Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 50 51 52 53 54 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 817

Měl jsem kdysi jednu 5 litrovku plnou a vešlo tam 250g

Old Post 29-01-2017 v 20:15 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 818

Tak to je super!

Old Post 30-01-2017 v 11:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 819

Já tam vidim přesně 184,7g ... Jestli tam bude víc, tak to koukej ještě víc zbavit stonků :-D

Thomas V.

Old Post 30-01-2017 v 18:17 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 820

Ahoj Medi,
Tak jsem konečně našel prázdné hodiny a dočetl celé téma :-) Spousta užitečných informací se v něm nachází a musím se přiznat, že to čtení opravdu k něčemu bylo. Typovat nebudu ale přeji ti aby ti to hlavně pomohlo a chutnalo! :-) Osobně mne nejvíce zaujala právě osmotická voda a zařízení které tuto vodu vytváří, dále pak nespočet informací a názorů k poslední fázi a to k sušení, které mi velice pomohly a zkusím jak se to dělat správně má :-). Pěkně jste se tady všichni rozepsali :-). Přeji hodně úspěchů!

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 31-01-2017 v 15:54 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 821

Zdar medi, ted me neco napadlo. Resilo se u tebe to ph a vselijaky blaznoviny. Ted sem si cetl ze plagron micro kill je na organicke bazi ,pridava se do roztoku pro uderzeni cistoty a funkuje to tak ze bakterie produkuji kyselinu mlecnou a chrani vodu a substrat pred zkazenim a pry se tim da dobre stahovat PH . Snad se k tomu nekdo vyjadri . Good luck a sorry ze to pisu verejne . Jen by me zajimalo co je na tom pravdy z praxe.

Old Post 31-01-2017 v 15:55 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 822



Tak jsem u tech dvou sklenic kde je mene mediciny rozdelal palicky na ty mikro-kousky aby se zbavil stonku.
U te treti sklednice kde jsou nejvetsi palicky ,tak ty jsem uchoval tak jak jsou pohromade ale ustrihl jsem stonek az tesne u kvetu.
Nakonec jsem si vzpomel ze me jedna sousedka uz pred 4 roky pujcovala takovou malinkou vahu digitalni ,tak jsem musel uriznout 2l petlahvi hrdlo a v ni to vazit postupne.
Vazill jsem celkem 2x a vysledek me ohromil , vazil jsem to pro jistiotu jeste jednou. Je mozne ze ta vaha je spatne zkalibrovana ale sousedka tvrdi ze je to pry samokalibracni vaha a ze na ni prevazuje a kontroluje bylinky co koupi v bylinkarstvi ,jesli ji jako neosidi na vaze a vzdy to pry souhlasi, tak ted vazne nevim. Nechce se mi tomu cislu ani verit.
Jasny vytez by byl Fikus ale i ten by se jeste o dost seknul.

Radeji sezenu jeste jednu vahu a jeste to radsi overim ,nerad bych nekomu ukrivdil v tipovacce.

Ususseny je to ale dostatecne , krasne to hori a nezhasina to a ty palicky jsou takove jakoby tvarne ale pri tom hodne tvrde a totalne brutalne tvoni.

Vybiral jsem nejake stredni palicky ktere se jeste vejdou na tu malinkatou vahu vsechny stredni palky vazi priblizne stejne mezi 4-4,5g.

Naposledy upravil Madical-Strains 31-01-2017 v 17:46 PM

Old Post 31-01-2017 v 17:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 823

Tak overeno , vysledek je ഇരുനൂറ്റമ്പതു മുപ്പത്തിരണ്ടു !!!
Trochu jsem to zakodoval.

1.-Fikus-200
2.- Váchy -184
3.- Whoau-173

Jeste si to poradi prekontrolujte, nejak se mi to seka a rozbila se mi mys pri mem stesti ,tak se mi ted blbe listuje.

Diky za sledovani a vasi pomoc !

Naposledy upravil Madical-Strains 31-01-2017 v 18:51 PM

Old Post 31-01-2017 v 18:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 824

Tak vydis,že jsi to dotáhl zdárně do konce. Myslel jsem že tam bude kolem 270g,jelikož jsem měl taky ty samé sklenice co ty,ale nechtěl jsem tě stresovat. Na to jaké byly na začátku problémy a jel si se semen, tak naprostá paráda.
Teď s tou osmozou pojedeš od začátku parádně a uvidíš sám kolik se dá pod LEd udělat. Na to že si jel pod LED poprvé, tak si borec. Mě přechod na LED dělal větší potíže.
Tak zas někdy a hlavně ať to roste 😀

Old Post 31-01-2017 v 19:11 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 825

Diky :-)

Hned jak budu mit nejaky prasule tak si chci koupit ten dvojity hrnec na ryzi abych si mohl vyrobit bud ten extract FS nebo alespon ten konopny kokosovy olej.
Nevim jak jak dalece seriozni jsou tyhle informace ale pisou ze....

http://www.thealternativedaily.com/...hp?AFFID=151114

Old Post 31-01-2017 v 20:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 826

Gratuluju medi. Luxus a parada. Doufam ze tvuj dalsi grow bude verejnej. A udelas na nem opet 232 germanu . Potesil jsi me

Old Post 31-01-2017 v 21:21 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 827

Diky, diky, diky.
232 ??? No ted uz mam na pristi kolo o neco vyssi cil.

Ohledne dalsiho pestu, jeste nejsem pevne rozhodnut, ale moc se mi uz nechce zverejnovat.

Udelal jsem si tedka caj na spani podle receptu Oda ,hlavne tim ze jsem to skutecne varil 15 min s kokosolejem . a ne jenom zalil horkou vodou a jsem to posral, nemel jsem to delat. Jsem zmastenej jak pica!
A neni tomu konce, modlim se aby to uz skoncilo a furt to nekonci.
Zatim zadna paranoia !!!

Drzte palce at se doziju rana. a ted jak nad tim premyslim,...
Uz vam docela rozumim. :-) Takhle krasny to zazivam poprve v zivote.. vzdycky pred tim zchiza a duseni.

At to roste ! :-)

Naposledy upravil Madical-Strains 31-01-2017 v 23:48 PM

Old Post 31-01-2017 v 23:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 828

Ahoj! Gratulujem k úspešnému záveru tohoto nadmieru sledovaného kola! Som úprimne rád tomu, že si to navzdory problémom a množstvu neprajníkov dotiahol do konca. Dúfam, že to ďalšie rozbehneš, čo najskôr a sa tu znova zídeme pri sledovani. Tým, že si to tu viedol tak podrobne a pravidelne si vlastne vytvoril vážne poučný pest pre tých, čo sú tu krátko a sú ochotní prijať nejaké informácie.

Old Post 01-02-2017 v 06:32 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 829

Diky. :-)

Uz chapu Odo proc z gramu delas 5 porci caje , kdyz to jeste varis.
Taky snizim porci na 0,20g a bude to akorat.

Old Post 01-02-2017 v 07:52 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 830

Medi GZ!!! Moje kolo dopadlo pod 200W Cree 230g sucheho ... spodky nevazeny to pujde do maste ... box 70x70x200, 9 kyti ))

Old Post 01-02-2017 v 08:39 AM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 831

Hezky , to ja to bohuzel vazil i se spodnima palickama , i tak super !
Abych pravdu rekl , cekal jsem tak kolem 100-120 ale spokojeny bych byl i se 150. Ted me ale narostly kridla .

Old Post 01-02-2017 v 13:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 832

Ta vaha to je dicky takove pro EGO jako ze clovek to dobre udelal )) ale pro me ma vetsi vyznam ucinek a chut )) ale taky resim vahu pre ego si to zada

Old Post 01-02-2017 v 13:32 PM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 50 51 52 53 54 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4328480 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív