Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 73 74 75
Autor
Téma 
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 1185

Pro EDA45, JA te mam rad Prdel ale udelal jsi mi radost,tet jsem asi hodku sedel u boxu a dumal,co asi bude,uf. Diky moc pane. Takze min zalevat a hnojky az si holky reknou? spravne? Jinak posilam K+ za pomoc a super vysvetleni,dekuju

Dont drink and drive,smoke and fly. Bob Marley

Old Post 21-11-2012 v 11:59 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 1186

EDA45, tak uz jsem hodil do galerie nejake lepsi fotky,jestly by jsi se jeste chtel kouknout (makro foto). Jeste jednou diky

Dont drink and drive,smoke and fly. Bob Marley

Old Post 21-11-2012 v 13:42 PM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 1187

EDA45, tak uz jsem hodil do galerie nejake lepsi fotky,jestly by jsi se jeste chtel kouknout (makro foto). Jeste jednou diky

Dont drink and drive,smoke and fly. Bob Marley

Old Post 21-11-2012 v 14:06 PM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 1188



Ahoj, sory ze se pripominam, ale kytky se nelepsi a ja porad nevim co snima je. Podrobnosti v textu viz. muj prispevek vys.

Diky

Old Post 21-11-2012 v 15:51 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 1189

můj problém jaksi zapad ...
Poradí někdo ?

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 21-11-2012 v 16:27 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1190

citace:
Původní příspěvek od EDA45


No jistě,když hnojíš a ph je úplně mimo,tak máš kytky hladový ale substrát přitom zasolenej hnojivama..
No to nemusim měřit,5mlgrow+5mlbloom+5ml topmax ti smozřejmě v 1l vody udělá vysoký EC..
Ale to každý hnojivo v maximálních dávkách..
Ale jaksi se běžně nepraktikuje dávat kytkám plnou dávku růstovýho+plnou dávku květovýho a ještě booster..
5ml je max dávka na litr,ale celková,tedy buď to podle fáze kytek 5ml grow,nebo složeně (2+3,1+4,3+2 ml atd. grow+bloom )..nebo jen 5ml bloom ,prostě podle toho,v jaký fázi vývoje kytky sou..a na květu pak můžeš zlehka doplnit boostrem..


Ja nevim no, ale ja treba jeste u venkace pohnojil allmix biobizz grow asi 3ml/l a vytok mi meril fakt sileny cisla pritom kytky si nestezovali a EC metr mam novej, mam i kalibracni roztok a meri vpohode. Jednou jsem nameril i 5 EC a kytky pohoda. Poprvy jsem na to koukal jak blazen a nekde na netu jsem snad nasel clanek v cizim jazyce, ze se biobizz neda merit. Mam pocit ze samotnej allmix mi bez hnojek nameril zezacatku neco kolem dvojky a proto jsem teda nehnojil, ale pritom kytky vypadali, ze by si dali rict vic dusiku.

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 21-11-2012 v 17:20 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 1191

citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro
můj problém jaksi zapad ...
Poradí někdo ?


hele ono dat sem 3 listy taky není asi moc platne dek rostlinu napiš co do ni leješ a co vytejka a den v kterým se nachazí

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 21-11-2012 v 17:51 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 1192



zdar zahradníci.mam problém s flíčky na listech.Bojim že to bude nějaká listovka......Kyti žijou v bubláku homemade 30 den 12/12 -hnojim AH ---PH 5.8 luxus beze změn.EC podle genu solim co se dá --není známka přehnojení...kytky vedle v hlíně to nemaj.začíná to možná od středu rostliny vršky ani spodky chycený nejsou..jo a stříkám to Phytaminem cca 1x za 2 týdny.....

Old Post 26-11-2012 v 19:06 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 1193


....

Old Post 28-11-2012 v 21:36 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 1194

citace:
Původní příspěvek od iabek
Ahoj, mám kytky na 27. dnu květu pod 250w sodou (2-5 - Mazaři, 1 - asi euforka), hnojím plagron bloom, grow, enzymy a sugar royal. Ale děsně žloutnou listy. Rozhodně to není přelití. pH snad taky vpořádku, pokud teda není v háji pH metr...
Podle mě jde o přehnojení nebo nedostatek, ale za boha nemůžu přijít na to, o co se jedná. Přeminulý týden jsem zkoušel hnojky vysadit, vcelku bez reakce, tak jsem minulý týden v úterý na zkoušku zahnojil 3ml/l bloom kytku 2 a 3 nebo 4 (nojo, nevím no...) s tím, že jsem tam přidal 1ml/l grow složky a ve čtvrtek jsem stejne pohnojil i zbytek, přes víkend vyslchly a včera jsem dal 3ml/l bloom, 0,5ml/l grow plus enzymy 1ml/l a sugar 1ml/l.
Je pravda že 2 a 4 vypadají líp a jsou to ty kytky co jsem pohnojil dřív, takže možná šlo o nedostatek, jenže ostaní kytky mají listy mírně tužší, křahčí a pruhnuté dolů a občas spálený (?) konec. Ještě se na nich mohlo podepsat, že během začátku květu (kdy vlastně narostly ty žluté listy) jsem nemohl zajistit vyšší teploty a v noci to padalo pravidelně k 16°C (dík topenáři...). Teď je teplota stabilně mezi 20° - 23°C, vlhkost okolo 60%.

Díky za rady!


no mě to přijde jako doočíbijící deficit N. přidej papu s dusíkem, ale koncentraci zvyšuj opatrně

Old Post 28-11-2012 v 23:45 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobek
Nový Člen

Karma uživatele Bobek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 9  

Deficit ? Příspěvek č. 1195


Dobrý večer všemu growerstvu

Potřeboval bych takovou menší pomoc při určení problému, který postihl moje květiny.(Ano do Faqu jsem se podíval)
Bližší info :
zhruba 3,5 týdnu v květu
Hnojky : Bloei B´cuzz
Enzymy od AH
Bloom excellerator
poloviční dávky Grow taky od B´cuzz
Teplota : denní 20 C
noční 17 C
-čas od času se stane že teplota spadne pod 14, ale většinou to není na dlouho.

Rostou pod 1x1000W MH ( ač se MH nepoužívá na kytky v květu už jsem odjel pár kol s velice potěšujícími výsledky )

Mám takové podezření, že by se mohlo jednat o deficit fosforu, ale jist si tím nejsem.

Old Post 29-11-2012 v 01:03 AM
Bobek je offline   Profil uživatele Bobek   Find more posts by Bobek   Foto galerie člena Bobek   Click here to Send Bobek a Private Message   Add Bobek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobek
Nový Člen

Karma uživatele Bobek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1196


P ale mají jak v Bloei tak i excelerrator.
Tak nevím nevím.
Bohužel mám fotky jen dvou listu, ale ten samý problém se vyskytuje na více rostlinách - jak na horních tak i na dolních listech.

Old Post 29-11-2012 v 01:09 AM
Bobek je offline   Profil uživatele Bobek   Find more posts by Bobek   Foto galerie člena Bobek   Click here to Send Bobek a Private Message   Add Bobek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spekulant
Stálý Člen

Karma uživatele spekulant - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 51 

pls poraďte má to jeste cenu Příspěvek č. 1197



ČUs něco se pokazilo dá se stim něco dělat nekoukejte na to že sou spálený ale jak se větvej není to divný jako že spatne zastříhli.dik za cokoliv

Old Post 29-11-2012 v 14:39 PM
spekulant je offline   Profil uživatele spekulant   Find more posts by spekulant   Foto galerie člena spekulant   Click here to Send spekulant a Private Message   Add spekulant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 1198

Rostou ale pomalu ,maš tam asi málo vlhkosti + to asi je přelity + spatny pH , pak to takhle vypada . Orvi ty žluťáky a polomrtvy listy jestli je to prelity tak to nech vyschnout , jestli to máš suchy tak to prolej čistou vodou a pak to nech pořadně proschout , oni se rozjedou dej jim čas , Hlava

Old Post 29-11-2012 v 14:58 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1199

Pokud na slunění nečekají statnější jedinci, tak je nech být, vypadají, že se jim kořeny regenerují.

Old Post 29-11-2012 v 14:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 1200

Pokračujte zde : http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=66649

Old Post 29-11-2012 v 15:11 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 73 74 75  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9810010 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív