Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 129

to xerthon: no určite že tam musís udělat díru fšak píšes že más otevreny dverca no a ta díra ti je vynahradí,inak pokad dobrě chápu tak máš ten větrák jen tak hozenej do skrine že?p.s proč 2x sodík? 50W nevyšlo by lépe třeba 1x 75W? a dá ti to méně tepla...

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 09-01-2005 v 10:05 AM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 130

to hawk: normálně stejně si myslím že ty úsporky v bíly barvě existuji ale nevím jde je najít a ani kdo je vyrábí OSRAM určitě ne ale ostatní čert ví?inak už se zecíná makat na nějaky vetší "skříni" a co u tebe novýho??

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 09-01-2005 v 10:08 AM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 131

xerton: tak to že tam nemáš odtahovou díru mě docela dostalo .. určite ji tam udelej a nebudeš mít problémys teplotou
ragazzo: někdo říkal že coolwhite existujou-že je prodávaj někde vietnamci jakožto strašně levný šunty....bůhví...
u mě? na skříni už nepracuju, zasadil jsem novou satbu,která konečně vyhodila kořínky...dvě mám tak 6cm vysoký s děložníma lístkama...ty vegetujou jakžtakž...a pak jsem tam hodil ještě dalších sedm...3 už se zbavili semenného obalu ale nějak se jim nechce se rozevřít a pak tu mám jestě 3 který se vztyčili, jsou ještě v semínku ale nějak si lehaj...vůbec nevim jak to mám teda zalejvat...jak hodně mám zalejvat ty 6cm s děložníma lístkama? jako normální kytky(tj.: tak cca 1xza 2dny-až se hlína vysuší) nebo jako semínka(tj.:tak 2xza den několik kapek?-aby se to stíhalo vysušovat ) ještě mi to chytlo na kořínkách asi 2 rostlinek takový bílý chloupky-nejspíš nějaká lehčí plíseň - ale zatim jim to jaksi nevadí...

GREEN PEACE

Old Post 09-01-2005 v 10:40 AM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 132

te domnela plisen neni plisen pouze korenowy vlaseni (pak z toho porostou maly korinky) tagze se toho nezbawuj je to normalni

Old Post 09-01-2005 v 10:58 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 133

Možná by to tu někdo měl promazat... 80% je off-topic

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 09-01-2005 v 11:49 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 134

hawk:kdyz to bude lehat,presadit hloubeji,klidne az po delozni listky

ragazo:ty 2x50 sodik mi nejaky dobry clovek poslal temer za nic,tak to neber

Tu diru na odtah mam udelat do stropu nebo boku skrine?

Old Post 09-01-2005 v 12:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 135

napadlo me to vlašeni-ale na to tam toho bylo moc chloupků---ale aspoň se mi to potvrdilo-díky

to xerton: udělej ji co nejvejš-teplej vzduch stoupá nahoru...uplně nej.by bylo tu díru udělat do stropu přímo nad lampy,ale z estetického hlediska to má většina lidí ze strany co nejvejš stropu...jako já.-a mám do toho vsunutej větrák na odtah.

to hyena: já vim že je toho moc offtopic,ale když tendle topic jaksi nevystihnul svůj název a stal se jaksi interním (hawk.cz,ragazzo,xerthon a další) můžu za to že tu probíráme co můžem ale až sem někdo hodí nějaký dotaz k osvětlení-a to se i stáva,tak mu rádi poradíme - já to nechci mazat-mně je toho líto

GREEN PEACE

Old Post 09-01-2005 v 21:45 PM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 136

jak vysoko nad vrcholky bych mel mit 2x50sodik,mam to asi 10-13 cm a zda se mi ze je to moc blizko

Old Post 10-01-2005 v 15:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 137

70 sodik staci par centimetru od kytek a nespali je, takze u te 50 to bude urcite i min jak 5 cm

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 10-01-2005 v 15:52 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 138

to ragazzo: tak jak to vypadá s tou tvojí větší skříní? pojedeš pořád pod úsporkama? nebo se taky přidáš k těm sodíkářům?

GREEN PEACE

Old Post 13-01-2005 v 16:45 PM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 139

to hawk.cz: mno ted vubec nestiham na konci ledna to ale zacnu chystat na sezonu,vono to vypada na taky hangarek venku tak akorat musi byt teplo.....inak pod usporkou zatím porad jedu akorat me sere ze se to tahne moc do vrchu inak fest dobry:-) ale do "hangaru" :-) vhodim zarivky 150cm dlouhý a pak este nevím možná sodík podle teho jak budu vypadat ale to je este moooc daleko.... co ty? roste?

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 14-01-2005 v 16:24 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 140

jj, rostou...ikdyž jedna vypadá tak nějak celkově divně(jako by jsi ji sušil, škvařil,geneticky pozměnil-prostě takovej mutantík velkej se scvrklíma lístkama,který se samy od sebe různě větvej... )a ty další jsou celkem ok, akorát jsem to asi trošku přelil,tak vypadaj prosicku vláčně...jinak maj 12cm,lístky:5cm dlouhý, roste 3patro počet kousků:3+mutantík+jedna vysoká pouze s děložníma lístkama )

GREEN PEACE

Old Post 16-01-2005 v 19:02 PM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 141


cau chlapi,potreboval bych poradit,Na jednom miste na kytce viz foto,se mi vyskytly 4 chloupky.Je to nejake znameni,ze by to mohl byt samec.Maji takovou zlutobilou barvu.

Old Post 17-01-2005 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 142

to xerthon: asi takto tva kytka je fázi rustu ze???takze svitis 18/6 nebo nejak podobně, být na tvojim místě bych si stím nedělal zbytečnou hlavu já tam měl taky takový podobný blbý chloupky či co to bylo a nakonec se z teho vyklubali malé lístky. Ale taky se můžu mílit,podle mě by si měl poznat pohlaví až když přepneš na květ.

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 18-01-2005 v 17:06 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 143

to hawk.cz: hoď sem potom nějaký fotky ať se podíváme já se budu snažit a taky tu něco dám inak možu ti říct že to začíná dobře a máš to tedy pod úsporkama jo?

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 18-01-2005 v 17:10 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 144

jo svitim 18/6 a navic to mam jen na nejmensi kytce ty cloupky.Listky to nebudou.Necham to povyrust a uvidime.
A kdybych tam mel samce?Co se stane?Vsude mozne jsem cetl ze se samci davaji pryc.Je pak kvalita palic u samic horsi?

Old Post 18-01-2005 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1470610 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív