Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 113

to sem mel ale jenom dva prasky a pak to brko no ale pak dlouho nic..

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 31-07-2003 v 00:43 AM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Palec nahoru Příspěvek č. 114

Poprvé v 19-ti a bez účinku, ale teď po 5-ti letech se ze mě stal fajnšmekr. Mám ji mooooc rád.

Old Post 31-07-2003 v 09:25 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clothinguntero
Stálý Člen

Karma uživatele clothinguntero - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 115

Ve čtrnácti ale bylo to jen nějáký lupení a něják se mě to zalíbylo tak sem se dal do pěstování

Old Post 31-07-2003 v 22:41 PM
clothinguntero je offline   Profil uživatele clothinguntero   Find more posts by clothinguntero   Foto galerie člena clothinguntero   Click here to Send clothinguntero a Private Message   Add clothinguntero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clothinguntero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tim180
Stálý Člen

Karma uživatele tim180 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 116

no asi v sedme tride tak v 13 az 14 nevim presne bilo to od dedt nejaki normalni cutka ale dobra

Old Post 01-08-2003 v 12:00 PM
tim180 je offline   Profil uživatele tim180   Find more posts by tim180   Foto galerie člena tim180   Click here to Send tim180 a Private Message   Add tim180 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LkP
Nový Člen

Karma uživatele LkP - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 117

vzdycky sem mela starsi kamose.. poprvy sem s nima hulila ve trinacti...

Old Post 02-08-2003 v 20:30 PM
LkP je offline   Profil uživatele LkP   Find more posts by LkP   Foto galerie člena LkP   Click here to Send LkP a Private Message   Add LkP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plexis
Stálý Člen

Karma uživatele plexis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 118

Poprvé jsem hulil v 15 v prváku na střední, ale ani mě to nezhulilo. Pak sem zapukal tak za půl roku a byl to fakt mazec. Hned jak začla sezóna tak jsem si začal pěstovat outdoory. A od té doby uběhly už 4 roky pořád mě to neomrzelo.

Naposledy upravil plexis 18-08-2003 v 06:26 AM

Old Post 15-08-2003 v 11:39 AM
plexis je offline   Profil uživatele plexis   Find more posts by plexis   Foto galerie člena plexis   Click here to Send plexis a Private Message   Add plexis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele plexis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

tezke zacatky... Příspěvek č. 119

Tak nevim,jestli to je mozny,ale ja jsem snad rok fucela a nic...(asi na ... vzorky ci co) No,pak jsme sly s kamoskou na koncert,pred tim se stavily v nasi pub.Chtela at si dam taky.Mne to bylo uplne jedno,jelikoz to na me prece skoro vubec nepusobi.Ale jak krasne jsem se spletla!!!!HURA!
Jen na upresneni dat:je to 10let zpet a 9let,co se to vyplaci...

Naposledy upravil Lora 22-08-2003 v 03:13 AM

Old Post 16-08-2003 v 07:53 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MXM
Nový Člen

Karma uživatele MXM - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 18 

Pohodička Začátky Příspěvek č. 120

No tak to já sem si dal v 15 ale nic mi z toho nebylo. Pak sem tak půl roku nic nedal a pak začal podzim a to sem hulil, ale furt nic-bez učinku! A pak jednou na takový akci dones kámoš nějakej supr vzorek a ten mě fakt dostal. Hned na jaře sem začal sázet!!!!!

Old Post 21-08-2003 v 17:52 PM
MXM je offline   Profil uživatele MXM   Find more posts by MXM   Foto galerie člena MXM   Click here to Send MXM a Private Message   Add MXM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 121

asi ked mi bolo 3

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 22-08-2003 v 08:55 AM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soupin
Nový Člen

Karma uživatele Soupin - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 122

Poprvé sem se zkouřil ve 14 - venečky (dost blbý brčko - tak 15 pístů) po půl roce přišli skéra a lampy až do teď a nemám v úmyslu je nechat.

Old Post 25-08-2003 v 12:56 PM
Soupin je offline   Profil uživatele Soupin   Find more posts by Soupin   Foto galerie člena Soupin   Click here to Send Soupin a Private Message   Add Soupin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ynza
Nový Člen

Karma uživatele Ynza - 21% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 123

poprve v 96, kamos dovez z nepalu plnou termosku, himl, a to byla zima veselaaaa

Old Post 27-08-2003 v 01:44 AM
Ynza je offline   Profil uživatele Ynza   Find more posts by Ynza   Foto galerie člena Ynza   Click here to Send Ynza a Private Message   Add Ynza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest....
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest.... - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 124

hmm lidi to většinou nepočítaj nebo to zapoměli:0) tadyto téma mi připadá jak vytahování...je to můj názor váš vám neberu...

Vím že nic nevím.

Old Post 13-10-2004 v 17:31 PM
Harvest.... je offline   Profil uživatele Harvest....   Find more posts by Harvest....   Foto galerie člena Harvest....   Click here to Send Harvest.... a Private Message   Add Harvest.... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 125

Začal jsem ve druháku (že by 16-17?) ale intenzívnějí až ve čtvrťáku (18-19) a teď jsem na VŠ a pořád se to stupňuje :-°)))

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 14-10-2004 v 15:17 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 126

ta ja v 14 jop

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Old Post 14-10-2004 v 16:56 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 127

Nebola tu už niekde náhodou takáto istá téma?
No nič, ja som začala až v 18, až po maturite )..... a po 5tich rokoch húlenia som proste rada, že húlim...))

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 15-10-2004 v 09:18 AM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
recol
Stálý Člen

Karma uživatele recol - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 128

ja v 14 ale rozbehlo sa to asi tak po 4-5 mesiacoch....nelutujem

\_recol___/

Old Post 15-10-2004 v 12:48 PM
recol je offline   Profil uživatele recol   Find more posts by recol   Foto galerie člena recol   Click here to Send recol a Private Message   Add recol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele recol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3478860 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív