Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 129

dva dny v úplný tmě můžou nahradit týden pravidelnýho přenášení.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 08-09-2006 v 13:09 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 130

Zdravim! Takže tady je takový short info......
Když jsem přijel po víkendu domu a zjistil, že mi stejně nikdo kytky nedával do chlívka (tma), tak jsem se rozhod, že zatemňování bojkotuju, protože jsem každouchvíli pryč a holky by z těch časovejch změn akorát zblbly. Jamajky už pěkně nádherně voněj a paličky solidně rostou. Obě SC už taky tvořej spoustu hodně bliznatejch paliček. Durga Mata je pořád půlžlutá,ale jak začíná kvést, tak bych řek že tmavne. ES se s bliznama docela dost fláká, ale zase má paličky v suverénně největší hustotě Počasí je u nás výborný a snad prej by mělo vydržet celý září, tak mu držim palce ať mu to vyjde Foto tomorow....
Čus

Old Post 11-09-2006 v 07:28 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 131










Tak tady jsou nějaký ty fotky. Dost mě deprimuje, že pořád kvetou spíš tak aby se neřeklo. Holt by to chtělo to zatemňování, ale když na to prostě ten čas nemam, tak musim zariskovat a nechta to tak.....

1. Malý SC












2. Malý SC jinak












3. Velký SC













4. Velký SC ze zhora















5. ES









6. DM













7. Jamajky








8. Makro palice jamajky











9. Makro palice jamajky jiný

Old Post 12-09-2006 v 10:04 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 132






Tak jsem včera přišel domu a čuměl jak tele na zmrzlou vodu, protože to počasí během dvou dnů kytky uplně změnilo!!!! Malý swiss crypto už má pěkný paličky a velky taky,takže odvolávam to z minule, že kvetou jen tak aby se neřeklo Dokonce i Durga Mata začala nádherně cukrovat (ze den na den). Jediný co pořád takový nějaký o ničem je Early Skunk. Udělal jsem fotky paliček od všech kytek (mimo jamajek, který jsou v minulim příspěvku), tak na to mrkněte, protože hlavně malý SC mi vyrazilo dech a málem i čuch, protože voní až do garáže
Peace


Foto (DOPORUČUJU ZVĚTŠIT)
1. Malý SC
2. znovu malí SC ale jiná šištička
3. DM
4. velký SC
5. ES

Naposledy upravil lipi 14-09-2006 v 06:38 AM

Old Post 14-09-2006 v 06:30 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 133

Dva dny jsem nebyl doma a máti mi psala, že fouká vítr jak hofato, tak doufam, že nejsou žádný škody na mejch miláčkách!!!!! Jinak jsem po diskusi s futeW zkrátil periodu hnojení na obden a ještě jsem se rozhod, že zkusim jedno swiss crypto zalejt vermesfluidem a budu sledovat co to s nim udělá, protože mě napadlo, že když v růstu vermesfluid s dusíkem nafukuje kytky, tak v kvetu s fosforem by moh nafukovat palice Taky je tam ale to s prodlouženim doby květu, což neni zrovna košér. Docela mě zajímá co si o tom myslíte vy co máte s vermesfluidem třeba lepší zkušenosti. Uvítam vaše názory. Zatim se mějte
PS:foto dodam v pondělí.

Old Post 15-09-2006 v 14:16 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 134

jo lipi mas pravdu vitr fouka vypada to ze na jizni morave bude i prset dneska,kdyby svitilo jeste 1 mesic slunko tak je to nejlepsi

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 15-09-2006 v 14:22 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 135

Nazdar Lipi, ja pouzivam Vermesfluid uz nejaky ten patek a tiez som ako ty rozmyslal, ako by to vyzeralo keby som ho pouzival aj na palice. Lenze si staci precitat na pribalovem letaku obsah latok a zistis ze fosforu obsahuje velmi malo. Cital som ze vela dusiku spomaluje dozravanie kvetov. Tudiz sa podla mna lepsie hodi na rast a myslim ze predlzenie kvetu priamo suvisi s tym krutym obsahom dusiku (N- 2,2% oproti P- 0,25-0,45% podla toho ci to je muskat,univerzal atd).
Este ma napadlo, ze vela dusiku v finalnej fazy sposobuje skrabanie v krku...

Anyway za pokus nic nedas(relativne)

Old Post 15-09-2006 v 15:48 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 136

Tak to dopadlo OK a žádná z kytek nepadla za oběť tomu vichru, kterej mi cestou z práce třikrát sfouknul čepicu Co už bylo horčí zjištění byloto, že jsem zjistil že velký SC má stonkovou plíseň Vůbec to nechápu, když bylo hnusně tak nic a teď když je krásný počasý, tak plíseň Ani teď nemam love, abych koupil nějakej postřik, tak už to vidim, jak mi to to SC seřere celý!!!! Nějakej fígl, kterej nic nestojí asi nikdo neznáte což? Fotky jsem včera nezvlád, tak snad zítra. Paličky se pěkně nafukujou (hlavně obě SC) a taky jsem zkusil na malý SC a jednu jamajku dát ješte ten vermesfluid, tak uvidíme, co to s nima udělá....... Taky mi v tý vaně ze který zalejvam před týdnem chcipla jedna ryba, takže i obyčejná voda na zálivku bude mít slušnej obsah fosforu
Zdarrrrr

Old Post 18-09-2006 v 06:56 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 137

oTis: Sakryš, nějak mi tvuj příspěvek unik... No já jen tak polemizoval, ale jak jsem psal výš, tak už jsem to zkusil a uvidíme nó... Jinak s tim co jsi napsal plně souhlasim a dík za reakci, protstě jsem to potřeboval s někym řešit a slyšet od někoho jeho názor

Old Post 18-09-2006 v 12:14 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 138










Zde fotky jak jsem slíbil........

1.Malý swiss crypto










2.Malý swiss crypto










3.Velký swiss crypto











4.Velký swiss crypto












5.Jamajka












6.Druhá jamajka











7.Palice jamajky











8.Požloutlá durga mata











9.Early skunk

Naposledy upravil lipi 19-09-2006 v 06:57 AM

Old Post 19-09-2006 v 06:37 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 139








a další, tentokrát nějaká ta makra.......

1.Malý SC










2.Malý SC












3.Velký SC












4.Jamajka











5.Jamajka












6.Jamajka












7.Jamajka

Naposledy upravil lipi 19-09-2006 v 06:58 AM

Old Post 19-09-2006 v 06:48 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 140

Tak ze dvou větví už je ta stonková plíseň na čtyřech. Jsem teď uplně bez peněz a nemám peníze na nákup žádnýho prostředku Myslíte že si pomůžu, když ty 4 větve, který to maj, uříznu? Musim s tim něco udělat, nebo přijdu o celý velký SC

Old Post 21-09-2006 v 07:28 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 141

Tímto veřejně děkuju ČEPROVI a OTISOVI za rady jak naložit s tou hnusnou plísní. Vyzkoušim a dám vědět jak to zabralo.

Old Post 21-09-2006 v 09:13 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 142

klidně sem můžeš napsat, jak ti poradili. docela by se to šiklo. já osobně s tím nemám žádný zkušenosti, takže až přijde na věc, abych věděl a nejenom já

Old Post 21-09-2006 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 143

Myslel jsem právě, že bych to sem hodil až ověřim funkčnost těchto návodů.
Doufam, že mě nebudete pánové žalovat za autorská práva (případně smáznu).Čepra mi radil, abych oškrábal plíseň nožem a napadený místo natřel nějakou barvou, kterou doma najdu. Otis zase radil, abych napadený místa opálil ohněm, sloupnul a ošetřil krupikolem. No a když už budu kupovat ten krupikol, tak ho zkusim aplikovat i samotnej. Vyzkoušim a pak sem hodim výsledek.
Hi!

Old Post 21-09-2006 v 09:50 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 144

Mě se zatim na tu plíseň osvědčilo oškrábat na dřeň. Chemický přípravky nezabíraly. Barva by se podle mě vsákla do kytky.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 21-09-2006 v 11:31 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9915390 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív