Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Rejnold
Stálý Člen

Karma uživatele Rejnold - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 129


cau te lidi nevite cim by mohl byt tohle??substrat mam ze zahradnictvi + perlit,jinak je 12den na kvetu,udelalo se mi to na jednom velkym liste takle znacne jinak mi akorat ty spodni mensi zloutnou.... "jakoby na ne nekdo sypal zluty jemny prasek.... hnojky puzivam od plagronu (bloom,grow,phytamin) ph sem meril NEJAKYM BEN TEST PUDNI a to mi vychazelo podle zbarveni voddy a nastupnici okolo 6,5 ec nemerim.....

Old Post 24-09-2010 v 09:41 AM
Rejnold je offline   Profil uživatele Rejnold   Find more posts by Rejnold   Foto galerie člena Rejnold   Click here to Send Rejnold a Private Message   Add Rejnold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 130

Zdravím všechny growery! Před 2 měsíci jsem rozjel můj první grow, vše bez problému až do včerejšího dne. Projel jsem všechny možný thready, strávil tu pár hodin a nejlepší řešení bude sem hodit fotky, protože každému radíte nějak jinak :-)

Foto jsme nahrál na imgshack, doufám že to ničemu nevadí:

http://img525.imageshack.us/i/dsc00239g.jpg/
http://img215.imageshack.us/i/dsc00240zv.jpg/
http://img821.imageshack.us/i/dsc00241ek.jpg/
http://img707.imageshack.us/i/dsc00242bt.jpg/

Pěstuju v substrátu pro pelargonie + perlit, zalévám ráno a večer přiměřeným množstvím vody, PH 6,8 (měřeno před chvílí), hnojivo Plagron alga grow, indoor pod lampama, občas je nechám za střešním oknem svítit na ně sluníčko + hezky na ně také fouká.

Nasadil jsem 3 rostlinky, 2 ze 3 jsou "napadené" a po 14 dnech jsem nasadil další 2(celkem 5), ty jsou zatím ok. Mám je všechny vedle sebe. Pokud by mi někdo poradil co s tím, byl bych vděčný :-) Díky

Naposledy upravil Mystery 24-09-2010 v 11:46 AM

Old Post 24-09-2010 v 11:24 AM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 131





Vem si lupu a podivej se jestli ti tam něco po těch listech neběhá i zespodu , nejsou tam nějaky pavučinky ?? Vypada to na svilušky ale nechci tě strašit ,jakou tam máš vlhkost ??.... tak se pořadne podivej a dej vědet ,cau Hlava


citace:
Původní příspěvek od Rejnold
cau te lidi nevite cim by mohl byt tohle??substrat mam ze zahradnictvi + perlit,jinak je 12den na kvetu,udelalo se mi to na jednom velkym liste takle znacne jinak mi akorat ty spodni mensi zloutnou.... "jakoby na ne nekdo sypal zluty jemny prasek.... hnojky puzivam od plagronu (bloom,grow,phytamin) ph sem meril NEJAKYM BEN TEST PUDNI a to mi vychazelo podle zbarveni voddy a nastupnici okolo 6,5 ec nemerim.....


Zkus to jeste vyfotit lépe a vyblejskni ten list a tu kytku pokud možno větši čast , dik

Old Post 24-09-2010 v 15:44 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 132

citace:
[i]Původní příspěvek od Hlava


Ahoj, díky za odpověď, prozkoumal jsem pár listů lupou a nikde žádná známka po obyvatelích. Jen tečky, které vypadají, jako uschlé části listu. Navíc rostlinky mám vedle ostatních, které jsou v pořádku, takže pokud by tam byli svilušky, či jiní škůdci, objevilo by se to nejspíše i na nich. Vlhkost nemám jak změřit, bohužel.

Old Post 24-09-2010 v 18:29 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Dotaz Opět v pasti, strakaté listy Příspěvek č. 133


Čau ahoj,
po minulém problému se žlutými a zkroucenými listy, které byly pravděpodobně způsobeny přehnojením a špatným větraním, mě postihly svilušky. Ty jsem snad vyřešil tabákovým vytažkem a dnes provedeným postřikem přípravkem AGRION DELTA.
Aktuálně mi tíží nový problém, a to že, některé listy flekatí velice zvlaštním způsobem. Na G jsem hledal, ale asi špatně. Prosím zkušené growery o určení problému, a návrh řešení. Nevím proč můj první grow musí tak klopýtat

SETUP
Plug and grow: 200W

teplota den: 20-22°
teplota noc: 20°
relativní vlkhkost vzduchu: 50-60 %

médium: Batmix (plagron)

Odtah (nad zářivkou) ventilatorem do potrubí 100m3/h
ofuk ventilator 20W

Old Post 24-09-2010 v 19:20 PM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 134


normální matkárna,trubice/to samý i na květu/hlína,canna Terra Grow,vlhkost 80+,teplota ok,odtah 2OOm3 do pokoje,normální zálivka,ofuk 4Ocm,zkouším už dlouho měnit pH od 6-6.5,2 násobek hnojek ale nemužu se toho zbavit.předevčírem sem přesadil ,nic.list zežloutne,při dotyku opadá,dělaj se fleky a schne.nejvíc spodní malý výrustky.pH metr kalibruju a pro sychr i kapkama kontroluju jestli nelže...horní nový výhonky ok,bez škudce,preventivní postřik Omite+Biool
dělaj to všechny modely bez ohledu na stáří
Enzymy nepoužívám-1/ se mě zkazily 2/ jak vynechám jednu zálivku s hnojem je to ještě horší
Podezření na kohotkovku

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 24-09-2010 v 23:06 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 135

citace:
Původní příspěvek od WERD
normální matkárna,trubice/to samý i na květu/hlína,canna Terra Grow,vlhkost 80+,teplota ok,odtah 2OOm3 do pokoje,normální zálivka,ofuk 4Ocm,zkouším už dlouho měnit pH od 6-6.5,2 násobek hnojek ale nemužu se toho zbavit.předevčírem sem přesadil ,nic.list zežloutne,při dotyku opadá,dělaj se fleky a schne.nejvíc spodní malý výrustky.pH metr kalibruju a pro sychr i kapkama kontroluju jestli nelže...horní nový výhonky ok,bez škudce,preventivní postřik Omite+Biool
dělaj to všechny modely bez ohledu na stáří
Enzymy nepoužívám-1/ se mě zkazily 2/ jak vynechám jednu zálivku s hnojem je to ještě horší
Podezření na kohotkovku


zdar

tohle vypada jako ze tam mas nejakou plisen\ hnilobu. Tak mi prijdou ty listy - takove vybledle, nezdrave s nepravidelnyma skvrnama...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 24-09-2010 v 23:58 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 136

ze začátku to vypadá na dusík...žlutý listí,povadlí a až pak se projeví to usychání death listu..otázka jestli to je tím důsledkem nebo až shodou okolností na postiženým místě...denně opadá min 1O listu tak už toho na 1-2 letých maminách moc nezbývá.s tímhle kolem sem se už rozloučil.spíš mě jde o to čemu se vyvarovat?špatný ofuk?velka vlhkost?něco v hlíně?...to mě žere že nevím proč...

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 25-09-2010 v 00:07 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 137

Tipnul bych si nějakou listovou plíseň.

Old Post 25-09-2010 v 08:23 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rejnold
Stálý Člen

Karma uživatele Rejnold - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 138


tady mam jeste o trochu liip vyfoceny ty mista fotak ztm nemam....

Old Post 25-09-2010 v 09:14 AM
Rejnold je offline   Profil uživatele Rejnold   Find more posts by Rejnold   Foto galerie člena Rejnold   Click here to Send Rejnold a Private Message   Add Rejnold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rejnold
Stálý Člen

Karma uživatele Rejnold - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 139


zde duhe foto,na to prvnim jsou videt tmave zlute fleky as do hneda na spodnich listech je jakoby zluty prasek....nevite co to muze byt?? mam to v zahradnickym substratu+ perlit hnojim alga bloom 5ml/L + phytamin 1x tydne...nejvic to odnaseji ty spodni listy....

Old Post 25-09-2010 v 09:17 AM
Rejnold je offline   Profil uživatele Rejnold   Find more posts by Rejnold   Foto galerie člena Rejnold   Click here to Send Rejnold a Private Message   Add Rejnold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 140

Problém bude ten zahradnický substrát, zřejmě špatné Ph, a dost pravděpodobně se vyskytnou i nějací škůdci. Tyhle substráty jsou plný škůdců.

Old Post 25-09-2010 v 10:28 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 141

citace:
Původní příspěvek od Rejnold
zde duhe foto,na to prvnim jsou videt tmave zlute fleky as do hneda na spodnich listech je jakoby zluty prasek....nevite co to muze byt?? mam to v zahradnickym substratu+ perlit hnojim alga bloom 5ml/L + phytamin 1x tydne...nejvic to odnaseji ty spodni listy....


zdar

ten bily prasek by mohlo byt padli. Jinak ty listy vypadaji ze maji deficit vapniku. jake mas ph hliny a zalivky ??

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 25-09-2010 v 12:59 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 142



Ahoj rad bych poradil znamemu...ale sam poradne nevim myslite ze to ma prehnojene nebo nedostatek hnojiv?A jak by tomu mohl jeste pomoct??pokud se da? Hnoji myslim BioBizz grow a BCuzz PK 13-14 dle navodu zaleva tak kazdy tyden 2x ma to asi jako drip. Substrat hlina + kokos.Dik za radu...vic info kdyztak sezenu

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 25-09-2010 v 19:44 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 143



jeste nejake foto treba

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 25-09-2010 v 19:50 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rejnold
Stálý Člen

Karma uživatele Rejnold - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 144



zde jsou vyfocene fotakem ty listy tak jestli mi nekdo upresni co to muze byt moc diky

Old Post 25-09-2010 v 21:30 PM
Rejnold je offline   Profil uživatele Rejnold   Find more posts by Rejnold   Foto galerie člena Rejnold   Click here to Send Rejnold a Private Message   Add Rejnold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9058940 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív