Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 52 53 54 55 56 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 849

Whoau. Mluvis o panelu co ma medi? Nebo v cem myslis ze je cocka na prd? Kdy budu mit tech 9 cipu ,40cm od sebe a pri 20 cm to dela +- 20 ostrej kruh svetla tak budu mit pokrytou svetlem celou plochu , pokat tam nebude cocka ,tak bude taky pokryta plocha ,ale nic to neprosviti.

Old Post 02-02-2017 v 09:10 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 850

Mluvim obecne ze cocky ti z toho udelaji uz nejaky kuzel a proste kdyz chces pokryt plochu lepe se to dela bez tot muj nazor ... co se penetrace tyka na to ti neumim odpovedet nevim co myslis tim prosvitit ... LED oproti sode me prijde prave ta vyhoda v tom jak pokrejes prostor ... diky vice zdrojum svetla kdyz se dobre rozlozej od sebe si schopen ROVNOMERNE pokryt plochu pre o plochu jde v prvni rade. Pokud radsi budes prosvecovat do hloubky tak tomu nerozumim

Old Post 02-02-2017 v 09:54 AM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 851

Chtelo by to seriozni porovnani ... lidi s LED je tu dost treba se dockame

Old Post 02-02-2017 v 10:00 AM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 852

Prave kvuli tomu, ze budu mit 9 cipu s kuzelem 20cm tak pokreju celou plochu a prosvitim to. Pokud mecham mezi kytkama misto tak je to jedno, ale pokid jedu jungle styl ,tak se to proste prosvitit musi a pokid nemam cocku 60° tak to proste neprosviti tak dobre a ledka nema takovej dosvit jak s cockou. Zkousel sem to na spideru 320w . Kdyz sem odelal cocky ,tak to bylo na plose videt , krasne osvicena, ale kdyz sem se podival do toho krovi ,tak tam byla ztrata svetla o 50% . Tim myslim to prosvitit. A navic s cockou je intenzita svetla daleko vetsi .
Chce to zkouset no, ale vyhoda je v tom ze si mizes postavit to co chces abys pokryl celou plochu . V lete az budu mit hotovej panel to urcite testnu a hodim porovnani.
Ale obecne chci mit pokrytou plochu na 100% a zaroven soustredenou intenzitu do toho kuzelu. Pac kdyz odhodim cocku tak to sviti 180° misto 60° chapes co tim myslim ?

Old Post 02-02-2017 v 10:10 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 853

Super budu se tesit

Old Post 02-02-2017 v 10:15 AM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 854

HM, zajimavy, takze ty textilni kvetinace jsou taky tak dobre jako ty airpoty co pouziva Okurek?

Uz je hodne druhu textilnich kvetinacu, ktere jste meli na mysli?

http://www.hotchilli.cz/vyhledavani...tilni+kvetinace

Old Post 02-02-2017 v 10:16 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 855

Medi ja je prave objednal ty Tex Pot 7L

Old Post 02-02-2017 v 10:18 AM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 856

No asi taky do nich skocim do tec 7.litrovek , my ty nase holky pekne rozmazlujem . Chceme pro ne jen to nejlepsi.

Old Post 02-02-2017 v 10:26 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 857

Ani mi nemluv ... Stara dicky huci ze mam v telefonu vic fotek kytek nez syna

Old Post 02-02-2017 v 10:28 AM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 858

Vite co me ted napadlo v souvislosti s temi textilnimy kvetinaci?
Jak se zaleva? Vzdyt to musi prosakovat skrz tu textilii a potece to mimo.

EDIT:

A jeste jak dlouho vydrzi takovy text-pot ,vdyt textilie kdyz bude vlhka a pujde k ni vzduch tak zacne brzo hnit?

Jsem zvedavy na odpoved.

Naposledy upravil Madical-Strains 02-02-2017 v 17:17 PM

Old Post 02-02-2017 v 16:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 859

ad textilní květník:
Průtok mimo dno květníku se stane tak max na začátku, t.j. do doby než substrát "slehne". Nebo při nerovnoměrném naplnění, případně při nedostatečném promísení v případě vlastního mixu. Jo a nebo možná v souvislosti s rychlostí zálivky a množstvím zálivky. A to, že by to hnilo je blbost, naopak, schne rychle. Teď píšu o zkušenosti s nedegradujícím textilem.

Old Post 03-02-2017 v 05:58 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 860

koupil jsem Root Pouch, obe varianty, degradujici i nedegradujici. 19l degrad, 26l degrad, 57l nedegrad. rozdil byl v tom, ze u jednoho 26l degrad mi kytka trochu prorostla spodem skrz, nicmene jsem to mel postaveny rovnou na trave, takze mi to tak nevadilo, protoze jsem neplanoval kvetnik stehovat. u 19l degrad, co jsem mel s rajskejma v podmiskach mi to neprorostlo. kdyz jsem to zkoumal, tak to degrad maj mensi hustotu ty textilie a neni tak precizni v tloustce, takze asi chybovej kus. nedegrad jsou solidni kusy textilie.

mozna by ty textilaky slo v pohode usit z nejaky takovyhle geotextilie, ktera se pouziva nekdy pod zahony, kdyz chces udrzet rostliny v danym substratu, ale presto pozadujes drenaz do okoli.

s tim prutokem mimo: pro pestovani si vzdycky micham medium 2/3 substrat, 1/3 perlit, aby byla zajistena drenaz a vzdusnost. obcas mi protejkal bok, ale to kdyz jsem tam nalil moc rychle hodne zalivky na jedno misto. jinak tu a tam zkyprim takovou tu krusticku, co se dela na povrchu, aby se prave lepe zalevalo. ale to protejkani nebylo nejak dramaticky, proste malej curek (na to, ze jsem do 57l textilaku, kde jsem mel konopi nalil najednou 10l zalivky

hniti nehrozi, protoze voda se naopak z textilaku lepe odparuje. pri vysokejch teplotach to odparovani naopak korenovej system ochlazuje, takze tolik netrpi jako v plastacich. me se treba osobne uz jednou podarilo uvarit zene kytky v samozavlazovacich truhlicich (pasiv zavlazovani pres knoty), jeli jsme pryc, nalil jsem do nich zasobu vody na max, kdyz budou ty vedra, a vono to ty kytky uvarilo. chudak muskaty.

dalsi zajimavej efekt textilaku ohledne hospodareni se zalivkou je v tom, ze kytky pekne nacucnou vodu, ktera protece do podmisky. vezme si co potrebuje vyrazne rychlejs, nez plastaky.

vidim tam samy pozitiva, az na tu posezonni udrzbu. koreny jsou uplne zazrany do toho textilu.

myslite, ze lazen v nejakejch tech enzymech by ty koreny z textilu dostala ven?

Naposledy upravil bloud42 03-02-2017 v 08:23 AM

Old Post 03-02-2017 v 08:02 AM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 861

A to prorusta i do toho nedegradujiciho text-potu?
Pripada mi to docela jako zavazny problem pokud by se to z te textilie nedostalo ven.

A co do plastaku vyvrtat hodne malych direk po celem obvodu i ve dne ?
Teoreticky by to melo byt dost podobne ale stale by to asi nebylo tak dost vzdusne jako textil.

Nebo pak ten plastovy airpot co pouziva Okurek.

Old Post 03-02-2017 v 08:46 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 862

tim prorustanim bych se nestresoval, protoze to fakt bylo par korenu, ne jako, kdyz korenovej system vyleze dirou z plastaku. jistota vypada jako ten nedegrad kvetnik.

kdyz mluvim o tom, ze ty koreny jsou do textilaku zazrany, tak to je prave to pozitivum. korenovej vlasek zacne hledat cestu textilem a pak narazi na vzduch, zarazi rust a vypusti postranny koreny. a tohle je presne princip air pruningu.

princip prodysnosti kvetniku neni nic noveho. deda treba pestoval na balkone v jutovejch pytlich v dreveny ohrade, ktera drzela tvar. ale on mel vedeckej pristup a zahradkarsky kamose po cely akademii ved

videl jsem i sestavy, ktery pouzivaly prave jutovy pytle streceny do plastovejch kyblu, do kterejch byly vyvrtany diry cca r=10 cm. byl to vysledek experimentu nejakyho cloveka, kterej prave zacal s tim, ze navrtaval plastaky, ale ztracel tak substrat. ten blog si uz nepamatuju kde byl

airpot podle me vitezi tim konickym tvarem vystupku koncicixh vetraci dirou, kterej vlastne udrzi tlak vody uvnitr nadoby a tak to neprotejka.

co jsem videl u kamose airpots, tak asi nejvic rozdil je, ze se kytka nenapije z podmisky, a tak je musel vylejvat, aby nemel zbytecny neefektivni vlhko

Old Post 03-02-2017 v 10:01 AM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 863

Jeste jsem premyslel o tomhle ale vazne by asi propadaval substrat.

http://www.growmania.cz/hydroponick...any-p-3328.html

Jinak dik za nazory a poznatky.

Old Post 03-02-2017 v 10:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 864

Drobnej poznatek kolem textilního květináče: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2 Příspěvek č. 18
A další téma kolem čištění: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74526

Old Post 03-02-2017 v 10:45 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 52 53 54 55 56 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0858990 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív