Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » GROW-MAX 250W - 6x Pineapple Express: 85-275W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49



Ještě dodám fota Čivavy ze stejnýho dne...

Všem díky moc za K+ a za to, že to sledujete!

Old Post 07-12-2012 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Dneska jsem změřil příkony, abych teda 100% věděl, na čem jsem a kolik mě jednotlivý kola v budoucnu budou stát. Výsledky dám sem:

GROW-MAX 250W s regulovatelným předředníkem:
100W -> 117W
150W -> 179W
250W -> 276W
250+W(275W) -> 302W

Byl jsem docela mile překvapen, že v těch horních hranicích je GM nastaven na míň, než jsem čekal, počítal jsem s příkony 300W a 330W, takže ještě že tak, alespoň nebudou tak mastný účty za elektřinu.

Ventilátor TT 125:
220m3/h -> 20W
280m3/h -> 29W

Je fajn, že se dá regulovat výkon tohoto ventilátoru, děláte se to pouhým přepojením drátku do jiného kontaktu, takže je to v minutě a ventilátor se vůbec nemusí sundávat, já to udělal normálně za světla, ventilátor jsem nesundával, jen jsem ho vytáhnul ze sítě.

Ofukový ventilátor Hurricane s klipsnou 15cm 23W:
1. rychlost -> 10W
2. rychlost -> 13W




Jak jsem již naznačil, dneska jsem přepnul odtah z 220m3/h na 280m3/h, protože s přepnutím na 250W se dost zvýšila teplota, u vrcholků byla i 34°C, u květníků 24°C. Teď je u vrcholků 30°C a u květníků 22°C. V žádném případě to není ideál, ale zítra zas odjedu a bude vypnutý topení v pokoji (i teď je zapnutý jen občas), tak to půjde třeba ještě o pár °C dolů. Ta 250W už hold žere poměrně dost.


Měl jsem dva dny sundanej pacháč a vůně z kytek provoněla celej byt Pineapple Express bez pacháče jet opravdu nejde.


Na příští kolo už mám objednaných 8ks S.A.G.E. a pojedu je tentokrát vyjímečně v Light mixu od Biobizz. Uvidíme, jestli se ke kokosu zase rád vrátím nebo naopak. Každopádně jsem se však vrátil k matkáři, s jehož řízkama jsem odjel zatím nejlepší kolo.

Dneska ještě kytky stříknu polyversem a v plánu mám koupit Bud Rot Stop, houbovitá plíseň na listech hold pořád zlobí. Žádnou chemku na to rozhodně dávat nebudu, tohle jsou bio přípravky a nemají žádnou ochranou lhůtu.

Old Post 09-12-2012 v 11:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 51

Celkem čučím na tu spotřebu , Mám gavita 300 - 660w a vždy jak nastavím tak i žere.Zajímavé že tento žere víc Asi to bude tou větší frekvencí Jinak určo tento příspěvek hoď do tématu reálná spotřeba je to dost užitečný Jinak to máš moc pěkný

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Naposledy upravil SubFocus 09-12-2012 v 20:04 PM

Old Post 09-12-2012 v 19:42 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hecker
Stálý Člen

Karma uživatele hecker - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 52

zdravim kolegy pěstitele mám problém s kytí.koupil jsem 6 řezů IP ale jsou nějaký povadlý.mám je v cocosu od biobizzu a hnojim plagron alga grow a bloom,kytky mam 4 den..poradte pls co s tím.

legalize to marihuana

Old Post 09-12-2012 v 20:45 PM
hecker je offline   Profil uživatele hecker   Find more posts by hecker   Foto galerie člena hecker   Click here to Send hecker a Private Message   Add hecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od hecker
zdravim kolegy pěstitele mám problém s kytí.koupil jsem 6 řezů IP ale jsou nějaký povadlý.mám je v cocosu od biobizzu a hnojim plagron alga grow a bloom,kytky mam 4 den..poradte pls co s tím.


Tohle opravdu není správný místo, kam bys to měl psát. Napiš to někam do části fora "Nemoci Rostlin a Problémy"

Old Post 09-12-2012 v 23:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Tak ani přes vyšší výkon ventilátoru jsem to neuchladil. Večer jsem si pustil topení a dneska ráno jsem otevřel skříň, u vrcholků 36°C a spálená jedna palička. Tak jsem to přepnul zase zpátky na 150W, se světlem už bohužel nemám kam výš jít

Ted jedu zase pryc,ale v patek prijedu a zkusim namontovat cooltube a uvidime...

Naposledy upravil 10-12-2012 v 09:56 AM

Old Post 10-12-2012 v 07:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Chihuahua 25T Příspěvek č. 55





Čivava... nemůžu si pomoct, ale už mi připadá téměř zralá. Ale po 42. květu, je to vůbec možné? O víkendu budu mít mikroskop. Pokud by se to potvrdilo, byl by to mazec... ale těch 50 dní asi chtít bude, ale i to je luxusní. Matka tohoto phenotypu, který mimochodem vypadá docela výnosně, už sice bohužel nežije, ale pořád mám řez z řezu.


No, posuďte sami...

Old Post 13-12-2012 v 22:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

42 dní 12/12 Příspěvek č. 56






Pineapple Express je vzhledově opravdu sympatický model.
Stavbou a vzhledem mi hodně připomíná mého oblíbeného Jacka Herera. Kdyby nebyl těch už několikrát zmíňovaných problémů s řezama na začátku, tak by z toho podle mě byl i velice slušný výnos. Nicméně matku pořád mám, takže se snad někdy dostanu k tomu, abych to zjistil. V nejbližší době k tomu bude mít příležitost i jeden kolega z G




Pokusil jsem se o 2. pokus přepnutí na 250W.
První pokus nedopadl kvůli vysoké teplotě. Dneska jsem namontoval cooltube, odtah jede na zvýšený výkon 280 m3/h, mělo by to snad bejt dobrý, uvidíme zítra no.


Jinak jsem koupil Bud Rot Stop na tu houbovitou plíseň listů. Teda, hodně drahá sranda. Ale co bych pro ty moje krásky neudělal...



P. S.: Asi jsem špatnej fotograf, protože ty paličky vypadaj mnohem líp ve skutečnosti než na fotce, ta největší (foto č. 2) je prostě božská

Old Post 13-12-2012 v 22:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

28°C u vrcholků, cooltube zafungovala.... YES!

Old Post 14-12-2012 v 11:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58





Řezani BR a PE

Old Post 15-12-2012 v 08:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od scorpicco
Řezani BR a PE


Nádherně ti jedou u nich kořeny..Už sem o tom přemejšlel,taky někdy používám tyhle bílý kelímky,ale menší,asi deckový na rozjetí zakořeněnejch prcků v rw a mam pocit,že kořeny sou rychlejší a mohutnější než v černejch květináčkách..

Old Post 15-12-2012 v 09:41 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Nádherně ti jedou u nich kořeny..Už sem o tom přemejšlel,taky někdy používám tyhle bílý kelímky,ale menší,asi deckový na rozjetí zakořeněnejch prcků v rw a mam pocit,že kořeny sou rychlejší a mohutnější než v černejch květináčkách..


Díky, taky z nich mám radost, jak pěkně zakořenily.
To nedokážu úplně posoudit, protože jsem to nikdy nesrovnával, ale je fakt, že v těhlech kelímkách jedu i jarní předpěst ze semen a vždycky spokojenost.

Old Post 15-12-2012 v 10:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

Tak jsem čivavu zkouknul pod mikroskopem a ještě sice zralá není, ale už jí moc nechybí. Řekl bych, že opravdu bude v 50. dnu berná


Jinak aplikoval jsem ten Bud Rot Stop a to je opravdu poslední věc, kterou pro tyhle kytky v boji proti listový plísni dělám. Už teď se je bojím stříkat, kor když se to musí až za tmy. Dál už se s tím musejí poprat samy.

Ale alespoň jsem zjistil, proč mě tahle plíseň trápí už poslední 4 kola - KOKOS. Nevím přesně, co dělám špatně, že to ostatním nedělá a mně jo, ale ta plíseň opravdu vznikla jen na kytkách v kokosu. Na zbylých 2 kytkách v hlíně se objevila až dlouho po tom, co v kokosu a předpokládám, že se přesunula právě z kytek v kokosu a nebýt jich, tak by to bylo všechno v pohodě. No, každopádně si svoji teorii v příštím kole s Light mixem ověřím Kdo ví, třeba se ke kokosu ještě rád vrátím. Ale když se kouknete na řezy o pár příspěvků výš, tak na nich nic není, neodpadávají ani ty nejspodnější listy a dělají mi radost.

Old Post 15-12-2012 v 15:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 62

Hmm plíseň nedělá radost nikomu z tohoto koníčku,já mimochodem také pěstím v kokosu už docela dlouho cca2roky a plíseň jsem ještě nedetekoval.
Důvodů může být mnoho a to že genetiky co pěstíš jsou náchylné na plísně,nebo nadměrná vlhkost což je velmi prvděpodobné vzhledem k tomu že se ti rozšířila v květu.Takže můžeš použít lepší odtah,a nebo jestli se domnívám správně tak by ti mohly pomoci větráky které budou ofoukávat rostliny jak ze spodní tak i z vrchní strany to by mělo pomoct rozdmýchat přebytečnou vlhkost.

Ale jinak to máš moc pěkné kitiska k+

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 15-12-2012 v 17:59 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Hmm plíseň nedělá radost nikomu z tohoto koníčku,já mimochodem také pěstím v kokosu už docela dlouho cca2roky a plíseň jsem ještě nedetekoval.
Důvodů může být mnoho a to že genetiky co pěstíš jsou náchylné na plísně,nebo nadměrná vlhkost což je velmi prvděpodobné vzhledem k tomu že se ti rozšířila v květu.Takže můžeš použít lepší odtah,a nebo jestli se domnívám správně tak by ti mohly pomoci větráky které budou ofoukávat rostliny jak ze spodní tak i z vrchní strany to by mělo pomoct rozdmýchat přebytečnou vlhkost.

Ale jinak to máš moc pěkné kitiska k+


Dík za reakci a K+,
myslím si, že odtah mám skoro až předimenzovanej, v tom bych až tak problém neviděl. Ten druhej ofuk by mohl pomoct, to je fakt možná ho tam prdnu ještě tohle kolo. A že pěstuju náchylnější genetiky na cokoliv je možný, mám radši sativy než tuctový indiky. Příští kolo je budu stejně radši stříkat preventivně tím Bud Rot Stopem, když už tu drahou (a pěkně smradlavou) srandu mám, a mělo by to bejt v pohodě.

Old Post 15-12-2012 v 18:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 64

No na těch pár dní nevím jestli ti tam ten větrák něco pomůže nebo spíše se nezlepší už asi nic,alee mohl by na druhou stranu zabránit většímu rozšíření a pomoci tak té drahé srandičce co jsi koupil.
Jinak jsou i dobré sativy které nejsou zas tak náchylné na tyto věci,
je třeba si rozmyslet genetiku podle toho jak je tam chceš namačkat
do toho prostoru,věřím že kdybys to neměl tak namačkáno tak plíseň
o kitky ani nezavadí hmm ale to je můj názor.
Jo a tu srandičku rot stop bych podával spíše jen do nakvetení
a v květu pak už jen jako prevenci do zálivky to by mělo utužit
děvčata tak ať se ti nestávají tyto nechtěné srandičky

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 15-12-2012 v 18:33 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2848010 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív