Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2009 by Teeny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Obecné Outdoor 2009 by Teeny Příspěvek č. 1

Tak Vás všechny vítám u mého dalšího venkovního pokusu snad se letos více zadaří a něco vyroste

Letošní genetika (seeds):
Tak 10.4.2009 mi přišla semena od banky Mr.Nice vřele ji všem doporučuji velice se mi líbí jejich genetika tak snad se podaří a něco snad vypěstuji alespoň vzdáleně podobné těm jejich jinak přišla krásně zabalena byl sem velice překvapen jelikož jsem prvně objednával fakt paráda tak snad nic nepodělám.Jinak objednal sem si:
Critical Mass a Early Queen.Hned Druhý den sem je dal klíčit CM byla do 24h krásně vyklíčené EQ to trvalo o den více ale taky krása. Jelikož letos pojedu i prvně ze semen tak sem rad že jich je tolik rozhodl jsem se že zkusím více metod klíčení ( první klasika nenaklíčená semena do zahradnického substrátu který jsem si namíchal s perlitem a kompostem a zaléval, pak druhý na navlhčeném ubrousku a když ukázaly klíček tak šup opět půl do hlíny a půl do RW kostek přeci jen chci si to zkusit všechno takže uvidíme které bude nejlepší ) a jak to dopadlo? Zajímavé nenaklíčená semena se nějak nechytla hrůza a děs, naklíčená a poté dána do hlíny se chytla v pohodě a ta naklíčená a vložena do RW kostek zatím super takže pro příště mám již jasno

No a nějaké ty klony:
Zatím jen v jednání teda objednané 2x Orange Bud a 2x White Russian tak doufám že něco dopadne.

Jinak lokalita se nemění teda zatím ale co není muže být

Hnojivo: zatím se nemohu rozhodnout ale něco určitě bude (možná plagron) tož musím myslet na cenu

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 17-04-2009 v 11:49 AM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 2






Tak sem dám nějaké to foto snad se mi to podaří jelikož sem na jiném PC než mém.
1,2,3 fotky jak mi to přišlo zabalene
4,5 jak nám to už pomalu roste je vidět že z těch květníků se jim moc nechtělo

Ale semen je zatím pořád dost tak eště asi dám pár klíčit

outdoor 2008 outdoor 2009

Naposledy upravil Pan Teeny 17-04-2009 v 17:06 PM

Old Post 17-04-2009 v 16:55 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 3

Zdar taky jedu tento rok genetiku od Mr. Nice je to NL5 Haze x A/Skunk z limitovane edice objednano přímo od Shantibaby. Mužu se zeptat od kohos objednával. Mě seeds přišli v tomto obalu:

Old Post 21-04-2009 v 06:36 AM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 4

Zdar taky letos jedu genetiku od Mr. Nice, je to NL5 Haze x A/Skunk z limitovane edice, objednával sem přímo od Shantibaby. Akorat mě tech 20 seeds došlo v trochu jinym obalu :
Tak at se dari.

http://img23.imageshack.us/my.php?image=6747a.jpg
http://img8.imageshack.us/my.php?image=6746j.jpg

Naposledy upravil GhostFace 21-04-2009 v 06:58 AM

Old Post 21-04-2009 v 06:50 AM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 5

Taky jsem objednával přímo od Shantibaby a přišlo to takto zabaleno…to tvé si říkám že asi když je to limitovaná edice tak bude i obal třeba jinej….ať se ti daří měj se

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 21-04-2009 v 09:41 AM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

zdarek ja letos jedu critical mass x NL budu sledovat tak at se daří

Old Post 24-04-2009 v 00:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 7






Neboj neboj taky tě sleduji aero1
Jinak aktuálně jsem je již všechny přesadil do zakoupené zeminy doufal sem že mi naši koupí substrát pro kaktusy ale nakonec nějaký obyčejný substrát s pH 5-6,5 tak uvidíme ve finále ho budu stejně míchat ještě s obyčejnou hlínou, kompostem a perlitem.Ty co byly již od samého začátku v substrátu tak vylétly takže sou pěkně dlouhé no ale co se dá dělat nebudu je nijak podpírat jen ať se snažej a sílej stejně je pak zahrabu po krk do země o víkend což sem doma tak jim dopřávám sluníčka pěkně venku ale když sem na koleji tak sou jen za oknem kde svítí sluníčko tak 4 hodinky což moc není ale co se dá dělat bohužel nechci je dávat ven když jsou tu ráno jen 2 stupně.V RW kostkách mi začali nevím proč hnědnout špičky kořínků tak doufám že jim přesazení již neublíží a pěkně pojedou.Pomalu si chci připravovat nějaké květníky jelikož chci letos vypěstovat kvítka jen tak +-80 - 90cm bohužel nemohu více a taky bych chtěl pár kytek nechat bez zaštípnutí aby byl pěkný centrál (přihazuji ilustrační foto jak bych chtěl aby to vypadalo hehe ale to asi nedopadne je to CM) takže přemýšlím nad květníky 10l-20l co myslíte jakou velikost použít aby to moc neletělo ale zas aby to nebylo nijak řídké a jakoby polochcíplé???Má někdo zkušenosti.Dík moc všem za pozornost a K.Bohužel příští víkend nebudu doma tak to snad vše přežije a přihlásím se až ten další.Tak se mějte a ať se všem daří

outdoor 2008 outdoor 2009

Naposledy upravil Pan Teeny 25-04-2009 v 19:24 PM

Old Post 25-04-2009 v 19:11 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8





A dáme ještě nějaké to foto

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 25-04-2009 v 19:18 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 9

Tak sem se jen chtel optat odborniku kteri nekoukaji pouze na fotky ale trochu ctou co by kdo doporucil na prispevek c.7 s tema kvetnikama?? Dik moc rad bych si je uz zacal shanet

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 04-05-2009 v 22:31 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zn.Stav-Dobry
Stálý Člen

Karma uživatele Zn.Stav-Dobry - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zn.Stav-Dobry - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10

Květníkem neomezovat velikost rostlin. Můžeš zastřihávat, lámat, ohýbat, přivazovat.... ale když jim dáš malej květník, tak budou nahovno. Pokud si je chtěl menší, měl si sázet až o prázdninách.

Old Post 05-05-2009 v 07:38 AM
Zn.Stav-Dobry je offline   Profil uživatele Zn.Stav-Dobry   Find more posts by Zn.Stav-Dobry   Foto galerie člena Zn.Stav-Dobry   Click here to Send Zn.Stav-Dobry a Private Message   Add Zn.Stav-Dobry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 11





Taky sem si říkal že jsem udělal chybu že jsem sadil již tak brzo příště to již nechám na pozdější dobu.Říkám si jestli by stačily květníky něco jako kýbl těch 10-15l. Jinak co jsem nebyl 2 týdny doma tak mě čekalo zděšení při příchodu do pokoje mě uzemnila krásná vůně nečekal sem jak budou mršky už vonět jenže co sem moc nechtěl tak se stalo vytáhly se jak ďas tak sem je dnes frknul ven no vítr jim dává pěknou sodu většina si polehala no nevadí uvidíme jak se poperou a jak zesílí.Ale co mě zajímá jsou asi tak 20cm velké a mají 3 patra teda jak které tak si říkám jestli je pak mám zahrabat třeba po to první patérko nebo je mam říznout ten vršek a pokusit se udělat řízečky a ten pahejlek který zůstane bych pak nechal pokud by se chytly ty řízky nakvést ať znám pohlaví což?? Poradí někdo??

Přikládám foto už si pomalu začínám i tipovat co budou samci je tam vidět celkem rozdíl ve výšce.

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 08-05-2009 v 13:16 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 12



A tady je jeden řízeček OB kterej mám na koleji

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 08-05-2009 v 13:23 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 13

Ahoj všem tak sem si konečně koupil tento týden hnojky koupil sem si BioBizz bio-grow tak sem na něj velice zvědavý dávkování je 2-4ml na litr a tak se chci optat někoho kdo má zkušenosti s touhle hnojkou jaké dává množství na start a pak dál kolik zvladnou?? Říkám si že bych dal ty 2ml ale možná to je i moc no nechám si rád poradit.Holky maj tak 4 patra ale už by si něco daly zítra sem hodím nějaké to foto dnes sem to nezvládl…tak děkuji za rady a ať se daří.

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 16-05-2009 v 20:46 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 14

V roce 07 sem s bio growem docela experimentoval a vim ze 10ml/l zvladly dva mesice stary rostliny... mladsim se to nelibilo


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 16-05-2009 v 21:01 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 15

Pan Teeny:
Já dávám min. 5-6 ml/L a zvládnou už to v pohodě i kytičky tvojí velikosti. Ať se daří .

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 17-05-2009 v 09:17 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 16






Tak jsem zatím moc neriskoval abych si to hned nepodělal ale dík moc za rady dal jsem jen 3ml na 1,5l příště přidám jinak došlo dnes na přesazení zatím jen pár další půjdou příště musím sehnat další zeminu a květníky tak snad to zvládnou jinak dal jsem po 3 do těch velkých kýblů a po 1 do normál květníků...3 jelikož sem si vzal příklad od zdejších pěstitelů a počítám že tam budou samci...a ani je nechci zaštipovat

tak a zde je foto

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 17-05-2009 v 20:39 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
01-10-2019 - Outdoor 2019 Sweetseeds - 2 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6168190 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív