Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 113

cau,mam flowermate se sklenenym naustkem,chut je krasne cista,pri pouziti teploty 190stupnu je vaporizace idealni(u toho nejnovejsiho s moznosti nastaveni teploty ve 3 krocich je minimalni teplota mirne vyssi ale uz pry dle recenze co sem sem postoval je citit prilis horky vzduch v ustech a krku),nic nepali a matros je krasne hnedej kdyz je po vsem,proste tak jak by to melo vypadat. jak to tady ctu,tak jsem rad ze sem nevymyslel kravoviny a zavcasu objednal.mozna po vanocich pude cena dolu,

Old Post 07-12-2014 v 09:54 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Arizer Extreme Q Příspěvek č. 114

Ahoj Groweři,

po velmi dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodl pro nákup vaporizeru Arizer Extreme Q. Nicméně přestože jsem hledal všude možně, nenalezl jsem jednoznačnou odpověď na následující 2 dotazy:

1) Dočetl jsem se, že tento vaporizer by měl být co do účinků srovnatelný s Vulcanem. Je to pravda?
2) Co spotřeba? Je třeba použít více nebo méně materiálu než kdybych balil klasickýho špeka (osobáčka)?

Kdysi jsem tu někde četl, že vaporizer má právě tu jednu z výhod, že na to aby se člověk zkouřil jako ze špeka, spotřebuje menší množství huliva a navíc to šetří zdraví, protože se nespalují karcinogenní látky. Tak by mě zajímalo, jestli to s tou spotřebou platí taky u tohoto modelu od Arizeru. Máte s tím někdo zkušenosti?

Díky

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 19-12-2014 v 11:50 AM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reworgout
Stálý Člen

Karma uživatele reworgout - 29% PěstitelskáKarma uživatele reworgout - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 115

setth: 1. Je to stejny. Co chces taky porovnavat vzdyt je to jen horky vzduch prochazejici pres material. Navic muj arizer extreme q zazil uz dost desnych padu ( bezici pes zavadil o natahly napajeci kabel a pod...) Prezije vse jen kotlik se rozbil.

2. Materialu davam min nez do speka. :-)

3. Jdu vapovat chyt sem slinu.

Ted ocekavam flowemate :-) tak jsem zvedav. At se dari.

špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška, marihuana

Old Post 21-12-2014 v 22:51 PM
reworgout je offline   Profil uživatele reworgout   Find more posts by reworgout   Foto galerie člena reworgout   Click here to Send reworgout a Private Message   Add reworgout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulenej stonek
Nový Člen

Karma uživatele zhulenej stonek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 116

Tak jsem právě taky objednal Flowermat Vapormax v5.0 z Aliexpresu Po delším rozmýšlení jsem se rozhodl právě pro tohle, pro moje potřeby a za tu cenu (cca 1450kč) je to asi nejlepší volba. Díky petr616 za tip K4Y.

Tráva je životní styl. Tráva je můj
životní styl

Old Post 21-01-2015 v 16:01 PM
zhulenej stonek je offline   Profil uživatele zhulenej stonek   Find more posts by zhulenej stonek   Foto galerie člena zhulenej stonek   Click here to Send zhulenej stonek a Private Message   Add zhulenej stonek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 117

to je docela dobrá cena, vy mě fakt zlobíte :-) láká mě to, je to asi nejlepší vapík v této kategorii, je tu někdo kdo s ním není spokojen, resp. důvod?

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 21-01-2015 v 16:59 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yohnous
Nový Člen

Karma uživatele yohnous - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 118

Zdarvím borci. Vapormax V.2 flowermate sem objednal z aliexpresu 8.12. za 85 USD (verze bez nastavení teploty, ale se skleněným náustkem). Dodavatel jednal rychle, jenom mi dal hned vědět, že to nepošle DHL, ale EMS (čínská pošta). Říkám si ok, bude to trvat 10 dní...někdy mezi svátkama mi došla tuna papírů od celníků, který vapík odchytli. Musel sem to všechno vyplnit a poslat mailem. Odesílatel deklaroval místo 85 USD cenu 28 a napsal na škatuli, že jde o "recording pen". Celnící chtěli i potvrzení o platbě z účtu. Shodou náhod sem objednal před vánocema z číny ještě jinou věc za 26 USD, tak sem jim udělal pritnscreen z tý jiný platby. Odesílateli sem napsal, jak se věci maji a do hodiny sem obdržel fakturu na 26 USD, kterou sem pak taky poslal celníkům. Byl sem trochu línej, takže sem to celý taky trochu protáhl, nicméně vapík mam v ruce až dneska, 28.1. Vyměřili mi clo necelý 200,- + pošta mě stáhla skoro o dvě kila taky, takže výsledně mě vapík stál 85 USD + 400,-. Nebejt toho, tak sem dost nadšenej - dílenský zpracování mě hodně překvapilo, výrobek je opravdu na úrovni. Bohužel mam zrovna nehulící období, takže recenzi pošlu v půlce února.

Old Post 28-01-2015 v 08:19 AM
yohnous je offline   Profil uživatele yohnous   Find more posts by yohnous   Foto galerie člena yohnous   Click here to Send yohnous a Private Message   Add yohnous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yohnous
Nový Člen

Karma uživatele yohnous - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 119

Jinak koukam, že teď se dá sehnat místo za 85 USD za 58 USD, v prosinci byl ten za 85 nejlevnější se skleněným náustkem. Jinak vzhledem k tomu, že vapík je pro přítelkyni, která je taková malá godzilla, která ničí veškerý skleněný věci tim, že jí padaj z ruky, tak sem zvědavej, jak dlouho vydrží ten náustek...

Old Post 28-01-2015 v 08:22 AM
yohnous je offline   Profil uživatele yohnous   Find more posts by yohnous   Foto galerie člena yohnous   Click here to Send yohnous a Private Message   Add yohnous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 120

To je prave blby s tema celnikama, kdyz te odchytej...

Jinak ja zatim pravidelne pouzivam a vsechno slape na 100%.

Old Post 28-01-2015 v 08:29 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yohnous
Nový Člen

Karma uživatele yohnous - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 121

jinak sem měl v ruce kapesní vaporizér da vinci s nastavitelnou teplotou, kterej mě kurevsky uchvátil, v čr byla pořizovací cena necelých 6 000,- dneska čumim na aliexpress a jmenuje se to vapormax v 8.0, je to to samý co ten da vinci, nastavitelná teplota asi 130 - 220 stupňů...shit, vědět to dřív, jdu do tohoto, bo se z toho dá inhalovat o moc víc věcí a zpracování bylo taky perfektní...

Old Post 28-01-2015 v 09:21 AM
yohnous je offline   Profil uživatele yohnous   Find more posts by yohnous   Foto galerie člena yohnous   Click here to Send yohnous a Private Message   Add yohnous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yohnous
Nový Člen

Karma uživatele yohnous - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 122

Takže dámy a pánové, po nehulící pauze sem konečně otestoval Vapormax V.5 flowermate. Perfektní dílenský zpracování, keramickej kotlík, kterej po dvou vypálení na prázdno ztratí zápach, kterej si přivezl z továrny. Pyrexovej náustek taktéž bez vůně či zápachu. Nastavena je pevná teplota (mám za to, že 194 C), která je dle mého nastavena správně. Materiál je po vaporizaci pouze mírně zabarven do hněda, materiál nehoří, pouze se odpařuje, čili všechno je tak, jak má být. Kotlík má velikost pro mě absolutně dostačující. Vapík je těžkej jako mobil, velkej cca jako krabka od cigár (no, asi trochu větší, ale tenčí), takže do kapsy nebo kabelky naprosto v pohodě. Po nastartování hřeje na danou teplotu po dobu asi 10 minut, která je k vybafání obsahu více než dostačující. Milé je umístění LEDky nad kotlíkem, díky čemuž máte vizuelní kontorlu nad jeho obsahem i za ztížené viditelnosti.
Mínusy bych viděl jenom dva. Mohlo by bej dovychytaný umístění přiloženýho vyškrabováku použitýho materiálu přímo do těla vaporizéru, jako je třeba párátko ve švýcarským noži, ale zkusim to přiložit do dutiny pro náustek. Taky by mi vůbec nevadilo, kdyby vapík přišel rovnou s náhradním náustkem, protože už se vidim, jak s nim manipuluju někde na akci (náustek je třeba při každym plnění vymontovat) a s tim pyrexem fláknu někde na podlahu...ale třeba se to nestane.
Podtrženo sečteno nemůžu než doporučit, kupoval sem na aliexpress za 85 USD před vánocema, nyní cena zpět na 56 USD za kousek. Jak sem psal výše, na aliexpressu je nyní za 85 USD Vapormax v 8.0, kterej se podle mě dřív jmenoval Da Vinci, a kterej má stavitelnou teplotu v rozmezích vhodných i pro jiné byliny, než pro tu, které se věnujeme na tomto fóru. Za ty prachy bych šel do 8.0, kdo chce vaporizovat jenom ganju a chce tak činit mobilně, tak ja vapormax v 5.0 ta správná volba ( :

Old Post 07-02-2015 v 07:23 AM
yohnous je offline   Profil uživatele yohnous   Find more posts by yohnous   Foto galerie člena yohnous   Click here to Send yohnous a Private Message   Add yohnous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 123

Pěkně popsané

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 07-02-2015 v 13:57 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panvetru
Nový Člen

Karma uživatele panvetru - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 124

Po vapíku šilhám už delší dobu a ten Flowermate se mi docela zamlouvá; cenou, rozměry a hodnocením.

Jak je to teda s platbou cla a DPH při nákupu na aliexpress? Nešlo by prodejci říct, ať na balík napíše, že je to dárek?

Old Post 11-02-2015 v 18:07 PM
panvetru je offline   Profil uživatele panvetru   Find more posts by panvetru   Foto galerie člena panvetru   Click here to Send panvetru a Private Message   Add panvetru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 125

Napsat ti to tam muze klidne s venovanim a srdickem.kdyz balik odchyti celnici pod scanrem a pojmou podezreni ze se jedna o zbozi obchodniho charakteru,budes vyzvan k dolozeni vyse platby,doprava,atd. To se proste bud stane nebo nestane,nemas sanci stim neco udelat...

Ja sem veril a bylo to v klidu bez cla za 14 dni z roterdamu doma ;-) a za me za ty prachy velka spokojenost.

Old Post 11-02-2015 v 18:21 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulenej stonek
Nový Člen

Karma uživatele zhulenej stonek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 126

Tak vás tady zdravím vespolek!
21. ledna jsem objednal Flowermate v5.0 (viz. výše) a těšil se, až přijde. Maximální lhůta pro doručení z Číny byla stanovená na 39 dní, tedy celkem dlouhá doba, proto jsem ve snaze ukrátit svoje čekání četl a sledoval všemožné recenze o onom vapíku a studoval diskuze o nakupování po Aliexpresu. Čím víc jsem četl zkušeností zde nakupujících lidí, nemohly mi uniknout časté zmínky o problémech s čínskou poštou, s celníky a podobně. Sledovací číslo poslané prodávajícm se jevilo na stánkách čínské pošty jako neexistující, což samo o sobě ještě nic znamenat nemusí, ale komunikace s prodejcem byla jen dost kusá a o ničem. Začal jsem si tedy připouštět, že vapík nedorazí a po dvou dnech přemýšlení jsem objednal to stejné zboží na Sbazaru, za 2400kč, tedy o litr dráž než z Číny. Prostě jsem už nechtěl čekat a vzal to tak, že sice to je dražší, ale zase to budu mít za dva dny doma a když přece jen dojde ten vapík z Číny, nebude problém ho prodat. Skutečně, zboží dorazilo za dva dny a já vám tedy přináším svoje dojmy o tomhle hodně diskutovaném modelu:
Vapík dorazil v luxusním obalu s tímto příslušenství - nabíječka, šťáradlo/dusadlo, malá štětka, skleněný náustek (luxus a malá brožurka s návodem. Na první pohled Flowermate působí kvalitním dojmem, je příjemně "těžký" do ruky, tím chci říct, že to není nějaká křehká hračka. Kotlík je dle mého celkem objemný a světýlko uvnitř je šikovné. Dusátkem pěkně upěchuju a pak jen našroubuju náustek a dám žhavit. Za cca 45 sekund je vpík nahřátý a může se pukat Jedna zhulovačka je daná na deset minut, poté se nahřívání vypne - ne však světýlko v kotlíku. Je samozřejmě možné obratem zase zahřívání zapnout, ale po 10 minutách už je většinou model v podstatě "vycucán", já proto odšroubuju náustek, druhým koncem dusadla, který je upraven na škrábadlo vyšťourám použitý materiál a nabiju ještě jeden. Rád pohuluju dlouho a tak mi taková dvacetiminutová zhulovačka jednoznačně sedne Pooomalu se dostávám k tomu nejdůležitějšímu a to je otázka těch všech, kteří s osobními či vapíky obecně nemají zkušenosti: ZHULÍ TO ČLOVĚKA VŮBEC?? Přátelé, ze své zkušenosti můžu s klidným svědomím napsat ANO. Je pravda, že je rozdíl mezi stavem z vapíku a z ohně, ale to je vzhledem k značnému množství spálenin při hoření logické. Můžu upřímně napsat, že hulím asi sedm let, každej den od rána do noci ( chronik ), ale za tu dobu co používám vapík - dnes osmý den - jsem měl s přítelkyní napůl jedno sklo, jinak žádný spalovačky. Což si myslím, že je dostatečný důkaz toho, že vapo opravdu funguje "tak jak má" Na závěr snad jen zmíním, že dle mé zkušenosti je vaporizér vhodný zejména pro lidi, co mají dost úrody, protože koltlík je celkem solidní (já jsem většinou hulil ze skel, takže moje spotřeba teď vzrostla) a hlavně motivace si dát je teď dost velká, vzhledem k pozitivnímu přínosu pro zdraví, místo aby si člověk představoval, jaký sračky v něm zůstávaj, když vidí to zajetý sklo, tak si jenom uvědomuje, jak mu to prospívá Neříkám, že si už nikdy nezahulím normálně ze skla, špeka nebo bong, ale věřím, že už to nebude mým primárním způsobem konzumace a je to fajn pocit. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, ale nuda v práci a chuť se svěřit se skušenostmi udělaly svoje Kdo to dočetl, respekt! Snad tam nemám moc chyb, nechce se mi to kontrolovat... Zdravím vás a mějte se fajn
PS: včera mi došel papír z pošty, že mi přišel ten balík z číny

Tráva je životní styl. Tráva je můj
životní styl

Old Post 14-02-2015 v 05:27 AM
zhulenej stonek je offline   Profil uživatele zhulenej stonek   Find more posts by zhulenej stonek   Foto galerie člena zhulenej stonek   Click here to Send zhulenej stonek a Private Message   Add zhulenej stonek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 127

Skvělá reportáž, beru tě do klubu spisovatelů, chybu jsem snad viděl jen jednu, takže si nelam hlavu. Každopádně Flowermate v5.0 je ve své cenové kategorii Best Vapík na trhu. Také ho chci !

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 14-02-2015 v 10:37 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 128

Priatelia, máte odsledované, zhruba aká teplota je pre spaľovanie herbu optimálna? Je mi jasné, že dosť záleží aj od charakteru herbu, no napr. pri nízkej teplote sú výpary neviditeľné a extra chutné , len ma zaujíma výťažnosť herbu. Skrátka - či sa THC uvoľní aj pri teplote napr. 125 °C?

Marihuana je dar.

Old Post 06-03-2015 v 11:03 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9700410 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív