Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 82 83 84 85 86 »
Autor
Téma 
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1329

Ked nemas otestovane hnojky resp si zaciatocnik, tak nemixuj znacky, lebo kazdy vyrobca ma ine pomery a ked nevies odhadovat zaklady, tak nevies moc citat co ti rastliny naznacuju.

Drz sa tohto u BioBizz podla ich tabuliek PH 6.2-6.3, (nejaky cas som bol aj bez PH metra a nechybal) u BioBizz vzdy sa zrovna same okolo 6.5 , ale mozu byt vynimky

Faza Rast:
Root - od hocijakeho vyrobcu alebo mozes vynechat
FishMix

Kvet:
Grow
Bloom
TopMax

Bud Candy (nepouzivaj teraz)

Lej vzdy podla tabuliek (ziadne tvoje uvahy) ked budu mierne spalene konceky listov tak uber 30%.

AlgaMic mi prislo podla zlozenia zbytocne, nejake mini plus to mat bude ale netreba to

Radsej ten ActiVera ale lej len raz za tyzden alebo za dva...je to drahe a davkovania vysoke. Ked sa ale nieco posere ako teraz vie to pomoct.

Enzym mozes liat stale.

Musis pochopit prv tieto zaklady a potom to pojde lepsie, moze ti trvat aj rok kym to vychytas. Preto ak chces is BIO drz sa BioBizz pripadne BioTabs.

- Rob si poznamky/tabulku ako polievas tak mas prehlad co sa mohlo cim posrat
- Prerataj si pocet dni kvetu aby si mal dobre rozlozene pridavanie hnojiva , tabulky hnojiv su vzdy na konkretny pocet tyzdnov, moze sa ti stat ze uz budu koncit a este si dal len 1x 4ml/1

PS: to co vychytas pri jednom straine, nemusi platit pri dalsom

Old Post 18-02-2021 v 13:15 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1330

Ten Activera vypadá fakt slibně . V pondělí si udělám výlet do jednoho grow shopu a pořídím si ho a hned budu aplikovat. Můžu ho hned aplikovat s ostatními složkami nebo první sólo?

Biobizz hnojiv se chci držet zatím pořád. Příští kolo mám v plánu zasadit Blackberry Gum a OG Candy dawg kush a Ak 420. Až na to AK to jsou modely se sladkou chutí a mojim cílem je dosáhnout te chutě plus samozřejmě nějaký pěkný vítěžek. Kvůli té chuti sem slyšel že je plus když kytky nemají v boxu přes 28 stupňů což se mi daří ale i to bio by mohlo mít snad nějaký plus pro tu chuť tak biobizz je pro mě ta pravá volba. Ale ten bad candy říkáš že mi vůbec nepřidá na chuti? Když tak ho použiju na outdoor v létě a na podzim.
Budu se řídit tvojimi instrukcemi. Vše co si mi doporučil se mi zdá jako ideál. Tak jeste jednou díky

Old Post 18-02-2021 v 15:06 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1331

A jestli máš takové zkušenosti s biobizz tak mam ještě jeden problém s jejich biobizz ph+. Píšou že 0,1 ml/1l a zvýší to ph o 0,1. Ale mě to tak nefunguje. Já musím dávat tak 0,2/1l na to ph 0,1+. A při namichani hnojiv mi to spadne na ph 5,4 5,5 takže tam pak leju docela dost toho ph+. Hnojiva mám v lednici takže zkažené by být neměli. Trošku mě děsí ta koncentrace toho ph+ v zalivce

Old Post 18-02-2021 v 15:20 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1332

ActiVera mozes liat stale so vsetkym, ale netreba to ...je to skor taky pomocnik ked sa ti zda ze im nieco chyba

Neviem co prida na chuti...ale rozne cukry co su v hnojivach su pre podne bakterie co to zeru, nasledne seru a to zerie potom rastlina , jednoducho povedane
Ked chces experimentovat, kludne ale rataj ze sa moze vselico posrat

Ako zaciatocnik sa v boxe drz len jedneho modelu na kolo. Pripadne mixuj ak mas klony a potvrdene co mozes cakat. Inac mozes mat problem s s tym ako ktory model chce davky hnojiv, velkostou rastlin a dlzkou kvetu

Ak pojdes len Biobizz tak rovnaky substrat mozes pouzit aj na 3 kola, len ti nesmie preschnut, potom trva tak 2-3 tyzdne kym sa ti v pode obnovi "zivot". Vyrezes len stonku / korene v strede a pichnes tam sadenicu z maleho kvetinaca.
K tomu potrebujes bud Mykorhizne (https://www.symbiom.cz/cs/p-1-symbi...jcata-a-papriky) huby pridat alebo Enzym. To ti rozlozi stare korene

PH+/- pridavas tolko kolko ti ukazuje PH meter, ked lejes Mineral hnojky bude to asi viac skarat ako pri Bio. Hlavne je to BIO PH takze sa toho leje viac ako nejakej koncentrovanej kyseliny

Old Post 19-02-2021 v 23:52 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mihal8
Nový Člen

Karma uživatele Mihal8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 1333

1+1=2 Čau, vyřešil si nějak tvůj problém u příspěvku č. 879? Mě se přihodilo to samý a dělá mi to jak v kokosu, tak v hlíně a přitom mám ph i EC v normě.

Old Post 12-03-2021 v 08:26 AM
Mihal8 je offline   Profil uživatele Mihal8   Find more posts by Mihal8   Foto galerie člena Mihal8   Click here to Send Mihal8 a Private Message   Add Mihal8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1334


Cus lidi. Rezy 21. den v kvetu. Nevite proc se mi takhle kroutej listy.?

Old Post 13-03-2021 v 10:13 AM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1335

citace:
Původní příspěvek od mastifuk
Cus lidi. Rezy 21. den v kvetu. Nevite proc se mi takhle kroutej listy.?



Hodně vody


Nech vyschnout a dej půlku co jsi zvyklý


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 13-03-2021 v 11:55 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1336

citace:
Původní příspěvek od Carllito



Hodně vody


Nech vyschnout a dej půlku co jsi zvyklý


Tak jsem nasel pricinu. Nedalo mi to a cely jsem to rozbombardoval a vyndal vsechno ven. Mam textilni kvetinace a udelal se mi bily povlak na nekterych. Co s tim? Je hovadina dat vetrak dolu ke kvetinacum, aby na ne foukal ?

Old Post 14-03-2021 v 10:41 AM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1337

Ta bílá mapa je následek hnojiva
Hnojivo je obecně sůl
Takže to bych neřešil to se dá očekávat ze tam bude

Vetrak přímo na kvetnik nevim nemám vyzkoušené každopádně vetrak na spodek kytek blbej není
Po masou listu se pak hezky hýbe vzduch a nehrozí plíseň


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 14-03-2021 v 10:43 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1338

Ten povlak je prave plisen.

Old Post 14-03-2021 v 10:46 AM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1339

Pokud to není stopa po hnojiva a je to jistě plíseň

Tak jsi v pici

Vyhodit a dat nové


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 14-03-2021 v 10:47 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1340

Neech toho to nemuzu vyhodit. Ten povlak jsem setrel prste. Na 98% to je plisen ..

Old Post 14-03-2021 v 10:49 AM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1341

Dam vetrak a uvidime .. Sisky zatim rostou... takze budu chvili bojovat

Old Post 14-03-2021 v 10:50 AM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1342

No
Pokud je ta plíseň na kvetniku
Je i v něm

Nevim jak to mas staré
Ale jestli je plíseň v kořenovém systému tak to stejně umře samo 😂


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 14-03-2021 v 10:50 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1343

stary mesic a pul od zasazeni rezy. 22 den kvetu.. a ano .. ze je to i v nem to mas pravdu.. na nekterych to je videt nahore na hline.. prece ale nemuzu jen tak vyhodit 45 dni prace a energie.. budu bojovat

Old Post 14-03-2021 v 10:55 AM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1344

Spis by jsi to měl asi brát tak ze zahazujes dny které chceš bojovat 😂😂😂už muže jet nové a lépe

No ale je to na tobě
Ať se dari


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 14-03-2021 v 10:57 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 82 83 84 85 86 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8626690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív