Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 113

jak psal už Van blade - můžeš je dát na ty tři dny do tmy a dát jim nálož vydatnýho květovýho papání.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 24-08-2006 v 13:40 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 114

Tak jsem udělal pokus a dal jsem malý Swiss Crypto (protože to je jediná kytka, která je přenesitelná) do sklepa nechal jí tam celý víkend. Včera v noci jsem jí vyndal, tak jsem zvědav, jestli jí to nakopne. Taky dostala 1,5 násobek alga bloomu. Jinak Early Skunk už pomalu paličky tvoří a velký Swiss Crypto jsem prořezal od vnitřních větviček, kterých tam bylo hafec a byly by tam zbytečný. Dneska je yfotim a zítra připíchnu fotky.
Zdárek

Old Post 28-08-2006 v 12:15 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 115

Tak Jamajky už nefalšovaně kvetou a Early Skunk už taky prevít dělá paličky Konečně!!! Swiss Crypto a Durga Mata zatim nic. Počasí tady u nás stojí za ho..o a tak doufam, že se do toho nepustí plíseň protože bych to nerad stříkal nějakou chemií Snažim se to prostřihávat aby to větralo.Rozhod jsem se, že udělam místo ve sklěpě na dvě kytky a budu jim dělat 12/12. Vyvolený budou ES a malý SC, který půjdou dobře přenášet a nenadře se s nima ani moje ségra Jak jste si všimli, tak s těma fotkama mi to nevyšlo, ale to jenom proto, že foťák odjel na dovolenou Jak se vrátí, tak je sem hodim.
EDIT: Málem bych zapoměl, že víkendový pobyt ve sklepě se na malym SC nepodepsal (proto jsem se taky rozhod že budu zatemňovat. Dej pán bůh babí léto!!!!!!!!!!!!

Old Post 31-08-2006 v 14:05 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

2lipi>s tim temnenim moc neblazni bo to zacne delat rotyku musis zatemnovat pravidelne jinak to nema cenu coz znamena kazdej den stejne svetla a tmy mam to odzkouseny tak hodne zdaru a preju babi leto

Old Post 31-08-2006 v 15:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 117

2 deth: Dík za radu ze špaňelskaSamozřejmě myslim, že budu zatemňovat každý den stejně. Ten víkend ve tmě byl jenom takovej pokus, jestli ho to nenakopne

Old Post 31-08-2006 v 16:05 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 118

Zdravim! Taky čekám na babí léto jako na spásu... A plíseň už trochu vystrkuje růžky. Kytky sice nějaký den kvetou ale pozoruju jak velký je rozdíl když (ne)svítí slunce... Snad nám to klapne!

Peace

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Old Post 31-08-2006 v 16:59 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 119

dude9: No to mi povidej! Dva dny jsem slun neviděl a kytky podle toho vypadaj a když před tim jeden den svítilo, tak ten pokrok byl desetkrát lepší, no prostě ta výbojka musí svítit, jinak je to paséééééé Já už jsem je jednou zkoušel za to slun i modlit, teď už mi zbývá jenom tancovat na zahradě tanec slunce a vyčerpal jsem všechny možnosti Řiká se věř a víra tvá tě uzdraví. Já nemocnej nejsem, ale v to babí léto kua věřim!!!!!!!!!

Old Post 01-09-2006 v 06:44 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 120

taktak, to pocasi je fakt zkurveneeeee. ja uz ani moc neverim, spis jen doufam, ze v rijnu bude takove pocasi, aby to dozralo... dneska svitilo pul dne a zda se mi, ze se to hned trochu orosilo, takze fakt bez slunka to asi nepude... a taky se mi zda, ze nove listy sou nejake omrzle nebo co, no ani se nedivim, v noci je pekna klemra... a co teprve za mesic.
jestli existuje nejaky ganja buh, tak at nam sesle nejaky zazrak, treba zkraceni dne o hodku by se siklo a jestli neexistuje tak mi muze vykourit dicka
tak se drz lipi, at si za 2 mesice pogratulujem k vydatne(sice osemetne..) sklizni


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 01-09-2006 v 18:00 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 121









Tak jsem byl celý výkend pryč a když jsem se vrátil tak jsem s úžasem zjistil, že už to konečně kvete i mně. Všechny kytky už maj paličky. Počasí by teď mělo bejt pěkný a dneska prej až 24 tak jsem zvědaf. To zatemňování mi zatim nijak nevyšlo, protože jsme byl pryč a sestra se stěhuje pryč, takže neni kdo by mi to dával do sklepa, když tam nejsem. Snad to tak nějak dokvete samo. . Jediná kytka, která pořád nic je Durga mata, ale s tim jsem tak nějak počítal. Když jsem včera přijel, tak lilo jako z konve, tak omluvte horší kvalitu fotek... Nevim co víc bych k tomu řek, tak tady mát ety fotky a jestli chcete tak se ptejte (teď jsem si všim že jsem nevyfotil Durga matu, tak holt příště....sry)

1.Swiss Crypto
2.Swiss Crypto jinak










3.Early Skunk










4.Early Skunk jinak










5.malý Swiss Crypto










6.malý Swiss Crypto jinak










7. celek










8.celek jinak

Naposledy upravil lipi 04-09-2006 v 07:02 AM

Old Post 04-09-2006 v 06:55 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 122





...... ještě pár kousků

1.palička SC











2.palička ES











3.palička Jmajky











4.Jamajka

Old Post 04-09-2006 v 07:04 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 123

kutas: ten bůh tam určitě je, ale pochybuju že nám zkrátí den o hoďku Moh by aspoň zařídit aby bylo do konce října 20 stupňů a jasno Myslim, že to vyjde a sklizeň bude přinejmenšim dobrá (to je za 3 ) My si můžem akorát držet palce a tak je Tobě i ostatním co v tom letos jedou, držím!!!!!!!!

Old Post 04-09-2006 v 07:11 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 124

opravdu podařený outík se ti tu rozjel,smekám před tebou.jinak jak durga,jak to s ní vypadá?chjo..se na ni těším,už určitě květy nasadila,což?


cosa nostra

Old Post 04-09-2006 v 11:21 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 125

Jay-jay: No durga mata mi dělá starosti. Dneska bych chtěl udělat najkou fotku a přihodit to sem když jsem na ní zapoměl včera. Jinak je hrozně hustě obrostlá výhonky,ale nekvete Dost jí žloutnou listy, ale je mi to divný, když je ve stejnym substrátu a má stejnou zálivku i ostatní podmínky jako ostatní kytky, tak nevim čim to je?..... Loni tušim jsem měl něco podobnýho s jinou kytkou a když začal akvést tak jsem oškubal ty žlutý listy a ona pěkně tmavě zezelenala a byla v poho, tak doufam, že to tak bude i s durgou....

Old Post 04-09-2006 v 14:17 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 126

Muhehe
http://www.novinky.cz/domaci/leto-s...4864_pcv95.html
Teď to teprve začne bejt frmol

Old Post 05-09-2006 v 12:14 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stefue
Stálý Člen

Karma uživatele stefue - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 127

jsou krásně rozvětvené, to budou palice ;-) jen aby nebylo pořád pod mrakem...

Old Post 07-09-2006 v 21:54 PM
stefue je offline   Profil uživatele stefue   Find more posts by stefue   Foto galerie člena stefue   Click here to Send stefue a Private Message   Add stefue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 128

Tak podstivě zatemňuju a to tak, že před sedmou zavřu DM a malý SC do chlivku, kam je zamezen přístup svělu a ráno před sedmou je vyndam, když jdu do práce. Jinak to vypadá, že nejlepší na hustotu palic bude ES a DM (která mimochodem začala pěkně vonět ). Paličky jamajek už pěkně cukrujou a taky začali pěkně voňet. Myslim, že pokud nebude celý září chcát, tak by to nakonec mohlo i vyjít Rozhodně si z letoška beru tu zkušenost, že jakmile kytky v kýblích zastaví růst kvůli nedostatku prostoru pro kořeny, tak začnu zatemňovat a budu mít sklizíno beze strachu z plísňě.....
Peace

Old Post 08-09-2006 v 12:15 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6696940 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív