takze material po rozmrazeniu a vybaleni je dobre do 2 tydnu max zpracovat proto takle mala gramaz. Tot muj postup at se dari!

Old Post 26-01-2017 v 09:08 AM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 802


Takle susim

https://s27.postimg.org/7au2wpnlf/20170125_075037.jpg

Old Post 26-01-2017 v 09:24 AM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 803

Lepe to sem dat neumim

Old Post 26-01-2017 v 09:26 AM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 804

Diky , takhle jsem to potreboval popsat.

Jinak ja mam povesene take cele rostliny i se stonky aby to vysychalo pomaleji.
Ted jsem kontroloval jak to ted voni a uz se pomalinku vraci ta zemita vune!
Tak jste meli opravdu pravdu, to jsem moc rad , uz jsem se bal ze jsem tu vuni zazdil.

Old Post 26-01-2017 v 09:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 805

Pozval jsem dnes rano k sobe jednoho kamose co vim ze obcas huli travu.
Potreboval jsem znat ucinky materialu.

Takze ja sam to bohuzel popsat nemohu jelikoz jsem s nim nehulil ale rikal ze ma fakt vybornou chut , ze tak dobrou travu pry dlouho uz nekouril a vubec neskrabe v krku, tvrdil mi ze i pekne voni.( z radiatoru ) Jedine negativum co pry citil tak mel 20-30 vterin pocit paleni v krku hned pri koureni ale jen na chviku a pak to odeznelo a uz to bylo ok. No, pravda, neni to zadny kazdodenii hulic ale dava si tak 1-2x do mesice.

Nejdriv 20 minut absolutne nic ! Uz sem si zacal rikat ze jsem to asi vazne sklidil prilis brzo.
On si zaleval zrovna kafe a najednou pry jakoby rana do hlavy ,takova rana ze se az leknul a upustil na zem tu varnou konvici a prevrhl ten hrnek s kafem. Nevim jesli to jen na me nehral ale kazdopadne me to pripadalo opravdu realisticky. Tak jsem mu udelal druhe kafe radeji sam.
No sedel tady zmastenej jako snehulak a pousmival se , obcas neco prohodil moc mu nebylo rozumet takze jsme mezi sebou moc nekomunikovali ,trvalo to presne 50 min. A vubec se mu uz nechtelo do prace , nakonec odesel ode me az ve 13,h to uz mel byt hodinu v praci.

Kdyz jsem chtel ubalit toho jointa tak mi to nedovolil abych tam toho materialu nedal pry moc a vurval me to z ruky ze si to ubali sam a dal si tam fakt malo priblizne 1/4 nebo dokonce 1.5 mnozstvi co dal tabaku.
Ale s vysledkem jsem docela spokojen na to ze tam mel jen par drobecku.....

Doufam ze pocit paleni v krku ktere na chvilku pocitil ze zmizi po tom Curingu.
Akorat ten zacatek ze to trvalo dlouhych 20 min nez to na nej zapusobilo a pak ten kratky ucinek ,50 min. asi taky neni nic moc, co?

Me by to ale urcite skolilo vic, proto az budu delat caj tak bezkokosoveho oleje a pak jen opatrne po kapickach a pomalu zjistit davkovani.

Old Post 26-01-2017 v 12:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 806

Tento test z topeni neni nikdy presne stav po klasickem suseni ale napovi )) pokud je chut jak popisujes je to znamka ze urcite si dej s curingem praci a bude to jeste lepsi ... stavy taky zesili neboj ... rozdil mezi prvne proschlyma palicema kere vyhulis a tema po curingu je fakt velkej v sile pak mi sam napis )

Old Post 26-01-2017 v 14:01 PM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 807

ok, dam si praci !

Ted uz jsem vypnul uplne topeni a zvysil vlhkost na 60% a budu kontrolovat rano i vecer zda bude pri ohnuti vetvicky slysitelne krupnuti ,jakmile to slysitelne lupne ,vyndam z boxu a roztriham na palicky ,oberu od zbytku listku a dam do sklenic.

Diky Whoau !
Dik i vsem ostatnim co me poslali rady pres pm !

Old Post 26-01-2017 v 14:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 808

jak rikaji spanele, Hora Buena

Old Post 26-01-2017 v 16:03 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 809

Old Post 26-01-2017 v 18:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 810




Takze zaver , zatim vetvicky hlasite nepraskaji ale je to uz tyden co susim, radeji jsem to uz sdelal do sklenic jelikoz se mi zdaji i ty male opravdu suche ,radeji je dosusim pomaleji. Lepsi nez presusit.
Vahu jsem zatim od nikoho nesehnal abych to mohl zvazit.
Az vahu sezenu tak navazim a odmenim samozrjeme vyherce !

Sklenice 5l vlevo nejvetsi palicky, sklenice 5l vpravo spodky tech palicek ze slenice v levo. Prostredni sklenice drobne zbytky.

Listecky jsem uz nesundaval jelikoz jsem cetl ze na zdravotni ucely ,caj ,cannabis coconut extract jsou tam velmi zadouci.


Uz jsem si delal asi 3x caj z NEkarboxylovanych kvetu jen zalite varici vodou s panenskym kokosovym lejem.
Vyborna chut , vybory pocit , zadne silne psychicke zazitky jen velice prijemne. Zadne panicke ataky! Ucinek-bolest odeznela po 10 min.
Pokud bych to pred tim dekaboxyloval tak by pravdepodobne byly psychoaktivni ucinky velmi silne.

Zajimalo by me vazne kolik to muze byt alespon priblizne.

At se dari !

Old Post 29-01-2017 v 10:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 811

sak kup vahu na vareni s tim ze vazi na presne na gecka a budes vedet. Kdyz nebudes vazit huleni muzes pouzit na vareni . Asi neni treba kupovat drahou vahu pro "dealery:

Kvalita predevsim!

Old Post 29-01-2017 v 11:40 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 812

Kdybych na ni momentalne mel tak bych nediskutoval a sel bych ji koupit a uz bych to mel davno zvazene.
Jsem jen chudy duchodce !

Jinak klidne muzete jeste stale tipovat kdyz uz jste tu tipovacku rozjeli ,do te doby nez si vypujcim vahu.

Old Post 29-01-2017 v 12:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 813

tak když tady ještě tipujete tak ja bych vsadil tak na 141 G... určitě přeju víc.. ale tak nějak od očka

Old Post 29-01-2017 v 12:18 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 814

Vypadá to na 200g

Old Post 29-01-2017 v 14:01 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 815

163

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 29-01-2017 v 16:21 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 816

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Vypadá to na 200g




Jeee, to by bylo fakt skvely. Dik ze jsi tak prejici .

Old Post 29-01-2017 v 18:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 49 50 51 52 53 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9292610 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív