Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 83 84 85 86 87 »
Autor
Téma 
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1345

stary mesic a pul od zasazeni rezy. 22 den kvetu.. a ano .. ze je to i v nem to mas pravdu.. na nekterych to je videt nahore na hline.. prece ale nemuzu jen tak vyhodit 45 dni prace a energie.. budu bojovat

Old Post 14-03-2021 v 16:42 PM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1346

citace:
Původní příspěvek od mastifuk
stary mesic a pul od zasazeni rezy. 22 den kvetu.. a ano .. ze je to i v nem to mas pravdu.. na nekterych to je videt nahore na hline.. prece ale nemuzu jen tak vyhodit 45 dni prace a energie.. budu bojovat


jednu zálivku komplet Polyversum, klidně dvojitou dávku ;-)

Old Post 15-03-2021 v 02:30 AM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vagieres
Nový Člen

Karma uživatele Vagieres - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 1347


Ahoj , mám problém, odumírá mi kytka, usychají a kroutí se jí listy. Mám čtyři kytky , všechny zalévám stejně , stejný substrát atd. .. hlína biosoil mix, pH 6,5 , gnojky - AN .. dávkuji každý druhý den podle návodu .. , stáří 6 týden. Děkuji za pomoc

Old Post 16-03-2021 v 16:32 PM
Vagieres je offline   Profil uživatele Vagieres   Find more posts by Vagieres   Foto galerie člena Vagieres   Click here to Send Vagieres a Private Message   Add Vagieres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1348

citace:
Původní příspěvek od Vagieres
Ahoj , mám problém, odumírá mi kytka, usychají a kroutí se jí listy. Mám čtyři kytky , všechny zalévám stejně , stejný substrát atd. .. hlína biosoil mix, pH 6,5 , gnojky - AN .. dávkuji každý druhý den podle návodu .. , stáří 6 týden. Děkuji za pomoc


řekl bych, že je to spálený hnojkama
změř si Ec na výtoku

Old Post 16-03-2021 v 20:35 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1349

Jestli mas advancet nutrients a davas 4ml/L
Tak mas Ec takových 2,9 možná víc

To je hodně

Ted by h chvíli dával jen upravenou vodu připadne přidej enzym
A pak až cca žánrem týden začneš znovu.
Dej 1,5 Ml/L A a B
Ostatní pokud pridavas dej po 1ml/L

Ale prvně to prolej


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 16-03-2021 v 20:39 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vagieres
Nový Člen

Karma uživatele Vagieres - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 1350

Díky

Old Post 18-03-2021 v 05:06 AM
Vagieres je offline   Profil uživatele Vagieres   Find more posts by Vagieres   Foto galerie člena Vagieres   Click here to Send Vagieres a Private Message   Add Vagieres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S4dd4m
Nový Člen

Karma uživatele S4dd4m - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 1351



Zdravím borci mám 10 dní staré kytky v Amazonu hnojím Plagronem Hydro a dávám kořenový stimulátor taky od Plagronu vstupní EC čistý odstátý vody je na 0.2 a Ph 6.8 po úpravě má voda EC 1.3 a PH 5.6 a udělaly se mě najednou takovýhle skvrny a listy povadly tak se chci zeptat jestli jsem to prehnojil nebo co by mohlo být za problém? Jinak teplota a vlhkost vzduchu za den se pohybuje od 22-28Celsia (v noci kolem 18Celsia) 40-80% vlhkost. Zálivku jsem dneska upravil na 1.0 EC a Ph jsem nechal na 5.6. Nějaký nápady co s tím dál? Díky za odpověď

Zdraví Tě S4dd4m

Old Post 29-03-2021 v 10:26 AM
S4dd4m je offline   Profil uživatele S4dd4m   Find more posts by S4dd4m   Foto galerie člena S4dd4m   Click here to Send S4dd4m a Private Message   Add S4dd4m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S4dd4m
Nový Člen

Karma uživatele S4dd4m - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 1352



Ještě další fotky..

Zdraví Tě S4dd4m

Old Post 29-03-2021 v 10:33 AM
S4dd4m je offline   Profil uživatele S4dd4m   Find more posts by S4dd4m   Foto galerie člena S4dd4m   Click here to Send S4dd4m a Private Message   Add S4dd4m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1353

to Ec je na tak malé kytky vysoký - 0,7-0,8 mS z výchozí 0,2 mS musí stačit
spíš bude do budoucna průšvih s tou teplotou (v hydru to při 28 °C shnije)

Old Post 29-03-2021 v 20:09 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S4dd4m
Nový Člen

Karma uživatele S4dd4m - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 1354

Tyo chlape je to daleko horší já to celý kontroloval a zjistil jsem začínající hnilobu na kořenech, takže zítra měním komplet Roztok celý to vyčistím narvu tam peroxid vodíku hnojky jak píšeš na 0,7-0,8 a budu čekat zázrak. Neshnije tý teploty se nebojím neběží mě odtah pořád a ten je na tu skříň predimenzovanej a na léto bude před skříní klimatizace.. Ale jsem zoufalej zejtra do toho ještě nacpu calmag a děj se vůle Boží.. celej den mám zkurvenej

Zdraví Tě S4dd4m

Old Post 29-03-2021 v 20:33 PM
S4dd4m je offline   Profil uživatele S4dd4m   Find more posts by S4dd4m   Foto galerie člena S4dd4m   Click here to Send S4dd4m a Private Message   Add S4dd4m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1355

citace:
Původní příspěvek od S4dd4m
Tyo chlape je to daleko horší já to celý kontroloval a zjistil jsem začínající hnilobu na kořenech, takže zítra měním komplet Roztok celý to vyčistím narvu tam peroxid vodíku hnojky jak píšeš na 0,7-0,8 a budu čekat zázrak. Neshnije tý teploty se nebojím neběží mě odtah pořád a ten je na tu skříň predimenzovanej a na léto bude před skříní klimatizace.. Ale jsem zoufalej zejtra do toho ještě nacpu calmag a děj se vůle Boží.. celej den mám zkurvenej


Tvl měj rozum
Vyhodit Vyčistit
Začít znovu a lépe a rychle 😂


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 30-03-2021 v 19:29 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 1356



Ahoj, jedu druhé kolo a objevil se problém, se kterým bych potřeboval poradit. Začaly žloutnout spodní listy u 1 z 8 kytek. Tipoval bych to na deficit dusíku, ale problém je v tom, že na vrchu se na některých listů mírně stáčejí špičky dolů jako dráp (známka přebytku dusíku?!? --- kytka ale nemá tmavou barvu jako u přebytku dusíku!!) Zalévám cca každý třetí den cca 850ml. Růstové hnojivo (Plagron Terra Grow - zatím max 1,5ml/l) dávám ob zálivku, v každé zálivce jen Power Roots a Pure Zym od Plagronu. Zálivku upravuji na pH 6,3 - 6,5 a EC 0,5 (bez hnojiva) až 0,9 (s hnojivem). Teplota je od 26°do 29°. Vlhkost 55% až 85%. Hlína Plagron Lightmix.

Foto 1 - pohled shora, žádné známky deficitů, barva krásná (bych řekl)

Foto 2 - pohled na žloutnoucí spodní list

Old Post 05-04-2021 v 09:29 AM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 1357



Foto 1 - další žloutnoucí list vespod

Foto 2 - detail listu ve středu rostliny, světle zelené tečky, takové byly i na těch spodních listech, které nyní žloutnou, vršek je čistě krásně zelený

Old Post 05-04-2021 v 09:32 AM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 1358


Celkový pohled těsně po rozsvícení

Old Post 05-04-2021 v 09:33 AM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1359

Jj přidej hnojky ..


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 05-04-2021 v 09:49 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubyn
Nový Člen

Karma uživatele jakubyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 1360



Nejspíš jsem to přehnojil nebo se pletu ?
zvláštní ale je ze to schytala zatim jenom jedna kytka jedu plagron hydro a+b jsem na zacatku 4 tydne od semene
vstupni voda EC 0.4 Ph 7.7 po upravě EC 0.9; ph se snazim drzet kolem 5.5 ted jsem to srazil na 5.4 5.3 ze začátku mi to mozna vylezlo na 6.0 ale ted to pravidelně hlídám

Naposledy upravil jakubyn 06-04-2021 v 11:08 AM

Old Post 05-04-2021 v 17:02 PM
jakubyn je offline   Profil uživatele jakubyn   Find more posts by jakubyn   Foto galerie člena jakubyn   Click here to Send jakubyn a Private Message   Add jakubyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 83 84 85 86 87 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9690870 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív