Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 129

Kurva já chci šalvěj...kde se to dá sehnat????

Old Post 06-03-2004 v 17:47 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Pohodička Příspěvek č. 130

Já už pálim taky tak 2 - 3 brka denně, o víkendu i víc. A teď co s tim? No jasně že nic. Peace :-)))))

Old Post 08-03-2004 v 14:27 PM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 131

Já hulím, když je chut. Buhužel a bohu dít je to často :-)))))

Old Post 12-03-2004 v 11:27 AM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 132

Ja hulim skoro kazdy den, zalezi od toho aka je nalada, kolko je povinnosti,... Po urode je to rano na obed a vecer. Obcas vsak zahajim nejaku tu ocistovaciu pauzu.

Old Post 25-03-2004 v 11:19 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marthas
Nový Člen

Karma uživatele Marthas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 133

poslední dva roky everyday někdy třeba 2 gesa holandu jindy 5, to je různý.A teď mám hrozný dluhy a všichni mi říkaj, že mi to leze na mozek. Tak sem začal pěstovat pro vlastní potřebu abych ušetřil

Old Post 14-06-2004 v 20:04 PM
Marthas je offline   Profil uživatele Marthas   Find more posts by Marthas   Foto galerie člena Marthas   Click here to Send Marthas a Private Message   Add Marthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 134

max jednou tydne (v podneli zacnu v nedelu koncim) (((-:

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 14-06-2004 v 20:34 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 135

den co den ..... abych řekl pravdu potřeboval bych trochu vysadit ale co člověk zmůže

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 14-06-2004 v 20:59 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 136

[účet odstraněn]

Old Post 17-06-2004 v 15:07 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Robie
Stálý Člen

Karma uživatele Robie - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 137

no já taky jedu every day, ale už mě začíná srát, že sem vlastně pořád zkouřenej jak prase i když nehulim, víte co tim myslim?? určitě jo :-) a pak když si dám špek tak ten rozdíl ani neni tak markantní jak kdybych hulil jednou za život....no a jak už tady někdo řek, nebaví mě řešit věci, který mě prostě nebaví...když mě něco nebaví a neni bezpodmínečně nutný, abych to dál dělal(řešil atd..), tak se na to vyseru :-))a zjistil sem, že sem už docela vymazanej a tak si řikám, dám si přestávku, no ale jak tak na to koukám za chvíli sou tu prázdniny...tak nic no, musim to spíš rozhulit :-)

Old Post 17-06-2004 v 16:38 PM
Robie je offline   Profil uživatele Robie   Find more posts by Robie   Foto galerie člena Robie   Click here to Send Robie a Private Message   Add Robie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 138

Já jsem v půlce loňskýho roku hulil 2-8 jointů denně po 5 měsíců, a nějak mě nepřišlo že by mě to lezlo na mozek, všechno jsem v pohodě stíhal ( to jsem chodil do čtvťáku) a loni vo prázdnidnách když jsem byl s kámošem na 8 dní v Amstru tak tam jsme hulili na hranici bezvědomí a taky v poho (až na ty hranice a kontrolu :-°))

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 17-06-2004 v 17:07 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 139

Ja podla toho kolko je konopy.Ked je tak hulim aj každy den a ked neni tak nehulim aj dva tyždne.Hulim podla toho či ma niekto pozve na špeka alebo ked si niečo kupim,lebo moja uroda sa už minula

Old Post 19-06-2004 v 11:52 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spiro
Nový Člen

Karma uživatele spiro - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 140

ja hulim kazdy den, ale uroda dosla, keby u nas ganja nebola tak lacne tak som davno v hajzlu...u nas staci 20Sk a som uplne mimo

Old Post 20-06-2004 v 16:02 PM
spiro je offline   Profil uživatele spiro   Find more posts by spiro   Foto galerie člena spiro   Click here to Send spiro a Private Message   Add spiro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 141

No byli doby kdy jsem čadil jednou za týden a myslel jsem jakej jsem feťák dnes když si dávám ráno, dopoledne, na oběd, odpoledne aspoň 2x a večer pro jistotu taky si naopak namlouvám jak jsem na tom ještě dobře a že ostatní určitě hulijou ještě víc ))) :-D

Im-2Pac

Old Post 20-06-2004 v 21:05 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 142

donnyfinal Im-2Pac neco na tom bude....

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 20-06-2004 v 22:17 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 143

taky souhlasim, hulit se musí

Old Post 24-06-2004 v 10:54 AM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chláma
Nový Člen

Karma uživatele Chláma - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 144

Hulím pořád když mám co, ale pak chodím každej den domů rozbitej.... Ale ráno jak se vyspím tak mám zase čistou hlavu a můžu valit zase vesele dál.

Old Post 24-06-2004 v 11:22 AM
Chláma je offline   Profil uživatele Chláma   Find more posts by Chláma   Foto galerie člena Chláma   Click here to Send Chláma a Private Message   Add Chláma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3707170 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív