Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 50 51 52 53 54 »
Autor
Téma 
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 817

citace:
Původní příspěvek od BBlop
JJ. Dneska mi přišel půdní PH metr(Luxus za 350,- měří PH, vlhkost, teplotu substrátu a míru osvětlení) a naměřil jsem Ph 5. Což je na ganju kyselý. Myslel jsem si to. Myslím že má nedostatek P. Akorát teď nevím, jak rychle zvýšit PH. Dal jsem tam před 4 dny vápenec a nahoru to neleze. Nevíte někdo jak to udělat? Dík


Jestli máš na mysli dolomitický vápenec, tak ten se rozpouští dlouho. Proto ho taky vůbec nepoužívám - většinou zabere až ve chvíli, kdy mám jiný problém a pak napáchá škodu. Jedlá soda je rychlejší - používá se např. pro rychlou neutralizaci kyselin na popáleném těle.

Old Post 16-07-2012 v 17:11 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RebeldeWild
Nový Člen

Karma uživatele RebeldeWild - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 818

KOSMEJ: A co může být to moje ?? Taky nedostatek živin a nebo plíseň ? Díky za odpověď

Old Post 16-07-2012 v 17:36 PM
RebeldeWild je offline   Profil uživatele RebeldeWild   Find more posts by RebeldeWild   Foto galerie člena RebeldeWild   Click here to Send RebeldeWild a Private Message   Add RebeldeWild to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 819

řekne mi někdo co to může být s těma mýma žlutýma listama? viz příspěvěk č. 810.

Díky!

Old Post 16-07-2012 v 21:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

listy začali umierať cca 35.deň 12/12 Příspěvek č. 820



zdravím, vie mi niekto poradiť čo sa deje s mojou rastlinkou ? môj prvý indoor

je to Jack Herer od Fair Seeds ...má približne 115 dní od vyklíčenia z toho 35 dní na kvete

býva v 3,5 l kvetináči s univarzálnym substrátom na zelené rastliny s agroperlitom

hnojené do každej zálievky(3-4x za týždeň) 2,5ml BioBizz Grow + 2,5ml BioBizz Bloom do 0,5l vody

pH nikdy nemerané ani neupravované...

môže to byť teplom? ..mám v boxe skoro pravidelne 35°C ...ale do teraz s rastlinkou nebol žiadny problém ..okrem toho tepla no.. ale vzhľadom na podmienky v ktorých pestujem sa stým nič nedá zatiaľ robiť:/

..na pár paliciach mi začali schnúť a umierať spodné listy a postupne sa to šíri ďalej..substrát suchý nie je

vopred ďakujem za rady ľudkovia

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 18-07-2012 v 13:56 PM

Old Post 17-07-2012 v 09:07 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 821

citace:
Původní příspěvek od RebeldeWild
KOSMEJ: A co může být to moje ?? Taky nedostatek živin a nebo plíseň ? Díky za odpověď


Sorry, ale u tebe si nejsem jistý. U kolegy to byla klasika, se kterou mám zkušenosti. Ale kdybych si musel vasdit, tak bych taky hádal nějaký výživový problém - Fosfor, draslík???

Old Post 17-07-2012 v 09:29 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 822

a co ta moje kytka? strana 51, mam problem s proděravělími listy a světlými fleky na listech u palic ktery se tam ted objevili a přibívají...poradte prosím

Old Post 17-07-2012 v 10:14 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myshak
Nový Člen

Karma uživatele myshak - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 6  

prosím o pomoc s listy Příspěvek č. 823



mám ak 47 a nejaky no name a toto se mi objevilo v prubehu tydne a každým dnem kytky zloutnou vic a vic,hnojím plagronem ,hlína je pro pokojove rostliny.prikladam foto pro predstavu,budu moc rad za pomoc

Old Post 17-07-2012 v 14:51 PM
myshak je offline   Profil uživatele myshak   Find more posts by myshak   Foto galerie člena myshak   Click here to Send myshak a Private Message   Add myshak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myshak
Nový Člen

Karma uživatele myshak - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 824


prosím o pomoc kytky už jsou ve 3-4 tydnech kvetu

Old Post 17-07-2012 v 14:58 PM
myshak je offline   Profil uživatele myshak   Find more posts by myshak   Foto galerie člena myshak   Click here to Send myshak a Private Message   Add myshak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myshak
Nový Člen

Karma uživatele myshak - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 825



mám ak 47 a nejaky no name a toto se mi objevilo v prubehu tydne a každým dnem kytky zloutnou vic a vic,hnojím plagronem ,hlína je pro pokojove rostliny.prikladam foto pro predstavu,budu moc rad za pomoc

Old Post 17-07-2012 v 15:19 PM
myshak je offline   Profil uživatele myshak   Find more posts by myshak   Foto galerie člena myshak   Click here to Send myshak a Private Message   Add myshak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myshak
Nový Člen

Karma uživatele myshak - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 826

jo jinak to mám pod sodikem 400W

Old Post 17-07-2012 v 15:37 PM
myshak je offline   Profil uživatele myshak   Find more posts by myshak   Foto galerie člena myshak   Click here to Send myshak a Private Message   Add myshak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 827


ahoj vsem, mam takovy dotaz, kytka mi roste patym tydnem na balkone a na par listech se objevily takovy jakoby cesticky od slimaka, ale na balkone? Je to spis na spodnich listech, tak nevim, jestli se jichy kytka zbavuje, ale prijde mi to jako neco jiyho + vedle mam rajce a na vrchnim listu jsem nasel neco podobnyho...prikladam foto....predem diky za jakykoliv info

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 20-07-2012 v 08:13 AM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 828


Hoj, jukněte na moje listy... Zdá se mi, že prokroucení a zesvětlání listů je vysokým Ph, ale to mám 6.0 ±0.2. První zálivka byla ale vyšší, okolo 7.0. Myslíte, že by to mohlo být něčím jiným? Dík za info

Old Post 20-07-2012 v 08:37 AM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 829

citace:
Původní příspěvek od Spikec
ahoj vsem, mam takovy dotaz, kytka mi roste patym tydnem na balkone a na par listech se objevily takovy jakoby cesticky od slimaka, ale na balkone? Je to spis na spodnich listech, tak nevim, jestli se jichy kytka zbavuje, ale prijde mi to jako neco jiyho + vedle mam rajce a na vrchnim listu jsem nasel neco podobnyho...prikladam foto....predem diky za jakykoliv info


Kdybys jen trochu hledal, viz:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=64627

Vrtalka zahradni.

Old Post 20-07-2012 v 12:40 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 830

citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ


Kdybys jen trochu hledal, viz:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=64627

Vrtalka zahradni.


tyjo, snazim se vzdy nejdriv hledat, nejak jsem to prehlidnul, za to se omlouvam....kazdopadne dekuju moc

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 20-07-2012 v 14:01 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myshak
Nový Člen

Karma uživatele myshak - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 831



co myslíte že to je?

Old Post 21-07-2012 v 08:08 AM
myshak je offline   Profil uživatele myshak   Find more posts by myshak   Foto galerie člena myshak   Click here to Send myshak a Private Message   Add myshak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nekrózní špičky, žluté okraje listů Příspěvek č. 832



Zdravím Vás,

špičky listů schnou a kroutí se nahoru, okraje listů žloutnou (fotografie 01).

Na listech se objevují žluté skvrny (foto 02).

Čím to může být?

Old Post 21-07-2012 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 50 51 52 53 54 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7976530 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív