Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Duduškova zahrádka 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 97

peknyyy, myslim ze shaman je lepsi huleni nez passion, po p1 je vdycky takovy vypiceny indikozni stav, ze po tom skoro ani nemyslim ale pri prochazeni prahou se mi to osvedcilo - sez zasnul co vsechno tu chodi za individua takze.... at šmakuje


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 02-10-2006 v 17:27 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 98

krasa ale nezdá sa ti že to máš moc nakuprikolované?? ja som tieŽ dával na 2 rastliny ale už dávno a ešte furt to je dosť vidno,, ale aj tak to vôbec nepomáha a dokonca sa mi stalo že ta 3 čo som nenašpliechal nemala do teraz pleseň zatiaľ čo tie dve ano a to podotykam jednalo sa o ten isty druh ganje..

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 02-10-2006 v 19:25 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 99








zbytek foteček - fotky ze stříhání...

to gona - já to ošetřoval možná před cca měsícem, od té doby tady nepršelo, jinak si myslím, že to pomohlo, protože ani na jedné kytce zatím nemám pliseň a někteří akord u shamana na plíseň hodně nadávají, já ji neměl ani na jedné šištičce.... Jinak v kouření to není znát, ten kupricol...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 02-10-2006 v 20:55 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st.Jan
Stálý Člen

Karma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% PěstitelskáKarma uživatele st.Jan - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 100

ya pane..Toho zase bude:-)) Parada Dudu!!! Jak ty jsi bojoval s plisni? Dobry?

Old Post 02-10-2006 v 21:52 PM
st.Jan je offline   Profil uživatele st.Jan   Find more posts by st.Jan   Foto galerie člena st.Jan   Click here to Send st.Jan a Private Message   Add st.Jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 101



Musím to zaklepat, ale ještě ani na jedné šišce jsem plíseň neměl uvidíme, co ukáže čas, ještě je nějakej ten týden do sklizně u většiny modelů....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 02-10-2006 v 21:54 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 102

Tak, včera jsem to s to plísní asi nějak zakřikl, včera celej den pršelo a dnes jsem již objevil plíseň na Durbanu, Passionu a na Blockhead, na Blockhead a na Durbanu jsem ji ostříhal, ale passion je vcelku dost postiženej, takže jde dnes pod kudlu, bohužel nemám foťák a do konce týdne ani nebude, takže bez fotek...pak hodím ještě foto erdbeer, kterého jsem stihl vyfotit...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 03-10-2006 v 15:14 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sar
Stálý Člen

Karma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 103

Jo - presne tak - podelany pocasi... musel jsem sejmout vsechny - jedna kyti mi jeste dokvata, ale myslim ze uz to nebude tak valne...

Život má ten smysl, který mu dáme.......Let´s GO!

R.I.P. PPP

Old Post 03-10-2006 v 21:15 PM
Sar je offline   Profil uživatele Sar   Find more posts by Sar   Foto galerie člena Sar   Click here to Send Sar a Private Message   Add Sar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 104











Nějaké fotečky při sklizni ERDBEER, vypadá fakt nadějně

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 04-10-2006 v 16:43 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 105



zbylé fotečky...Erdbeer

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 04-10-2006 v 16:46 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 106

to Isobacter - jj, když to nikdo neukradne, tak to zničí plíseň, naprosto přesně řečené. Předevčírem jsem sekl jednu třetinu passionu, ale dnes jsem musel seknout již celou rostlinu, protože plíseň se šířila jako mor začala mi napadat skoro všechny rostliny... takže teď přemýšlím, co s tím, zkusím ještě vydržet, napadené místa jsem vystříhal....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 05-10-2006 v 20:22 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 107

jejej celkem se bojim co najdu doma az dojedu snad to jen zalezi na lokalite a u nas myslim moc velka vlhkost neni. ma cenu to v tomhle stadiu kvetu jeste necim strikat?


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 05-10-2006 v 20:33 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 108

Ahoj Kutasi, jo, ten rozdíl jde znát, políčko co mam dole, ještě o cca 25km pod tebou, tak tam to zase tak hrozné s plísní není, ale co jsi tady nebyl, tak 2krát pršelo Jinak stříkat to už opravdu nemá cenu, posral bys to tím, protože by to chutnalo fakt hnusně, to už je lepší to pořád ošmikávat tu plísen, nebo seknout kytku předčasně... Pak dej vědět, co a jak...

Jinak jsem zapomněl dodat, že shaman měl cca 140gramů suchého a fakt dobrej ...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 05-10-2006 v 20:36 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 109

Ahoj Dudu,

měl bych jenom otázečku... kdy jsi sklízel toho Shamana? dík


Nechci ti nějak zajebávat threed, tak proto jen doplňuji otázku. Jakym způsobem sušíš? Když dobře počítám tak jsi ho měl suchýho za neuvěřitelných 6 dní??? /započítávám i den sklizně/
Nemýlim se, že něco takového má veliký dopad na chuť, vzhled, možná i kvalitu...

Naposledy upravil 07-10-2006 v 10:55 AM

Old Post 06-10-2006 v 16:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 110

to mopslík - sklízel jsem ho v sobotu, tj. 30.09. mohl jsem ho jěště cca 4dny nechat, ale blížilo se špatné počasí a byl jsem nervózní, kvůli zlodějům, tak šel o kapánek dřív...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 06-10-2006 v 17:54 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 111

Takže menší info, jenom slovní, protože foťák hold není

1. v kůře seknut celej passion 1

2. na místě,kde jsou rostlinky ze seeds sklizeno dnes 3 rostliny, zbyly už poslední 3

3. na utajeném místě to ukrutně nabobtnalo, ale objevila se i plíseň, takže jedna rostlina seknutá, ale takový ten průměr 2,5metru nejvyšší pořád stojí, vídím to tam ještě max na 14dní, ale většina půjde dolů za týden....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 07-10-2006 v 17:54 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 112

to Svahadji and mopslik - nevím, škoda, že se neznáme osobně, dal bych Vám košta a viděli byste, zda to má nějaké následky. Je fakt, že sušení asi nejvíce zanedbávám, protože není většinou čas a takové místo, protože toho mívám fakt hooodně a ostatní spolupěstitelé to nemají kde sušit, takže všechno u mě suším normálním způsobem, kdytky dopředu zbavím listí, naporcuji na celé větve a ty pak hlavou dolů suším v absolutní tmě, teplota na podzim se tam pohybuje okolo cca 20-22stupňů a vlkost cca 35%. Paličky samozřejmě po ostříhání nalysuji, tak aby krásně vypadali. Každý, kdo kouřil moje hulení (a nebylo to málo lidí, včetně lidí tady z groweru), tak každý říkal že je to hooodně povedené hulení a někteří nepoznají ani u některých modelů, že je to venek Vím, že by se daly aplikovat určitě lepší metody, ale zhlediska času to u mě není možné ale nestěžuji si, myslím si, že mám velmi dobré kouření se špičkovou kvalitou... ale to byste to museli zkusit sami, abych se zbytečně tady nechvástal

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 07-10-2006 v 22:08 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2016 - RuskÁ Zahrada 2016 - 0 odpovědí
10-10-2010 - Zambova zahrádka - 42 odpovědí
03-07-2009 - Krtekk a zahrádka 09 - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4571840 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív