Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » I. Outdoor 09, 4x Noname
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Obecné I. Outdoor 09, 4x Noname Příspěvek č. 1






Tak, je tu muj první grow.

Trochu jsem otálel se založením tohoto tématu, ale nakonec sem se k tomu dokopal. Pozdě ale přece.

Genetika:
4x Noname semínka

Hnojivo:
Kristalon růst a květ.

Zatím to mám doma na zahrádce v květináčích, ale co nejdřív to chci přesadit někam do země.

Moc toho o pěstování nevim tak bych uvítal nějaké rady. Díky.

Old Post 03-07-2009 v 13:23 PM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 2






Nejnovější fota,

Naposledy upravil Bazi 03-07-2009 v 19:18 PM

Old Post 03-07-2009 v 13:47 PM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green man
Stálý Člen

Karma uživatele green man - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 3

no ak to chces presadzat do zeme tak staci vykopat 40 cm jamu do ktorej das verry good zeminu a odrezes dno z kochlika a jednoducho postavys na tu goood zeminu a nech počuješ travu rast

Old Post 03-07-2009 v 18:08 PM
green man je offline   Profil uživatele green man   Find more posts by green man   Foto galerie člena green man   Click here to Send green man a Private Message   Add green man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4






Zdravim všechny, po měsíci kdy mám konečně nový foťák můžu zaktualizovat toto téma.
Z jedné (té nejvyší kytky) se stal samec tak sem ho musel odstranit.
Všechny kytky už jsou v zemi, 2 na zahradce a 1 v kukuřičnym poli.
Hnojím to jenom krystalon plod a květ.

No ale problémy mi dělá hlavně ta kytka u zdi, je strašně listnatá, stříhání nepomáhá, a ještě nezačala hazet ani palice, nevím si s ní moc rady.

Old Post 15-08-2009 v 11:07 AM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5


pokus o makro

Old Post 15-08-2009 v 11:17 AM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PL3V3L
Stálý Člen

Karma uživatele PL3V3L - 78% PěstitelskáKarma uživatele PL3V3L - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 6

Nee, listy nestříhat, ta kytka u zdi vypadá ze všech nejlíp...A to, že nemá palice eště není nic divnýho, mě taky eště 2 kytky nekvetou....peace on u

"I think pot should be legal. I don't smoke it, but I like the smell of it."

Jack Herer - bio
Kompost+Zahrada 09
Beseda u Bigbítu

Old Post 15-08-2009 v 13:02 PM
PL3V3L je offline   Profil uživatele PL3V3L   Find more posts by PL3V3L   Foto galerie člena PL3V3L   Click here to Send PL3V3L a Private Message   Add PL3V3L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7

Jo já vim že se nemaj stříhat, ale de mi o to že sluníčko zdaleka neprosvití celou kytku jak je hustá.

Old Post 15-08-2009 v 13:16 PM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PL3V3L
Stálý Člen

Karma uživatele PL3V3L - 78% PěstitelskáKarma uživatele PL3V3L - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 8

nech to tak, když ustříhneš jeden list tak ztratí kytka jeden organ na vyrobu energie, kuli tomu aby svítilo na druhej list kterej je schovanej takže je to k ničemu, když už zastříhávat tak až to bude mít pálky ty listy na který nesvítí...

"I think pot should be legal. I don't smoke it, but I like the smell of it."

Jack Herer - bio
Kompost+Zahrada 09
Beseda u Bigbítu

Old Post 15-08-2009 v 13:33 PM
PL3V3L je offline   Profil uživatele PL3V3L   Find more posts by PL3V3L   Foto galerie člena PL3V3L   Click here to Send PL3V3L a Private Message   Add PL3V3L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 9






Tak sem se včera konečně dostal ke své kytce v poli a byl jsem mile překvapen, začaly dost dobře narůstat palice. Jen se bojim aby se mi nezlámaly ty větve až to proroste. Tahle kytka byla zaštípaná jen ze začátku, pak když sem ji z květináče přesadil do pole tak sem jí asi měsíc hledal, nepamatoval jsem si kam sem ji zasadil.

No ta druhá kytička doma má docela zvláštní tvar, mam ji na blbym místě a sluníčko tam svítí jen z půlky, ale palice narůstají pěkně.

A ta třetí u zdi stále nabírá na objemu a stále nekvete.

Hnojim stále krystalonem a občas přilévám slepičák.

Old Post 28-08-2009 v 10:55 AM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10






Tak sem se konečně dokopal k tomu abych vyfotil svoje kytí a zaktualizoval to tady.

Přináším jen fota ze zahrádky, třetí kytičku co mám v poli ještě dnes nafotím, ale až odpoledne.

No tahle první kytka co je u kůlny už moc nehoustne, slunéčko tam svítí minimálně, a už se asi pomalu blíží její konec.

Za to kytka u zdi už pěkně vyrazila do palic. Pořád vyštípávám listy.

Old Post 21-09-2009 v 10:39 AM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 11



Tak už mam vyfocenou i kytičku z kukuričnyho pole, ale byla už bohužel tma a nepovedlo se mi vyfotit makro.
Asi před týdnem sme ji museli uvázat protože při větru se dost ohýbala a báli sme se aby se salámy neulámaly.

Old Post 22-09-2009 v 18:13 PM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12



Tak už sem se na tu kytku nemoh dívat a musel sem ji vytrhnout, bude zužitkována na léčebné ůčely.

No a zítra pude ven ta z pole, za chvíli budou zemědělci sklízet a nechci o ni přijít.


A do třetice všeho dobrého, kytka u zdi rozkvétá a houstne do krásy.
Pryskyřice tam je jak nas.áno.

Naposledy upravil Bazi 04-10-2009 v 12:49 PM

Old Post 04-10-2009 v 12:44 PM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13

Tak se stalo to čeho sem se tak trochu už delší dobu obával. Včera jsem šel sklízet kytku do pole, plně připraven, byl jsem odhodlán tomu věnovat celé dopoledne, ale bohužel jsem tak nemoh učinit neboť už někdo učinil nebo-li sklidil za mě. No není to žádná velká ztráta pro lidstvo ale pro mě jo. No rozhodně se pro příští rok vyvaruju několika věcem, které sem letos udělal blbě.

zasá*aný čórky

Old Post 06-10-2009 v 07:53 AM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazi
Nový Člen

Karma uživatele Bazi - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 14






Tak jsem ještě udělal poslední fota a kytka šla ven. Asi před týdnem se mi ulomila jedna prostřední větev, pršelo celej den a salámy se nasákly vodou. na první fotce je to vidět.

Byla těžká jako kráva skoro sem ji ani neunes.
No bude to pakárna to stříhání listů.

Naposledy upravil Bazi 23-10-2009 v 11:03 AM

Old Post 23-10-2009 v 10:53 AM
Bazi je offline   Profil uživatele Bazi   Find more posts by Bazi   Foto galerie člena Bazi   Click here to Send Bazi a Private Message   Add Bazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2017 - I. Outdoor 2016 - 22 odpovědí
17-11-2014 - Outdoor 2014 , 2x ChemdawgxNoname+dalsi - 19 odpovědí
05-03-2013 - 2010 OUTDOOR no name - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8116140 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív