Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Duduškova zahrádka 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113

2svahadji,mopslik>taky susim stejne jako dudu na kvalite je hlavne znat jak to konzervujes suseni staci tech 6-7 dnu bohate na chuti se projevi pak uz jen dobre konzervovane hulo mam vyzkouseny ze prolezeny nalisovany sisky ve sklenicich po mesici ulezeni jsou mnohem lepsi
jeste k tomu suseni ja se ridim tim ze stonecky u palicek praskaj tehdy je to dostatecne suchy ze to neshnije ve sklenicich

Old Post 07-10-2006 v 22:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 114

Dudu, Shooter, Deth: odlisťuju, porcuju na větve, sušim ve tmě (vpodstatě každej rok stejně), ale za šest dní jsem to nikdy suchý neměl... Většinou se mi to pohybuje tak mezi 4-8 týdny, než je to schopné naporcování do sklenic a plechovek....

Mohl bych se zeptat na něco blíž k tomu lysování?

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 08-10-2006 v 09:24 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 115

Co ja viem, tak idealne podmienky susenia su:

-absolutna tma
-relativne vysoka vlhkost (65%)
-pohybujuci sa vzduch
-nizka teplota (pod 19 stupnov)
-susit velmi dlho a pomali (min. 2 tyzdne)

Nie kazdemu sa ale taketo podmienky podaria dodrziavat-to je jasne a aj pri zhorsenych podmienkach ide vypestovat urcite skvely suchy material .

Old Post 08-10-2006 v 10:18 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

shooter18,

nevím nevím jak to počítáš, ale šišky z 95% vody?! Já vím, že kytka obsahuje cca 80% a palice kolem 70%

btw. velice nesouhlasím, že g mezi 5 a 7 dnem přestává ubývat na váze! Pokud susíš v troubě bo na topení možná. Ale když píšeš, že užíváš stejného způsobu jako Dudu... nu

edit: možná každý vuuul to nepozná!

Old Post 08-10-2006 v 22:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 117

to mopslík - heleď, suš si to jak chceš, ptal jses a já(teda většina odpověděla) jsem ti řekl, jak suším. Mně se zdá můj způsob velmi dobrý a efektivní na moje podmínky. Víš, je možná pravda, že při lepším způsobu sušení bych měl možná o nějaké to percentníčko lepší kvalitu, ale fuck off, už ji mám teď a proč ji mít o nějaké mizerné procento lepší, když bych to pak nezvládl a mohl zbytek kytek vyhodit?? Víš, já nepoužívám vyčtené metody jako "možná" ty a to je taky důvod, že jses myslím na začátku roku divil, že jaktože mám tak velké výnosy na kytkách a víš proč to je? Protože pracuji se zkušenostmi a vždycky se snažím všechno(nejen sušení) přízpůsobyt daným podmínkám... a co se týká toho sušení, tak že po těch 7dnech neubejvá na váze, tak s tím prakticky souhlasím, jestli se chceš přít o nějaký ten gram z celé kytky, tak budiš, ale nevěříl bys, ale já to mám do těch 7dnů absolutně suché, krásné a voňavé paličky Jo a taky nemám hulení jako seno tým jsi mě fakt pobavil, nu, škoda, že jsi nezkusil, možná bys změnil vnímá a začal jsi možná aplikovat to, co já(my) Ještě mě pobavil tvůj příspěvek : " Prostě po česku přeloženo - rychle usuš ať máme co hulit! " no, nevím, tohle asi můj případ nebude, protože .....no, to je jedno... nemá cenu se k tomu vyjadřovat.

Jinak mopslíku proti tobě osobně nic nemám, jen mě někdy naštvou příspěvky typu jen já mám pravdu a nikdo jiný.. teď jsem musel oplácet stejnou kartou a je mi to dost nepříjemné, protože je to totální blbost....

Timto tuto diskuzi končím, tohle je outdoor galerie a né diskuzní threadr na téma sušení. Určitě něco najdete v outdoor pěstění, tak se tam mrkněte a můžete tam vesele diskutovat dál....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 09-10-2006 v 08:42 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 118

S veškerým respektem. Připojil jsem se k té otázce protože mě opravdu zajímal způsob, jakým lze mít kvalitně usušeno za šest dní (a věřím Dudu, že ty to rozhodně kvalitní máš). Poté jsem se dozvěděl, že je to tím samým způsobem, který nejčastěji používám (letos je to 11-ctá out-sklizeň), ale mě to opravdu NIKDY (kromě rychlosuchů na topení atd.) tak rychle neuschlo (že by se to dalo drolit rukama).
Jasně, že ideální podmínky většinou nejsou a proto mi to tedy asi trvá aspoň pětinásobně déle. Nemyslím, že by otázka sušení byla mimo téma out galerie, když je to vlastně předposlední důležitej krok před vyvrcholením a tím je Smoke report.

Ohledně toho lisování mi teda asi nic neřekneš, tak to vzdávám.

Osobně si tyto svoje příspěvky odsud smažu, aby to po vyjasnění byl úhlednej thread jednoho z The best (presentujících se) out-growerů zde. ( no ty si to stejně asi promázneš sám...)

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 09-10-2006 v 10:15 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 119

Ahoj Svahadji, už jsem to tady něchtěl řešit, jen jsem čekal na poslední příspěvek od mopslíka, ale budiž.... Je mi to líto, ale tvoji otázku jsem bohužel přehlídl. Jak lisuji? Prostě a jednoduše.... Hned po ostříhání kytek a naporcování na větve dám na zem velký igelit, na něj dám větve a celé to pak přikryji velkým těžším dřevěným stolem, tak to nechám "odstát" cca 15 minut, jdu do místnosti, pověsím kytky a za dva dny jdu a ty šišky, co se mě moc nelíbí dotvaruji ručně a to opatrným mačkáním. Tak si šišky vylísuji podle svých představ, stlačím vzduch a udělám šišky sice menší, ale tvrdší a popřípadně můžu zlehka zamaskovat jejich popřípadnou řídkost Mrkni se tady:

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=9

např. u ww, passionu atd to jde vidět, jak jsou kytky po ostříhání ty paličky placaté, to dělá ten stůl, většinou to tak stačí, ale někdy musím přidat i tu ruční manufakturu, ale to je spíš výjmečně, nebo jen u některých šišek... Ty největší šišky ale lisuji minimálně....

Snad to tak stačí....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 09-10-2006 v 10:29 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 120










Takže fotky z pole ze semínek, skoro všechno již posekáno, zůstaly tam poslední dvě kyty....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 16-10-2006 v 18:58 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 121




dvě kytky po ostříhání + část výslužky

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 16-10-2006 v 19:01 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 122


jen pro představu, jak to vypadá na políčku Top secret

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 16-10-2006 v 19:23 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 123

Cau, mas to nadherne k+, psal si o lisovani palic, muzes to nejak rozepsat ? nebo to proste jen zplacnes a konec ?

Big up the herbalist !

Old Post 16-10-2006 v 20:51 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 124

Máš to opravdu krásný, ale pokud bych se mohl přimluvit za trošku větší fotečky pls pro lepší kochání

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 16-10-2006 v 20:57 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 125











to El_Liberal: mrkni do Příspěvek č. 138

Svahadji - jo, to je asi můj největší problém a to kvalita fotek

Po absolutně obrovské reakci, kde se Vám tajné políčko líbí přihazuji nějaké ty fotečky, ale no comment

Bohužel pro špatnou kvalitu doporučuji zvětšit, pak se Vám ukážou v plné kráse....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 17-10-2006 v 14:45 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 126



Ještě něco jsem upravil

palda Orange Budu

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 17-10-2006 v 18:29 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 127






Takže vše sklizené a jsem relativně spokojený....

Poslední fotky...

První dvě fotky jsou detail A11xmtf - opět mě nezklamalo. Další fotka je Blockhead. A ty poslední jsou fialové feno Ice.

Omlouvám se za špatnou kvalitu fotek, něco jsem udělal při focení s fotákem, takže zbylé fotky se nedají použít

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 01-11-2006 v 17:19 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 128

Zdravim...máš to very very najc....jen sem se chtěl zeptat jak to s nima vypadá..nevim odkud jsi ale tady u náš je už docela zima a napadla první vrstva sněhu ....Kolik odhaduješ letošní výnos??Jestli si to dovolíš odhadnout??

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 02-11-2006 v 15:52 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2016 - RuskÁ Zahrada 2016 - 0 odpovědí
10-10-2010 - Zambova zahrádka - 42 odpovědí
03-07-2009 - Krtekk a zahrádka 09 - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1721920 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív