Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 97

16 Dni od obědnávky z aliexpresu a dneska je to doma z činy a bez poštovneho

Old Post 01-12-2014 v 16:54 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 98

tak to prubni a dej report i foto...

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 01-12-2014 v 17:03 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reworgout
Stálý Člen

Karma uživatele reworgout - 29% PěstitelskáKarma uživatele reworgout - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 99

Ahoj prosim vas zaujal me taky ten flowermate a na jednom cz obchode jsem ho nasel za 3500. Pak jsem si procet tohle forum a svet je zase o neco ruzovejsi takze budu objednavat flowermate pres aliexpress. Potrebuji ujistit ze jsem si vybral vhodny typ pro vaporizaci konopi. Doma mam uz vaporizer Arizer extreme a je super.

Odkaz na aliexpress flowermate kterej sem zvolil jakl vhodny: http://www.aliexpress.com/item/Buy-...1760513949.html

Dale jsem jeste nejakou dobu pouzival prenosny vaporizer Puffit discreet vapo (vypada jako malyy inhalator) Hodnoceni: chutna vaporizace a funkcni stav ale nizka vydrz baterie a spatne cisteni. Znovu bych do nej asi nesel.

Tak diky moc.

špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška, marihuana

Old Post 03-12-2014 v 18:17 PM
reworgout je offline   Profil uživatele reworgout   Find more posts by reworgout   Foto galerie člena reworgout   Click here to Send reworgout a Private Message   Add reworgout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 100

Re bořit. Zdarec Já jsem vybral ten za 53 dolarů takže nevím jestli není zbytečný brát ten dražší, ale chápu že někdy si myslíme ze čim dražší Tim lepší. No a jak je psáno už nahoře myslím že ten sklenenej náustek je dobrej ale záleží na tobě

Old Post 03-12-2014 v 19:13 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reworgout
Stálý Člen

Karma uživatele reworgout - 29% PěstitelskáKarma uživatele reworgout - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 101

To pablo: prave ze s tim sklenenym naustkem je to drazsi :-( pokud by byl za 53 dolaru + sklenenej naustek tak bych bral urcite levnejsi :-) . jinak co na nej rikas? Cim vic nazoru tim lip. Tak at se dari a ja si jdu dat arizerek :-) :-) :-) .

Edit: Jeste mi hodne padl do oka tento vapik. Tak co si myslite? http://www.aliexpress.com/item/DHL-...2239388937.html

špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška, marihuana

Naposledy upravil reworgout 03-12-2014 v 20:33 PM

Old Post 03-12-2014 v 19:28 PM
reworgout je offline   Profil uživatele reworgout   Find more posts by reworgout   Foto galerie člena reworgout   Click here to Send reworgout a Private Message   Add reworgout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackherer
Stálý Člen

Karma uživatele jackherer - 79% PěstitelskáKarma uživatele jackherer - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 102

.

Naposledy upravil jackherer 07-12-2014 v 14:39 PM

Old Post 04-12-2014 v 08:50 AM
jackherer je offline   Profil uživatele jackherer   Find more posts by jackherer   Foto galerie člena jackherer   Click here to Send jackherer a Private Message   Add jackherer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 103

proc davat trojku kdyz to muzes mit za polovinu novy...

Old Post 04-12-2014 v 14:32 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 104

kde?

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 04-12-2014 v 14:44 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 105

Taky jsem si po přečteni tohoto přizpěvku kladl stejnou otazku
Nicmeně Reworgout o tom vaporizeru nic nevim. Ja mam doma už dva. Herbal Air H2.1 na čajové dýchánky doma a jsem s nim nadmíru spokojenej, už mockrat mi spadl a nic se mu nestalo, mužeš ho zabalit do batohu a vzit na navštěvu, cokoliv. A pak protože jsem byl vždycky zvyklej chodit rozjimat nad oblačkem kouře ven a divat se do krajiny (což je s vaporizerem kterej musiš dat do zasuvky nemožne a postupem času mi to začalo chybět) tak jsem si pořidil Flowermate V5.0 . Mam ho tyden a protože mam anginu tak jsem ho ještě ani nezkusil, zatim jsem si daval jenom šalvěj lékařskou a mužu řict že obsluha tohoto vaporizeru mě vyhovuje.

Old Post 04-12-2014 v 14:46 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 106

Jedinej inter.obchod v čechách který ofic prodává FlowerMate V5.0 je Arizel - shop za 3.400 včetně poštovného
otázkou ale stále zůstává, jestli se to vyplatí, jestli FlowerMate V5. za ty prachy stojí ?
dnes jich jsou na trhu doslova stovky kapesních Vapíků, tak se ale vyplatí vybrat ten nejlepší, myslím tím poměr kvalita-cena....

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 04-12-2014 v 15:37 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reworgout
Stálý Člen

Karma uživatele reworgout - 29% PěstitelskáKarma uživatele reworgout - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 107

To martin666: Na aliexpress se da flowermate v5 se silikon. naustkem koupit za cca 1400 +- vcetne postovnyho.

Osobne se zatim rozhoduju mezi flowermate v5.0, pinacle pro dlx a arizer solo. Uznavam ze kazdy z nich ma sve pro a proti.

Arizer solo: + kvalitni pristroj s radou prislusenstvi od kvalitni znacky ale ma pro me jedno velky minus. Kam se sklenenou trubickou? Mit ji jen tak volne v kapse s vapem? A nenajdu po jizde na snowboardu v kapse vapo a hromadku strepu? K tomu jeste ta cena. Ne tak tohle pro me neni vhodny.

Flowermate v5.0: cena na aliexpress je velmi mila a ulozny prostor je tez vyresen. Ma tez kvalitni baterie a tudiz prej i 2 hodiny vapovadni zvladne. Starsi verze nema nastavitelnou teplotu ale 190 C mi prijde jako ideal. Tod asi vse zadny dalsi prislusenstvi jsem nikde nenasel a to znamena ze zadny dalsi specialni nadstavce se nekonaj a k bongu ho taky nepripojite (max nejak home made).

Pinacle pro dlx: Na jeho velmi prijemne rozmery a tvar ma podle me i dobre baterie ktera ma stacit na 90 min. vapovani. Na aliexpress se da koupit kolem 2400 kc i se sklenenym nadstavcem ktery slouzi jako male bongo. Podle informaci z youtube jej jde pomoci dalsiho skleneneho nadstavce pripojit i ke klasickemu bongu.

Tod muj pohled a rad uslysim dalsi nazory. Cau.

špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška, marihuana

Old Post 04-12-2014 v 18:12 PM
reworgout je offline   Profil uživatele reworgout   Find more posts by reworgout   Foto galerie člena reworgout   Click here to Send reworgout a Private Message   Add reworgout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 108

2 reworgout: U Arizer solo používám tu rovnou trubičku, protože není problém si sehnat např. plechovou krabičku od doutníků a onen skleněnej nástavec schovat do ní. (Doporučuju tu krabku mít např o 1 cm delší a na dno nacpat třeba kousek bublinkovatýho igelitu,ať se tuba nemá šanci hejbat.) Už mi to takhle zabalený spadlo na zem mockrát a stále ok.

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 05-12-2014 v 06:07 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 109

flowermate v5.0 jsem na aliexpress nikde za 1.400 neviděl...

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 05-12-2014 v 15:10 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reworgout
Stálý Člen

Karma uživatele reworgout - 29% PěstitelskáKarma uživatele reworgout - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 110

Celek: diky za tip.

Martin666: Mas pravdu zdrazili. Ted stoji flowermate min. 85 dolaru tj. cca 2000kc.

špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška, marihuana

Old Post 05-12-2014 v 16:07 PM
reworgout je offline   Profil uživatele reworgout   Find more posts by reworgout   Foto galerie člena reworgout   Click here to Send reworgout a Private Message   Add reworgout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 111

přesně tak

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 05-12-2014 v 16:54 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yohnous
Nový Člen

Karma uživatele yohnous - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 112

Flowermate - chuť
Zdravím, pánové, chci se zeptat majitelů vapíku flowermate - je při vaporizaci cítit materiál plastem nebo nějakým chemem? Mám vaporizér, jehož tělo je z nějakýho tvrzenýho plastu a při použití je ten plast cítit i ve vdechovaných odparech, u novýho vapíku bych toto rád omezil. Díky. Y.

Old Post 06-12-2014 v 19:08 PM
yohnous je offline   Profil uživatele yohnous   Find more posts by yohnous   Foto galerie člena yohnous   Click here to Send yohnous a Private Message   Add yohnous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8655350 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív