Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 113

No, my si jdem zahulit ted- po škole...

Old Post 26-02-2004 v 12:25 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 114

Co den to par jointu.......
.....a obcas se to okoreni bongem.....
Vzhledem k tomu, ze hulim kazdej den tak sem se rozhod rozject trosku mensi chemku nez bublaky

Old Post 28-02-2004 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 115

denne brcko vecer. Driv (1rok) jsem hulil brko hned po ranu,ale celkem nic se mnou dopoledne nebylo , ted uz pres den jenom velmi ! vyjimecne. Jo a prave nedavno jsem si rikal, ze jsem asi zavislak , tak jsem si to vyzkousel a 3.den jsem suchej a je to pohoda, akorat je dobre mit nejakou jinou cinnost, resp.jit spat unavenej (sport, prace..
dneska uz asi ubalim To jen, abych to zase s tou strizlivosti neprehnal

Jo- mozna, ze to na tenhle tread nepatri, ale vyresil jsem "zravou" po huleni - pred hulenim si vzdycky udelam koktejl z Gaineru MetabolII - to je vlakninova a mineralni vyziva pro sportovce - zaplacne to zaludek a lepe se pak odolava lednici

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 29-02-2004 v 07:48 AM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bhang
Stálý Člen

Karma uživatele bhang - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 116

No, já hulim každej den, když je co, tak i několikrát, tak tři brčka. Ráno, odpoledne a před spaním.
Ale když neni, tak to prostě musim vydržet, třeba i 4,5,7 dní.

Old Post 01-03-2004 v 14:00 PM
bhang je offline   Profil uživatele bhang   Find more posts by bhang   Foto galerie člena bhang   Click here to Send bhang a Private Message   Add bhang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 117

no já nehulím často, tak jednou denně

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 01-03-2004 v 14:45 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=M0rpheus=-
Nový Člen

Karma uživatele -=M0rpheus=- - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 118

Mno ja hulim tak 14x - 25x tydne (tzn. 3 az 4 brcka denne) ... ... doufam ze se vam nezda ze to prehanim ... ... jinak ted jsem dal od pondelka pauzu , jsem nachcipanej :-/ ... ... uz aby byl patek ... ... si to vsechno vynahradim (a to budou poradny pecky)

Naposledy upravil -=M0rpheus=- 04-03-2004 v 10:17 AM

Old Post 02-03-2004 v 10:33 AM
-=M0rpheus=- je offline   Profil uživatele -=M0rpheus=-   Find more posts by -=M0rpheus=-   Foto galerie člena -=M0rpheus=-   Click here to Send -=M0rpheus=- a Private Message   Add -=M0rpheus=- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siam
Nový Člen

Karma uživatele Siam - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 119

přestal jsem hulit

Old Post 03-03-2004 v 12:18 PM
Siam je offline   Profil uživatele Siam   Find more posts by Siam   Foto galerie člena Siam   Click here to Send Siam a Private Message   Add Siam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siam
Nový Člen

Karma uživatele Siam - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 120

ted se koncentruju jen na vypěstění šalvěje, neb z marihuany se mi začali klepat nohy

Old Post 03-03-2004 v 12:20 PM
Siam je offline   Profil uživatele Siam   Find more posts by Siam   Foto galerie člena Siam   Click here to Send Siam a Private Message   Add Siam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 121

No, rozhodně i na služebky - pokud jsou v Čechách - beru s sebou a vždy před spaním si dám - a ráda

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 03-03-2004 v 15:27 PM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 122

Čurák se ti rozklepe...............

Old Post 03-03-2004 v 17:30 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siam
Nový Člen

Karma uživatele Siam - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 123

rolník: po šalvěji se my zatim nic nerozklepalo neb thc a salvinorin
se nedají srovnávat

spergeor: kdyby se mi klepal pinďour tak rozhodně nepřestávam

Old Post 04-03-2004 v 08:45 AM
Siam je offline   Profil uživatele Siam   Find more posts by Siam   Foto galerie člena Siam   Click here to Send Siam a Private Message   Add Siam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCjahoda
Stálý Člen

Karma uživatele THCjahoda - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 124

To Siam:Ty pálíš šalvěj???jaký to má účinky???

Old Post 04-03-2004 v 12:59 PM
THCjahoda je offline   Profil uživatele THCjahoda   Find more posts by THCjahoda   Foto galerie člena THCjahoda   Click here to Send THCjahoda a Private Message   Add THCjahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siam
Nový Člen

Karma uživatele Siam - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 125

1: půlka obýváku obývákem a druhá náměstim
2: válel sem na zemi s pocitem že jsem v korálovym moři a drbu
záda o korály
3: narostly mi křídla, panelák nade mnou zmizel ale vzhledem k malé
dávce jsem nemohl vzlítnout hehe pouze metr

k těm výletům patří ještě zatraceně brutální salvy smíchu
tak či tak moc hezký výletu do podvědomí nebo snad jinam hehe
mějte se a rozhodně neotálejte se sháněnim - legal je legal

Old Post 04-03-2004 v 15:33 PM
Siam je offline   Profil uživatele Siam   Find more posts by Siam   Foto galerie člena Siam   Click here to Send Siam a Private Message   Add Siam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siam
Nový Člen

Karma uživatele Siam - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 126

jo a malej dodatek zapomente na ego šalvěj vám ho rozkope na hadry

Old Post 04-03-2004 v 15:35 PM
Siam je offline   Profil uživatele Siam   Find more posts by Siam   Foto galerie člena Siam   Click here to Send Siam a Private Message   Add Siam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JK
Stálý Člen

Karma uživatele JK - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 127

no když to tady tak čtu, asi bych měl ze sebou něco začít dělat, páč bych to viděl na min.4 brka den co den, zkrátka 2g/den v průměru.

je to v normě? co myslíte?

možná je to ale i tim, že když sem dojel první úrodu, vysral jsem se z vejšky na cíga a teď už jen hulím a hulím (hlavně po večerech to bejvalo krušný - absťáky jak sviň).
Přistupoval jsem, resp. k tomu přistupuju tak, že je lepší vykouřit za den 2-10 jointů než 2-10 jointů a krabku, krabku a půl cigár k tomu, to už fakt plíce nezvládaly.
No a slečna přestala po 2. úrodě taky kouřit cíga a teď už jen po večerech pálíme. Když mám volno, tak pálím i přes den, ale samo podle nálady a situace.
A teď mám před sklizní, zásoby víceméňě zkouřený, takže mi průměr padá dolů, ale já to hned jak budu moct doženu... )
A lidi kolem mě hulej víceméňe stejně, ikdyž už jsme si od spousty lidí vyslechli, že jsme hrozný zhulenky holt, komu není rady, tomu není...

ještě pro úplnost: nepředpokládám, že tak budu hulit furt, jen jsem se toho ještě úplně nenabažil no

čus

i´m not a punk, i´m just a cunt, talking to me, i´m probably drunk

Old Post 05-03-2004 v 00:15 AM
JK je offline   Profil uživatele JK   Find more posts by JK   Foto galerie člena JK   Click here to Send JK a Private Message   Add JK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

.......... Příspěvek č. 128

mam pred maturou takze vzdycky tak dva az tri dny sem cistej...... jo a pred mesicem sem si dal pauzu na pet dni a po roce a pul se mi zdaly hned dva sny......

Old Post 06-03-2004 v 15:43 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8618660 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív