Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ZÁŘIVKA??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Alobal
Nový Člen

Karma uživatele Alobal - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 7 

Nápad Pocet lumenu Příspěvek č. 129

for Farky:

Jo nevis jeste nahodou jakou maj ty zarivky z OBI (L18w/72-biolux, 18w/77-fluora, L18w/67, L18w/60) svitivost???

Old Post 06-01-2002 v 15:42 PM
Alobal je offline   Profil uživatele Alobal   Find more posts by Alobal   Foto galerie člena Alobal   Click here to Send Alobal a Private Message   Add Alobal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farky
Stálý Člen

Karma uživatele farky - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 37  

Palec nahoru ehm Příspěvek č. 130

Sorry ale to sem nezjistoval.Ale mohl sem,co?snad priste

Old Post 06-01-2002 v 15:46 PM
farky je offline   Profil uživatele farky   Find more posts by farky   Foto galerie člena farky   Click here to Send farky a Private Message   Add farky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

cena matroše, kde nakoupit Příspěvek č. 131

ještě naposled k sestavení zářivek a ceně
hotový to fakt nemá cenu kupovat v obyčejných krámech jako je OBI a podobně, teda pokuď nemáte prachů, že nevíte co s nima, a to třeba já nejsem

snad v každým okresním městě je nějakej velkoobchod s elektro instalačním zbožím, kde nakupujou třeba elektrikářský firmy zboží na stavby instalace atd, tam maj na zářivky, všechno a většinou vám to tam prodaj i maloobchodně když nemáte živnosťák (tak sem to udělal i já) a věřte, že to bude o 100% levnější a možná i kvalitnější než když to koupíte všechno hotový v OBI

názvy firem u nás jsou: ASPERA, THU další mě nenapadaj ale vim že jich je víc, ale určitě budou jinde v republice jiný, hledejte :-)


pěstění zdar, i když teď bohužel nemůžu

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 09-01-2002 v 10:57 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 132

Ahoj OTONe.....
mam dotaz, lze ze zář. setů na 3x36w ( stertéry, kondíky, tlumivka..... atd) - udělat set na menší trubice s nižším příkonem, dík za případnou odpověd¨

jinak pro tvou informaci: včéra jsem nařízkoval 5 klonů a jsou v nové pěstírně - trochu to trvalo ale je na 95% hotova, jen ji doladit.........................


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 10-01-2002 v 08:06 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Lackyfree Příspěvek č. 133

ahoj, určitě to jde, jedn budeš muset vyměnit tlumivku za slabší vlastně tlumivka musí bejt stejně (přibližně) silná (Waty) jako jsou zářivky, to znamená třeba dvě trubice po 18W tak na ně musíš mít jednu tlumivku 36 nebo 40W a tak podobně, když předěláš ten set na ty menší zářivky s menšíma trubicema tak spočti příkon těch trubic a podle toho tam dej jinou tlumivku, když tam zůstane ta původní silnější tak to prej pudou ty zářivky za chvíli do prdele, no a taky asi budeš muset vyměnit startéry jestli máš třeba startéry na 36W tak tam budeš muset dát slabší na těch 18W jasný?
jinak kondenzátor necháš tomu to bude jedno :-)
snad sem ti pomoh

jinak to pěstění ti přeju, štvě mě, že teď nemůžu, ani nevíš jak! :-(

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-01-2002 v 09:28 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

tlumivky, kondiky Příspěvek č. 134

Kondik podle vykonu, tzn. podle tlumivky. Startery maji vetsinou slusny rozsah, napr. 4W az 40W, s vetsinou se vlezes.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 11-01-2002 v 11:04 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

startéry Příspěvek č. 135

ještě si dej pozor na ty universalni startéry myslim ty co jsou na velkej rozsah asi od 4W do 80W, ty jsem dal na 18W trubice (zapojeny dvě do serie) a vůbec se mi to nezapálilo, furt sem nemoh přijít na to proč a pak sem se někde dočet že ty univerzály jsou na hovno dal jsem tam startéry přímo na 20W a najednou všechno šlo, tak pozor na to

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-01-2002 v 08:01 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 136

Oton K4U ,,, taky jsem jednou zkoušel zapojit ty zářivky do série, tak jak to je přímo nakreslený na tlumivce a nic,,,
,,do hajzlu,, teď jsem se díval a já mám tlumivku na 1x36-40W nebo 2x20w a já měl jednu 18W na každou tlumivku,, a pak se div, že mi už dvě trubice vodešly,,,
,,,mno a startéry to jsou ty kurvy universálský,,,
Tak jsem pro příště zas kapečke chytřejší

PS: Nevíš náhodou, co jsou zač ty zářivky na chodbách paneláků,, jsou to Tesly (WEISS 861) - warm cool ??

[Edited by Oscar111 on 12-01-2002 at 12:18 PM]

Oscar
Enjoy joint

Old Post 12-01-2002 v 11:15 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 137

Jo díky kluci...K4U!!!!

Omluvám se....... asi jsem měl více hledat..... na GROWERu!!!!

to OSCAR111: myslím že ta zářivka je asi WARM WHITE - dle čísla, a však nevím co je WESSIS??? Myslím že na GROWERu už to tu někdo psal.....!!!


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 12-01-2002 v 22:39 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 138

2 Lacyfree: Mno řek bych, že WEISS je bílá

Takže, fakt myslíš, že to je warmwhite,,, no,, to asi není dobrý na matky,,že,,, mohly by samovolně vykvést,,,
Opravte mě někdo, pokud se pletu

Oscar
Enjoy joint

Old Post 13-01-2002 v 08:41 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 139

mno warmwhite 3000 K ,coolwhite 4000K maj malej vykon v cervenym a modrym spektru, specialky maj az o 30% vic a nesviti to zbytecne spektra nepotrebny. to jaky zarivky na matky je napsany ve foru -- MATKY a SODIKOVKA -- : neboli je tam napsano zarivky daylight 6500K treba philips TLD /965 nebo podobny. a pak specialni zarivky kery maj este vic modryho spektra a 10000 K, xe to hledat podle grafu v katalogu a najit si spravny spektrum tj hodne modry cervena minimum. na rust bych doporucil zarivky s obojim modra/cervena na max a na kvet zarivky jen cervena jako je treba TLD /76 PS: sodik SON-T ma 2000 K

gdyby ste hledali tak uz to davno vite , hehe

Old Post 13-01-2002 v 09:14 AM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ununuqium
Stálý Člen

Karma uživatele Ununuqium - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 30 

help me ... dotaz Příspěvek č. 140

KDyz mam zapojenou jednu zarivku ( 18W ) na soucastky k 40 W
Tak kolik El. to zere ? . 40 W nebo 18 ?
Thanks :')

:')

Old Post 17-01-2002 v 15:54 PM
Ununuqium je offline   Profil uživatele Ununuqium   Find more posts by Ununuqium   Foto galerie člena Ununuqium   Click here to Send Ununuqium a Private Message   Add Ununuqium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for UNI Příspěvek č. 141

žere to 18W ale zářivka ti půjde brzy do prdele chce to tlumivku na 20W

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 17-01-2002 v 16:15 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ununuqium
Stálý Člen

Karma uživatele Ununuqium - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 142

vydrzi aspon 2 mesice ? . co je to brzy ? a tim do prdele jako ze exploduje a skleneny strepy se rozleti po cele skrini a zabodaji se me do xischtu nebo proste se nerozsviti ?

:')

Old Post 17-01-2002 v 16:47 PM
Ununuqium je offline   Profil uživatele Ununuqium   Find more posts by Ununuqium   Foto galerie člena Ununuqium   Click here to Send Ununuqium a Private Message   Add Ununuqium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marigator
Stálý Člen

Karma uživatele Marigator - 29% PěstitelskáKarma uživatele Marigator - 29% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 143

for unugmhuu...
Spis explodujou tvoje nervy az ji budes po dvacaty vymenovat:-)

Old Post 17-01-2002 v 21:25 PM
Marigator je offline   Profil uživatele Marigator   Find more posts by Marigator   Foto galerie člena Marigator   Click here to Send Marigator a Private Message   Add Marigator to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marigator! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Ununuqium Příspěvek č. 144

no na nějaký velký exploze bych to neviděl :-)) ale prej (sám sem to zatim nevodzkoušel) ti prostě ta zářivka brzy vodejde, ale myslim že ten měsíc či dva by to mělo vydržet, sám sem měl na 60W tlumivce dvě 18W zářivky celkem 36W a měl sem to asi měsíc a nic se nestalo ale ti co tady elektrice víc rozuměj viz. Viridis mi tvrdili že ta zářivka pude do prdele, tak si to přeber jak chceš

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 17-01-2002 v 22:49 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2011 - Zálivka - 4 odpovědí
25-01-2010 - ZÁŘivky - 14 odpovědí
11-04-2004 - Zářivka - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5056540 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív