Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
HerrOttoFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrOttoFlick - 31% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 225

Spokojenost veliká, krásně čistá chuť . Jedinou nevýhodu vidím v tom že chybí upozornění nízkého stavu baterie. Přesně jak píšeš člověk nabije a najednou je baterka dead. Takže zpětně bych si připlatil za verzi s displejem. Jinak nemám výhrad.
Nezkoušel někdo ten adaptér na extrakty?
Taky mě celkem láká kombinace stolního vaporizéru a bonga nějakej ozkoušenej setup?

Old Post 06-11-2016 v 19:20 PM
HerrOttoFlick je offline   Profil uživatele HerrOttoFlick   Find more posts by HerrOttoFlick   Foto galerie člena HerrOttoFlick   Click here to Send HerrOttoFlick a Private Message   Add HerrOttoFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 226

Když jsem si kupoval v5. 0 tak ještě verze z s displejem a ukazatelem baterky a teploty nebyl na trhu, ještě než vyšel s displejem jsem si říkal, chtělo by to ukazatel baterie:-D ale zatím mi štaci tento a na doma používám herbal air H2. 1 a k tomu se dá dat adaptér na bong, letos na cannafestu si chci pořídit nějake příslušenství :-D

Old Post 06-11-2016 v 19:59 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Craft
Nový Člen

Karma uživatele Craft - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 227

Neplánuje někdo nákup FLOWERMATE V5.0 PRO z alienexpresu nebo ebaye ?? Rád bych se k němu přidal, viděl jsem je tam o polovinu levněji než v čechách (4290kč) a za námahu bych zařizujícímu přihodil pár stovek (podle úspory). =D Když tak PM. Díky

Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné. Jsou nebezpečné, proto ,že jsou zakázané. (dr. J. Marks)

Old Post 08-11-2016 v 17:00 PM
Craft je offline   Profil uživatele Craft   Find more posts by Craft   Foto galerie člena Craft   Click here to Send Craft a Private Message   Add Craft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 228

citace:
Původní příspěvek od Craft
Neplánuje někdo nákup FLOWERMATE V5.0 PRO z alienexpresu nebo ebaye ?? Rád bych se k němu přidal, viděl jsem je tam o polovinu levněji než v čechách (4290kč) a za námahu bych zařizujícímu přihodil pár stovek (podle úspory). =D Když tak PM. Díky

Zdravím
Pošleš odkaz toho vapíku na ali? mají tam i certifikáty na materiály?

Naposledy upravil PaBlo 14-11-2016 v 19:10 PM

Old Post 08-11-2016 v 17:14 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 229

Zdravím
Sem čerstvím majitelem flowermate V5.OX.Hulím už hodně dlouho.Vaporizér teď poprvé.A jo vyplatí se to,podle mě super věc.
Akorát mám problémy s tim vypínáním a zapínáním.Nevíte někdo jak se to správně mačká??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 14-11-2016 v 11:05 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude13
Nový Člen

Karma uživatele Dude13 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 230

To bruno.kudrna: Pokud Ti vadí to vypínání, tak je jednoduché řešení. Jakmile Ti začne klesat teplota (a displej zhasne), tak stačí déle podržet tlačítko pro zapnutí/vypnutí. Tím se začne komora opět zahřívat.
Ať slouží ;-)

Old Post 14-11-2016 v 13:03 PM
Dude13 je offline   Profil uživatele Dude13   Find more posts by Dude13   Foto galerie člena Dude13   Click here to Send Dude13 a Private Message   Add Dude13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 231

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Sem čerstvím majitelem flowermate V5.OX.Hulím už hodně dlouho.Vaporizér teď poprvé.A jo vyplatí se to,podle mě super věc.
Akorát mám problémy s tim vypínáním a zapínáním.Nevíte někdo jak se to správně mačká??Díky
Zdárek


Zdarec,na moje prekvapenie musim s tebou suhlasit,tiez som si zadovazil Flowermate V5.0 Pro mini,a som straslivo prekvapeny jaka je to parada, ano je to tak ked podrzis chvilku tlacitko on/off tak ti to zacne znova nahrivat, este taky moj poznatok,mne to ide najlepsie pri teplote 210°C.

Old Post 14-11-2016 v 20:23 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 232

ja to tady pisu porad ze flowermate je za ty prachy supr

Old Post 14-11-2016 v 22:58 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude13
Nový Člen

Karma uživatele Dude13 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 233

Navíc má Flowermate adaptér na bong ;-)

Old Post 15-11-2016 v 14:55 PM
Dude13 je offline   Profil uživatele Dude13   Find more posts by Dude13   Foto galerie člena Dude13   Click here to Send Dude13 a Private Message   Add Dude13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 234

Flowermate je výborným společníkem na všech cestách i necestách ;-) hodí se při jakékoliv příležitosti a tak si jej beru sebou kdykoliv jdu do větší vzdálenosti od mého stolního vaporizeru

Ať se daří vaporizaci :-D

Naposledy upravil PaBlo 23-11-2016 v 13:08 PM

Old Post 19-11-2016 v 11:50 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RivieraKid
Stálý Člen

Karma uživatele RivieraKid - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 235

Přemýšlím o novém vaporizeru a celkem mě oslovil Goboof Alfa, Pax2 nebo nějaké verze Flowermate. Nejspíš Mini V5.0S Pro. Chci něco kompaktního a hlavně kvalitního, rozuměj zdravotně bezpečného.. nemám zájem si žhavit do plic nějaký plast atd. Co mám Arizer Solo tak ten moc do kapsy není, jinak funguje bezva, ale kvůli skladnosti půjde asi do světa..

Máte s těmito nějaké zkušenosti. Na tom Flowermate mě odrazuje to čachrování s tím sklem. Už se vydim jak to mám rozbitý..

https://www.vaposhop.com/vaporizers...mate-mini-v50x/
https://www.vaposhop.com/vaporizers...rs/goboof-alfa/
https://www.vaposhop.com/vaporizers...porizers/pax-2/

Old Post 06-12-2016 v 18:13 PM
RivieraKid je offline   Profil uživatele RivieraKid   Find more posts by RivieraKid   Foto galerie člena RivieraKid   Click here to Send RivieraKid a Private Message   Add RivieraKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 236

Flowermate mě zaujal taky. Nejvíce asi model AURA
Hlavně kvůli ceně, výdrži baterie a možností měnit teplotu.
Máte někdo zkušenosti?
Hlavně abych nepálil nějakej plast.... Díky předem..

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 07-12-2016 v 19:59 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 237

Zdravím
Na flowermate už mám dnes dva náustky, jeden ze skla když jsem opatrnější a do náročnějších míst si beru náustek silikonový, asi po 3 letech jsem ten skleněný upustil ale nebyl problém okamžitě sehnat náhradní díly. Ze skleněného je vždy chuť lepší a výpary chladnější naopak ze silikonovým naustkem se mi zdá že výpary více vysušují, ale jenom proto že ze skleněného je to tak úžasný je to zanedbatelný rozdíl a dnes jsem rad ze mam i ten silikonový
V dnešní době by neměl byt problém dohledat jake má výrobce certifikáty na materiáli a jake používá. Mě osobně se líbí keramický kotel u flowermate, ale neříkám že bych nevyzkoušel i jiný vapik v teto ceně :-D rozhodne nekupovat Hebe titan II. Ten už jsem taky vyzkoušel
citace:
Původní příspěvek od RivieraKid
Přemýšlím o novém vaporizeru a celkem mě oslovil Goboof Alfa, Pax2 nebo nějaké verze Flowermate. Nejspíš Mini V5.0S Pro. Chci něco kompaktního a hlavně kvalitního, rozuměj zdravotně bezpečného.. nemám zájem si žhavit do plic nějaký plast atd. Co mám Arizer Solo tak ten moc do kapsy není, jinak funguje bezva, ale kvůli skladnosti půjde asi do světa..

Máte s těmito nějaké zkušenosti. Na tom Flowermate mě odrazuje to čachrování s tím sklem. Už se vydim jak to mám rozbitý..

https://www.vaposhop.com/vaporizers...mate-mini-v50x/
https://www.vaposhop.com/vaporizers...rs/goboof-alfa/
https://www.vaposhop.com/vaporizers...porizers/pax-2/

Old Post 12-12-2016 v 20:29 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaXi
Nový Člen

Karma uživatele MaXi - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 238

Zdravim vespolek, uz dlhsiu dobu rozmyslam nad vaporizerom, precital som si tu jednotlive vlakna ohladom vaporizerov. Nakoniec som vybral Flowermate V5.0 Pro, aj podla spokojnosti jednotlivych uzivatelov . Hladal som ho na Aliexprese, ale vsade tam narazam iba na tu verziu HYBRID. Viete mi niekto poradit, ze ci je este dostupny? Respektive hodit neaky link, odkial ste ho vy kupovali. Viem ze sa da kupit aj na SR pripadne v CR, ale ako ste tu pisali, na Ali bol o polovicu lacnejsi. Pripadne ake prislusenstvo ku nemu rovno objednat (napr. drticka a plnicka) ? Vopred dik za info

Old Post 10-02-2017 v 06:49 AM
MaXi je offline   Profil uživatele MaXi   Find more posts by MaXi   Foto galerie člena MaXi   Click here to Send MaXi a Private Message   Add MaXi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 239

Ahoj ja mam Flowermate V5.0 Pro 14 dni a jsem max spokojene.je to muj prvni vapik a super.jen male - je maly kotel.bafeme to s pritelkyni a mohl by byt vetsi.ale nadruhou stranu uz ted vim ze si koupim i nejakej stolni s vetsim výkonem.ale z5 k v5.0 pro,kupoval jsem ho tady v cechach.uz jen kvuli pripadne reklamaci.vysel me na 3800,- na ebay se da koupit asi o 500 levneji(mozna levneji moc jsem nehledal).zadne prislusenstvi zatim nemam.udelal jsem si vodnika kde do hadicky nastrcim skleneny naustek a uz to bubla a je to super.takze si klidne rovnou objednej i nastavec na vodnici.je to prez vodu chladnejsi,chutnejsi a das si poradnyho prda.ty kapsle na byliny me vubec neuchvatili.jsou male a pripada mi ze toho z ni tolik nedostanu.tak to cpu rovnou do kotle.kazdopadne jsis vybral dobre a nebudes litovat.mala skladna hracicka s kterou je hodne srandy.hlavne tech bylin a moznosti.a dej vedet jestli ho najdes za nejakou dobrou cenu.kdyz budes mit nejake otazky tak se klidne ptej.

Old Post 10-02-2017 v 08:52 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaXi
Nový Člen

Karma uživatele MaXi - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 240

Tak Panove, vapik je objednany, nakoniec som neriesil ziadny ebay ani aliexpres, a tiez ho berem z Ciech.... rovnou som ku nemu pokupil aj neake prislusenstvo a neake bylinky.....tak dam report az to pride a to s mojou zienkou prubnem

Old Post 14-02-2017 v 12:48 PM
MaXi je offline   Profil uživatele MaXi   Find more posts by MaXi   Foto galerie člena MaXi   Click here to Send MaXi a Private Message   Add MaXi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5310650 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív