Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ganja a sex
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 129

loex-seš primitiv ty si o sobě docela myslíš co? Sou i lidi, kterejm nezáleží na kráse vnější tolik jako na kráse vnitřní...Skoro každej je takovej, někdo na to přijde dřív, někdo později. Kdyť si užívej, dokud můžeš, až po tobě bude chtít maminka vnoučátka, pak budeš muset vybírat s rozmyslem, do tý doby můžeš klidně šmajdat s krásnejma a klidně i uplně blbejma holkama(krásná a inteligentní se často nevidí-taky nejsem krásná

Old Post 22-11-2004 v 16:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 130

jo celkem jo a mám na to právo...tohle je spíš otázka toho věku.. je mi jasný že si třeba ve dvaceti uvědomím že potřebuju někoho kdo mi porozumí i ted mi dochází že některý ač hezký holky sou naprosto na howno kvůli tomu že v bedně nic nemaj..to se zas neboj že mi záleží jen na vzhledu ale prostě v pubertě ve který ted sem si mozek usmyslí že to chce hezký děti a hledá hezkou holku protože se domnívá že když bude hezká holka tak bude hezký dítě...jenže v tý době kdy tenhle mechanizmus se zrodil nebyli manželství atd tudíš se nepočítalo s tím, že by se měl soustředit na něco jinýho než na krásu...díky za primitiva

Old Post 22-11-2004 v 17:13 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 131

to bya jen provokace, tak se hned neurážej já bych spíš řekla, že hezká holka je taková tvoje vizitka na veřejnosti, mimo to, že tě přitahuje mnohem víc než nějaká šeredka... Proč si to neužít, když ti to vyhovaje. Jestli mam bejt upřímná, občas nás oba mrzí, že sme si to víc neužili, ale když nám spolu bylo (a je) dobře, tak proč hledat někoho jinýho. Vono to prostě někdy přijde. Někdy až moc brzo, někdy hodně pozdě a někdy taky vůbec, hlavně, že ti to vyhovuje tak jak to je

Old Post 22-11-2004 v 19:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 132

to wood: koukám že si dost rejpawá nic we zlým jen mě to tak napadlo. A ta vizitka to je jako bys sama mluvila o holkách jako o věcech. Teď je tu semnou jedna a tý se to moc nepáčí. Ale jak píšu nic proti je to fajn
Auu te´d sem dostal ťafku.
Sorry nejni to k tématu

Old Post 23-11-2004 v 13:49 PM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 133

nemluvim o holkách jako o věcech, doufám, to bych asi ponižovala i sama sebe. Rejpavá sem, občas, občas mě k tomu někdo zatlačí. Ale loeX je stejně starej jako brácha, já ty kluky pak beru tak trochu jinak, prostě jako puberťáky...sám to přiznal...teď nerejpu

Old Post 23-11-2004 v 13:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
,,Stick''
Nový Člen

Karma uživatele ,,Stick'' - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 134

Ganja je přírodní afrodiziakum už staří astékové to věděli a nechtěli to nikomu říct a taky dobře udělali. Moje přítelkyně říká že když si dá šluka tak ji to víc baví nebo tak něco

Old Post 23-11-2004 v 14:03 PM
,,Stick'' je offline   Profil uživatele ,,Stick''   Find more posts by ,,Stick''   Foto galerie člena ,,Stick''   Click here to Send ,,Stick'' a Private Message   Add ,,Stick'' to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 135

OK OK
když už je tu to téma tak skoušeliste něgdy hulit w bublinkový vaně pít šampaňský s jahodama a mít tam svojí friend?

Old Post 23-11-2004 v 14:03 PM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 136

nemáme bublinkovou vanu,šampaňský nesnášíme a doma nekouříme takže fakt nevim

Old Post 23-11-2004 v 14:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 137

škoda tak si zajeďte do hotelu lásky na wejkend a uwidíš že nebudeš chtít nic jinýho.

Old Post 23-11-2004 v 14:18 PM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 138

Belial-to mi rodinná situace neumožňuje

Old Post 25-11-2004 v 07:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 139

Sex je fajn.Kdyz jsem zcadenej i muj kamos vydrzi dyl

Old Post 25-11-2004 v 07:57 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 140

Myslim kamose jako toho MYHO kamose kteryho mam porad u sebe

Old Post 25-11-2004 v 07:59 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 141

se nam tu ten grower nejak rozjizdi....

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Old Post 29-11-2004 v 20:56 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 142

Citace sticka...Ganja je přírodní afrodiziakum už staří astékové to věděli a nechtěli to nikomu říct a taky dobře udělali. Moje přítelkyně říká že když si dá šluka tak ji to víc baví nebo tak něco

A neni to proto, ze je tak zcazena, ze si mysli, ze si nekdo jinej

Ne sorry...pouze jouk, kterym bych chtel uvest i druhou stranku, co kdyz se zcadis tak, ze jen jak puk cucis a nemas zrovna naladu aby ti negdo funel do ouska Milaaaasku
mno uz se mi to take stalo, na necem se zaseknes a je to
Nemusito jeste znamenat, ze se prekouris do vykydla....

Jinak predstava Rastafarianskeho nebe z krasnejma dredatejma andelskejma slecnama balicima pekelne speky........ FANTAAAAZIE

Old Post 22-01-2005 v 19:32 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 143

hellboy tá posledná veta sa ty vydarila k+ práve som si to predstavil

a idem na záchod ....samo že len

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 22-01-2005 v 19:36 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mýval
Nový Člen

Karma uživatele mýval - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 144

super téma, jsem tady sice novej, ale podbný účinky jsem už taky vyzkoušel. Máte někdo zkušennosti, která odrůda má afrodisiakální účinky nejlepší? třeba to bude zajímat víc lidí :-)))

Old Post 25-01-2005 v 17:51 PM
mýval je offline   Profil uživatele mýval   Find more posts by mýval   Foto galerie člena mýval   Click here to Send mýval a Private Message   Add mýval to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - Ganja Pexeso - 21 odpovědí
05-05-2009 - Ganja a net - 17 odpovědí
24-02-2009 - Ganja vs Sliny - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1993660 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív