Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od Hanos
Jsou fialové -může to být nedostatek fosforu? Je to jen na některých kytkách. Ale tipl bych že je to spíše počasím, protože je zima a půda je už delší dobu hodně mokrá...
?co s tím?



Jojo , jak píšou kolegové , tohle je prostě filalové pheno

citace:
Původní příspěvek od mmaall
Zdravím poradí mi někdo?Mám problém a nevím co to je?



No tak to je padlí, viz , http://grower.cz/forum/showthread....0884#post880884 , ten bioan je tohle http://www.agromanual.cz/cz/priprav...icid/bioan.html , jinak je to vlastně plíseň/houba tak by na to mělo zabrat více věci , cau Hlava

Old Post 20-09-2010 v 22:24 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 114

Mám stejný problém jako Freezecz (http://grower.cz/forum/showthread.p...4958#post914958 ). Zesvětlela mi celá kytka a některé listy žloutnou a opadávají Jsem v květu asi 20 dní a hnojím týdně Plagronem Alga Bloom. Myslíte, že bych jim mohl dát dávku dusíku v podobě Kristanolu Start, který mám doma?
Díky za reakce

Old Post 21-09-2010 v 15:57 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od jkb
Mám stejný problém jako Freezecz (http://grower.cz/forum/showthread....4958#post914958 ). Zesvětlela mi celá kytka a některé listy žloutnou a opadávají Jsem v květu asi 20 dní a hnojím týdně Plagronem Alga Bloom. Myslíte, že bych jim mohl dát dávku dusíku v podobě Kristanolu Start, který mám doma?
Díky za reakce


Jo to je stejnej problem , málo dusiku , čau Hlava

Old Post 21-09-2010 v 16:54 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od jkb
Mám stejný problém jako Freezecz (http://grower.cz/forum/showthread.p...4958#post914958 ). Zesvětlela mi celá kytka a některé listy žloutnou a opadávají Jsem v květu asi 20 dní a hnojím týdně Plagronem Alga Bloom. Myslíte, že bych jim mohl dát dávku dusíku v podobě Kristanolu Start, který mám doma?
Díky za reakce


ja ti nevim, do krystalonu bych asi nechodil... Nevim jakej maj nazori ostatni ale krystalon ti pak na chuti zrovna moc neprida :/

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 21-09-2010 v 17:19 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kc33
Nový Člen

Karma uživatele kc33 - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 117

listy se kroutej na 1 ze 4 vedle sebe a maji takove hnedo zlute tecky ...koukal sem a nejpodobnejsi byli cervici ale nikde nejsou ani ve stonku tak uz nevim co to je a ty 3 jsou bez chyby krasny..jestli nekdo vi tak at pisne.

Old Post 21-09-2010 v 21:24 PM
kc33 je offline   Profil uživatele kc33   Find more posts by kc33   Foto galerie člena kc33   Click here to Send kc33 a Private Message   Add kc33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 118

Tak jsem tedy dal kytkám dávku Kristanolu Start. Do sklizně mám ještě přes měsíc, tak doufám, že se to na výsledku moc neprojeví...
Jen ještě jedna otázka: Měl bych teď vynechat pravidelnou dávku toho Plagronu nebo normálně pokračovat?

Old Post 22-09-2010 v 09:31 AM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 119



Pánové a co je toto??

WHITE SATIN a HASHBERRY pod 400w

Old Post 22-09-2010 v 17:36 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 120

pitris:
tohle se mi dělalo stresem z krátké délky tmy a světla pod zářivkama...

Old Post 22-09-2010 v 19:17 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Zkroucené listy Příspěvek č. 121



Zdravím zkušené growery,

na některých SSH, které jsem předevčírem přesadil z kelímku do vetších květináčů se mi začly kroutit a žloutnout listy.

sluníčko: 200w plug and grow

teplota den: 25°
teplota noc: 20°
relativní vlkhkost vzduchu: 50-60 %

médium: Batmix (plagron)

Rosím je roztokem Alga-total (plagron), 4-5krát denně, v boxu mají zvlčovačvzduchu a ofuk.

Vůbec netuším čím to je, a zda to u takhle mladých slečen je problém, a není to způsobeno tím přesazením. Budu vděčný za rady a napády, je to pro mě citová záležitost

Old Post 22-09-2010 v 22:19 PM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 122

k0ny:

Podle toho jak vypadaj to nebude reakce na přesazení z předvčerejška, takle marně už musely vypadat i v předešlým médiu před tím přesazením, co to bylo zač?

Tady máš hodnoty toho Bat-mixu: pH: 5,8-6,2 / EC: 1.4-1.6 to podle mě není žádnej maras a ten Alga-total by měl bejt taky šetrnej podle tohodle komentáře:

,,Díky subtilnímu poměru NPK nelze Plagron Alga-Total v ranné fázi „předávkovat“. Plagron Alga-Total má vše potřebné pro řízky, ale bezpochyby nic víc…!"

Ale aplikovat ho 4x-5x denně je trochu přehnaný nemyslíš, píšou při každý zálivce a tvoje dávkování je až tma! A to už máš odrostlý klacky, takže bych vysadil nějakej Alga-Total a jel čistou vodu.

Jen tak bokem, jak máš pořešenou ventilaci? A ještě úplně mimo sis s tím přesazením mohl pohrát trochu víc Koukám že je marnější i ta v pozadí co...

Old Post 22-09-2010 v 22:57 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 123

Ahoj, no s tím hnojením jsem to asi přeháněl, myslíš teda že by to mohlo být tím?
Jinak řízky jsou super silver haze, dostal jsem je ok od člena G.
Ventilace je slabší ale prozatím, si myslím, dostačující (snad), zadni strana skříně je otevřená, a uvnitř je stolní ventilátor. Vlkost a teplata snad ok.
Napadá tě něco?

Jinak s tím přesazováním jsem nějak neměl formu

Old Post 22-09-2010 v 23:12 PM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 124

Jak sem psal, vysaď ten postřik a jakýkoliv jiný hnojiva, bat-mix je prozatím dostatečně předhnojenej.
Dopřej jim jen čistou odstátou vodu se správně upraveným Ph, pokud se ti po pár dnech nezačnou viditelně zlepšovat, tak si přeměř Ec a Ph substrátu a uvidíš.

Jinak si pořiď odtah z tej skříně. Držím palce.

Old Post 23-09-2010 v 08:20 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 125

Díky moc, jinak po dnešní noci slečna se žlutými listy se polepšila, listy začly lehce zelenat od středu. Postřik jsem vysadil, na odtahu zapracuju.

děkuji za konstruktivní kritiku

Old Post 23-09-2010 v 08:37 AM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 126



Nazdar tak chtěl bych se zeptat ještě jednou nevíte někdo co to je??
Je to pouze na spodních listech kytky(klony 14 dnů růst)
Substrát Canna, světlo 400w sodík,

Dík pitris

WHITE SATIN a HASHBERRY pod 400w

Old Post 23-09-2010 v 15:35 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 127

citace:
Původní příspěvek od pitris
Nazdar tak chtěl bych se zeptat ještě jednou nevíte někdo co to je??
Je to pouze na spodních listech kytky(klony 14 dnů růst)
Substrát Canna, světlo 400w sodík,

Dík pitris


Mrkni sem , http://grower.cz/forum/showthread....9275#post379275 , a sem , http://grower.cz/forum/showthread....8697#post888697 podle me třásněnky a mrkni zespoda na napadené listy jestli ti tam něco neběha , rozhodně to nebude stresem ze světla , cau Hlava

Old Post 23-09-2010 v 16:57 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 128

Hlava dík,

myslel jsem si to ale je lepší se to dozvědět od někoho povolaného.

pitris.

WHITE SATIN a HASHBERRY pod 400w

Old Post 23-09-2010 v 17:25 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3941910 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív