Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 113

Ja bych to nechal tak jak to je, alespon zjistime jesli 70 cm bude ok az do konce. Jak pises ze je 70 cm vzdalenost experiment.

Mas to moc hezky jsem zvedavej jesli to oboje ukocirujes.
Ale verim ze TY jo, jsi klikos.

Old Post 11-04-2017 v 21:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 114

no v květu to zkusím uhrát třeba na vzdálenost kolem 50-60 cm od vrcholků ( zajímavost nynína jaře už mam pod verem odpolende 80 cm pod světlem 28 stupnů a to ještě zdaleka není největší tepelný nápor ( jak sem měl na parapetě 32 rozpálených od slunka od 12ti do západu mi to valí na okno )
snad to ukočíruju Hlína je easy... horší bude to NFT..

Otázka.. Jak dlouho vydrží Kytky V NFT bez zapnutého čerpadla ( tzn bez vody ) na suchu bez jakékoliv ujmy na zdraví / například když měním Vodu v nárdži ? připravuju nový roztok ( ASi třeba někam pořídit Náhradních 45 Litrů odstáte Vody.. ( v budoucnu Z Reverzní Osmy ) bože jsem magooor !

Old Post 11-04-2017 v 22:03 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 115

30-45 minut vydrží v klidu když je neodkryješ a nenecháš odpařovat vodu z kořenů, prostě nech kořeny pod tím stříbrným kartonem...

Jinak na začátek dokud kytky nebudou mít dost kořenů doporučuji jim dávat intervaly, ať se neutopí.

Old Post 11-04-2017 v 22:08 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 116

Proc by se mely utopit? Kytky prijmaj kyslik z vody ,nikoliv ze vzduchu. Prelozte si co znamena zkratka nft. Ja sadim rw kostku ktera je zakorenena ,pustim obeh nonstop a vypinam az na sklizen. To ze se utopi je blabol ze substratu a tam se kytka utopi, protoze to prelejes a zamezis pristupu vzduchu do substratu ,tomu se rika utopeni rostliny.
Edit, ten mars hydro muze byt jako dobrej doplnek spektra v kvetu, klidne bych ho tam povesil, urcite ti to zvedne vynos ,pac na to budes svitit o nejakej ten watt vic.

Naposledy upravil Bitir 12-04-2017 v 09:18 AM

Old Post 12-04-2017 v 09:01 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 117

Jj, má pravdu ten klučina. Pokud budeš mít dobře okyslicenou vodu, tak se nemůžou utopit. NFT jede non stop.

Old Post 12-04-2017 v 10:59 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 118

Vzduchovací Kámen Vzdouchovací Pumpa Doufám tento problem řeší

ted otázka určitě to tady najdu .. ale mám to takhle v hlavě a chci se spíš optat jestli je toto tvrzení pravdivé.... určitě na to bude mít vliv i Strain a jeho genetika ale

Když má kytka málo světla tak dělá mezi patry velkou mezeru a snaží se táhnout do výšky
Když ho má dostatek tak se tolik netáhne.... je toto tvrzení pravdivé ?

Po přepnutí to vystřelí to už vím ale v rustu ...

a druhá otázka.. proč dělá Kytka veliké Listy.. nestěžuju si ale zajímá mě jestli bych např pod dvojnásobným výkonem světla dosahoval například menších listů ( to už je teorie ) Vycházím z toho že větší Solarní panel (list) roste do velikosti aby splnil požadavky Květiny na energii ... (méně světla větší Líist Víc Světla Menší List ) tak samo vzdálenost panelu od kytky 30 cm menší Listy 80 cm Veliké listy ?

Old Post 12-04-2017 v 14:12 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 119

Hele , ten rust jejak podle intenzity, tak podle barvy svetla ,takze oboji spolu souvici a ta barva jeste vic nez intenzita.
Tys jel semena ,tam je ten rust trochu jinej ,velikost listu a hlavne jejich pocet ma na starosti genetika a v druhe rade pestebni podminky, svetlo ,teplota, vlhkost ,ziviny atd atd. Takze kdyz je vse v idealu ,tak rostlina vypada jak vypadat ma .
Mensich listu se mi dari dosahnout zastipem, nebo ohnutim a cim vice sou namackany, tmtak mam mensi listy ,pokud tomu das prostor ,tak se list dost zvetsi ,ale to i palice na te vetvi, vsech o spolu uzce souvisi.
Nahodou jsi posledne mel dobrej pomer list /kvet.
A ver ze pokud pojedes na hodne vrcholovek, tak te nemusi zajimat jak sou velky listy , ba naopak, protoze da se rict ze veskerej matros bude nad tema listama.
Ja vzduchovaci kamen nemam, mam jen cerpadlo co mi honi roztok a problem mi to resi. Vzduchovadlo by melo byt asi o neco lepsi ,nevin neresil sem to nikdy.

Old Post 12-04-2017 v 15:41 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 120

Tak já nemám vzduchování, proto než se u mě dostatečně nezakořenili jsem jim dával intervaly (na radu od mého předešlého matkáře)... Jinak kytka přímá kyslík i ze vzduchu.

Pokud teda máš vzduchování vyřešený, tak asi nebude problém

Old Post 12-04-2017 v 16:20 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 121

tak to vypadá že jsem si dal záležet nejvíc na utratě v GrowSHopu .. mícham vodu dole tlačím ji na horní misku a ještě vzduchuju tak doufám že to bude Optimal takže velikost listu nebudu řešit hoši zítra je to tady velký den ... dá mi někdo tip jak udžet řezy na živu bez ec metru asi na tři dny ?

Ph Bude Dobrý ale Kolik těch hnojiv dát na řezy ? mám je mít v 4x4 cm RW kostičce : tak snad to nějak dobře namíchám uvažuju že na řezy začnu s 0,5-1 mL/Litr. a po koupi Ec Metru to dorovnám na správnou Hodnotu

jinak mužu porovnávat teplotu a vlhkost v a okolo stanu

mám teploměr a vlhkoměr dámy a páni .. Opět vše pod Kontrolou
Ukazuje to i minimum a maximum naměřených... Sonda na drátku na venek měří teplotu v nadrži ( příjemných 22 )

Naposledy upravil LinChi 12-04-2017 v 19:21 PM

Old Post 12-04-2017 v 17:04 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 122

V hydroponii neprijma ze vzduchu kdyz sou koreny kompletne ponoreny, to co vyjede na vzduch ,tak uschne . Kazdej to dela asi jinak, ale neni se ceho bat ani bez vzduchovani.
Lincolne, jlidne jim dej nejakej korenak ,ne organickej . Nebo jakou mas vodu ? Kdyz das od obou slozek 1ml/l ,tak nic nepokazis. To ma ec max 1. Ale je dulezity vedet ec zdrojovky.
Edit, ted se divam ze mas i woodoo juice. Nalej jim jen tohle a mas klid .

Old Post 12-04-2017 v 19:54 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 123

tak jdeme připravovat elixír pokus omyl budu postupně přidávat Woodoo Juice nechám to míchat a budu číhat jak se pohne PH pokud to funguje jak má tak by mělo jít dolů
začnu tedy 45 Ml a uvidím co to zrobí

Old Post 12-04-2017 v 20:22 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 124

Ted si ctu jak si chtel valit plnou palbu. Ja sem conoiserum grow nemel , ale kdybych valik podle tabulek v kvetu ,4ml zakladu a 2ml boosteru ,tak mam ec prez 3 . A kdyz dam 2ml conoiserum, boostery 1ml a to mam big bud,bud candy b52. Tak mam ec 1.8 . Takze vseho polovina. Na ty klony muzes dat nejspis vseho 1 ml , takze conouiserum a+b grow + woodoojuice . Nemely by se nijak prepalovat ze startu a aspon uvidis jak rostou, dyztak pridas, za tyden stejne nesezerou vsechno ,ale zahybat to s ec trochu muze. Takze to pores co nejdriv, ale da se rict ze pokud se ti zvedne ph, tak to zerou ,ale nepridaval bych jim dokud to nezmeris.
Je to jen orientacne ,zvednout se to muze z vice duvodu.

Old Post 12-04-2017 v 20:49 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 125

Je to tam .. 45 mL Woodoo Džusíku Grow Connoiseur A , B Ph Klesá Už po pár minutách tak budu čekat kde se to ustálí .. Doufám v rozmezí 5,2-5,8
Edit:
po Pár minutách mám z Ph 8,0 Ph 6,9 tak uvidíme

EDIT: Ráno po 6ti hodinách mám V NFT stále Ph 6,9
čím mužu srazit Ph.. Mám Doma Kys.Citr. co používam v Organice... ale co s tímhle.. ? Dostanu nějakej tip ? nebo mám na drzovku jet koupit Ph- do Gs ?
nebo to jde nějak podomácku ? co si čtu tak nějaký kyseliny Dusičné a fosforečné jen tak doma nevyštrachám tudíž asi fakt navštěva Gs...

Naposledy upravil LinChi 13-04-2017 v 03:11 AM

Old Post 12-04-2017 v 20:59 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 126

To ph je dulezity pri koncentraci hnojiv. Kdyz mam vysoky ph, coz u destovky nekdy lita , nez naleju unojiva tak ho srazim kyselinou a pak leju hnojky.
Takze ph- .

Old Post 13-04-2017 v 06:07 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 127

řízky jsou doma.. jsou krásné pěkně zakořeněné .. pokud bude medium v pořádku nevidím problém ! Moc krásné .. ještě jsem dostal 1 grátis navíc později FotoUpdate

Old Post 13-04-2017 v 15:50 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 128



Tak Tady Jsou Model Tangie

Old Post 13-04-2017 v 16:53 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0914700 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív